5250
Xbox
  • maka2
    #4329
    NE is ÍRJATOK!!!
  • maka2
    #4328
    Hát nem muszáj megvenni csak írtam hogy van, nekem már nincs xboxom csak ez a két játék megmaradt, de ha törvénytelen akkor MÁR NEM ELADÓ!!!
  • arty
    #4327
    akkor meg sok az ezer és ráadásul törvénysértés árulni :) de ahogy gondolod ;)
  • maka2
    #4326
    Bocsi nem írtam hozzá hogy nem eredetiek!!!
  • Totis
    #4325
    A Black mondjuk nekem sem lenne utolsó feltéve ha eredeti...
  • arty
    #4324
    ha eredetiek, akkor a black kell egy ismerősnek! dobj privit elérhetőségeddel pls! (mail/tel.szám)
  • maka2
    #4323
    Eladó két xbox-os játék: Black és az NBA 2k7. 1000ft/db

    Priviben lehet érdeklődni!!
  • turho
    #4322
    Eladó egy gyakorlatilag használatlan tuningolt Crystal verziós XBOX. Karcmentes, doboz, papírok, kábelek, joypad.
    A gépben egy vadonatúj Seagate Barracuda 80 Gigás vinyó, XenoFX (Aladdin) modchip, és egy mindentvivő ritka Samsung SDG-605 típusú dvd-rom található. (CD-r alapban, azaz mp3 és divx cd-lejátszás).
    Fényképet szívesen küldök mailcímre, ára 40 k. PÜ, Posta OK.
  • Gunner
    #4321
    Ha megveszi :) Ha nem akkor hirdesd meg express-en :)
  • Tacsi93
    #4320
    De én 60 játékot és egy vezeték nélküli kart is adok hozzá.
    De gondolkoztam az áron és 40.000-ért is odaadom akinek kell
  • Gunner
    #4319
    SSX
  • Zozo76
    #4318
    Mondjatok mar olyan XBOXos jatekot amiben teli sprotok vannak. pl sielles vagy valami. Ja es szep legyen, hofedte hegyek, na ilyen.
  • Gunner
    #4317
    melyik fórumban kérjek a 360 topikban? Itt v blackcats?
  • arty
    #4316
    2 napja elvették a poweruser jogom, igy már nem kapok meghivot bc-re :( néha nézegesd, szokott lenni 1-1 napra free reg... én is igy jutottam be :) esetleg probálj meg kérni a 360 topikban, ott többen vannak :)

    a skyxboxra is ez igaz, csak az sztem egy sz*r trekker, buta szabályokkal :)
  • Gunner
    #4315
    Elsőt ismerem, még nem tudtam reggelni, másodikat már ismerem, és azon se tudok reggelni, meghívót tudsz küldeni esetleg? :D
  • arty
    #4314
    az smswarez oldalak fele olyan megbizhatoak sincsenek mint egy privát torrentoldal :)

    http://bt.xbox-sky.com
    http://www.blackcats-games.net
  • Gunner
    #4313
    Másik
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valaki tud ajánlani olyan oldalt ahonnan lehet lekapkodni xbox játékokat? torrent is jó, de inkább valami fizetős-megbizhatóra vágynék (wco és play.dy.hu kilőve)
  • Gunner
    #4312
    Nekem már van egy, 27ért vettem, ezért néztem mikor kibökted az 50e ajánlatodat, ráadásul vadiújat is lehet kapni 35-40ért
  • arty
    #4311
    ma volt idő haverral kicsit MK Shaolin Monks-ozni... asszem ez a top co-op játék xboxra :D

    szép, 60fps, véres, látványos bunyók, kombók, scrollozós, egyképernyős-nem osztott, jo irányitás, remek HAVOK fizika, ... sztem ennél többet egy játékbol nem lehet kihozni :)

