5250
Xbox
  • koobrewop
    #4008
    szerintem csak drága...
    xbox rj45 kimenetére egy accesspoint, a pc-be pedig egy wifi kártya
  • Puntigamer
    #4007
    wireless kapcsolatot nehéz xbox és pc között véghezvinni?:)
  • koobrewop
    #4006
    Szia!
    Közben kiderítettem, az xboxklub.hu-s tutorialok alapján, hogy az xbox-om alaplapja 1.4-es
    és vannak az alábbi verzióim, amiket az eredeti xbox nyitóképernyőn találtam a system info-ban:
    K: 1.00.5101.01
    D: 1.00.4817.01

    Tehát akkor tutira nem lehet chip vagy flash nélkül wincsit cserélnem?
    Inkább chippeltetném ha mindenféleképp muszály, milyen chip-et érdemes, van itt valaki aki Miskolckörnyékén van és meg tudja nekem csinálni?
  • Bendy
    #4005
    Hali
    A leírtak alapján (a géped nem volt megbontva) tényleg szoftmoddolt a géped. Ez annyit tesz, hogy a vinyóján felül vannak írva bizonyos fileok, onnan bootol be a gép. Tehát ha vinyót cserélsz akkor nem fog elindulni az Xbox. Ha mindenképpen vinyót szeretnél cserélni akkor csippezni kell a gépedet vagy ha régebbi verziós akkor esetleg flashelni a bios-át. Filmeket xp oprendszeres pc-ről simán lehet streamelni, nem kell ahhoz az xbox vinyójára másolgatnod a divxeket. Megosztod a pc-den azokat a könyvtárakat ahol a filmek vannak és az Xboxon az XBOX MEDIACENTER-t futtatva már tallózni is tudsz a számítógépeden. Sok sikert!
  • KILLER2
    #4004
    Próbált már valaki új modelleket betenni a GTA San Andreas XBOXos verziójába?
  • Totis
    #4003
    Szia!
    Az általad említett oldalon a fórumban kérdezz meg pár embert. Biztos tud segíteni.
    Egyébként vannak olyan chip-ek amik forrasztás nélkül beszerelhetők. A FAQ részben találsz rá képet. Minden képpen a chip a legjobb megoldás.
    Vinyóról nagyon gyors a betöltés. Nekem egy 40GB-os van benne. Mondjuk nekem elég.

    Üdv:
    Totis
  • koobrewop
    #4002
    Sziasztok!
    Először is bocs a 4001-es hsz-ért, azt hittem fogom tudni szerkeszteni :-(

    A lényeg:
    Pár napja hozzájutottam egy xbox-hoz (sosem volt konzolom, de most rákattantam :-) ), ami az én netes utánajáráson szerint softmodos, szemmel láthatóan szétszedve nem volt (alján matricák, gumitalpak sértetlenek)
    Nem tudom milyen cucc van rajta, tudok másolt játékokat használni, divx filmet lejátszni. Sehol sem láttam evox-ra vagy itt felmerült dolgokra utaló dolgokat.
    Szerintem a gyári hdd van benne, ftp-zni be tudtam rá pc-ről (nemtudom ez érdekes-e)
    Ha esetleg az xbox verziója érdekes akkor talán holnap meg tudom mondani, mert holnap szétszedem kicsit kitakarítani (tudom, csak óvatosan :-) ), és az xboxklub.hu-n található tutorok segítségével meg tudom állapítani a verziót (remélhetőleg).

    Amit szeretnék, hogy tudjon:
    Szeretnék beletenni egy nagyobb (82g ibm) wincsit, és erre szeretném rakni azt a pár játékot amivel játszok, hogy ne kelljen lemezezni, meg gondolom gyorsabb is wincsiről minden. (a mostani szoftverben is van játék felmásolás, fel is másoltam egyet (larry), de a wincsiről nem akarta lejátszani, eredeti lemezre hivatkozott)
    Természtesen a másolt/letöltött és kiírt játékot tudja lejátszani.
    Ha filmet néznék (divx, xvid + ezekre felirat) akkor azt is le kellene tudnia játszani, illetve jó volna ha pc-ről beftp-zve rá tudnám másolni, a filmeket, vagy akár a letöltött játékot is.

