2506
Mit tutdtok róla?
  • Ams
    #164
    az én apám kkereskedő!
  • Imremagdi
    #163
    Szerintem ne vegyél p4-et, főleg nem 1,6 Ghz-ét, sokkal jobban jársz egy amd xp-velm, ez a p4 elég lassú lessz

    A videókártya : A lehető legjobb

    Winyó : Szerintem vegyél 60 Gb nem sokkal drágább,és késöbb hálás leszel magadnak hogy nagyobbat vettél !
  • Imremagdi
    #162
    inno3d ! 54300 forint a nagykerára, erre még rájön a kiskereskedés haszna + rájön az áfa, így lessz belőle 80 ezer forint !
    Ezért gondoltam arra hogy keresni kellene egy ismerőst egy nagykerben..
  • Ams
    #161
    az inno3d, vagy noname?!?
  • Xboxman
    #160
    Nah veszek egy új gépet,az alábbi hardverekkel:

    Abit Sd7-533
    1,6Ghz(Northwood)BOX
    Inno Gef4Ti4200 64Mb
    256Mb Winbond 333mhz DDR
    Maxtor 40Gb 7200rpm

    Mi a véleményetek?
  • TheZsenyka
    #159
    Köszi a jelszót!
  • Imremagdi
    #158
    GeForce 4 4400 128MB DDR TV AGP ,54 300 Forint !

    Nagyon jól hangzik !

    Nagykerből csak kiskerek hozhatnak árut? Mert 1 vedeókártya beleférne......
  • Imremagdi
    #157
    64 Mb kártyád van ?
  • Xboxman
    #156
    thx.
  • TheZsenyka
    #150
    Gianni27! Aggyámá' passwordot a www.compexpress.hu-hoz... please...
  • Imremagdi
    #147
    Ha minden igaz 2 hét múlva megrendelem a kártyát, de még mindig nem tudom eldonteni a 64 Mb vagy 128 Mb kérdést! Ha meglessz a kártya majd összehasonlítjuk az eredményt !

  • direwolf
    #146
    Imremagdi: neked is !!!!

    Ez a TVTool egy nagyon jó kis util, már a kezdetek óta használom
  • direwolf
    #145
    _xT: ezer hála!!!!!
  • direwolf
    #144
    Imremagdi: driverújrainstall után tuning néltül 6050, 300/600-on 6250 (ráférne egy reinstall a gépre...) de ennél még lehet jobb is, mert vannak olyan részek, ahol gyorsabb, vannak ahol meg lassabb, mint amiket egy 4400-as teszben láttam.
  • direwolf
    #143
    Hanzo: ne kérd tőlem, hogy szedjem szét megint a gépem... asszony így is ki volt borulva, hogy ennyit adtam egy rohadt vidkártyáér :-/
    De azt tudom, hogy pontosan olyan hosszú, mint a Leadtek GF2MX volt
    Ígérem, hogy ha legközelebb szédszedem, lemérem neked
  • Imremagdi
    #142
    az oldal gazdája még ma este visszatölti
  • Imremagdi
    #140
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ te vagy a rendszergazada !! Sebaj nekem már megvan ! ÉS hiába törölted az oldal gazdája visszafogja tölteni !
  • Imremagdi
    #139
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ te vagy a rendszergazada !! Sebaj nekem már megvan ! ÉS hiába törölted az olad gazdája visszafogja tölteni !
  • Imremagdi
    #137
    Ha mehjelenik egy progi és 5 nappal késöbb nincs meg a full verziója az nálam baj lenne
  • Imremagdi
    #136
    tvtool 6.5 full verzió : http://paradisedvd.ini.hu
  • Imremagdi
    #135
    nekem pont ez a gépem, a videókártyavétel még visszavan ! Szerintem a Winxp miatt ! Próbáld ki win98 alatt

    Milyen a kártya hüttése?
  • Hanzo
    #134
    Direwolf!Lécci nézd meg nekem hogy hány cm hoszú a kártya.Nagyon fontos lenne mert lehet hogy nem megy bele a lapomba(Abit KR7A)egy rohadt kondenzátor miatt.

