5250
Xbox
  • Zozo76
    #5010
    Nalam is ment a legutobb mert ramjott hogy BLACK-ezni akarok. :)
  • Minstrel
    #5009
    Enyém is ilyen jó állapotban van, valami manustól vettem 2 éve aki alig használta, tetején is meg a kapcsolónál is fólia volt, chip nincs, csak softmod. Mondjuk én még használom filmnézésre meg Mariozásra :)
  • Zozo76
    #5008
    Amugy Gyari allapot, semmi karc vagy valami. Nagyon vigyaztam ra. Alladin Live chip van benne es 40GB-os Seagate vinyo. Evox van rajta es a kovetkezo jatekok a vinyojan:

    Halo Combat Evolved
    Halo 2
    Call of Chulchu (magyar felirat)
    Lego Star Wars 2
    Mafia
    Half Life 2
    Black

    Mindez a vinyon, DVDt nem is hasznaltam szinte soha. FTPvel toltogettem fel a progikat, szoval rohadtul szep az allapota. Most is el van csomagolva a sajat dobozaban. Ja es az eredeti gyari S-kontrollert hasznaltam soha sem lett baja, plusz meg van egy zsir uj kontroller is hozza, 5x ha lett hasznalva. Alomgep... :)
  • Zozo76
    #5007
    Nem :)
  • rooney8
    #5006
    Eladó? :D
  • Zozo76
    #5005
    XBOX tulelokeszlet (sajatom)... :)

  • rastaman
    #5004
    jobban tennéd ha egyáltalán nem kérdeznél ilyen témakörben. használtan is lehet venni játékot féláron... és ne mondd nekem hogy havi szinten 7-8 játékot kitolsz rendesen
  • Zozo76
    #5003
    Ne menj a 360-as topikba warez/flash temaval mert tiltott!
  • KILLER2
    #5002
    Flashelni kell a driveot, de ez az XBOX topic. Inkább az X360 topicba kérdezősködj erről, bár szerintem nem szívesen beszélgetnek ilyenről (az X360 topicba és NE az X360 Hardver-be!)
  • ppmarci
    #5001
    Ez komoly? És mit lehet vele csinálni, hogy lejátssza? Meg lehet chippeltetni mint a PS-t?
  • S8DJ
    #5000
    take :D
  • S8DJ
    #4999
    filmet igen, de játékot nem
  • ppmarci
    #4998
    Az a kérdésem lenne, hogy az X-BOX 360 lejátssza az írott DVD-t?
  • Zozo76
    #4997
    Ja :)
  • rooney8
    #4996
    Én meg már aszittem, h kidobtak valami gémet x-re is :D
  • S8DJ
    #4995
    Hellósztok!
    nemrég kaptam megint egy Xbox-ot, ráadásul 1.6-t.És azt hol tudom megnézni hogy flashelt vagy softmoddolt?Mert a winyóján nem találtam semmilyen softmod installer fájlt
  • Zozo76
    #4994
    Csak lestem hogy lett hirtelen annyi friss hozzaszolas az XBOX topikba... :)
  • bomo11
    #4993
    pontosan:) de ezért sztem simán megéri...
  • ramerone
    #4992
    :D munka és haszon megosztás?:D na igen. taktikázni tudni kell:D:D:D:D
  • bomo11
    #4991
    ez így van, de egy xbox-ért küzdjön meg az ember!! Vagy nem?? és minnél több ismerős szavaz a videóra, utána cserébe annál többen játszhatnak az xbox-al...:)
  • ramerone
    #4990
    no majd szurkolunk. mozgósítsd a barátokat, hogy menjenek és szavazzanak:D ahogy látom mennyire sokan szavaztak, úgy gondolom igencsak meg kell támogatni voksokkal az embert ha be akar kerülni a három közé:D
  • icciri
    #4989
    azért az 20-30 hely nem olyan kevés de tény hogy jobb így hogy már nyertem már csak az x-box kell azmeg már csak egy pár nap és meglesz :P
  • analfa
    #4988
    nem tudom feltenni neketek hogy hogy néz ki a kupon sajna egyébként már nincs túlsok hely már úgyhogy aki szeretne twistert annak hajrá hajrá :P:D
  • ramerone
    #4987
    hát akkor még van remény nem kell kapkodni:D szeretem az ilyen megmozdulásokat, ha csinál az ember valami apróságot, utánna kap valami jó dolgot:D
  • bomo11
    #4986
    kupont akkor kapsz, ha feltöltöd a videót és benne vagy az első 100ban...de én nem rég néztem és kb ilyen 70-80 videó volt, szóval van még bőven esély...
  • ramerone
    #4985
    na igen a poharas az nagyon jó. nem is értem ember hogy lehet ilyen gyors... a kupont kapjuk azért, ha feltöltünk videót a versenybe... nem?
  • Thaison
    #4984
    Milyen kuponra gondolsz?
  • bomo11
    #4983
    jaja haverom már megkapta te??
  • Thaison
    #4982
    Ezt majd a végén meglátjuk! ;)
  • analfa
    #4981
    aham értem... így azért egfyszerű... De végülis szabály nem tiltja egyébként ti is ilyen kupont kaptatok?
  • Thaison
    #4980
    Nem...csak letöltöttem.
  • icciri
    #4979
    Bocs de az egyszerű és nagyszerű nyerőötlet már foglalt:D
  • analfa
    #4978
    A kiscsaj amikor a poharakat pakolja? az kicsoda tesód ismerősöd? vagy csak leszedted valahonnan?
  • ramerone
    #4977
    hát akkor törhetem a fejem. gondolom akkor szavaznak igazán ha frappáns a kis film. valami egyszerű de nagyszerű dolgot kell kiötleni:D
  • bomo11
    #4976
    bármilyen témában a lényeg csak, hogy minél többen szavazzanak rá...
  • ramerone
    #4975
    uhhh látom össze kell kapnia magát az embernek ha utol akar érni benneteket:D még én is töltök föl este valamit, hátha mázlim lessz és benne leszek a háromban:D ha már ilyen tapasztaltak vagytok ebben az ügyben valaki megsúghatná, hogy milyen témában kell a videónak lennia? Remélem nincs semmi extra kikötés:D
  • bomo11
    #4974
    haveromé a forgass a munkahelyeden is....
  • Thaison
    #4973
    Mindenki csak a Pörgős kislány után.... :)
  • icciri
    #4972
    Én vezetek :P:D Na jó nem... De én mögötted vagyok egyenlőre de majd a célegyenesben beelőzök :P
  • analfa
    #4971
    és melyik a tied?