2506
Mit tutdtok róla?
  • Gerry
    #1874
    Szerintem bőven megéri, pláne, ha el tudod adni az MX-et!
  • skristof
    #1873
    hali emberek!
    jelenleg egy Gef2-es mx400-asom van 32mb-ás...
    megéri-e egy használt MSI Geforce Ti4200 64DDR-re cserélnem? a kártyát 20k-ért vanném? megéri?
    előre is thx
  • ollie
    #1869
    szerintem is az lenne a legjobb, de valszeg sok neki ennyiért... akkor meg mx440
  • ollie
    #1866
    Abit Siluro GeForce4 MX440 64MB TV 8x AGP 13.740 Ft
    Abit Siluro GeForceFX 5200 128MB DVI/TV 18.240 Ft
    Club3D ATI Radeon 9100 64MB LE 16.990 Ft
    Noname Geforce2 MX400 64Mb Tvout 8.365 Ft

    Kispénzüeknek ezeket ajánlom. A dx8 támogatás nem lényeges, mert ebben a kategóriában egyik kártya sem elég gyors ahhoz, hogy a dx8-at használó játékokat megfelelő sebességgel hajtsa.
  • ollie
    #1865
    az Abit GF4MX kártyák nagyon jók, de semmiképpen ne vegyél SE változatot, mert lassabbak.
    Nekem egy Abit Siluro GF4MX-8X volt és nagyon gyors, valamint nagyon jól lehet tuningolni is. Alap órajel: 275/512, de felhúztam 310/600-ig és semmi szemetelés fagyás. Nem próbáltam nagyobb órajellel, de lehetett volna még tovább.
    Szerintem egy Siluro MX440 mindenképpen megéri (a 8x-es változat AGP 8x-es), persze nem lesz DX8-as. Persze jobb lenne egy R8500/9000pro/9100 mert az dx8-as, de drágább mint a gf4mx. De a tapasztalatom szerint stabilabb a gf4mx, noha kevesebbet tud és egy kicsit lassabb is mint az előbb említett radeonok. A stabilitásról, kompatibilitásról és megbízhatóságról annyit, hogy hosszú ideig használtabb az említett gf4-et, valamint most az R9100-et és sokkal jobb tapasztalataim voltak a gf4mx-el.
  • fm
    #1864
    vagy 16000ér radeon9000,de az már sok nekem most:(
  • fm
    #1863
    geforce 2 mx vagy gts vagy Ti szinten van? mer nekem egy Ti körüli,esetleg gts megfelelne,de lehet télleg átb@szás..
    amugy 12000ér van errefelé radeon7500,inkább az?
  • fm
    #1861
    mi a vélemény egy innoGF4 MX440SE 64ddr-es kártyeszról? tudom,nem egy csúcstech,nem Ti4200,de egy p3as gépbe szánom,gef2mx helyére..és csak 11000bruttó.
  • Shodan
    #1860
    Tud vki valamit a Terratec vagy a PNY verto Geforce4 ti 4200as kartyakról? Vélaményeket kérnék ha lehet
  • Iceman
    #1859
    Nekem is volt vmikor ilyen...asszem kábelcsere lett a dologból.
  • Iceman
    #1855
    De nehogymá alapból szar legyen neki...vissza kell vinni az ilyet. Selejt.
  • dikki*yysw
    #1854
    Vagy rakj két ventit be a házba, egyik szívjon másik fújjon, vagy simán vedd le az oldallapot.
    Ilyen hogy szemetel, alapesetben nincs a kártyákkal, vidd vissza ha ez sem segít.
  • Iceman
    #1853
    Azonnal vidd vissza a boltba!!! Mi az hogy előfordul az ilyen? Hülyeség. Akkor szokott ilyet produkálni, ha húzva van a kártya és túlmelegszik.
  • Gerry
    #1850
    NEM, az AGP8x-os 128MB-os kártyákon már ugyanolyan memó van, mint a régi 64MB-os kártyákon.
  • Breki33
    #1849
    csak nem a pályázat szintén?


