5250
Xbox
  • analfa
    #4970
    az enyém Az élő twister :P
  • icciri
    #4969
    hali nem az első három nyer x-boxot?
    légy üdvözölve vetélytárs melyik a tied?
  • bomo11
    #4968
    már megkapta november 14. lehet videót feltölteni és 15. van eredményhirdetés a 3 legjobbnak ítélt kap xbox-ot...
  • analfa
    #4967
    én is töltöttem fel vidit a kfc-re a twistert meg pont most emésztem :P
  • ramerone
    #4966
    már meg is kapta? és még lehet feltölteni vagy már lefutott a dolog???
  • bomo11
    #4965
    a kfc meghirdetett egy ilyen versenyszerűséget. Fel kell tölteni egy videót és ha benne vagy az első 100-ban akkor twister menüt nyersz, ez a garantált, és ha a tiéd lesz a legjobb videó akkor megnyered az xbox360-at... azért nem átverés, mert egy haverom töltött fel videót és már megkapta a twistert...
  • ramerone
    #4964
    na ja az engem is érdekel ha nem kell beszerezni, csak odaadják az embernek:D:D:D
  • cukorborsoka
    #4963
    érdekelne a dolog, persze csak ha tényleg nem átverés...írsz 1-2 részletet??
  • bomo11
    #4962
    sztem is inkább xbox 360-at vegyél kb 60-70 ezer forint között van most az ára...de az egyik haverom most éppen egy ilyen nyereményjáték szerűségen hajt az xbox-ra, ami a fődíj, és ez most kivételesen nem átverés...
  • cukorborsoka
    #4961
    köszi szépen. esetleg nem tudod, hogy mennyibe kerül mindennel együtt?
  • Minstrel
    #4960
    xbox360-ast vegyél, de van xbox360-as topik is
  • cukorborsoka
    #4959
    Sziasztok!
    Én azt szeretném tudni, hogy mennyibe kerül most egy xbox mindennel együtt, és, hogy ezt érdemes-e venni vagy inkább ps3-mat??
    előre is köszi!!!
  • CsacsaThe
    #4958
    DC nemtudom, hogy van-e, de hétvégén sikerült a PSX, és N64 emulálása XboxISOTool-al.
    Mindkettőnek vannak hiányosságai, de szerintem a Tekken3 lazán elfutna.
  • Attis38
    #4957
    Sziasztok!Látom,Xboxon futtatható emulátorok a téma részben.Valaki tudna abban segíteni, működő Dreamcast emulátor létezik vajh' Xboxra?Előre is kösz a választ mindenkinek.
  • KILLER2
    #4956
    Nincs.
  • Sly9119
    #4955
    Sziasztok, én azt szeretném tudni, hogy az XBox konzolhoz van e Tekken nevü játék , és ha van akkor honnan tudom beszerezni? előre is köszi !
  • Minstrel
    #4954
    én csak filmeket szoktam kiirni, Nero-val, de azt csak simán, DVD-ROM(ISO), egymenetes lemez, ISO9660+Joilet és felismeri gond nélkül, egyedul az UDF lemezt nem ismerte fel, de csak azért mert az xbox kompatibilitást elfelejtettem bejelölni.
  • CsacsaThe
    #4953
    Valaki hozzáértő meg tudná mondani, hogy kell összeállítást csinálni Xbox-ra, hogy fel is ismerje a drive?
    Softmodos asszem a kicsi.

