5250
Xbox
  • arty
    #4249
    Zsolt névvel biztosan nem osztrák

    ez is még gyanus lehetett volna számodra, ha jobban átnézed a honlapját:
    "special skills
    * fluent in German, Hungarian, English "

    ezexerint nem én néztem be :P
  • DJS8
    #4248
    Arty ezt nagyon benézted mert sajnos Marx Zsolt nem magyar hanem osztrák.
    itt a weblapja
  • arty
    #4247
    neb.... :D nem vagy semmi :) remélem sosem találkozunk online :D

    megnéznék egy videot, hogy nyomod :) normalon nekem csak az első pálya sikerült ...
  • Zozo76
    #4246
    En normalon mar kivittem, most nyomom HARD fokozaton. Igaz meg csak a masodik palyan vagyok tul... Imadom a kontrollert! :)
  • arty
    #4245
    tegnap a végére értem a Blacknek, ami szintén EA game, szintén léptethetetlen elsőre minden, néha idegesitően hosszu és unalmas movie :) én imádtam végig, bár a hid és az utolso pálya még EASY-n is nagyon nehéz volt :)

    az eddig játékban hallott legjobb fegyverhangok miatt engem végig lekötött, hasonlo okokbol imádtam anno a soldier of fortunet is :)

    a szintén léptethetetlen stáblistán látom h az audioért részben Marx Zsolt felelt ! :D wow, magyar és mennyire jót alkotott :)

    van amber, aki ezt a játékot normalon, netan hardon tolta végig? :D bill+egérrel bármikor, de kontrollerrel ez azért elég durva ...
  • arty
    #4244
    Tobacco: szerezz be még vagy 5öt, ha egyik sem megy, akkor vmi gáz lesz a boxoddal ...

    bongeszo: amikor a kamera olyan laposan all, h a haver karakterétől nem látom szegény alacsonynövésű Gimli-t, akkor azért azt mondom, gáz :D Tényleg több ilyen játék kellene, csak más környezetben, léptethető videokkal és normális kamerakezeléssel :)

    Amugy, a coop totál más sztori, mint a single ?
  • Tobacco
    #4243
    mi lehet a hiba oka:? beszereztem egy másik játékot, és ugyan ugy lemez hibára hivatkozva kifagy a játék elején. És teljesen mindegy hogy winyorol vagy lemezröl fut.
  • #4242
    szerintem nem rossz játék a LOTR: ROTK, mi többször is végignyomtuk coop-ban, és nem tünt fel hogy szar lenne a kamerakezelés...
    sőt ilyen játékból kéne sok!:)
  • arty
    #4241
    Nekem nix meg, de nem is vagyok 13. kerületi :)

    MK Shaolin Monksa nincs vkinek ? :D

    LOTR: ROTK egy szar game, EA bekaphassa.. coopban a kamerakezelés egy vicc, gyak használhatatlan :( Pedig ... továbbra is a fifa07 a kedvenc tobbjatekosososom :D Szégyen!
  • Tobacco
    #4240
    Sziasztok.Van valaki köztetek aki a 13 kerben lakik, és van müködö Conkere?Mert csak ezért az egy játékért vettem gépet, és sajnos nem indul el mert valami sérült disk problémára hivatkoik vinyora felrakva, meg ki írva is.
  • lampard99
    #4239
    hello a fifa 07 ben csináltam magamnak egy csapatot de nem tudom elindítani a karier módban mert mindig a "rest of world" be rakja Valaki mondja el hogy kell!!!!
  • KonzolozZ
    #4238
    A microsoft-tól tudom, hogy 2 éven belül biztosan nem.
  • KonzolozZ
    #4237
    Üdv minden XBOX felhasználónak!

    játék fordítókat keresek XBOX, PSP játékok magyarításához! Aki kedvet érezne hozzá, és angol tudása bőségesen megfelelne erre a célra, az kérem jelentkezzen a KonzolozZ weboldalon.
    Legfőként a Shenmue 2 magyarításához kéne egy tisztességes fordítógárda...de sok másik munkálatokban is várnám segítségeteket, hogy minnél nagyobb tárházát tudjuk felvonúltatni a magyarúl megjelenő játékoknak.
    Mindenki segítségét előre is köszönöm.

