5250
Xbox
  • KILLER2
    #4930
    Én is így találom. Nehezen is válok meg tőle, soha semmi baja nem volt. Egyszer vittem javíttatni, mert elkopott a DVD forgató gumi, meg rohadt poros volt a drive, de semmi egyéb. Soha egy fagyás vagy akármi gond nem volt vele. Eszi a szar lemezeket, kényelmes joystick, minden, ami egy jó konzolhoz kell. Csak hát itt áll és lassan egy éve nem is játszottam rajta. Most nekiülök, azt kitolok minden játékot, ami megvan és tetszik, aztán kerítek helyette valami PSP-t.
  • Roy77
    #4929
    Szerintem van mert a gép megbizható és idötállo nekem +van pár éve az Xboxom és semmi gondom vele
  • KILLER2
    #4928
    Szerintetek van rá esélyem, hogy elcseréljem egy PSPre a következőt:
    Chippelt kb 3 éves XBOX jó állapotban, gyakorlatilag hibátlan és sérülésmentes egy S joy-al és egy logitech joy-al alap 7 GB-s vinyóval kb 30 írt játékkal slayer's evox-al minden jóval felvértecve (XBMC, XBMP, trailerek, fájlkezelő, stb)
    Gondolkozom rajta, hogy szeretett konzolomtól megválnék, mivel már nem nagyon használom, a PSP meg tetszik, csak hát pénzt meg nem nagyon akarok rákölteni, de egy ilyen csere jó lenne. Szóval szerintetek ez reális így?
  • S8DJ
    #4927
    28-30e Ft
  • toza #4926
    mennyiert adok el most egy csippelt boxot retail hdd vel??!?
  • Bogyi007
    #4925
    Inkább próbáld meg elcserélni szerintem. Én egy hasonló összeállítást cseréltem el egy fat psP-re amihez kaptam még 6 eredeti játékot is, meg a szokásos dolgokat mellé (töltő, fülhallgató + 1 gigás memókari)

    Ezt utána akár jobban el is tudod adni mint a boxot mert annak már csak lejjebb fog esni az ára, míg a psp azért még tartja az árát valamelyest.
  • KILLER2
    #4924
    A kérdésed első részére nem tudok válaszolni, nem értek ezekhez. XBOX-DVI kábelről viszont nem tudok.
  • vricsi
    #4923
    Persze igazad van, csak kérdés, hogy milyen típusú legyen a DVI csatlakozó.Van ugye DVI-I (digital),DVI-D stb.Melyik lehet a jó?Mert ezek hol analog, hol digital, vagy mindkettő.És amit írtál kábelt, olyat lehet konkrétan kapni? (Xbox - DVI)?
    köszi.vricsi
  • KILLER2
    #4922
    Aha, értem. Akkor meg mindegy, hogy milyet veszel. Amit én írtam, az egyszerűbb.
  • vricsi
    #4921
    Nem, nem.Az x-box-ból kijön egy rca/scart csatlakozó.És ezt egy sima toldóval összehozod. Én erre gondoltam.
  • KILLER2
    #4920
    Hát ezzel nem nagyon fogod összehozni sehogy. Hogy dugod ezt a boxba? Mindenképp olyan kéne neked, aminek az egyik vége belemegy az XBOXba, a másik meg olyan, amit rá tudsz dugni a monitorodra, azaz DVI vagy a sima monitor csatlakozó.
  • vricsi
    #4919
    Üdv mindenkinek.Ezt a dvi kábelt szeretném egy xbox és egy lcd monitorral összehozni.Valakinek van ilyen? Vagy más eszköz kellene hozzá? Pl.: Dvi-I csati? Ez pont az.vricsi[IMG]http://[/IMG]
  • Minstrel
    #4918
    Szóval ilyet vennék :)
  • Minstrel
    #4917
    Vennék vagy valamit cserébe adnék (pl. üres dvd-k) egy ilyenért:

