5250
Xbox
  • KILLER2
    #4289
    Játszik itt valaki a SW battlefront 2vel? Én most épp ezt tolom és észrevettem 1-2 érdekes dolgot. Pl Yoda a kassyykon (nem tudom hogy írják) a vízben nem is látszik, mert nagyobb a víz, mint ő,s zóval multiban nagyon hasznos tud lenni, az érdekesebb meg az, hogy víz alatt is be van kapcsolva a fénykard.
  • Tacsi93
    #4288
    Van egy xbox-om amit elszeretnék adni valakinek.
    Tartozékok:-alapgép
    -1 vezetékes joy
    -1 vezeték nélküli joy
    -60 játék:
    50 CENT-BULLET PROOF
    ALTER ECHO
    AMERICAS ARMY
    BLOODRAYNE2
    BURNOUT 3
    CALL OF DUTY-UNITED OFFENSIVE
    DA VINCHI CODE-HUN
    DARKWATCH
    DEAD OR ALIVE 3
    DEF JAM FIGHT FOR NY
    DEEL THE RIGHTS 2
    DESTROY AL HUMANS

    DOOM 3.
    F1 CAREER CHALLANGE
    FABLE-THE LOST CHAPTERS
    FATAL FRAME 2.
    FIFA 07
    FIFA STREET 2.
    GUN
    JAMES BOND
    JUST CAUSE
    KERESZTAPA
    KINGDOM UNDER FIRE
    LEGACY OF KAIN-DEFIANCE
    LEGO STAR WARS 2.
    MARVEL NEMESIS: RISE OF THE INPERFECTS
    MEDAL OF HONOR-EUROPEAN ASSAULT
    MIDNIGHT CLUB 3. DUB EDITION
    MORTAL KOMBAT-ARMAGEDDON
    MORTAL KOMBAT-DEADLY ALLIANCE
    MORTAL KOMBAT-DECEPTION
    MORTAL KOMBAT-SHAOLIN MONKS
    MOTO GP 4.
    MTV MUSIC 3
    NBA LIVE 07
    NBA LIVE 2005
    NBA STREET V3
    NEED FOR SPEED-CARBON
    NFL STREET 2.
    NINJA-GOLDEN BLACK
    PAINKILLER-HELL WARS
    PREDATOR
    PRINCE OF PERSIA 3
    PRO EVOLUTION SOCCER 5.
    SCARFACE
    SILENT HILL 4.
    SONIC
    SPARTAN TOTAL
    SPIRE OUT BOTTLE
    SPLINTEL CELL DOUBLE AGENT
    SSX ON TOUR
    STACKED GO KES
    STAR WARS-BATTLEFRONT
    STREET RACING SINDYCATE
    THIEF-DEADLY SHADOW
    TOTAL OWERDOSE
    WORMS 4.-MAYHEM
    YUGIOH


    árban megegyezünk.
  • szeve81
    #4287
    nem
  • #4286
    eredetiek a játékaid?
  • szeve81
    #4285
    Sziasztok!
    Érdekelnének xbox jatekok vennék is de cserélnék is,olvastam ,hogy kell valakinek mk shaolin monks és a horror- os is megvan mindkettö söt ilyen stilusban van egy samurajos játékom is és még sok másom is.Engem leginkább Ninja gaidenhez ,Sillent hillhez hasonlok érdekelnének.
    Véletlenül nem tudja valaki a Sufferingben ,hogy kell kimenni az udvarrol még a játék legelején nekem sehogy nem sikerül!!!
    Köszi elöre is
  • arty
    #4284
    semmi gond, tudom :) csak ha hamarabb meglesz, akkor legalább neked se kell fáradni ... (egyelőre ugy néz ki nem lesz meg)
  • Totis
    #4283
    Arty:
    A Mortal-t nem felejtettem el csak sajnos még nem sikerült elköltözni és a rokonoknál a garázsba van az összes cuccom...
  • arty
    #4282
    zolcsi: nem az a gond, h nem találom el őket, hanem h helyenként sokan jönnek, tévén nehezen lehet kiszurni az RPG-seket, ill. tulságosan "páncélozottá" válnak az ellenfelek a vége felé ... és a fejest sem veszi be soxor, pedig van h 2 percem is van a tarkojára igazitani a célkeresztet :D