    És aki csak letölteni akar, annak is KonzolozZ
  • KILLER2
    #4236
    Hát igen, a topicot kicsit benézted. meg picit szánalmas, hogy elakadsz és kapásból pályaugrást akarsz. Amúgy szeritenm 360hoz nem lesz.
  • arty
    #4235
    ez az xbox topik ... ;)
  • stoffert1966
    #4234
    Sziasztok!Nekem Xbox 36o-om van. Elakadtam a Splinter Call: Double Agentben ha tudtok pályaugrást légyszi segitsetek.Előre is köszi.
  • arty
    #4233
    én is ps2-t akartam, csak akkor (2 honapja) még drága volt az xboxhoz képest... amikkel én akartam játszani, ugyis multiplatform játékok voltak, nameg X-en ugyis szebb, szal nem foglalkoztam vele :) nem bántam meg, bár biztosan ps2-re is akad sok olyan game, ami lekötne :)

    anno láttam ps2 videot, egy klasszikus, 2D, scrollozo shoot-em up volt, brutális 3d effektekkel felpaprikázva... hatalmas BOSS-okkal a pályák végén :) na, azt sajnálom, h ilyet nem találok x-re :( (csak régi, árkád verziok emuját)

    mire konzolom lett, kihalt a 2 müfaj amit imádok :D (beat'em up/shoot'em up)
  • Rena11
    #4232
    Azért az felháborító, hogy vettem 1 gépet én még 118-ért és nincs magyarországon live szolgáltatás de persze a live gold kártyát meg lehet venni, mi magyarok mindig le vagyunk szarva
    valaki tud valamit arról hogy mikor lesz nálunk is live???
  • dinomano
    #4231
    Köszi szépen, kielegitetted a kivancsisagomat maximalisan... :-P Én PS2-es tulaj vagyok, nem keszülök X-et venni,csak erdekelt, h. hogy müxik warez X-en... A sima X erdekelt amugy; nem 360... :-) anno a HALO2 kijatszasa végett kaptam egy X-et kölcsönbe egy hétre... Kinyomtam rajt HALO2-öt, az nagyon bejött; imadtam..d.e hat nagy HALO fan vagyok... +Pariah-t nyomtam picit+Dino C.3-at... anno PS1-en nagy kedvenc volt az elsö 2 rész, de a 3. csalodas volt...
  • KILLER2
    #4230
    Hát ez nem teljesen gy van, de kb igen. Nem csak warezosokat. És volt néhány magyar, aki "eredeti" géppel játszott és mégis kirakták, mert hazánkban nem hivatalos a Live!. Viszont asszem, hogy chippel játszó embert még nem raktak ki.
  • lampard99
    #4229
    hallotátok aki eddig xbox 360 játszott tört játékokal azokat kizárták öröktóre aval a xbox360 a xbox live ról( 1 éve figyelték az embereket és a live forgalma 80% csökent!!!!!
  • arty
    #4228
    jaja! simán! sztem 2 héten belül ugranék a 360-ra, ha lenne chip + alkalmazások, ami az x1-re van :)
  • KILLER2
    #4227
    Na jól van, ezt hagjuk. Ez úgy is XBOX topic. Evoxot szerű cuccot már nagyon várok 360ra. PS2emu szeritnem el is futna rajta.
  • arty
    #4226
    én azt mondtam, hogy az ilyen flash-chipnek nincs értelme :) logok alapján igy is vszeg tudnak bannolni(hiszen a dash logolhat, ha éppen a hackelt fw van belőve)... akkor inkabb egy rendes flash, nem kell forrasztani és kész :)

    de mindefelett állna egy olyan chip, ami a wii/ps2/xboxokban is van: saját cuccot lehessen futtatni (pl media center), igy ha kikapcsolod, akkor live-n nem buksz le (hiszen ha a chip aktiv lenne, akkor nem a rendes dash-t futtatod és nem logolja tele a géped, h "moddoltál" :)
  • KILLER2
    #4225
    Szeritnem meg van. De mondd meg, hogy miért nincs? Bár a mostani ban ellen úgy tudom, hogy a chip véd, de 1-2 hét és kint van az új flash is. Flash olcsóbb, egyszerűbb, biztonságosabb és frissíthető. De persze a chipnek is vannak előnyei, de a 360nál azok enm túl elterjedtek. De mondd meg, hogy miért nincs értelme a flashnek.
  • arty
    #4224
    www.xboxklub.hu - sztem itt keress meg egy két modi-t, biztosan tudnak segiteni :)

    torrenten szoktak fentlenni emu/rom gyüjtemények, vmi olyanra vadásszál :)

    killer2: kb. semmi értelme :) rendes chip kellene, nem dvd-fw-flashelő "chip" :)
  • XuChi
    #4223
    Szia.

    Ez a gép full gyári. Semmi nincs rajta. Az a baj hogy az emulátorok miatt vettem meg csak azt nem tudom hol és mennyiért csinálják meg a gépet hogy legyen magyar meg evox, divx, EMULÁTOROK + ROM-ok.

    Esetleg neten nincs valami boot-os cd amin rajta van az összes emu+rom?

