5250
Xbox
  • aribazsy
    #3928
    egy kerdesem lenne medialejatszoval.
    Cd-t tettem be, ujrairhatot. Latni latja hogy mi van a cd-n, irja a file nevet, ranyomok es fekete kep, aztan annyi. Ugy marad. Ez igy oke?
  • Andrew85
    #3927
    rorr - azért akarom frissiteni mert van pár uj lemez amit nem hajlando
    beolvasni az olvasoja, ujrairhatok közül volt pl. vmi uj maxell..
    mindenhol kerestem firmware frissites-t de még sehol nem találtam.
  • tsabigo
    #3926
    Bocs.Már eladtam, csak nem volt időm még kiírni ide.
  • aribazsy
    #3925
    neki mar irtam, csak azert kerdeztem kulon, hogy ha netan vki filozik ... ;)
  • KILLER2
    #3924
    #3918
  • aribazsy
    #3923
    Ha netan vkinek van elado Xbox-a batran szoljon. Kernem hogy nem legyen tul regi, mindekeppen mediacenter legyen rajta!
    Koszi, udv
  • rorr
    #3922
    Newwave nézd meg a honlapjukat!!!!
  • rorr
    #3921
    Ez így jó de ez csak álsurround....
    Az igazi az optikai kábel!
  • rorr
    #3920
    Töltsd le a proper verziót a legelső verziónak voltak ilyen hibái....
  • rorr
    #3919
    Miért akarod azt frissíteni?
    Szerintem lehet..... (x-box mekka?)
  • tsabigo
    #3918
    Eladó 1 éves xbox újszerű állapotban,csipelve, 120GB-os seagate merevlemezzel,kb 50 játékkal.Érdeklődni itt: [email protected]
  • Andrew85
    #3917
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Lehetne e az xbox dvd olvasójának frissiteni a
    firmware-t ? ha igen hogyan, tudna ebben vki segiteni?
    Az olvasóm tipusa: hl-dt-stdvdrom gdr8050l
    Fontos lenne. előre is köszi
  • CodeRed07
    #3916
    Sziasztok!Tudna nekem valaki segiteni xbox telepitesben?
  • princeworld
    #3915
    Sziasztok
    Nem tudja vki h hol lehet eredeti Fifa Street 1 et venni? Naon fontos lenne.Kösz.
  • goblinboi
    #3914
    Eladó Xbox!!! Karral,játékokkal pl.: Call of Duty 3, NFS Carbon, Dead Or ALive 3, Fifa Street 2 stb.... érd.: 06-70-3787431
  • kcsabesz
    #3913
    Heló srácok. Kéne egy kis segítség. Kontrollert vennék, mert beszart az előző, de nem akarok mégegyszer gagyit venni : a Logitech Cordless Attack-jára gondoltam (az az átlátszó zöld színű)...
    Mi a véleményetek róla?
    Általában az a bajom a vezérlőkkel, hogy túl kemény az analóg irányító rugója... sokkal könnyebb irányítani a gammákat, ha a rugó puha és kis erőkifejtés kell az elmozdításához ergo finomabb mozgások is kivitelezhetők lennének... ami egy Halo partiban nagy kincs!!!
    Mi a tapasztalat puha rugós irányítók terén? Jó lesz nekem ez a Logi ?
  • Puntigamer
    #3912
    de mindegy, annyi hogy EIDE-s winyó kell bele, de bármilyen pc-s winyó belemegy!
    Sőt ha hiszed hanem az xbox winyó is műxik pcben:)
    http://www.xbox-hq.com/html/xbox-tutorials-237.html
    Ha tudsz angolul olvasd el ezt
  • CodeRed07
    #3911
    Azt tudjatok hogy a gyari 10GB os vinyo milyen marka es tipus?Gondolom nem mindeg milyet teszek bele.
  • CodeRed07
    #3910
    Nem chipes a gep."berakod a winyót, és leformázod, aztán telepít, és minden fasza:D" ezt hogyan tudom en megcsinalni?