    munkatársadnak elismerésem :O
  • arty
    #4281
    ahogy irtam, nem nagyon :( minden játékban a szar osztottképernyőt erőltetik, ami (hacsak nem 2 méter szélesen kivetited) kb. játszhatatlan, de ez mondjuk játékfüggő is :)

    jo coop, egyképernyős játékot NEM találtam, ami minden szempontbol rendben lenne :( az MK shaolin monks-ot még nem tudtam megszerezni(ill nem müxik, ami megvan), az a videok alapján mindent vinne ... haverral végigtoltuk a metal sglu5-t, az jo moka volt, ha tetszik s tilus, azt ajánlom, 1 ora szorakozás - aztán elfelejted! (van 4. rész is x-re)

    irtam pár játékajánlot, ha gondolod lapozz a topikban pár oldalt ...
  • Pityu77
    #4280
    Sziasztok!Köszönöm a sok segítséget! Annyit szeretnék még kérdezni, hogy a kérdéses darabon állítólag samsung olvasófej van. Az jó minőségű, megbízható?
  • Zozo76
    #4279
    Szerintem siman csak gyurnod kell a kontrollerre. A munkatarsam a 4. fokozatban is vegignyomta a HARD utan (most fejbol nemtom mi a neve), PS2n. Na az mar tenyleg kemeny lehet... :)
  • Totis
    #4278
    Amúgy aki még nem ismerné itt nagyon sok infó van az XBOX-ról.
    Le is lehet tölteni a magyarosított XBoxKlub-os XBMC-t a géphez. Nagyon jó kis program.
  • Totis
    #4277
    Annyit azonban hozzáfűznék a dologhoz, hogy a Flash a lentebb leírtaknak megfelelően nem a legjobb megoldás.
    Ha vinyót cserélsz benne, ha dashboard-ot frissítesz akkor a flash ellszáll és utána újra kell flash-elni. A backup játékok sem mindig mennek vele. Ha már vinyót cseréltetsz a gépben akkor egy alap chip-et érdemes belerakatni. Gondolom nem akarsz Linux-ot futtatni rajta szóval elég lesz egy alap chip is. Pl. Alladin Live vagy valami hasonló. Nekem is ilyen van. Megbízható és amit tud az neked is elég lesz egy darabig.
    Nekem is 40GB-os vinyó van a gépben. Nekem elég. Úgyis a filmeket a gépről tolom rá majd ha megnéztem törlés.

    Remélem tudtam segíteni.
  • DJS8
    #4276
    De ha sok játékot akarsz rá tenni(pl.20) a winyóra akkor szerintem kevés
  • DJS8
    #4275
    Bőven elég
  • Pityu77
    #4274
    Köszönöm szépen. És 40 gb-os merevlemez elég, ha van benn?
  • #4273
    azt, hogy lejátsza a másolt játékokat.
  • Pityu77
    #4272
    Sziasztok!
    Elég kezdő vagyok a témában, szeretnék venni egy xbox gépet, csak előtte informálódom kicsit. Az lenne a kérdésem, mit jelent az, hogy flashelt? Előre is köszönöm a segítségeteket!!!
  • Bendy
    #4271
    Ha a gép softmoddolt akkor ott a vinyón van az okosítás. Vinyócsere után nem fog menni 1 játékod sem.
    Fagyás lehet a softmod verziója miatt is. Sok helyen régi verziós softmod-ot tesznek a gépre (ne kérdezd miért) amivel 1 csomó játék nem megy.
    Gond lehet az is, ha PAL rendszerben akarsz néhány NTSC játékot futtatni. Azok is kifagyhatnak. Ilyenkor át kell kapcsolni a konzolt NTSC-be, mondjuk Enigma SwitchDisc progival.
  • #4270
    a fantasy a kedvencem de jöhet más is, csak coop-ban nyomható legyen és főleg egy képernyőn! tudsz jó címket?
  • Pityu77
    #4269
    Sziasztok!
    Elég kezdő vagyok a témában, szeretnék venni egy xbox gépet, csak előtte informálódom kicsit. Az lenne a kérdésem, mit jelent az, hogy flashelt? Előre is köszönöm a segítségeteket!!!
  • arty
    #4268
    miota megvan a boxom, azota ilyeneket keresek ... a legjobb az MK Shaolin Monks lenne, coop, egyképernyőn lehet menni ketten ... de nincs meg sajnos :(

