5250
Xbox
  • Puntigamer
    #3968
    jaja:)
  • öregharcsa
    #3967
    legalább nem kérdezik meg még 1x...(bár ebben nem vagyok biztos)
  • Puntigamer
    #3966
    ezt már én beküldtem pár hozzászólással lejebb, de nem gáz:D
  • TrIp
    #3965
    szevasztok, van egy moddolt xboxom eladó, smartXX chippel, egyedi házzal (kék-átlátszó) és UV világítással +2 eredeti S-joy.

    ha érdekel akkor : a zéniksz boxom xD

    vagy írhatsz itt is privátot
  • CSOCSO
    #3964
    filmezni szoktam xboxxal. sajna a box megpusztult.. ugyhogy vennem kell egy masikat.. viszont a forrasztashoz nincs kedvem.. rohadtul kicsi helyekre kell firrasztani.. amcsiban vagyok senkit nemtok aki megcsinalna nekem... anno talaltam vkit de mar azt se tudom ki volt az.. de mar lehet venni 40 dodoert olyan modchipet amit nem kell forrasztani. .valaki tud roluk valamit?? jok? akarcsak azok amiket forrasztani kell? vagy csak szimplan a meglevot forrasszam at vhogy?
  • öregharcsa
    #3963
    na találtam nektek valamit...asszem ez is jó:

    create multigame dvd
  • öregharcsa
    #3962
    igen jól írták...csinál egy menüt abba berakhatod a gémek képeit majd erre kattintva töltődik be a játék...én csináltam pár válogatás dvd-t de letörlődött a leírásom és nem tudom honnan szedtem le..mérges is vagyok rendesen....
    cd-s játékok még az elején jöttek ki(mármint a törések) nekem van vagy 100 game rá így....
    egyébként érdemes a kis méretű dvd-s játékokat is 1 dvd-re rakni helysporólás céljából...

    asszem valami evil loader nevű progival kell zsonglőrködni....nem nehéz ha van leírásod...
  • Puntigamer
    #3961
    Hát csinál neki egy menüt, és a joyyal ki tudod választani hogy melyikkel akarsz játszani!Le lehet tölteni a menüjéhez különböző skineket, úgy mint az evoxhoz stb...!
    Még nem próbáltam nem találtam énse sok olyan játékot ami cd méretű!
    A GTA III az 733 mb, a Vice City 1 gb, szal ezeket pl ki lehet írni 1 dvd-re!A San andreas sajna már pont nem fér rá:(
  • KILLER2
    #3960
    Ha már leszeded, elmondhatnád, hogy hogy mködik. Mármint, hogy ugye beteszed a lemezt az XBOXba, akkor hogy választasz játékot? Meg aztán modnanátok pár ilyen CD-s játékot? Mert én eddig csak DVD méretűekkel találkoztam.
  • Szabyka
    #3959
  • Puntigamer
    #3958
    van egy progi rá!
    a neve ZXBTools Link
  • KILLER2
    #3957
    Google-n nézz körül vagy esetleg XBOXMEKKÁra regisztrálj és kérdezd meg valahol a fórumán.
  • Szabyka
    #3956
    Kár, azért köszi szépen!
  • KILLER2
    #3955
    Sajnos úgy látszik letörölték. Azóta már sokat változott az oldal és úgy látszik lekerültek az XBOXos cikkek.
  • Szabyka
    #3954
    100000x köszi!
  • KILLER2
    #3953
    Mingyá megnézem neked.
  • Szabyka
    #3952
    Itt hol keressem ? nem találtam :(
  • Szabyka
    #3951
    Aha úgy! Megnézem! Köszi!
  • KILLER2
    #3950
    Úgy érted több játék 1 DVDre? XBOXMEKKA.HU-n asszem van valami ilyesmi.
  • Szabyka
    #3949
    Sziasztok!
    Az Xboxom nem eszi meg a cd-t .... Van rá okosság hogy több cd-s játékot dvd-re másolni ?
  • KILLER2
    #3948
    XBOXos Metal Gear Solid 2: Substance-t lehetséges valahogy magyarítani?
  • Bendy
    #3947
    Néhány xbox nem eszi meg a +os dvdt, legalábbis a samsung olvasóval szereltek azt hiszem nem. -os lemez a tuti nyerő.
    PC-vel nem tudsz Xbox ellen játszani, de a PC netes megosztásával fel tud menni az xbox a netre xboxosok ellen játszani.
  • Puntigamer
    #3946
    tudomásom szerint nem lehet...
    megeszi a +ost is, sőt az enyém a cd-rw -t is:)
    persze csak ha chipes
  • Szabyka
    #3945
    Ja és még egy kérdés ... Pc + Xbox-al lehet hálózatban játszani ?Ha igen mi kell hozzá ?
  • Szabyka
    #3944
    Sziasztok!
    Az xbox megeszi a + os lemezt is ? Vagy csak a - t ?
  • Puntigamer
    #3943
    nemtudom úgy lehet-e:)
  • teddymac
    #3942
    Jade Empire.-t keresek angol versiot
  • Minstrel
    #3941
    regisztrálok kétszer,hátha kapok kettőt:D
  • Puntigamer
    #3940
    hali!
    ha akartok xbox360at, regeljetek ide:
    semmi más teendőtök nincs, mint beajánlani 1-2 havert a ref linkeddel, és már küldik is a 360at!
    no spam, no spyware, no virus!!!!
    egyik haveromnak kiküldték a psp-t:D
    ha regeltek pls az én reflinkemmel!Regisztráció
  • Puntigamer
    #3939
    eredeti, új microsoft s kontroller eladó, bonatatlan csomagolásban!
    ajánlatokat emailben: [email protected]
  • Totis
    #3938
    A régi XBOX1-re már vagy 3 hónapja nem fejleszt senki.
    A CoD3 fejlesztését is régebben kezdték. Már nem fognak rá fejleszteni. Esetleg egy-két futó projekt még lehet.
    Igazából nagyon sok játék jelent meg rá amivel játszhatsz.
  • KILLER2
    #3937
    Szeirntem nem. Mindek egy régi konzolra játékokat csinálni, ha egyszer van már új is. PS2re se nagyon lesz már játék, ha már megjelent a PS3 is. XBOXot meg már több mint 1 éve nem gyártják.
  • maka2
    #3936
    Halljátok lesz egyáltalán még új Xbox játék, valami jó gyártmány?:D:D


    Mert már nem is látok újakat....
  • aribazsy
    #3935
    a dashboradon EvolutionX V+3935 -os szamut ir. Az nemtom, milyen regi, a mdeiacentert hol lehet megnezni?
    Mert az van hogy elinditom a filmet, lejaccani kezdo, csak fekete a kep, mert tudom allitani a felirat kesest, egyebet, csak csutka fekete. Ja meg aztan sokat csesztetem, nyomogatom akkor kifagy :(
  • aribazsy
    #3934
    nehez amugy uj "Evox-ot" ratenni, vagy uj mediacentert?
  • KILLER2
    #3933
    Hát, nem tudom.
  • aribazsy
    #3932
    hat elvileg fullos mediacenter, az nem vinne mindent? masik X-en ez ment, mar ez a film.
  • KILLER2
    #3931
    Nem lehet, hogy nem támogatja a program?
  • aribazsy
    #3930
    Hat medjalejacc, ott kikeresem hogy sajat video, dvd lejaccas, avi, raklikk, fekete, es ugymarad, ez a eset.
  • KILLER2
    #3929
    Gondolom nem. Video nem működik?