2506
Mit tutdtok róla?
  • Mnemomic
    #1262
    köszi. Megnéztem nagy változás tényleg nincs úgyhogy inkább hagyom alapórajelen az azért biztosabb :)
  • Mnemomic
    #1261
    Akkor ez a 60 Mhz kis húzás? :)

    Na kipróbáltam 3dMark alatt nem volt csíkozás, sem fagyás.
  • Mnemomic
    #1259
    Ja és hogy stabil maradjon.
  • Mnemomic
    #1258
    Hi!


    Nekem egy ABit Suliro Ti4200-as 128 megás kártyám van. Ugye ennél a 64 megáson 500 Mhz-en ketyeg a memória, ennél csak 440 Mhz-en.

    Az lenne a kérdésem, hogy mindenféle hűtés nélkül ezen fel lehet húzni a memóriát 500 Mhz-re úgy, hogy ne károsodjon a kártya?
  • norblyn
    #1257
    Még valami. Ha netán nem mennének ezek a kártya izzasztó beállítások,ajánlom figyelmetekbe az nvhardpage nevü progit,minden rejtett beállítást élesít.
    Lehet,hogy nekem azért van mert valamikor régen már felraktam.
  • Mnemomic
    #1255
    A tuning hol van benne? Nekem is 40.72 van fenn a refresh rate állító megvan de a proci/memória húzzó sehol sincs.
  • atee
    #1253
    Hi

    talan nem pont ide tartozik ,de valaki biztos tudja!
    Detonator 40** verziohoz hol van olyan jol mukodo progi ami XPalatt a hz-t belovi nekem 3d ben!
    RefreshLock ot hasznalom de ez nem tamogatja az ujabb detonatorokat!
    Linket is pls ?
    thx
  • Sir Quno Jedi
    #1247
    RivaTuner ! Ajánlom figyelmetekbe ! Overclocker álom...
  • pedro870
    #1245
    régi volt :)
  • pedro870
    #1244
    Winxp alatt 4200-es órajelét milyen programmal lehet húzni (40.72)? Ezt a coolbits reg-et feltettem, de nem segített (lehet, hogy régi).
  • kormosp
    #1240
    Hallott már vki Suma Platinum Ti4200-ről?3.3 nanos memóriák vannak rajta, a 128 megáson is, és alapban 250@550 a frekvencia.Egy tesztben 305@705-ig húzták.Elég durva.És állítólag az ára sem több a többinél.Tud vki olyan boltot Magyarországon ahol lehet kapni egyáltalán Suma kártyákat?
  • Shep
    #1239
    Ha felrakom a 40.72es drivert akkor OpenGL-nél hiába állítom a FSAA-ot bármekkorára nem kapcsolja be és NO FSAA-al fut, directixnél ilyen probléma nincs, van vkinek erre a problémaára megoldása?
  • Breki33
    #1238
    en a 40.72-est hasznalom msi-n mert azzal jobban megy

    nekem megert mert kaptam hozza sok mindent
    pl NOLF1 :_)
  • kormosp
    #1237
    A msi kártyák saját drivert használnak ugye?Ezek milyenek az Nvidias detonetorhoz képest?Érnek annyit?
    Más: Msi kártya megér 5-6 ezerrel többet a Abitnál?Mert ahogy elnézem a tuning értékeket,nem sokat használ ebből a szempontból a 3.6 nanos ram.
    Hallodtatok már Albatron ti4200ről? 250/550-es ,és 3.3 nanos ramok vannak a 128 megás változatán.Van vkinek tapasztalata róla?TV-kimenet,húzhatósága?
  • Breki33
    #1236
    nekem semmi bajom a magyar SP1-el, de tudtommal van uninstallja :-)