    hunter: redemption még, ami egyképernyőn ketten stilusu, zombi/vampirvadaszat ... elég monoton mondjuk :)

    csak fantasy érdekel amugy?
  • #4267
    én is a gimlivel nyomtam, de nem tünt fel, mindegy...:)
    nem tudsz még ilyen stílusu játékokat? A baldurs gate1-2-t ismerem...
  • #4266
    vennék olcsón eredeti xbox játékokat! sokat!:)
    pü pls!
  • arty
    #4265
    nem, a régiséggel nincs gond :)

    softmod nehéz és veszélyes változtatgatni, viszont ilyen hibárol olvastam xboxklub.hu-n is :( nem rémlik mi volt a megoldás, de szintén winyocsere után fagyott a srácnak ... olvass utána a forumukon!

    igazabol fogalmam sincs, hogyan lehet rátenni mondjuk uj XBMCt, másik/ujabb dash-t, stb :)
  • DJS8
    #4264
    Szerintem a winyóval van valami mert betettem a gyárit és ment amit betetem azt 2004ben gyártották nem azért van mert régi?
  • DJS8
    #4263
    Sofmoddolt :)
  • DJS8
    #4262
    XBMC:
    -CPU:44 C
    -GPU:47 C
    -HDD:44 C
  • arty
    #4261
    az teljesen jo ... akkor mas miatt fagyhat ... ha chipelt a gep, tegyel fel masik dash-t, hatha megoldja (es sok jatekkal probald ki, pal es ntsc is leygen, hatha ki lehet zarni a hibat
  • DJS8
    #4260
    most meg 50.5 fokos a procim
  • DJS8
    #4259
    igen dvdről is de van egy evoxos skinem megnéztem és:-Alaplap: 46.0 C
    -Proci: 48.8 C
    -Winyó: 42.0 C
  • arty
    #4258
    hőmérsékletek? xbmc kiirja cpu/gpu/hdd hőmérsékleteket ... dvdről is lefagy?

    X360 skin XBMC-re!
    SKIN letöltése
  • DJS8
    #4257
    Ez nem lehet igaz mindennap kell valamit csinálni ezen a szaron most meg lefagy ha hdd-ről indítok játékot meg akkor is ha cdről a héten tettem bele egy 80gb maxtort hdd-t és még le is vettem az ajtaját és akkor is.
    Ez mitől van?
  • DJS8
    #4256
    thx
  • arty
    #4255
    mérettől függetlenül fel kell tölteni a megfelelő helyre FTP-vel majd utána dashboardtol függöen lehet elinditani ...

    pl XBMC dasboard esetén programok/játékok és ott lesz a listában, ha az E: vagy F: particion a \games\_jatekneve_\ mappaba tettem
  • DJS8
    #4254
    winyóra
  • DJS8
    #4253
    winyóra
  • DJS8
    #4252
    na mind1 most van 1 kis gondom hogy kell átrakni egy 2gb játékot??
  • DJS8
    #4251
    Jó én nemfogok rajta vitatkozni azt irja hogy a magyar,német és az angol nyelvet beszéli hopsz.
  • arty
    #4250
    de, mégis:

    "1973:
    born in Vienna, Austria"

    sry :D