5250
Xbox
  • arty
    #4169
    és LOTR:ROTK-ban ha ketten mentek akkor osztja a képernyőt vagy egy képernyőn mozogtok ?

    küldtem privit

  • Totis
    #4168
    A LOTR nagyon jó game. Élvezetes főleg aki LOTR rajongó. Mondjuk vannak idegesítő részek benne...

    Mortal is nagyon jó...

    Többbit meg nem ismerem.
  • arty
    #4167
    jahh, két X ... eddig egy sem volt ismerősi körömben, most lett 1 - nekem :D amugy jah, sima, utcai környezetben játszodo, 2P haladós, verekedős... mentek vmerre és le kell verni, aki csak jön :D

    amugy találtam a tegnapi listanézegetés során pár igéretes coop cimet, bár nem pont utcai verekedősek ...
    - Mortal Kombat - Shaolin Monks, coop lehet menni ketten, scrollozos verekedős MK világban (ez nincs meg vkinek?)
    - Hunter - The Reckoning (ez vmi vámpirgyilkolos, de coop egyképernyős multis)
    - House of the Dead3 - gondolom ezt mindenki ismeri, csak a coop miatt érdekelne, de nemtom kontrollerrel h lehet célozni ...
    - Spikeout Battle Street - nemtom van e coop multija, videok igéretesek
    - LOTR: Return of the king - can coop, de nemtom h egy képernyős e, nameg nem épp utcai verekedős :D

    Ha vki játszott vmelyikkel, irjon pár sort róla pls :)
  • KILLER2
    #4166
    Én PS2re sem sokat tudok. De te most pontosan milyen játékot is akarsz? Utcai verekedős játék nem split-screen-es multival? Amúgy erre a legjobb megoldás 2 Xet összekötni. Persze gondolom nincs 2, akárcsak nálam. Szóval ez szívás.
  • arty
    #4165
    számomra azért érthetetlen, mert játékteremben nagyon népszerű gépek voltak :( azért szingle moddal van választék, csak ez mindig is multirol szolt :(

    lehet h ps2-n vannak ilyen játékok és csak boxra nem lettek ??
  • KILLER2
    #4164
    Nem sok alkotás született ebben a műfajban.
  • arty
    #4163
    nem vagy öreg, nekem is az jár az agyamban ... :D imádtam, soxor elmentünk vele a végéig, bár azt nem tudom, h meg is nyertük e... talán nem :O

    pcn, c64en és persze játékteremben is toltuk :D

    most ráfeküdtem a beat'em fonalra, véginézem az összes xbox játékot gamespoton, ami bunyos, megnézem az ingame movikat :D hátha látok coop, egyképernyős, utcai verekedőst :D eddig csak 1 vs 1 vagy valami über fantasy beat'em játékot láttam :( vagy minden ok, de osztott képernyő, ergo alig látsz vmit még egy 72cm tévén is :(
  • Totis
    #4162
    Én is ilyet kerestem már régóta de nem nagyon van. Lehet én vagyok öreg mert anno Golden Axe mennyire jó volt coop-ban.
  • arty
    #4161
    Haverral probáltunk ma coop játszani vmi verekedőset ...

    Final Fight X - csak az árkád rész játszható ketten, nagyon rövid, 15 perc alatt végigtoltuk, pedig pont ilyen játékot keresek amiota megvan a BOX-om :( a story rész csak 1player :(

    Warriors - minden ok lenne, lehet coop játszani, de ha messzebb mentünk egymástol, átment split screenbe a játék, élvezhetetlen, nem látni semmit ráadásul a váltás miatt azt sem tudtuk percekig, h hol vagyunk :( Mééééért nem csak simán eltávolodott a kamera, mint minden más, rendes játékban ??? :(

    Marvel: Ultimate Alliance - xmenekkel lehet menni, akár 4en is lehet tolni, kellemes, hangulatos, lehet fejleszteni a hősöket, uj tudással, kinézettel, képességekkel... dehát, mégsem egy utcai verekedős :(

    XMen2 - ugyan az, mint az UA :)

