2506
Mit tutdtok róla?
  • Shep
    #762
    De miért írják meg szarul? Azért mert szarnak ránk nekik a pénz kell így gyorsan összedobnak vmit ami ráadásul mostanában szinte mindíg rövid is, a fejelesztések végén meg az egyik muki kérdezi hogy nem kéne optimalizálni is a játékot, erre a főnök ugyan minek a legujabb intel procin a legujabb videókártyával úgyis megy, a nép meg majd fejlesszen ha játszani akar. Kicsit sarkalatos volt a példa de sajna a valósághoz közel áll a dolog. Jaj a régi szép idők mikor még a doom1 ment egy 286 oson is meg az összes kalandjáték is.
  • atee
    #761
    igy igaz szarul irjak meg a dolgokat !
  • Borg
    #760
    carmack nem alszik:) nem is lenne furcsa:)
  • Nepper
    #756
    Gef2 Ti? :)
  • a_n_d_r_e_w
    #755
    Fogalmam sincs, hogy minek ez a rohanás. Nincs az a játék, ami kihasználná ezt a teljesítményt. Nem tök mindegy, hogy a Doom3 30fps-sel megy vagy 4826-tal!? Szerintem elég lenne most kiadni a GeF3-t és a Rad8500-t.
  • Aki
    #750
    http://www.hardware-mag.de/hardware.php?id=75&page=2
    Német oldal de magáért beszél
  • Aki
    #749
    64 Mb-s természetesen alapból a memória 580 MHz-en megy
  • Aki
    #748
    Gainward GeForce4 PowerPack! Ultra/650 TV/DVI Golden Sample ennek a babynak 3,3 ns-os a memóriűja most 5. hónapja vagyok Németországban itt mindenki ezt veszi 38000 Ft + fa (átszámítva)
  • Spenser
    #747
    CSAK??????
    És mijjen mai játék fog meg egy ijjen kártyát???
  • Nepper
    #743
    Akkor miért nem egyből Ti500-ast? Vagy az sem emnne juól ilyen konfigban?
  • Nepper
    #742
    Akkor miértnm nem egyből Ti 500-ast?
  • DEx-
    #741
    Mennek le az árak.
    Pl. a magicompnál már 32+fáért van abit gf4. Meddig tart ez az árcsökkenés szerintetek?
  • atee
    #740
    Fasza lesz ,de nem fogja kihajtani teljesen...:(
    Nekem az 1200/1500 4200 as kartyat nyomja szet :)
    3dmark2001 8000 korul van ha a kartyat is felhuzom :)
    ugyan ez 2 giga koruli p4 el 11000 felett van!
  • Borg
    #739
    Elegendően.
  • DDE
    #738
    Celeron 1300@1450 + Abit Siluro 4400 milyen párosítás lenne? Mennyire tudja (tudná) a proci kihajtani a videokártyát?
    (Most egy GF2 MX megy a gépben.)
  • Nepper
    #735
    Akkor milyen GF kártyát vegyekl ehhez a konfoghoz amivel nem szaggatnak a játékok?
  • atee
    #732
    Hat azert ezt a melegedest probald ki.. eddig nekem se melegedett es most melegszik...
    szal probald csak ki..
  • Nepper
    #731
    A következő a konfigom: Acorp 694XA, 800Celeron(elég rendes hűtővel), 192 SDRAM! Ezzel a konfiggal hogy menne egy GF4Ti4200? Nagyon beszaggatna a játékokban? Érdemes ilyen konfighoz megvenni?
  • Ystee
    #729
    Mindenkinek földelt aljzatból megy a gépe? Mert az is lehet probléma.
  • atee
    #726
    Na megtortent a negy teszteles..
    Munkahelyre bevittem.. az egesz gepet
    Es csodak csodaja 1 szer sem fagyott ki a rohadt
    SOF2 barmit csinaltam csak ment ment hiaba nyuztam..
    2,5 oran keresztul 300/600 on a kartya ugy se
    volt vele semmi gond.. meg csak melegebb se nagyon lett
    Gyakorlatilag egesz nap SOF2 ment rajta mindig jatszott vele valaki aki arra jart!
    SEMMI fagyi!!!!
    Kulonbseg csak annyi volt ,hogy 1 pinceben vagyunk ahol allando 24 fok van ilyen melegben is!
    kb5 fokkal huvosebb volt az egesz cucc mint otthon legalabbis a hvdr.szerint!
    Ezekszerint megis a meleggel volt baja .. es igazabol nem is akartyanak hanem a procinak talan az alaplapnak es ettool akadt ki..
    legalabbis nagyon remelem:)
    Most a nyitott haz melletettem 1 ventit:)
    kicsit igy meg huvosebb mint a melohelyen.
    Kivancsian varom az eredmenyt!
    Ennek tukreben az Abit4200 as kartyat megis ajanlom :) mivel tokeletesen birta a huzast is orakon keresztul:)
    Boxman : probald te is ki valami ventivel hutsed kivulrol !
  • Anee
    #725
    "Drágább mint a konkurencia"
    Azért drágább mert gyárilag húzva van amolyan Ti4800
  • Shep
    #723
    De milyen márka, mert nekem az inno 4200as megy 300/600 on.
  • Shep
    #721
    Vegyél 4400ast és lazán felhúzod 4600as szintjére, a maradék pénzből meg vegyél ....
  • B@ldrick
    #720
    egyrészt nehogy beszaggasanak a jövőben megjelenő gémek, másrészt meg kijön a keretből.
    Akinek van Abit ti4600-osa leírhatná a tapasztalatait,minden érdekel róla. kösz
  • DDE
    #718
    Milyen TV chipset leledzik az ABit Siluro 4400-as kártyán?
    Ki tudja?