    Hát nagyjából ennyi, remélem érthető voltam. Tudom sokat akarok, de jó volna ezt szoftveresen megoldani valahogy, hogy ne kelljen hardveresen hozzányúlni.
    A hardveres chipmodnak számomra az egyetlen akadája, hogy borsodban lakok (miskolc mellett) és itt szerintem nem nagyon vannak emberek akik megcsinálnák.

    Tehát van valami megoldás a számomra?
    Előre is köszönök mindenféle segítséget/útmutatást/mindent :-)
  • koobrewop
    #4001
    próba
  • sidocious
    #4000
    na latom az a szar xpango ide is betort... ha mar rakattantok, akkor az url-t ref-code nelkul ussetek be :)
    ugyanis ez egy gyujtogetos cucc, es a ref kod aze, aki eppen gyujtoget...
    es aki reggel, annak is gyujtogetnie kell az embereket... akik majd ref code alapjan az O ajandekat kiharcoljak soha napjan :D :D :D
  • toza #3999
    de tenyleg nem jon ki semmi?!
  • toza #3998
    de tenyleg nem jon ki semmi?!
  • toza #3997
    na...az van h ftp eddig elretem xbox dvd romjat,aztan lehetett eredi jatekokrol csinalni ugye a bekapot,mostmeg nem igy van..nem erem el..mit is kell alitani,tiltani,engedejezni hogy??!?kossz...

    (17 eves feka srac 43 orat vart virgin megastore elott ps3 ra,o volt az elso,kapott egy rezistenst meg egy tvt melle ajanekba..eyebkent 424 font..az kb 160 ezer huf...szal kul.. anglijaban egyebkent ojan telefon elofizetesek vannak,hogy 18 honapra 16 ezer huf 600 perc ,meg sms,azt kapsz melle ajandekba nintendo Wii t..kul..)
  • toza #3996
    (angliaban..bocs...:/)
  • KILLER2
    #3995
    Hol?
  • toza #3994
    xerintem nem egtek be vele...bar az osszes jo jatek ki jott ps2 re is,de attol meg jojez...

