5250
Xbox
  • Puntigamer
    #3888
    Verbatim DVD-R
    de soha nem volt gondja ezzel a lemezzel, vagyis a márkával...
    4x írás, alcohol 120%
    De a meghajtó miért szarik be? Azt nem vágom, a másolt játékoktól megy tönkre vagy mi?
    Max felmásolom a gyakran használt gameket winyóra:)
    De ez az mk nagyon kéne már, és sehogy nem akar indulni:(
  • KILLER2
    #3887
    Hogy írod? Sebesség, lemez, program, stb......
    Amúgy nekem is csippes, ntsc-pal-al nekem sem volt soha gondol, viszont a meghajtóm az lassanként használhatatlan lesz.
  • Puntigamer
    #3886
    nekem chipes az xboxom, soha nm volt gondom a pal-ntsc-s dologgal, mégis rengeteget szívok a mortal kombat-al, nem indul el...
    már 3x szedtem le, 3x írtam ki, azt a típusó dvd-t beolvassa, csak az mk-t nem játssza le...:(
  • kergeegér
    #3885
    nah oly régen volt már xboxom. szóval segítséget kérek. hogyan kell feltelepíteni egy új mediacentert?
  • carterx
    #3884
    Hi.

    másfél éves a gép,chip nincs benne csak moddolva van.
    igen ezt tervezem hogy vinyó csere lesz benne.
    akkor az megoldja a bajom? aszondod?

    thx
  • Puntigamer
    #3883
    nemhiszem amúgy, mert néztem ugyan annak a terméknek a feedbackjeit, és mindenki pozitívot, ír, hogy tök fullos meg minden:)
    szal akkor szerintem rinyálnának, hogy rövid a kábel...
  • Puntigamer
    #3882
    hát én is:)
  • Bogyi007
    #3881
    No adok egy kis segítséget azoknak akik esetleg hasonló cipőben jártak/járnak mint én.

    Ugye adott egy xbox advanced kábellel, van egy Labtec arena 685 hangfalszett.

    Ebből ugyebár nem lesz még 5.1-es hangzás, de talán nem is baj. Én beszereztem egy T elosztót /sztereó/ amivel az Xbox sztereó hangját megosztottam két irányba.

    Vettem még kettő darab sztereó --> jack átalakítót amiket a T 0elosztóba dugtam és az elosztót meg az Xbox sztereó kimenetébe dugtam.

    A Jack kimeneteket rádugtam a Labtec cucc subjának a hátulján található fr/fl és rr/rl benetekre és az Xboxot átkapcsoltam Dolby Surround hangzásra.

    Az eredmény? Nekem már ez is káprázatos. Bitang jól szól így is a cucc. A Blacket még nem próbáltam vele, de az állandó tesztalanyom a Medal of Honor Rising Sun ijesztően jó volt a nyitópályákal / az anyahajk lerombolását bemutató pálya /

    Csak ajánlani tudom ezt a cuccot mindenkinek! Bár azért én is beszerzek egy dekódert vagy erősítőt ami fogad optikai bemenetet, de az még később lesz.

    Emlékeztetőnek a hangfalszett linkei:

    http://szamitogep.hu/show/read.php?id=16639

    http://www.labtec.com/index.cfm/gear/details/EUR/ES,crid=18,contentid=695,crid2=19
  • rorr
    #3880
    olyan opció nincs ,hogy optical?
  • rorr
    #3879
    van egyáltalán optikai bemenet a házimozidon ?
    Vagy csak kimenet mert akkor hiába dugdosod ...ott bizony semmi nem fog szólni!!!
  • sidocious
    #3878
    ahhoz unlockolni kell a hdd-t, hogy be tudd olvasni a pc-n, de megjegyzem a kindoz nem kepes a fatx-et, azaz az xboxos fajlrendszert rendesen kezelni (miert, mast tud? LOL). masreszt a kilockolashoz viszont moddolt xbox kell...
    garis a gep? gondolom nem....
    Szerintem chippeltesd ki, es akkor mehet bele 1 uj, nagyobb hdd, aztan a jatekokat meg ujrajatszod ;)
  • sidocious
    #3877
    remelem nem ugy jarsz, mint en, hogy allati nagy S masolat volt 1m-es vezetekkel :D
  • carterx
    #3876
    csak milió mentés és pár zene.
    ha esetleg kiszedem a vinyót valahogy akkor rátudom dugni pc-re hogy töröljem?
    vannak a vinyón a működéshez létfontosságú dolgok,amiért nem érdemes formázni a vinyót???
  • carterx
    #3875
    igen gyári a vinyó,se evox rajta se más.
  • turho
    #3874
    Nem tudom gyári vinyóról van-e szó vagy már cseréltről, de a jelenség alapján elképzelhető hogy bexart a vinyó...
  • Puntigamer
    #3873
    yeah, most rendeltem ebayről original xbox s kontrollert, újat, 4 ezer forintért(szállítási költséggel együtt)
  • carterx
    #3872
    #3871

    Erre nincs ötletetek?Sajnos nincs a közelemben szervíz vagy hasonló,ha tudom megcsinálnám,de nemtudom hogy áljak neki.
    Azt irja ki a menüben hogy 0 Block szabad hely van a vinyón.
    Lehet valahogy törölni a dolgokat róla?A géppel nem tudom,pc-vel esetleg?

    thx
  • carterx
    #3871
    Hi.

    Sziasztok

    Légyszi segítsetek.