    Emergency State - split screen megint :(

    Vszeg ugy adom majd el az xboxom egyszer, h egy jot nem bunyoztam coop modban rajta :( Kihalt a stilus :( (értsd: beat'em up, mész és ütsz :D )
  • Ioles
    #4160
    Lejebb írt róla arty egy kisebb véleményt, képekkel
  • KILLER2
    #4159
    Azt nem is ismerem.
  • Ioles
    #4158
    Most nézem a Mercenariest, hát elég jó kis gém így a videók alapján
  • KILLER2
    #4157
    Halo 1 is fasza, én már végeztem vele PCn. PoPket javaslom Xen is, sokkal jobb az irányítás, mint PCn. Soul Calibur picit varázslós verekedős gém, én nagyon szeretem. Természetesen még sok jó játék van rá, nekem ezek a kedvenceim.
  • Ioles
    #4156
    Ninja Gaident ki fogom próbálni
    Halo2-t is , de először az 1-et kéne végigtolni :)
    SW : RC megvan PC-re
    POP mind3 részét végigtoltam PC-n
    Soul Caliburt azt nem ismerem, csak annyit tudok róla hogy verekedős
    Mortalt is meg fogom nézni
    Blacket tuti beszerzem
    MGS2 nekem nem jött be PS2-n

    Ezenkívül gondolom van még egy csomó jó játék

    Kösz a helpet!
  • KILLER2
    #4155
    Ninja Gaiden grvajó játék, de talán a legnehezebb játék Xre. Nekem a Ninja Gaiden Black van meg.
    Hát akkor én ezeket tudom ajánlani:
    -Halo 2
    -Star Wars Republic Commando
    -Prince of Persia PoP, WW és T2T
    -Soul Calibur 2
    -Mortal Kombatok
    Nekem tetszett még a BloodRayne 2is. Black is egész jó, nagyon szép, de nekem nem igazán jön be. Nehéz, meg egyhangú lövöldözés hosszú, átugorhatatlan videókkal. Egy fegyvercentrikus baromság, de időtöltésnek elmegy. nem tudom, hogy szereted-e a Predatoros játékokat. Nekem megvan a Predator Concrete Jungle, de nagyot csalódtam benne. Ronda, nehéz és utnalmas. Nem igazán olyan jó Predatoros. :)
    Metal Gear Solid 2 (ez az egyetlen rész, ami megjelent Xre) is jó.
    Egyenlőre enyit tudok ajánlani, szeritenm elleszel vele. Halo 2t ha véggtolod és már jól megy (nem úgy, mint nekem), jöhetsz multizni és akkor meg plussz szórakozás, meg szerintem a republic commando sem lehet rossz többen, bár azt még nem próbáltam.
    DVDt nem tudom, milyet szeret. Én azt modnom, hogy minőségit. Verbatim szreitnem a legjobb, de a TDK lemezeket is eddig hibátlanul olvasta. Arra kell figyelni, hogy 2x-4x-en írd a lemezeket, mert gyorsabban nem olvassa.
  • KILLER2
    #4154
    Netes játékra Live! van, de az fizetős. SZóval elvileg fizetős, gyakorlatilag nem. XBC egy progi (xfire is, de az nekem kínai), ami elhiteti az XBOXal, hogy egy system linkkes (2 vagy több gép összekötve) játék található, ami igazábol egy netes szerver. Ehez össze kell kötni a PCt az XBOXal FTPn egy crosslink kábellel, így a PCn keresztül tudsz ingyen neten játszani. Asszem így talán Liveos szerverekre is fel leeth menni, de nem biztos.
  • Ioles
    #4153
    Ja még egy kérdés :)

    Melyek a nagyobb címek a gépre? Azt tom hogy a Ninja Gaiden az az
  • Ioles
    #4152
    Van még + zséje a laptopra ez már el van tervezve :), PS2-n is simán megy az FPS irányítása, közben meg a PS2 joy-ja a legszarabb FPS-re, mármint ezt hallottam, szal sztem X-en is menni fog.

    Amúgy a netes játék ingyen van?

    Ja és milyen DVD-kre ajánlatos kiírni a játékokat?