    (az ut hogy mar 50 ezer is lehet venni premium pakkot,most hogy kijott ps 3)
  • KILLER2
    #3993
    Az XBOXal eléggé beégtek, így hát nem is igazán érné már meg fejleszteni rá, meg most amúgy is a 360 a befutó. Most ötülnek neki, hogy azt veszik, aztán most arra kell a játék.
  • toza #3992
    se stalker se cysis?(haha)
  • toza #3991
    apicsaba..es tenyleg semmi nem jon mar ki boxra?!szar ugy..meer?!nem irun peticiot mikrosoftnak?!
  • Puntigamer
    #3990
    http://cgi.ebay.com/Microphone-for-the-XBOX-Karaoke-Revolution-Music-Mixer_W0QQitemZ270102116825QQcategoryZ41017QQrdZ1QQcmdZViewItem
    Ezt keresem:)
  • Puntigamer
    #3989
    haha humorosak vagytok... a különbség az hogy amit én mondtam megvalósítható, és lehet is kapni olyat, csak nemtudom hol
  • öregharcsa
    #3988
    eladva..
  • TrIp
    #3987
    keresek xboxhoz olyan átalakítót mellyel botturmixot esetleg kávédarálót köthetek rá, unatkozás céljából...
  • KILLER2
    #3986
    Egészségedre!
  • Puntigamer
    #3985
    keresek xboxhoz mikrofon adaptert, karaokézás céljából:D
  • KILLER2
    #3984
    És hogy szerzek kreditet?
  • KILLER2
    #3983
    Na mivel mindenki írogatta regisztráltam. Hátha.
  • Lacusnhl
    #3982
    >csá!!!ez télleg fontos olvasd el!!!!
    >tok egy tuti dolgot! van egy oldal, ott kell regizni és ha te
    >ezzel támogatod az oldalt, vagyis így az oldal sok lét kap!
    >és cserébe kapsz egy telót,vagy egy x-box-ot,vagy psp-t
    >ilyeneket,tök ingyen!!! hallod ez tuti, haverom már multhéten kapta meg az x-boxot!!! mutatta is!!! én is regiztem!!!
    >leírom hogy kell: te is regizz mindenképpen!!! nagyon megéri!!
    >http://www.xpango.com?ref=90214662 pontosan ezt írd be mindenestől!!! ez fontos!!!
    >az oldalon lesz három kép valamelyikre kattints!!! bejövő oldal tetején ki lesz írva zöld betűkkel hogy SIGN UP! erre katt!!!
    >FIRST NAME: vezetékneved
    >LAST NAME: keresztneved
    >EMAIL: e-mail cím
    >PASSWORD: jelszavad
    >CONFIRM PASWORD: jelszó mégeccer!
    >ADRESS 1: utca, házszám
    >TOWN/city: város
    >CONUTY/state:megye
    >COUNTRY:ország
    >POST CODE:irányítószám
    >CONTACT NUMBER: teló szám ( nem fontos)
    >HOW DID YOU HEAR:mindenképp ez legyen ott:friend or referal!!!!
    >FREE GIFT: itt tod kiválasztani, hogy mien cuccot kérsz,cserébe hogy reklámozod az oldalt!!! válassz valamit!
    >REFERRAL ID:90214662 ez legyen mindenképp!!!
    >TERMS AND CONDITIONS: a "View" legyen kipipálva!!!!
    >ha mindent kitöltöttél kattints a Register gombra!!!
    >utánna bejön egy oldal ez kiírja a REFERAL SZámodat ezt írd le el ne felejtsd el!!! ez tuti cucc a haverom már mutatta is amit kapott csak regelni kell és krediteket szerezni csúcs tuti haver mondom már meg is kapta free az XBOXot
  • öregharcsa
    #3981
    eladnám a gépemet...két kontroller...chippelve(super aladdin live)(kikapcsolható)-evox van rajta....a vinyón (8GB)pár db játék+ adok hozzá 20db backup-ot...
    32e ft...
  • miky69
    #3980
    NA XBOXOS!! Üdvözöllek titeket!! Menjetek föl a halo3.mlap.hu -ra
    reggeljétek magatokat a fórumunkba és ott is dumálhatnátok az Xboxról és a 360-ról!!!! Hiddjétek el tudunk segíteni nektek bármi nyomja pici sziveteket !!! kackac
    Viszont tényleg menjetek föl a www.halo3.mlap.hu -ra THX!!!
  • Bencku
    #3979
    S ha simán kapcsolom be vinyo nélkül akkor sem megy, még az eredeti játékkal sem...
  • Bencku
    #3978
    Igen, elvileg én ugy tudom hogy van. Deh igazából akkor halt emg a box amikor a boiszt emg a mod chipet akartam az evox telepitőjében megnézni...
  • Puntigamer
    #3977
    chip van a boxodban?
  • Bencku
    #3976
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit tudok csinálni ha a felszeretnék tenni evoxot egy full üres 160gigás vinyóra, mert megvan az evox autoinstaller dvd de beteszem s nem csinál semmit csak egy hiba üzenetet ir kih. A régi vinyómon lévő evox-al el tudtam inditani a telepitőt deh azzal nem mentem semmire, csak leformásztam, deh nem naon jutodtam előrébb. A manuálban az irták hogy kelledt volna csinálni egy backupot, de én azt elfelejtedtem, nem tud valaki esetleg küldeni vagy egy linket adni ahol van egy xbox backup?!