    ASUS-hoz sok szofvert adnak, kábelt/átalakítót szinte semmit (csak DVI-VGA adapter).
    Most rendeltem ABIT-ot (4400-ast). Ehhez adnak DVI-VGA átalakítót, 2m svideo kábelt és 2m kompozik kábelt.
    MSI : DVI-VGA átalakító, 2m svideó kábel.
    Leadtek : 1m svideó, 1m kompozik kábel.
    (forrás : http://www.tomshardware.hu/graphic/02q2/020522/index.html )
  • B@ldrick
    #717
    Sziasztok! Szerintetek milyen márkájú Geforce4 ti4600-ast érdemes venni: teljesítmény, minőség, hűtés, hozzáadott szoftverek szempontjából. Asus valahogy nem jön be, drágább mint a konkurencia, de miért? Abit,MSI,Inno esetleg más...
  • ThunderMaX
    #716
    Hát azért ez nem igaz pl. az Inno3d-vel nincsen gond nállam úgy szalad 325/615 hogy csak na!!!! :) Ami igaz az hogy az Abit egy rakás f*s videókártyában.Tudom mit beszélek meg az itt látható példa is remélem arra ösztönzi a leendő gef4 tulajokat hogy az Abitot messzire kerüljék el.
  • atee
    #714
    A kartyaval nincs is!
    Valami mas lesz a gaz csak meg nemtudom mi:(
    Holnap elvileg kiderul totalis teszteles lesz meg alaplapot is cserelek rendszert is installalok!
  • Borg
    #713
    Ezek után mondja valaki, hogy a radeonokkal több a gond:)
    Ilyen kaliberű azért nincs vele...
  • atee
    #712
    Boxman: !!

    pls. ird le milyen confid van!
    Amiben szinten fagyogat a kartya!
    thx
  • atee
    #711
    Ittvan nalam 1 masik Abit GFti4200
    ugyan olyan mint az enyem.. Ez is lefagy...
    Most meg 1 eselyt kap a cucc
    Installalok egy uj rendszert megnezem ugy mit tud csak a SOF2 lesz fent
  • Borg
    #709
    Ha a rendes 8500at nézzük (vagy az LEt tuningolod erre - simán mennie kell), és annak is csak a teljesitményét, akkor +-10% kb, ez attól függ milyen beállitásokkal játszol.

    Képminöség, tvout, extrák terén meg ne is emlitsd egy mondatban a radeont a geforce4el :) Radeon messze jobb..
  • szuszu
    #708
    3D-s játékok esetén
  • Balko
    #707
    attól függ miben
  • szuszu
    #706
    AthlonXP 1800+ mellett kb hány százalékkal veri a Gef4 Ti4200 a Radeon 8500LE-t?
  • atee
    #702
    Kulonben ezt kizarnam .. mivel a kartyat teljesen visszavettem 220/440 re azthiszem
    es igy is kiakadt:(
    Igy mar venti nelkul is mennie kene talan...
  • atee
    #701
    Ha csak a hutes miatt fagy .. akkor nem erdemes cserelni..
    Eleg lenne a hutest tuningolni kicsit :)
  • Anee
    #700
    De lehet e miatt nem fog fagyni, mert erősebb ventije van
  • Borg
    #699
    Ja, jó hangos.
    ABIT ventije: 30dB.
    MSI ventije : 49dB.
  • Balko
    #698
    szerintem Asus tusl2-c