  • CodeRed07
    #3909
    Hat en igy jartam.Nem volt benne vinyo
  • Puntigamer
    #3908
    jó de lehet hogy ő winyó nélkül vette, ha használt, lehet rásóztak egyet amiben nincs winyó...
  • s73
    #3907
    Olyan nincs, régi box-ban alapból van vinyó, 8 vagy 10 Gb Seagate, vagy Wd
  • Puntigamer
    #3906
    bele kell rakni egyet:)
    ha chipes, akkor egyszerű, szétszeded a boxot, berakod a winyót, és leformázod, aztán telepít, és minden fasza:D
    de sztem egyszerűbb ha beviszed ide, itt 5000ért még a winyót is megkapod, és be is rakják neked!http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=1733
  • Puntigamer
    #3905
    bele kell rakni egyet:)
    ha chipes, akkor egyszerű, szétszeded a boxot, berakod a winyót, és leformázod, aztán telepít, és minden fasza:D
    de sztem egyszerűbb ha beviszed ide, itt 5000ért még a winyót is megkapod, és be is rakják neked!
  • CodeRed07
    #3904
    Teljesen kezdo vagyok
  • CodeRed07
    #3903
    Mi van akkor ha amit vettem xboxot abban nincs benne a vinyo?
  • s73
    #3902
    HA tudod utána közvetlen pc-ről áttolni a cuccokat, akkor mindenképp.
    Nem nagy ördöngősség beletenni a pc-s olvasót sem, kell hozzá egy tápkábel-elosztó, és a tálcán kell kicsit vágni, hogy beférjen.
  • Puntigamer
    #3901
    Armageddon, és amikor új játékot indítasz Konquest, akkor betölt, átmegy a fák fölött az anim, még látom az mbert is és pont akkor fagy le amikor az ember mögé kerül a kamera... abban a pillanatban, de olyan mintha a zene nem állt volna be, csak a game...
  • CodeRed07
    #3900
    SZerinted az megoldas ha vinyot teszek bele?
  • CodeRed07
    #3899
    mar mint az egesz oldalt
  • CodeRed07
    #3898
    allitolag az xboxklub.hu-n volt leiras de toroltek sajna
  • KILLER2
    #3897
    Ja ok. Csak nem értetem. De sajnos ebben nem tudok segíteni.
  • CodeRed07
    #3896
    arrol nem hallottal hogy PC-s drive-ot belelehet tenni???
  • KILLER2
    #3895
    Mivan? Ez XBOX topic, mit akarsz te iss PCvel?
  • CodeRed07
    #3894
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segiteni Pc drive csereben?Mit hogyal kell?Nem olvas a a gepem.Koszi elore is a valaszt
  • KILLER2
    #3893
    DE ez melyik MK és pontosan hol fagy le?
  • Puntigamer
    #3892
    hát jónak kéne lennie de mégse jó...
    ilyenről még nem halottam hogy egy xbox game befagy:D
    de mindig ugyan ott, szal nem vágom...
    az iso lehet hibás, de már 2x töltöttem le 2 különböző verziót, most a másik verzió amit leszedtem az a dagger, azt kiirtam, azzal volt az hogy be se olvasta...
    nagyon kéne a game, de eredetiben se találom sehol...
  • KILLER2
    #3891
    Nem tudom mi baja, de biztosan nem a lemezektől van. De már azért nem mai darab.
  • KILLER2
    #3890
    Melyik MK? Amúgy annak akkor jónak kell lenie. Hogy indul? Egyáltalán nem ismeri fel a lemezt? Mert akkor lehet, hogy a fájlrendszere nem jó vagy esetleg az iso is lehet hibás.
  • Puntigamer
    #3889
    pontosítok, volt már olyan is hogy elindult műxött minden,intro menü... kivéve amikor maga a játék töltött volna be, befagyott...