    Előre is köszi
  • Bencku
    #3975
    helő!
    Én ugy tudom hogy sajnos nem jelent meg csak xbox360, pc és ps2......
  • lampard99
    #3974
    hy a uefa champion ligue 06-07 meg jelent xboxra(sima)?
  • Puntigamer
    #3973
    jaja cod3 tényleg elég durca lett:D
    a füst gyönyörű benne
  • Totis
    #3972
    Tipikus M$ szisztéma. Egyébként van rá elég játék ha játszani szeretne az ember. Már az is nagy szó, hogy a CoD3 kijött. Szeritnem eszméletlen a grafikája XBOX-on. Sajnos már a pénz a döntő úgyhogy ha elérkezik az idő az XBOX360 is így fok járni!
  • KILLER2
    #3971
    Azért már a Sony sem nagyon fejleszt játékokat, MS meg minek fejlesztene XBOXra? Amikor még nem volt 360, akkor sem vették az XBOXot, akkor meg minek fejlesztene?
  • vigeza
    #3970
    Gyerekek az az érzésem hogy az Xbox a Dreamcast sorsára fog jutni már nem jőn ki játék csak a 360-ra na ez a különbség a Sony meg a Microsoft között hogy mig a Sony még a Playstation 1 re is még mindig ad ki játékot a kettőről meg a Ps play -ról nem is beszélve addig a Microsoft még az elöző konzoljáról sem tud gondoskodni.
    Nagyon csalodtam bennük és bármennyire Xbox párti vagyok a következő konzolom már biztos hogy nem Xbox lessz!!!
    Ezek a játékok jőnnek ki a közeljövöben 360-ra
    Ghost Recon: Advanced War Fighter 2
    Guitar Hero II with Guitar
    Halo 3 Legendary Edition with Halo Spartan Mjolnir Mark VI Helmet!
    Def Jam Icon with Bonus!
    Halo 3
    Halo 3 Collector's Edition
    Forza Motorsport 2 with Bonus!
    Battlefield: Bad Company
    Mass Effect
    Armored Core 4
    Indiana Jones
    Huxley
    Assassins Creed
    Grand Theft Auto IV
    Star Wars: The Force Unleashed
    TMNT: Teenage Mutant Ninja Turtles with Bonus!
    NCAA Football 2008
    Spider-Man 3
    2 Days to Vegas
    Virtua Tennis 3
    Madden NFL 2008
    Monster Madness: Battle for Suburbia
    BioShock
    Dog Tag
    Mobile Ops: The One Year War
    Blue Dragon
    GTR
    Command & Conquer 3: Tiberium Wars
    Earth Defense Force 2017
    NASCAR 08
    Two Worlds
    Golden Axe
    Tenchu Z
    Tetris Evolution
    Army of Two
    Dark Sector
    Frontlines: Fuel of War
    Rapala Trophies
    Vampire Rain
    Age of Conan: Hyborian Adventures
    All Pro Football 2K8
    BlackSite: Area 51
    Brothers in Arms: Hell's Highway
    Burnout 5
    Lost Odyssey
    Haze
    Medal of Honor: Airborne
    Too Human: Part 1
    Virtua Fighter 5
    Dance Dance Revolution: Universe
    Stranglehold
    Alan Wake
    Culdcept Saga
    Hour of Victory
    Kane & Lynch: Dead Men
    Mercenaries 2: World in Flames
    Rogue Warrior
    Blazing Angels Secret Missions
    Meet the Robinsons
    Metronome
    Pirates of the Carribean: At World's End
    Possession
    SEGA Rally Revo
    ShadowClan
    SKATE
    Stuntman: Ignition
    The Club
    The Outsider
    Bladestorm: The Hundred Years' War
    CMR '07
    Fatal Inertia
    Harry Potter and the Order of the Phoenix
    Hellboy
    Juiced 2: Hot Import Nights
    Ratatoulie
    Shrek the 3rd
    The Precursors
    Theseis
    Urban Mysteries
    World Championship Poker: Featuring Howard Lederer

    És kapaszkodjatok meg Xbox-re SEMMI!!!
    Ugy hogy aki Xbox 360 ra szánja magát az kb 3 évre készülhet amig ki nem jőn egy újabb Xbox változat és akkor a 360 megy a sülyesztőbe :-D
  • jaszy
    #3969
    Eladók a következő gyári játékok régebbi Xbox ra.

    Medal of honor frontline (könyve megvan) 3500 Ft
    Colin mcrae rally 04 (könyve megvan) 3500 Ft
    Rainbow six 3 (könyve megvan és a hozzátartozó fejhalgatós mikrofon is)3500 ft


    Mind jó állapotu ,megkímélt ! Postai utánvéttel ,átutalással is megoldható. Ha az összes kell egyben 9000 Ft.
    Továbbá xbox hoz RGB kábel bontalan csomagban 1000Ft. [email protected]