2506
Mit tutdtok róla?
  • gregoryan
    #1531
    Mondjuk nézd meg az árát is az ASUSnak és rájössz, itt az emberek miről beszélnek.. Szerintem senki sem gondolkozik ASUSban, még Hamed sem. Az inno gef 4 kártya tvje is jobb mint az Inno gef 3 é de a Noname gef 2 chipje is jobb mint a gef 3 é.
  • Tovi
    #1530
    Vagy egyszerüen aktiválod a Coolbitet:

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak]
    "CoolBits"=dword:00000003

  • [Walaki]D`Lair
    #1529
    de pl van, ahol gyárilag adnak hozzá tuningprogit....pl. MSI
  • barret
    #1528
    pl:powerstrip.
  • oneal1
    #1527
    hogyan??????????
  • [Walaki]D`Lair
    #1526
    Nem ad, sőt a Ti4200-ast minden szívfájdalom nélkül lehet a Ti4400-as szintjére húzni...Sőt egy csomó megy a Ti4600-as szinten is...
  • [Walaki]D`Lair
    #1524
    Minek veszel Ti4400-at????
  • Gerry
    #1522
    Ja, ez persze nem leugatás, hiszen nekem is ugyanolyan tv kimenet van a kártyámon, mint neked, és ezek ugyebár nem a legjobb minőségről híresek...
  • Gerry
    #1521
    Na, de arról nem szóltál, hogy milyen gef3, és milyen gef4, ugyanis felsorolok neked kb. 5 különböző gef3-at, aminek jobb tv kimenete van, mint a te gef4-ednek, mert asszem neked egy abit siluro ti4200/128MB van, ha nem tévedek...

    Nézd meg mondjuk az ASUS V8200 Deluxe tv kimenetét, és ne csodálkozz, hogy az a kártya még MA is 53e Ft. nettó, míg egy jobbfajta ti4200-ast tv kimenettel megkapsz 30-38e Ft-ért...
  • gregoryan
    #1520
    Hali

    Ráadásul a Gef 3 nak a tv outja bénább volt jelentősen mint a TI 4200 asé. Bár a Gef 4 is egy akkora zajgép. Svideon még csak-csak de composite-on halál kicsit, Hacsak nem videón keresztül kötöd rá a tv-re..
  • Gerry
    #1519
    Nem, bár nem árt, de egyáltalán nem szükséges, viszon legyen legalább 256MB...
  • Gerry
    #1517
    Csakis gf4ti-t vagyél, az mx gagyi, gf2-es szintű chip van rajta, tehát nincs még DX8-as támogatása sem...
  • Fred001
    #1515
    Kösz akkor csere lesz.(#1512)
  • atee
    #1513
    Nagy!
    Csereld le!
  • Fred001
    #1512
    Sziasztok! Van egy noname Geforce4 440 128DDR-es kártyám.Mi a véleményetek érdemes ezt lecserélnem Geforce 4 ti4200-ra? Mekkora lesz a teljesítmény különbség?
  • Borg
    #1511
    Nem ez a kérdés, csak az, hogy nem a megfelelő témában tetted fel. Ne mond már nekem hogy 2-t kattintani annyira nehéz lett volna. A válasz meg megvolt, szal psszt. Vita lezárva:)
  • Athlonator
    #1510
    Mert épp itt voltam és rákérdeztem.Ha olyan nehéz lett volna rá VÁLASZOLNI!!!!!
  • Borg
    #1509
    Ez a topic ennyire nvidiás, ha esetleg orientációs zavaraid lennének:) (amúgy a megfelelő topicban válaszoltam neked)
  • Athlonator
    #1508
    Ennyire Nvidiás vagy
  • Borg
    #1507
    Ezt mért itt kell megkérdezni?
  • Athlonator
    #1506
    Az ati milyen dx-et használ
  • Gery1980
    #1505
    Viszont még senki nem válaszolt a kérdésemre pár sorral lejjebb:(
  • Gery1980
    #1504
    ASUS powa!Nekem egy V8420-am van, és teljesen meg vagyok vele elégedve.Viszont a legtöbb ismerősömnek Abit van, és eddig senki nem panaszkodott rá, úgyhgy nem igazán értem a poblémát:)
  • Gerry
    #1503
    Mondjuk mind a két abit kártyát ugyanazon a héten vettük, és valószínűleg egy hibás széria lehetett, mert a haveromnak is abit van, az jó, ugyanazokkal a memóriákkal van szerelve (Samsung, tipusra is azonos) mint az én inno-m, de a hűtője mintha kicsit gyengébb lenne...
  • Gerry
    #1502
    Hát nemtom, az a 800 pont az vicc, viszont az is számomra az abit ellen szól, hogy eddig a szervízben, ahol dolgozok 2 db eredeti matricával leragasztott abit kártya járt, és mindkettőről le volt esve a hűtés, ha visszaraktam, akkor meg kis igő múlva (kb. 5perc) elkezdett lötyögni, ezzel egyidőben a kép szép pöttyös és csíkos lett, majd a gép lefagyott (a hiba egyértelmű). Mindkét kártyát visszavették gariba, és helyette inno-t hoztunk, azokkal eddig semmi gond nem volt, otthon is évak óta azt használok (jelenleg GF4Ti4200/128/tvout+dvi), és eddig egyiket sem kellett visszavinni, és némi beavatkozás után remekül tuningolhatóak!
  • Athlonator
    #1501
    annyit meg hozateszek,hogy az abit 64 Mb az inno pedig 128.Csak az abit nem birta az 1600*1200-as felbontast 4 szeres teljes kepernyos lesimitast,mivel 64-es
  • Athlonator
    #1500
    Szerintem pont forditva.Egy tesztben az abit 800 ponttal t0bbet kapott mint az inno.Tovabba az abiton egy 7200-as fordulatu huto van ami megjobban elosegiti a tuningolast.
  • Gerry
    #1499
    Tudtommal a Club sokkal jobb, mint az Abit, az abit az kb az Inno3d-vel van egy szinten, bár néha szerintem az Inno rá is ver...
  • Shep
    #1497
    Na mégsem oldódott meg a probléma csak egy ideig nem jelentkezett, ui. ha GRben a Mipmap textura opciot bekapcsolom akkor hal meg 32biten, mi lehet ennek az oka? Mivel egy darabig nem jelentkezett ezért csak arra tudok gondolni, hogy a rivatunerben való állítgatás miatt akad egy msáik beállításssal.
  • Gerry
    #1496
    Hát, nekem a DX9 bevált, minden jól megy vele, az hogy a játék mér nem indul, annok több oka is lehet, legegyszerűbb a reinstall (RIP esetén registry kitakarítása, majd a játék újrakitömörítése, és elindítása), ha ez sem jön be, akkor már több gond is lehet, pl nem ártana egy szűz Win-re feltelepített legfrissebb driverekkel és dx-el kipróbálni, ha azzal megy, akkor a win-ed wolt már kissé szétesve, ha azzal sem megy, akkor más megoldást kell keresni: BIOS bállítások, kárty/diver ütközések, esetleg valami úabb patch/crack a játékhoz, stb...
  • Shep
    #1495
    Végeztem egy kis tesztet, és az eredmény egész érdekes lett, mint látható a Nature és a Dragothic fps növekedésének tudható be a + 400 500 pont amit a 41.09es driverrel kapunk, szóval nem feltétlenül jobb az új driver, persze az UT2003ban jobb lehet