    N64 és PS emu-t írnék ki lemezre, de nem tudom hogy.
    Mode 1/Mode 2/ ISO/ UDF, ISO9660, vagy Joliet, karakterszám, miegymás.
    Na, valaki?
    köszi!
  • PoisonChihuahua
    #4952
    25k, de csak tipp. Tapasztalati tipp...
  • KILLER2
    #4951
    De rég írtak ide, feldobom a topicot kicsit. Úgy döntöttem, hogy megválok szeretett XBOXomtól, az X630 is csak porosodik, az XBOXot meg 2-3 hónapja be sem kapcsoltam.
    Az lenne a kérdésem, hogy mennyiért lehetne eladni.
    Van hozzá egy S és egy logitech joy, 20 írott játék, meg az alapgép chippelve slayer's evox-al. Mennyiért adható ez el manapság?
  • PoisonChihuahua
    #4950
    Eltévesztetted a topikot! Talán itt kellene próbálkozni.
  • dawids
    #4949
    Napot!
    Xbox vásárlás előtt állok és hosszas keresés után erre akadtam: http://www.madpixelz.net/kepfeltoltes/images/5636box.jpg a Golemkonzol.hu-n
    Van valakinek valamilyen tapasztalata velük,vásárolt-e valaki náluk.Szerintetek vásárolhatok-e ott?Véleményeket várok !
    Előre is köszi.
    Üdv.dávid
  • S8DJ
    #4948
    ajánlom én is !
  • sidocious
    #4947
    mindenkinek válasz a kérdésére ==> www.xboxklub.hu ;)
    tutorok, duzzadó fórumok minden moddolást érintő témában ;)
    üdv: sidocious
  • RestasDH
    #4946
    nobazdmeg!
  • fishBNS
    #4945
    Te nagyon ugyes lehetsz... Kb 5evvel ezelott rajott mindenki. :D
  • rooney8
    #4944
    Kivele:D
  • RestasDH
    #4943
    Szevasztok, rájöttem hogy, hogyan lehet XBOX-os dvd meghajtót PC-s meghajtóra cserélni! Egy kis átalakítás. 3X gyorsabb lett a gép és minden létező CD-DVD fajtát és formátumot betölt még ha koszos és karcos akkor is! 100-ból 100-at kapásból betölt és sosem fagy le! :D
  • KILLER2
    #4942
    Jóaz, nekem is az van.
  • Puntigamer
    #4941
    Má megoldottam, Slayers evox rulez:D
  • öregharcsa
    #4940
    jah..közben láttam már én is
  • KILLER2
    #4939
    Már rájöttem. Szerencsére sikerült azóta PSPt szerezni és keret is lett rá, így még az XBOX is megvan.
  • öregharcsa
    #4938
    szerintem nehezen fog veled bárki cserélni...-mivel pont az előnye veszik el a dolognak...az xbox egy olyan gép amit a szobában/konyhában..stb használva veszel igénybe kikapcsolódás címén..a psp ellenben bármikor-bárhol rendelkezésedre áll..ez a nagy előnye neki...természetesen aki xbox-ra vágyik és van cserélendő psp-je annak ez egy jó lehetőség...

    nekem is volt xbox-om és nagyon nehezen tudtam eladni "normális" áron..elecserélni meg nem sikerült sajnos...

    most nem elkeseríteni akarlak csak reálisan felmérni a lehetőségeket....

    m
  • Puntigamer
    #4937
    Hi all!
    Véletlen legyalultam a C meghajtóját az XBoxnak, namost az F meghajtóm tele van filmekkel, és van recovery cd-m, de azzal az egész winyót gyalulja, FTP kapcsolatot nemigen tudtam valami miatt létesíteni vele.
    Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehetne helyrerakni a témát?
  • toza #4936
    talatam... minden van he kell..csak poblema a posta...szoval 2 het mulva tudnek biztosabbat mondani..ha akkor mar tisztazodnak korulmenyek dobok ide egy uzenet! bocs..
  • Minstrel
    #4935
    kontroller összekötő kábeled van-e? vagy ha van rossz kontroller,azt is megveszem vele együtt ha jó a kábel
  • KILLER2
    #4934
    Honnan szereztél te annyit? Vagy valami boltod van?
  • toza #4933
    darabja termeszetessen..
  • toza #4932
    van kb 10 xboxom...alap... szoftmodolt..kell vkinek 20 ropier?!
  • Roy77
    #4931
    Megvan valakinek a Mortal kombat deception konquest végigjátszása magyarul nem találom sehol van valami 5letetek hol keressem?