2506
Mit tutdtok róla?
  • Shep
    #1484
    Acorp 7KT266A fent van a a VIA 4in1 4.43 vagy a 42 de mindkettővel csinálja
  • Gerry
    #1483
    Milyen alaplap, windows, chipsetdriver?
  • Shep
    #1482
    Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy ha a 40.09 es driver van fent akkor ha Ghost Recon: Iland Thundert 32biten futtatom egyből lefagy az egész? A régebbi driverekkel a 30.82 -esel bezáróan nincs ilyen gond.

    Valamint a 40.xx es driverekkel ha FSAA van akkor a D3D s programok szaggatnak, de nem úgy hogy az fps alacsony hanem 2 mpként egy pillanatra szinte megáll a játék.
  • Gery1980
    #1479
    Pontosan mit?
  • Csaba
    #1477
    Ez a kártya nagyon tutkó kis kártya ám!
    Bár az ára is az. Áfával 38 ezerért kaptam karácsonyra (Abit)... Lehetne olcsóbb is, nemdebár? Mi az, hogy nem fog futni rajta a doom3??? Igenis FOG! :-)
    Ne bosszantsatok! Ennyi pénzért kötelessége, hogy minimum 30 fps-sel száguldjon 800-ban, p4 1,5 ghz-es proci és 512 mega ram támogatásával, nem???
    Egyébként szerintetek ez a proci visszafogja ezt a videokártyát, vagy nagyjából összepasszolnak?
    Geforce 2 mx-ről váltottam erre, és hipp-hopp, minden megakúlul fut (Kivéve a Mafiát, ott valami bug lehet...)
    Ennél jobb videokártya már nem éri meg, mert irreálisan drágák...
  • Gery1980
    #1476
    Hali mindenkinek, lenne egy kérdésem!
    Egy Asus V8420 Delux kártya vana gépemben, és szeretném használni a 3D-s szemcsit is néha, ha már adtak hozzá, de nem akarom ezért a gyári drivert használni, főleg nem állandóan váltogatni a drivereket...Az lenne a kérdésem, hogy nincs-e esetleg a Detonatorhoz valami kiegészítés, ami működésre bírná a hemit?..Előre is köszi a segítséget!
  • Borg
    #1475
    A megfogalmazás kicsit sántít, de a lényege igaz. Már ha celeron 1200asod van. Mindenesetre szerintem az illető az alaplapra gondolt, mikor a DDRt emlitette, nem pedig videokártyára, mert annak ehhez nem sok köze van.
  • Pheel
    #1474
    Hát ez ROTFL! Nem pörgeti jobban a procit a memória! Beszarok!
  • DJ.
    #1471
    usb=Dj.
  • voodoo01
    #1469
    az a kártya 85e Ft körül mozog.....ő meg 50e-t szán rá...
  • Lazarus
    #1468
    a válasz fölötted van
  • Totya000
    #1466
    Milyen videokartyat vegyek,ASUS A7A 266-os alaplap, 1,3GHZ AMD Athlon procihoz, 256DDR, 50eFt korul?
    koszi
  • dtk1985
    #1465
    MSI GF4Ti4200, P4 2400/533FSB, MSI 648Max, 333DDR=11ezer pont a 3DMark 2001(alapbeállításon 1024 32bit stb.). Ez jó eredmény ennél a kártyánál?
  • Shep
    #1464
    Akkor inkább egy S3 Trio :)
  • Shep
    #1461
    Hát persze vmiben biztos a legjobb.
  • Shep
    #1459
    Akkor vigyel vizet a kútra ha tudja :)

    De használom mert jó :) FSAA használa ön is, a magyar fogorvosok szövetségének ajánlásával
  • dikki*yysw
    #1458
    Igen tudja.

    És nem tudom... ne használj fsaa -t :)
  • Shep
    #1457
    na jo de neked 8x agpt tud a lap?

    Amúgy az igazi probléma még mindíg megoldásra vár #1455
  • dikki*yysw
    #1456
    Nem néztem, de gondolom az meg az alacsonyabb órajel miatt lassabb (ha lassabb). A 8xos agpjű újakon meg az is ugyanolyan gyors lesz mint 64eseken.
  • Shep
    #1455
    Esetleg vki tud magyarázatot adni arra, hogy a 41.09 40.72 es driverekkel D3D ben FSAA mellett egy idő után egyszerűen elkezd aprókat szaggatni a game openGL ben ez nincs, valamint régi driverral sincs.
  • Shep
    #1454
    DE az csak a dzsémi nájt, nézdd meg a MAxPaynet

    A kártya húzással meg vigyázni mert ha azon nincs hőmérséklet mérő akkor esetleg lehalhat a venti róla és akkor lehet károsodás, persze először úgyis lefagy de lehet maradandó károsodás is.
  • dikki*yysw
    #1453
    Medium setting: P3-800 MHz, GF3-al!
    GeForce egyel már menni fog!

    A 128 megás kártyák pedig már a Jedi Knight 2-ben is 100 helyett 120 fpst nyomnak, nézd meg az anandtech 128 vs. 64 megás GF4 Ti4200 tesztjeit.