    Az lenne a kérdésem hogy mi történhetett a boxal.egyik naprol a másikra bedöglött.

    semmit nem csinál nem reagál az irányitóra, nem lehet rajta a játék cd-t elidnitani.A képernyőn amikor a választási lehetőséget felkinálja, akkor ha sikerül kiválasztani több másodpercel később vált és akkor a képernyőn ott marad az előző képernyő konturja.Számitógéppel sem lehet a wincsesztert leolvastatni.Amikor a menübe navigálok akkor marha soká vált köztük.zenei cd nagysoká elindult rajta.Létezik hogy a vinyó tele van és ezért csinálja?Ha igen akkor mit lehet ilyenkor tenni?

    Lécci segítsetek! Thx
  • sztomy69
    #3870
    Magadnak forrasztottál chippet?! Tök zseer! És hogy ment?
  • Puntigamer
    #3869
    hát nekem ezt még senki nem mondta hogy programozni kéne,még olyanok se akik ezt már csinálták... és én meg akarom tanulni, meghát olcsóbb is ha én csinálom...
    most kaptam egy telepítő cd-t berakom a cd-t, leformázom, feltelepítem...
    mindezt chipelés után...
    és menni fog:)
  • jaszy
    #3868
    Sajnos nemcsak annyi. programozni is kell. Inkább ajánlom hogy konzolboltba-shop ba vidd el.
  • Puntigamer
    #3867
    hi all, ki tudja leírni,nekem részletesen mit kell csinálni, miután beforrasztottam, a duox 2 blue chipet a gépembe?
    utána elindítom a boxom, és viszi is a másolt játékokat?
    vagy ha nem akkor mit kell még csinálni vele?
    Nem akarok mást csinálni rajta csak játszani meg esetleg dvd-t nézni,de legfőképp játszani:)
  • wander01
    #3866
    tulmelegszik? csak ötlet, passz nem értek annyira hozzá
  • goblinboi
    #3865
    Nekem lenne 1 "kis" problémám a boxxommal és nem tom h tudnátok-e segíteni... Az lenne a gond h ha bekapcsol a box akkor is csak kb 1-2 órára tudom használni aztán elkezd kásásodni a kép és utána ha kikapcsolom nem is tudom bekapcsolni kb 1 napig és utána megint csak 1-2 órára lehet használni és minden kezdődik előlről.... Vki ha tud segíteni az írjon. Előre is kösz a helpet!!!
  • Zrad
    #3864
    inkánn tőltsd le Dcről.
  • sb1
    #3863
    hali...

    Keresem xbox-ra a fifa07-et, ha valakinek meg van,vagy tud mondani egy boltot ahonnan be lehet szerezni, kérem jelezze...
  • Puntigamer
    #3862
    köszi, de nem erre, nekem vezetékes kell, ez drága:D
  • q2w3
    #3861
    Ha
    erre
    godolsz akkor itt van.
  • Puntigamer
    #3860
    ki tudja honnan lehet logitech controllert szerezni?
    kéne 2 db, jó áron...:)
  • Balintka1
    #3859
    Mondtam én neked mindig a vinyócserét :) Gyere msn-re fel.
  • Balintka1
    #3858
    Nem csesződik el az olvasófej, mivel leállítja a pörgetést, mikor kiadja a lemezt.
  • q2w3
    #3857
    Eladó egy chippelt psx egy joyyal és
    egy 6Mb-os kártyával.
    Játékok: (másoltak)
    F1 2000
    Cool Boarders 4
    Redical Bikers
    Tekken 3
    SNO Cross
    Ace Combat 3
    Spiderman
    Track&Field
    Gta 2
    The Dukes of Hazzard
    Crash 2
    Toca Tourning Cars
    Fighting Force 2
  • q2w3
    #3856
    Márcsak az átalakító és a játékok vannak.
  • Killroy
    #3855
    Kösz a segítséget Wander! :)
  • q2w3
    #3854
    eredeti:1000Ft/dg
    másolt:500Ft/db
    chippelt x-box:25000Ft
    kontroller:4000Ft/db
    távirányító:1000Ft
    átalakító:6000Ft
    Mindenestül 50.000Ft-ért vihető.
  • wander01
    #3853
    nálam simán ment hd-tv-n
  • Killroy
    #3852
    Aham, amugy ps2-höz volt egy ilyen csatlakozó, amin egy pöcök is volt és ez orvosolta ezt a problémát. De pl az MK:armageddon egy HDTV-n sem akart elindulni. Valakinek jelentkezett ez a probléma MK:Armageddonnál és megoldotta? hogyan?
  • öregharcsa
    #3851
    ja RGB kábelnak hívják....de a tv-nek tudnia kell fogadni az rgb jeleket különben nem lesz jó...értem ez alatt ha régi a tv akkor előfordult hogy a scart aljzatban csak a hagyományos videojelet és hangot kötötték be...
  • KILLER2
    #3850
    Szerintem chip ezt orvosolja, ha meg a TV nem támogatja az NTSCt, akkor azon szeritnem nem leeht segíteni.
  • Killroy
    #3849
    Sziasztok! Biztos volt már erről szó, de nagyon nincs kedvem visszaolvasni, hogy vajon hol. Egy olyan kérdésem lenne, hogy létezik e xbox-hoz olyan kábel ami kiküszöböli azt a problémát, hogy valamelyik játék nem PAL-os hanem ntsc-s és fekete fehéren megy, vagy emiatt el sem indul. Pl a Mortal KOmbat Armageddon nem inul el, és az NBA live 07 meg fekete fehér. Vagy ha nem kábellel akkor hogyan lehet ezt orvosolni? Előre is köszönöm!