    Köszi!
  • direwolf
    #133
    mi a faxtól nem megy többet 5800-nál 3DMark-al a szerkezet???
    1024x768x32bit
    [email protected]
    Abit ST6
    256Mb SDRAM
    WinXPhun (d3d dll-t lecseréltem a GTA3-hoz, lehet, hogy ez???)
  • direwolf
    #132
    Hát igen, a TV kimenetet egy Conexant CX25871-14 csip nyomja igen jó minőségben. A Leadtek GF2MX-en lévő Conexant BT869-est is túlszárnyalja, pedig az se volt gyerek dolog.
    Sajnos a legnagyobb szívfájdalmam most, hogy a TVTool-nak csak az 5 nappal ezelőtt megjelent 6.5-ös verziója ismeri, így full screen mód egyenlőre csak 10 percig van... :((( Gondolkodom, hogy megveszem, végülis csak 10 Euro...
    Amúgy a standard NView, és TwinView funkciók pont ugyan úgy működnek, mint GF2MX-emen, kivéve, hogy tudja az 1024-et a tévén (de nem kell komolyan minőséget várni ekkora felbontástól)
  • Imremagdi
    #131
    A tv kimenet engem is érdekelne, főleg a chip típusa! a clone üzemmódót tudja mivel geforce4!!
  • Imremagdi
    #130
    Ismerem az egyik kisker egyik eladóját, ők így számolják az áraikat : Nagykerár + 20% saját haszon+25 % áfa
    Az a baj hogy a kornyéken mindenki ilyen drága....
  • Imremagdi
    #129
    Ha valaki tud szerezni 54000 Forintért Inno GeForce 4 4400 128MB DDR TV AGP, akkor engem érdekelne!
  • Xboxman
    #128
    Mennyi az árrés a kis és nagyker között?
  • Imremagdi
    #127
    De erre még rájön az ÁFA
  • Hanzo
    #126
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki hogy hány centis az Inno Ti4200?Kicsit félek hogy ha túl hosszú akkor nem fér el rendesen az alaplapomban.
  • Ystee
    #125
    Van valakinek tapasztalata a tv-kimenet működőképességéről és minőségéről? Milyen encoder chip van rajta? Tudja clone üzemmódot?
  • mtubi
    #123
    szerintetek melyik a jobb?
    a kicsivel gyorsabb 64M-as vagy a kicsivel lassabb 128-as?
  • Ystee
    #121
    Sziasztok. Érdekelne a 8500-ös kompatibilitása a kb. 1éves progiktól a legutolsó/legfrissebb gamákig. Most gondolkodom cserén, de nagyon aggaszt, hogy többektől olvastam, hogy egyik drv-rel ez nem megy, a másikkal más nem megy, szóval így nem merek venni. Semmit nem ér a képminőség, ha egyáltalán vagy bug-osan fut egy program. Az Ati pedig elég ritkán ad ki új drivert. Sokat és sokfélével játszó emberek véleményét várnám, ha lehet.
  • Imremagdi
    #120
    most néztem egy kiskerben hogy az inno3d geforce ti4200 128MB 62000 forint . Msi geforce ti4200 128Mb 61000 Forint
    Melyiket válasszam? Az a döntö kérdés hogy melyik kártyát lehet jobban tuningolni, és a másik hogy melyik kártyán milyen hüttés van?
    A másik kérdés hogy a 64Mb 500Mhz memóriájuk van, de most a 128Mb inno3d vagy Msi-nek 440Mhz??

    Ha van lehetősége valakinek próbálja ki!
  • Ams
    #117
    mármint reg-je!
  • Ams
    #116
    mi kell mert nekem /apámnak\ van.
  • direwolf
    #115
    hát erre van egy csomó util, én a Rivatunert szeretem
  • direwolf
    #114
    www.juventus-team.hu
    de nagyker, úgyhogy kell hozzá regisztráció
  • Ams
    #112
    hol tom tuningolni?
  • Ams
    #111
    kössz!