    ------------------------

    SW3 coop modja NEM a rendes story modot adja, hanem pár agyatlan hentelős pályát :( teljesen értelmeten, nem tom miért nem lehet a sztori modot játszani, mikor az AI ott végig ottvan és játszik, az lehetne kontrolleres player is :(
  • Tacsi93
    #4310
    Te megvennéd vagy csak kiváncsi vagy mennyiért adnám el?
  • Gunner
    #4309
    Nézz körül
    és állapíts meg te egy reális árat :)
  • arty
    #4308
    jah :( ami még idegesitő, h az átvezetőket nem lehet léptetni.. szerencsére a dvdn van egy konfig fájl, amiben át lehet irni, h léptethesd, igy kiirva ez a gond már nincs :)

    biztos élvezet lehet frusztráló és idegesitő játékokat késziteni :(
  • #4307
    de utálom az ilyen köcsög játékokat, amit nem lehet ketten végigvinni!
    előbb játsz egyedül azt ugyanazt ketten, tök sz@r!
    amúgy nekem is megvan és ez elég idegesítő benne...
  • Tacsi93
    #4306
    Ok. Akkor mondd meg te mennyire gondoltál.
    ??
  • Gunner
    #4305
    55ért használt flashelt xbox360, adj picit jobb árat neki :)
  • Tacsi93
    #4304
    50.000Ft körül.
    Kell?
  • arty
    #4303
    nah, megvan :) (minden megcsinalt misszio utan elerheto egy coop kuldetes)
  • arty
    #4302
    azt nem tudja vki, h a sw3: revenge of the sith ( http://games.teamxbox.com/xbox/990/Star-Wars-Episode-III-Revenge-of-the-Sith/ )
    coop gamemódja hogyan hivhato életre? csak mert halványabb a menüpont és nem lehet kiválasztani, csak a versus modot :)
  • gergobaby
    #4301
    mennyire gondoltál érte?
  • KILLER2
    #4300
    gamefaqs.com Ha ott nem találsz, akkors zeritnem nincs is hozzá. Da ha van evoxod, akkor lehet, hogy trainert találsz hozzá.
  • DJS8
    #4299
    hellósztok!
    A Call of Duty:Finest Hour-hoz kéne cheat nem találok sehol lécci segítsetek kösz.
  • turho
    #4298
    Nos, a készülék megvan, a pc-s drive beépítésre kerül szerdáig, nagy vinyóval, chippel, zsír dobozban 40 k. Fotó lesz ha kel, PÜ. (Magyar XBMC oprendszer, saját xboxklubos természetesen) :D
  • neonguy
    #4297
    elado crystal limited edition xbox, hozza egy crystal kontroller, eredeti beepitett vinyojaval, plusz 94 gamma a konzol eletenek utolso 2 evebol. tulnyomoreszt. 35.000 huf. ja es tenyleg el szeretnem adni, ugyhogy ha valakit erdekel, nyugodtan keressen meg. koszi.
  • KILLER2
    #4296
    Hát igen, ez igaz. Csak a 360at meg pont elb***ták.
  • arty
    #4295
    egen, de ugye későn jöttek és nem is vették elég komolyan a konzolt ... nézd meg, a 360 esetén megvették az egész fejlesztői iparágat kilora - mák nekik, h a ps3 jött ráadásul későn és drága is :)
  • KILLER2
    #4294
    Ja. Azért szívesen látnék XBOXon God of War-t, meg hasonlókat. MS nagyon elcseszte itt, ohg ycsinált egy jó kis gépet és alig adott rá ki játékot. Mert különben simán sikeresebb lett volna, mint a PS2.
  • arty
    #4293
    jah, MS elég "paraszt" ebből a szempontbol ... a jóval erőtlenebb ps2-re meg ontják a gémeket, az se gáz már, ha csak 15fps-el megy :)
  • KILLER2
    #4292
    Sosem gondoltam volna, ohgy megjelenik még valami XBOXra.
  • turho
    #4291
    Pár napon belül lesz egy majdhogynem szűz (értsd: karcmentes szinte használatlan, doboz is szép állapotú) Crystal boxom eladó, chip, 60-as vinyó, 40 k. jah, és elméletileg PC-s drive lesz beépítve, a klasszikus 8163B mod.
  • arty
    #4290
    Ratatouille, uj 3d platformjatek xboxra (megjelenés: Jun 26, 2007)

    http://www.xboxseeker.com/screens/ratatouille.html

    képek: (ha müxik a link)