    Vagy hol oldják ezt meg nekem? Mennyibe fog fájni?
  • KILLER2
    #4222
    Amúgy 360ra is van chip, de csak kevesen használják, mert hyakorlatilag ugyanazt tudja, mint a flash, csak itt ugye forrasztani is kell, szóval a flash biztonságosabb.
  • arty
    #4221
    3 lehetőség van:
    - a szokásos chip, beforrasztod és ez lesz a bios, nem az alaplapi
    - maga az alaplapi BIOS változik "chippé", mert ennek programját irjuk felül (TSOP flash) - csak régebi revizioknál ment, legujabbaknál nem
    - softwares flash - exploitot használva saját cuccra cseréljük a dashboardot (pár játék modositott mentését kell betölteni memkártyárol, igy saját program indul el, nem a játékmentés töltődik be: ez a program a winyon ki tudja cserélni az alap dashboardot ("oprencert") és igy futtathatóak a másolatok ésatöbbi ...

    leegyszerüsitve ennyi. amenyire lehetett, az X-et megtörték :D gyak. mindent meg lehet vele csinálni ... legnagyobb alap menürendszerek: unleashX, xboxmediacenter, avalauch (vagymi :D) - sztem a legjobb a 2.01es XBMC, van magyaritása is, visz mindent a HD filmeken kivül, csodaszép a felülete ... pl neten keresztül lehet vele apple.com rol trailereket nézni, mp3-at hallgatni + "winampos" vizualizácios pluginek, netes rádiokat hallgatni, film mehet háttérben, alternativ live kliens (xlink) stb stb stb ... én pl a fő htpc-ről szoktam netes megosztáson keresztül filmet/sorozatot nézni az xboxon, mert annak jobb a tvkimenete :)

    remélem sima xbox érdekelt, mert ez nem a 360 topik :) (360ra csak dvdolvaso fw flash létezik)
  • #4220
    ha tényleg érdekel akkor tudom ajálani a google.hu-t
  • dinomano
    #4219
    1 kérdés: X-ben nem vagyok otthon; PS2-öm van..azt szeretnem kerdezni, hogy X-en hogy müxik ez a flash dolog, van-e mas warez-mód is X-re flashen kivül; ill. a menüjét lehetett- valtoztatni stb. :-P Nem tervezek venni,csak érdekel; h. az X-en hogy mentek anno ezek a dolgok. (nem 36, sima X...)
  • arty
    #4218
    viszi egyáltalán a másolt lemezeket az xboxod?

    ezután még ki kellene deriteni, h chippelt/flashelt/softmoddolt e a gép ... lehet a legegyszerübb lenne egy emulátor dvdt leszedned készen és arrol inditan az emulátorokat/játékokat ...

    (ha a gép chippelt, akkor nagyon egyszerű rűtenni az evoxot, de ha softomoddolt, akkor (majdnem)végleg halálba küldheted szegényt)
  • KILLER2
    #4217
    Googleben találsz sok oldalt szeritenm, de ha mjad feltetted szólj és előkerítem a kedvenc oldalam. Talán xbox-scene.com vagy ilyesmi.
  • XuChi
    #4216
    Tehát akkor chip-elni kell. És az emukat honnan szedem le?
  • KILLER2
    #4215
    Hát hogy magyar evoxot honnan leht szerezni, azt nem tuodm, de telepítéshez egyszerűen scak ki kell írni CDre, betenni a gépbe, aztán onnan már egyszerű, viszont mindenképpen csippelt gép kell hozzá. Emulátorok asszem alapból nincsenek benne, de lehet rá tenni sok programot.
  • XuChi
    #4214
    Sziasztok.

    Azt szeretném kérdezn hogy beszereztem egy xbox1-et de szeretném rűrakni az evox-ot (aszem abban vannak az emulátorok ps,gameboy,n64 stb) magyarul. Honnan lehet ezt beszerezni és hogyan kell felrakni a gépre??

    Linket tudna valaki adni?
  • toza #4213
    azer mer ott kb rohatt sokan jaccanak,es mindenfele jatekkal es nem csak a halo 2 megy..azer...
  • arty
    #4212
    scrollozos shoot'em up nincs xboxra? :) mondjuk az nem lenne baj, ha kinézne vhogy ... legalább egy amigás katakist übereljen :D
  • KILLER2
    #4211
    Úgy látszik enm vagytok képben. 360ra flash van, ezzel leeht játszani tört játékokat. Eddig liveon is nyugodtan lehetett velük tolni, nem történt semmii, de most jött ez a frissítés és azzal látják ha backuppal játszol és banolnak, mint a frenc, erre viszont még úgy tudom nincs törés, de dolgoznak rajta.
    #4209: gondolkoztam PS3on, de a 360 jobb. Lehet, hogy kínai fos, szar tervezés, rossz alkatrészek, sérülékeny, de akkor is jobb. Szeritnem a konzolok közt eddig ennek van a legkényelmesebb contollere és jön rá egy csomó jó játék.
  • lampard99
    #4210
    elmondom neked, hogy van olyan progi sima és 360 ra is(nekem is olyan van boxon) amivel tört játékal fel tudsz menni a liv-ra és nem történik semi!!! pár ezer forintért meg csinálják(csak jó helyre kell vinni)