    A Quake3 is elindult anno Voodoo1-en... iszonyú sokat fognak még rajt optimalizálni.
  • dikki*yysw
    #1451
    Haveromnak is ennyin megy, több mint fél éve. Sztem bírja, két évig biztosan... addigra meg úgysem lesz már meg.
  • izb
    #1450
    Én hajtottam ennyivel,és fagyás nélkül ment!!
    Hogy ez okoz e károsodást,azt nem tudom,de nem hiszem hogy jot tesz neki!!
  • Blasta
    #1448
    Na. Hátha most válaszol valaki :-DDD

    Szal:

    Hajtja még valaki a Ti4200-át 300/600-on????
    Szerintetek megéri hosszu távon ilyen tuning, nem megy-e a proci rovására és dobhatom ki idő elött????
  • Cvd
    #1447
    DX8-8.1-re épül a Doom3. Akkor nehogy már egy 8.1-es kártyára nem optimalizálják.)) Oké, nagy cég az ID, de azért azt nem engedhetik meg maguknak, hogy csak a legújjabb 100ezer vagy még többe kerülő kártyákon menjen rendesen. Teljesen mindegy, hogy mit tudnak a csúcskártyák, a gépek döntő többségében a mindenkori középkategória ketyeg. Ha csak a csúcskártyákon megy rendesen, akkor várhatnak egy-másfél évet a nagy bevételre.
  • Cvd
    #1441
    SZVSZ erős túlzás, hogy kevés lenne hozzá egy 4200-as. Jó háttérrel még az Alpha-t is viszi simán, holott az még ugye nem optimalizált. Szerintem a véglegest is simán bírni fogja egy 2Ghz körüli procival, meg minimum 512 mega rammal. Igaz az antialiasingot nem kell majd erőltetni, meg ki tudja esetleg még mit tesznek bele a végleges Doom 3-ba, ami esetleg megfogja a kártyát, de szerintem minimum 800*600-ban vinni fogja, vagy butítva feljebb is.
  • dikki*yysw
    #1440
    lol vagy, olvasd el a medium settinghez javallt konfigot.
  • Blasta
    #1439
    Hajtja még valaki a Ti4200-át 300/600-on????
    Szerintetek megéri hosszu távon ilyen tuning, nem megy-e a proci rovására és dobhatom ki idő elött????
  • Shep
    #1437
    Nem tudja vki, hogy honnan tudnám leszedni a vgabios nevű programot, és hogy hogyan kell használni?
  • dikki*yysw
    #1436
    Mik?
    A 128 megásak, Doom3 mozgat kb. 80 megát?
    Vagy az AGP8x? Ha nincs olyan alaplapod, lehet.. nekem pl. van
    És a ram már nem lassabb innéttől a 128 megásokon mint a 64eseken, láma.
    Miért vennél 2000-el olcsóbban másikat?
  • dikki*yysw
    #1430
    Nekem az, hogy már jönnek a 8x-os AGP-jűek, ugyanennyiért, meg vegyél 128 megásat az új fajtából.
  • voodoo01
    #1429
    Hi!
    Most akarok venni egy MSI GF4 Ti 4200 64MB DDR TV/DVI kártyát.
    Akinek ilyen kártyája van mondja már el, hogy milyen véleménnyel van róla.
    köszi
  • dikki*yysw
    #1425
    Én felraktam a WinXP alá a via hyperiont, pedig nagyon nem akartam, 2000+/4200 64 mb/asus a7v8x- el 8009 pontról 9982 re nőtt emiatt, és a 41.09 es driver miatt.
    try it.
  • Fehérember
    #1422
    Nekem az a gondom hogy folyton kifagynak a játékok és fekete csík megy végig.
    Miért van?
  • djcom
    #1420
    Gonnd a következő:
    Asus a7s333 lap,256 ddr,Athlon xp 2000+,Abit Siluro ti4200 128 Mega driver:4072...
    A congig a játékok zömében be-be szaggat.3dmarkt pontszám:91003dmarkt
    Mi lehet a gond.
    A játékok 1024-ben max grafikus opciokkal mennek,élsimítás nélkül
  • PetruZ
    #1417
    Nekem ugyanilyen kártya W98 alatt csinálta ugyanezt a dobozban lévő gyári 29.xx driverrel. Újabb Detonator-t felrakva a probléma megszűnt - ha előtte 'normál vga'-ra állítottam és úgy távolítottam el a drivert.
  • Rockety
    #1411
    Sziasztok, lehet már volt ez a kérdés de nem szeretnék visszaolvasni (lusta vagyok + ti meg gyakorolhattok irni egy kicsit :). Nos itt a karácsony meg minden és szeretném meglepni magamat + testvéremet egy új vidkarival. Nos most néztem a depón:

    Inno3D GeForce4 Ti 4200 6 33.089 / 41.361

    ez elég korrekt árnak tűnik, de nem tudom ez a kártya sokkal rosszabb-e mint a 4400 és 4600-as testvére (azaz csak sebességbe, vagy bizonyos tudásba tér-e el) Nos ha valaki megtudná-e nekem mondani, hogy érdemes-e ilyen karit megvenni, annak nagyon hálás lennék. Egy gf2mx és egy riva tnt kerülne lecserélésre. Köszi a figyelmet.
  • gothic1
    #1410
    dxdiaban= dxdiagban (directx)
  • gothic1
    #1409
    Közben kaptam egy fülest, hogy a dxdiaban is be lehet állítani a frekvenciát, de gondolom ez is csak a direct3d-re van hatással, vagy nem?