    az meg hogy nincs fent sehol hát.
    http://www.windows.lap.hu/
  • ThunderMaX
    #1234
    Mert nem találtam sehol mindenhol csak a magyar SP1-es Xp van.:((((
  • Evilmann
    #1233
    Nem kötözködésképp, de ha eddig meg voltál elégedve az angol XP-vel és eleve nem szereted a magyar változatokat akkor miért nem angol SP1-et raktál fel?
  • ThunderMaX
    #1232
    Lenne egy problémám!!!Na szóval ma feltettem a magyar WinXp SP1-et az angol Xp Corporate ver. helyett(gondoltam hogy csak használt a javítás neki,annak ellenére hogy azt az elvet vallom hogy amibe a magyarok belenyúlnak abból jó nem sül ki) ekkor, már ott elkezdődött az elvem beigazolódása amikor ugye már a magyar corp.verzióban is gond volt az SB Audigy telepítésével és ebben az SP1-ben is benne marad(nagy nehezen sikerült beüzemelni) akkor mi a francot javítottak(SEMMIT!!!CSAK RONTOTTAK RAJTA TISZTEL MAGYAR Microfos fejlesztő gárda akik magyarosították ezt a sz*r BUGHALMAZT), nah erre jött aztán még a hab is a 3d-s játékok(gef4 ti4200, 40.41,41.03,40.72,40.71-es driverekkel tökéletesen ment angol XP-n) most!!! bazz ha valami 3d cucc lesz a képen(pl. 3d játékmenű,vagy maga a játék már 3d-s) vagy kapásból kilép a desktopra vagy kapásból kifagy,vagy kék képernyővel tisztel meg engem teli veremhibákkal és ujraindul ezt eljátszottam a 3dmark2001-el,Battlefield-el,NFS6 demoval, stb... innentől már betelt a pohár,és már a uninstallon gondolkodom és visszateszem az ANGol XP corp.-ot ehelyett a BUGHALMAZ helyett!!!Szóval mi lehet a gond 3d terén, lehet-e valamit tenni ezellen ha nem tud senki semmilyen használható ötletet akkor uninstall lesz az biztos!!! Most mindenből a legujabb driver van fent.
  • Balko
    #1231
    sp1 fent van omegat meg nem probaltam mert azt mondjak azzal lassabb
  • Breki33
    #1229
    omega drivert kiprobaltad?
    SP1 fent van?
  • Balko
    #1228
    win xp alatt csinalta ezt de mert akadoznak a jatekok mikor masik haveromanl 1600+-os amd 256 ram es gefroce 2-vel nem akad mafia?
  • Balko
    #1224
    nem kell valamit allitani vga-n?
  • Balko
    #1223
    biztos hogy ez a gond?
  • ThunderMaX
    #1222
    Vegyél hozzá még vagy 256Mbramot de a legjobb ha 512-őt és nem fog akadni.
  • Balko
    #1221
    na szoval vettem egy p4 2,4 ghz-es procit 256 ddr-el es gf4 ti4200-al nos 3dmark alatt 10900 pontot kaptam de ugyanakkor akadoznak a jatekok. Pl: MAfia 1024x768-ban akad valamiert.OP rendszer: Win xp. Mitol lehet ez? Mit kell beallitani?
  • norblyn
    #1219
    Kösz szépen! :)
  • norblyn
    #1217
    Szia! Akkor jöhet a mail.
    ThX!
  • norblyn
    #1216
    Szia! Akkor jöhet a mail!
    ThX!
  • Sir Quno Jedi
    #1210
    Igen és addigra zenélő kulcstartónak sem lesznek jók a Ti4200-asok, úgyhogy sok értelme lesz belőle egy 128 megás kártyának !
  • kormosp
    #1209
    Annyit nem akarok adni érte.Abit vagy Inno?Vhol azt olvastam,hogy jövő ösztől már kell a játékoknak a 128 ram.
  • oneal1
    #1208
    szerintem elég a 64 mb
    leadtek -et vegyél, mondjuk ez drágább de jó gyors(56 ezer ft körül van)
  • kormosp
    #1207
    Helló mindenki,egy kis tanács kéne!Gef 4 Ti4200 kártyából milyen márkájút vegyek,ha kellene tv kimenet is,max 40 nettóig.Melyiknek jó a Tv kimenet-e?Kell a 128 ram vagy elég még a 64?Előre is köszi.
  • oneal1
    #1206
    Wajk:ismerős a neved
  • ProjectMiera
    #1201
    bangu: milyen a cuccod többi része?
  • ProjectMiera
    #1195
    Epox egy rakás gagyi fiam? Én vígan elszaladtam 10300 pont fölé egy 8K5A3+-szal, húzás nélkül, 2000+-os XP-vel és egy Inno3D Ti42-essel. Egyes-egyedül a soyora lehet mondani, hogy gyorsabb, mint az epox, de annak az ára kb olyan mint memo fronton a corsair...

    amúgy mondj egy compare url-t a 10050 pontos eredményedhez légyszi
  • joco102
    #1194
    Csak egy kis ész ami belöletek teljesen hiányzik.
  • Sir Quno Jedi
    #1193
    Nem, az tényleg nem ! :-))))
  • Laalee
    #1192
    honnan tudod ahhoz nemkell csavarhuzo :D
  • Sir Quno Jedi
    #1191
    Te már csak tudod !
  • joco102
    #1190
    Az XP sem fenékig tejfel ott is sok a hiba.