    én a Geforce-t válsztottam

    más kérdés ha 9700-as lett volna

    Amughy még mostis ugy van , hogy a 64 megas kártyák gyorsabbak, jobban húzhatóak (memória)
  • Aquli
    #1848
    ok. ingyen lesz, es a ketto kozul lehet valasztani, ugyhogy ar most mindegy...
    Koszike
  • zoli..
    #1847
    az Ati 9000 pro kb 1 szinten van a geforce 3 titanium 200-assal,tehát mindenképp a Geforce 4 a gyorsabb. Viszont biztos az árában is megmutatkozik ez.
  • Gerry
    #1846
    Én ezesetben a Geforce-ra szavazok, bár jelenleg Ati R9700-as kártyám van.
  • Aquli
    #1845
    Nem akartam ezert uj topicot nyitni, ugyhogy itt kerdezem meg:
    Melyik a jobb: Geforce 4 ti4200 64 ramvagy ati radeon 9000 pro 64 ram.
    elore is koszi.
    Aquli
  • Busman13
    #1844
    Kösz.,de ezen ugy látom van valami ventilátor féle ugyhogy nem bántom.
  • Breki33
    #1843
    ezt csak profiknak

    és természetesen garanciavesztéssel jár!!!
  • Gerry
    #1842
    Szívesen! Esetleg ha jobb hűtést szeretnél a kártyádra, akkor megteheted azt, hogy óvatosan leszeded a hűtőbordát, megtisztítod (mind a bordát, mind a GPU-t) és egyenletesen, de vékonyan bekened a GPU felületét procihűtőhöz való pasztával, maj visszszereled a bordát. (én így jobb eredményt értem el a tuningban) És ha esetleg úgy gondolod, akkor a memóriachipekre is tehetsz valami hűtőbordát, és akkor azok is jobban fogják bírni.
  • Busman13
    #1841
    kösz
  • Gerry
    #1840
    Nem kötelező, bár ha csak az egyiket növeled, akkor nem érsz el akkora hatást, mintha mindkettőt emelnéd!
  • Busman13
    #1839
    Kösz.Ja és a két értéket arányosan kell növelni?
  • Gerry
    #1838
    Ameddig nem fagy, vagy nem kezd el szemetelni, fagyást a túlhúzott GPU szemetelést meg RAM szokta okozni!
  • Busman13
    #1837
    szasztok.Lenne egy kérdésem.Az abit ti4200-at meddig érdemes vagy lehet huzni???
  • Gerry
    #1836
    Szívesen!
  • dieselG
    #1835
    Re, köszi ugy tettem ahogy mondtad, de most már biztos h hibás a file, mindig kiirta h a sértült..pff! Köszi az oldalajánlot ;)
  • Gerry
    #1834
    Alternatív megoldás: Nevezd át a letöltött .exe file-t .cab-nak. Ezt meg tudod nyitni Windows Commanderrel, vagy simán a Windówsból is. Csomagold ki a benne lévő összes file-t egy mappába, és futtasd a kitömörített setup.exe-t, ha ezzel a módszerrel is hibát írna ki a kitömörítéskor, akkor valószínűleg mégis hibás a file, próbáld letölteni közvetlenül az nVidia oldaláról...
    Ha így sikerül a telepítés, akkor valami összeakad az önkicsomagoló programmal, pl az antivirus progi, de arra írják is, hogy ki kell kapcsolni a telepítés idejére!
  • dieselG
    #1833
    Letöltöttem ujra a drivert más helyröl, és ugyanazt irja ki telepitéskor.. szal a f*s windowsban van a hiba szentem. Jah, modemes vaok, nincs sok kedvem csomo más driverrel kiprobálni ;)
  • dikki*yysw
    #1832
    Akkor sehogy :>
  • ollie
    #1831
    nem, de hogy jön ez ide?
  • dikki*yysw
    #1830
    Neked van Appe iBookod? :)
  • ollie
    #1829
    a letöltés megszakadt, próbáld újra letölteni a file-t
  • Breki33
    #1828
    hát én r nem bírtam és felraktam :-)
  • dikki*yysw
    #1827
    Még nem próbáltam, de ha vmit optimizálnak FX-re az nem jelenti, hogy GF4-el nem műxik :) Szal amint tudom, felrakom.
  • dieselG
    #1825
    Nah fel szeretném rakni a 41.09es drivert, de mindig kiir nekem azt az alábbi hibaüzit:

    "The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempling to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verify its integrity, and try again."

    Nah szal halvány gözöm sincs mi a fene van.. gépem: amd xp 1900+, abit ti4200, 512 ddr, win XP <
  • Breki33
    #1824
    a legujabb 44.03-as erdemes felrakni?
    vagy ezeket FX-re optimalizálták?
  • dieselG
    #1822
    Nah lenne egy nagy problémám. Tegnap felraktam a winXP-t, mer már tele lett a tököm 98-al :P Minden ok, végre nem fagy a gép, csak az a bibi hogy minden játékban /Vice City pl/ mindig a legalacsonyabb képfrissitésifrekvenciát adja, /60Hz/ pedig 1024*768ban már 90Hzet kéne adnia.. Amugy az emlitett videokártyám van, 41.09es detonatorral. Valaki pls segitsen. Elöre is THX :)