    Driver típusa 30.82 41.09

    Car low 110.4 112
    Car high 36,3 35,5
    Dragon low 149,6 161.0
    Dragon high 86 89,2
    Lobby low 107,5 107,0
    Lobby high 49,4 48,2
    Nature 40,1 62
  • Shep
    #1494
    Na Gerry erre varjál gombot via hyperion felrak, aztán az előírtak szerint 41.09es driver felrak, nyomok a beállítások fülre képernyő elsötétül fagyás, aztán mindenféle szenvedés után felraktam a 30.82est, aztán erre simán ráinstalláltam a 41.09 est/igaz ez nem túl szerencsés, de ekkor már nem volt sötét képernyő/ a Ghost Rec. már nem fagyott vele, viszont mintha lasabb lenne a GR a 41.09-esel a 3DMark 2001 persze több pontot ad.

    Még egy dolog, Lord of the Ring: Fellowship .. rip verziója futott rendesen mikor leszedtem a megjelenés után, most viszont akármit csinálok az elindulás után kapásból visszalép a winbe, próbáltam már mindent, régi drivert újat, állítgattam mindent mindenfele, de semmi, szerintetek mi lehet az oka hogy régen/1.5 hónapja/ ment most meg még csak el se indul.

    Jó az a DX9? érdemes felrakni?
  • Gerry
    #1493
    Hogyne, az is VIA!!!
  • Gerry
    #1491
    Nekem most a 9-es, de a régebbi 8.x-esekkel is jó volt a dolog.
  • Shep
    #1490
    Directxből milyen van fent?
  • Gerry
    #1489
    Hajrá, nekem is w98se van, chipset azonos, kártya azonos, detonator: 41.09 (official), és minden kiválóan megy...
  • Shep
    #1488
    THX egy misét megér
  • Gerry
    #1487
    Az is jó az összes VIA chipsetes alaplaphoz, de a KT400-as és a P4X400-as chipsettel szerelt alaplapok azzal sokkal gyorsabbak, mint a régebbi 4in1-ekkel, de egyébként szerintem nem csak azok lesznek gyorsabbak, nekem pl. a KT266A chopsetes ASUS A7V266-E lapomnál is okozott némi sebességnövekedést, és stabil, mint a vasbeton.
  • Shep
    #1486
    De az nem csak KTX es vagy milyen lapokhoz van? Win98SE
  • Gerry
    #1485
    Próbáld ki a 4.45-ös Hyperion névre keresztelt VIA service pack-et, és milyen a windowsod?