    Után gyártott is jó, csak működjön.
  • toza #4916
    (persze van ami atveres,lehuzas..de tenyleg vannak hasznaltak 10-15 ezer korul is.. tobbivel meg vigyazni kell am!! ovatosan!)
  • toza #4915
    most tenyleg..mennnyi egy hasznalt box?!? csak mer csipeltet mar lehet latni 10 hufer..itt.es lehet h megerne parat postazni vagy nemtom..
  • rooney8
    #4914
    Hali!
    Sima xbox-hoz is lehet kapni vga kábelt?
  • Totis
    #4913
    A Softmod-hoz nem értek, de ott is kell valami bug-os játék, hogy felmenjen.
    Ha van benne chip akkor mehet minden fel. EVOX majd XBMC. Most már nem olyan drága a chip. Sőt van forrasztás nélküli chip is.
  • dicehater
    #4912
    Sracok ha egy erintetlen xboxra "raeresztek" egy Slayer's Evox lemezt, sikerulhet xbmc-t telepiteni ra? Nem kell nekem a masolt gamma csak media lejatszokent szeretnem hasznalni a boxot. Vagy ez csak chipes/flash-elt gepnel mukodik?
  • Attis38
    #4911
    Eladni szerintem kb.30-35ért tudod,állapottól is függ.X360-at 50-55 körül már lehet szerezni,persze az Arcade kivitelt.
  • hala10
    #4910
    köszi!a régi gépre már nem is fognak kiadni játékot?
    mennyiért lehetne eladni egy gépet 2 karral meg kb 25 játékkal + távirányitoval?
    mennyiért lehet beszerezni az uj gépet?
  • Minstrel
    #4909
    én itt szoktam http://games.teamxbox.com/index/xbox/
    lehet választani kezdőbetűt meg játéktípust is, van screenshot, leirás.
  • hala10
    #4908
    szevasztok!milyen oldalakon lehet még megnézni hogy milyen játékok vannak a sima x-boxra?
  • Attis38
    #4907
    Sziasztok!Járatos valaki az emulátorok világában?Xboxra felinstalláltam a Vice64X-et,emuoldalakkal foglalkozó oldalról szereztem egy rahedli romot is hozzá,de az Istennek nem tudom elindítani a gámákat Valaki plz help!!!Vitruális billentyűzetet is betudom hozni,de onnan nem tudok továbblépni.
  • Totis
    #4906
    Speckó drive van benne. LG GDR-8163B PC-drive firmware flash-elve. Mindent visz.
    Ezt elfelejtettem odaírni. Azóta sem jött ki másik drive-hoz flash. Mellesleg jól olvassa a lemezeket. Jobb mint a Thomson drive-ok...
  • Zozo76
    #4905
    vagy 20, es akkor meg plusz egy kanna benzin...
  • hpnx9020
    #4904
    Egész pontosan 25 pénzt ér.
  • Totis
    #4903
    Fájó szívvel de meg kell válnom XBOX-omtól.
    Szóval ELADÓ!:
    - XBOX V1.0 még magyar gyártmány
    - 1db S kontroller
    - 40GB HDD
    - Aladdin Live chip
    - XBMC - XBOX Media Center
    - Hordtársa

    Ki mennyit adna érte? Ha lehet akkor priviben. Köszönöm!
  • KILLER2
    #4902
    Ezt tényleg nem lehet komoly. Szerinted akkor minek adták volna ki az X360at, ha simán elbírná az XBOX is a játékait? Szerinted az X360 csak azért erősebb vagy 6x a sima XBOXnál, hogy mutogathassák, hogy némá azt a szart, az gyenge, de ez! Ez nem lehet komoly...
  • hpnx9020
    #4901
    EZT UGYE NEM KOMOLYAN KÉRDEZTED?
    VAGY IGEN?
  • Minstrel
    #4900
    nem mennek, nincs program se
  • hala10
    #4899
    szevasztok!nekem az volna a kérdésem hogy az x-box 360-as játékok mennek a sima x-box-on? vagy esetleg van egy olyan program amivel le lehet futattni? elöre is köszönöm a válaszokat!
  • Bogyi007
    #4898
    Az eladásra vagy cserére meghirdetett Xboxom elkelt.
  • Minstrel
    #4897
    nálatok is 100%-os a cpu használat amikor másoltok fel valamit ftp-n a boxra? total commander-el
  • henri king
    #4896
    csá bemész a media centerbe azon belül fájlok részbe itt les két megosztott ablakod akár egy windows totál comander az A alatti kis gombot nyomd meg kiad 1 kis ablakot mint a jobb egér gomb ottnyitsz egy uj mappát és a dvd meghajtóból ugyanígy az A alatti gombbal bemásolod ebbe a mappába
  • henri king
    #4895
    szevasztok imádom boxot de igazábó amatőr vok hozzá kaptam is eg virust állandóan lefagy tőle és megőrít formáznom kell az f meghajtómat, vagy MI?Adjatok vmi jótanácsot légysi.
  • Gibor
    #4894
    hi!
    segítséget szeretnék kérni az ügyben hogy XBC-vel meg Xlinkkaial szeretnék jáccani és az Xboxot felismeri de a pingem végtelen meg xlink kai ledob hogy a box elérhetetlen. és itt mit tudok csinálni?
  • Kalozoner
    #4893
    hali! nem akar valaki megválni fahrenheit cimű eredeti játékától? megvenném..THX
  • KILLER2
    #4892
    Biztosan nem támogatja az X360 a sima XBOX-ot Link-en. Úgy kizárt. Esetleg úgy lehetne, hogy közvetlenül a 360 vinyójára tenni a mentéseket, de eleve szeirntem túl bonyolul az X360 mentési rendszere ehez, pláne, hogy szerintem máshogy is tárolja, mint a sima XBOX.
  • Bogyi007
    #4891
    esetleg a két gépet linkelve de ez nem biztos