    A többi kérdést meg akkor ha már meglesz az X :)
  • KILLER2
    #4151
    PS2 árából nem fog laptopot venni, az biztos. XBOXban nem fogsz csalódni. Szeritnem messze jobb a controllere, mint a PSeknek, bár eddig szerintem az XBOX 360nak van a legjobb, de ez is nagyon kényelmes. Játékok is jók rá. Tanuld meg irányítani az FPSeket X joyal, azt gyere Halo 2zni.
  • Ioles
    #4150
    Amúgy azért veszek mert öcsém fejébe vette hogy most eladja a PS2-jét mert laptopot akar venni, én meg akkor már kipróbálom az X-et és ahogy nézem elég jó játékok vannak rá
  • toza #4149
    hat dogojjenek meg hogy nincs tobb jatek..nemertem...annyi minden ment frankon,szebben,jobban,magasabbra mint ps2 n vagy barmi...bruhuhuhu huuu

    akkor most arak is lemennek verbe mi!?>para...
  • KILLER2
    #4148
    Szeritnem érdemes.
  • Ioles
    #4147
    ok, köszi at infot, értem én :) amúgy sok jó játék van rá, ami miatt érdemes mevenni?
  • KILLER2
    #4146
    Többek között, hogy műáködjön. Nem kell semi extrára. Mködjön, azt kész. Viszont nem árt, ha chipelt és van rajta evox vagy hasonló dashboard. (nem tudom, mennyire lehet érteni)
  • Ioles
    #4145
    Sziasztok!
    Gondolkodtam és lehet hogy veszek egy Xbox-ot, most már elég jó áron vannak, használtak is. Mire figyeljek vásárláskor?
  • KILLER2
    #4144
    Hát a játék elég szép, de ezen kívül mindössze egy fegyvercentrikus baromság.
  • arty
    #4143
    szal black tényleg nehéz, én meg már szégyelltem, h easyn nyomom :O

    mediumon kezdtem, de a második pálya már nem sikerült sehogy sem :( még easyn is vannak olyan helyek, ahol egyszerűen nincs EÜ csomag lerakva és a hullák sem ejtenek el semmit... még jó, h lőszer van dögivel :D Isten hangjuk van a fegyvereknek sztem, számomra ez adja a fő hangulati elemet, nameg a "rombolható" terep :) Emellett a legszebb játék xboxon sztem.
  • arty
    #4142
    burnot 3 ? :D
  • KILLER2
    #4141
    Én is egér+billben vagyok jó, szóval....
    Black geci nehéz, CoD3at nem próbáltam. Halo 2 fasza. De ha tudsdz vbalami másik system linken játszható játékot szólj és akkor azon toljuk. Mert azért jó lenne.
  • arty
    #4140
    Banner jolenne, bár picit késő :D

    én naon béna vagyok FPS-ekben, ez a kontroller nekem még iszonyu fura (bill, egér után)

    Blacket játszom, EASYn is küzdök :D Van vmi auto aim is, de nem jöttem rá hogy müxik ... COD3 is fura, de ez ugyse tetszik annyira. Halo2 érdekes, sztem ez a legkönnyebb a 3 közül: mondjuk persze EASY-n nyomom ezt is :D

    függetlenül ettől, egyszer megnézném hogy játszanak a régi kontrolleresek FPS-t :) játékélményt nekem gondolom nem fog jelenteni, de ha összejönne egy időpont, megprobálnék menni énis :)
  • KILLER2
    #4139
    Nem XBCzünk valamikor? Mondjuk Halo 2vel?
    tudja valaki használni az xlinket? Ha valaki, az priviben keressen már meg, mert kéne egy kis segítség. Köszi.
    Ja és nem kéne egy banner?
  • Totis
    #4138
    Kb.
  • Puntigamer
    #4137
    reklám helye:D
  • sarabi
    #4136
    Sziasztok!



    www.konzolpiac.hu



    Használt gépek és kiegészitők hihetetlen árakon.

  • Puntigamer
    #4135
    Hát igen arty...
    Totis: Igazad van, a COD3 elég cool, de kéne szerezni egy smartjoyt, mert anlóggal irányítani nem olyan jó, megszoktam már, de azért sztem egérrel jobb lehet, bár az is igaz hogy az meg tönkreteszi a konzol feelinget:)
  • Totis
    #4134
    CoD3 tekinthető szerintem a hattyúdalnak! Ezt megérdemelte a BOX.
    Nagyon jóra sikeredett.
  • arty
    #4133
    szebb/jobb hattyudalt is el tudtam volna képzelni ;)
  • Puntigamer
    #4132
    Az utolsó játék ami kijön Classic XBOX-ra?
    Talán ez...
  • Szabyka
    #4131
    Vennék Xboxhoz max shootert ha tud valaki!
    [email protected]

    Köszi!
  • Totis
    #4130
    Játszott valaki a MOHAA legutolsó részével? Szerintem eléggé nehéz a játék. Sajnos elakadtam valami sivatagi pályán. Eszméletlen nehézre sikeredett.