5250
Xbox
  • rooney8
    #4409
    Akkor asszem nem töltöm le :)
    Ma átmentem egyik haveromhoz és a madden nfl 2005-et játszottunk (pc-n) és k*rva jó sztem. Mi a különbség az NCAA Football és a Madden között? És a Madden meg fog jeleni sima x-re?
  • arty
    #4408
    nekem csak a halo2 jött be, az is csak osztott képernyős coop esetén :)

    egyedül mindkettő rész betegsége h csak szimpla és monoton lődözés, nagyon egyszerű és ismétlődő pályákkal :( a jármüvek tényleg jok, de folyamatosan nem tudsz velük menni, csak néha használhatóak :(

    a story viszont tényleg elég kidolgozott :) összességében a "legjobb fps"-től nagyon messze áll mind2 rész.
  • S8DJ
    #4407
    Én imádom keresztapámmal elsőnek pc-n vittük végig jó a története főleg a sok jármű én sztem a legjobb FPS játék.
  • rooney8
    #4406
    Télleg ilyen jó ez a halo? Nekem a képek alapján nem naon jön be.
  • S8DJ
    #4405
    Nekem is megvan a Pc-s változat csak nekem valamiért kell az xboxos változata is.
  • KILLER2
    #4404
    Akkor csak a ninják... Akkor ez van.
  • Minstrel
    #4403
    én is annyival szedtem,bár gyorsan akartam és inkább a pc-st szedtem, az csak 700 mega, nem 3,2giga
  • arty
    #4402
    ok, segits h tudnám leverni sérülés nélkül a ninjákat :D vagy ha már sérülök, jusson eszembe startot nyomni és néha tápolni ;)

    az a gond, h menteni nem lehet még, de allandoan levernek a bénaságom miatt :(

    s8dj: 15k is sebesség ... te mennyivel töltöd vissza? ;) előbb utobb meglesz, ingyen van, nyugi/türelem ;)
  • rooney8
    #4401
    De csak hétvégén tudom kipróbálni, mert... mind1
  • rooney8
    #4400
    Hát ha télleg nem olyan rossz akkor lehet leszedem
  • S8DJ
    #4399
    jó kössz ahonnan jön 15kb/s-al az naogyon jó
  • lampard99
    #4398
    torrent
  • S8DJ
    #4397
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki tudja honnan tudom ingyen letölteni a Halo 1-et?
  • KILLER2
    #4396
    MI a gond a chapter 4el? Egyszer voltam ott (régebben cheattal is próbálkztam). Szóval talán tudok segíteni.
  • arty
    #4395
    na, én ott hagytam abba a supermant :)

    spider man2 xbox = spider man3 pc (csak persze annyira nem szép)
    a PC-s spiderman2 egy vicc volt, az xboxos vevrzionak semmi köze hozzá! szedd csak le nyugodtan, jó feldolgozás :)

    ninja gaident abbahagytam kicsit, a chapter4-et (város) kb 10x kezdtem ujra ... egy időre most elég volt :D
  • rooney8
    #4394
    Amúgy tegnap estére letöltöttem a supermant és hát nekem nem annyira teccik, főleg amikor abba az izébe vagyok és azt a lila kis bigyót kell legyőzni, akkor utána még jön 6000 ilyen kis klón ge*i és akkor utána az az oriás vagy mi.
  • rooney8
    #4393
    Spider man2? nekem az annyira nem jön be, mondjuk csak pécén jáccottam vele. Akkor inkáb a Spider man3, viszont azzal még nem is jáccottam (ezt már nem bírta a gépem:)) és nincs is x-re.
  • arty
    #4392
    superman ret sux :( amig a varosban vagy jo, de superman bolygojan a missziok szanalmasak :(

    akkor mar inkabb a spider men 2! na, az bejövős!
  • rooney8
    #4391
    Majd akkor lehet hogy letöltöm, de most inkább a Superman Returns-ot töltöm. Nem tom milyen game, de majd kiderűl
  • Minstrel
    #4390
    Ja rájöttem közben,hogy azért nem játszottam még Halo-t, mert csak a 2 van meg, de most beszerzem elsőt, aztan tolom :)
  • arty
    #4389
    eleinte tetszett, de aztán nagyon repetitivvé válik a játékmenet ... ketten lehet a hősökkel egymás ellen is játszani arénákban, az nagyon jo lett szvsz! viszont a coop mod elég gagyi, bedobnak egy helységbe, jön 1000 ellenfél, leölöd őket és mentek a köv. "szobába" :( Nemértem miért nem lehet a sztorit coop tolni, hiszen a történetben is ketten mentek, csak a gép irányitja a társadat ... :(

    a grafika nagyon szép, hangulatos sw játék, tényleg jol sikerült adaptácio, de én bevallom beleuntam :)

    --------------------

    top fps xboxon(amikkel játszottam):
    1 Black
    2 Halo2 (ha az osztott képernyős co-op ot nézem, akkor top1 - egyedül már nem is játszom, haverral szoktunk haladni a story modban, még nem nyomtam végig. hosszu.)
    3 Cod3

    sajnos boxon sok játék inkább TPS, mint fps
  • Zozo76
    #4388
    Nekem itt a listam az FPSekbolt (amugy is ez a kedvenc stilusom):

    Halo Combat Evolved
    Halo 2
    Black
    Half Life 2
    Call of Duty 3 (csak multi)

    Es akkor meg van egy ami PCn volt kedvenc. Sajnos XBOXon nagyon le van butitva szinte mindenben, de azert itt is vegignyomtam, es tegnap is tekeregtem benne egy keveset:

    Mafia

    Azert az egyertelmu hogy az elso es legjobb FPS szamomra a Halo 1. Bar PCn nyomtam vegig elosszor, emiatt vettem vegulis XBOXot. Es az az igazsag hogy jobb es szebb is XBOXon. :)
  • KILLER2
    #4387
    Én boxon kb 3x-4x toltam végig, meg még vagy 20x végvittem néhány pályáját, meg most még 1x PCn is, de szeritnem még többször is fogom. Tényleg nagoyn állat gém. Csak azt a szaros floodot hagynák lki belőle. Szeritenm azzal elcseszik kicsit a játékélményt. Meg most PCn gyakran olyan igazi free for all érzésem volt. Az egyik résznél, amikor én Arbiterrel vagyok, brutál volt. Voltam én a társaimmal, az emberek, a védelmi rendszer robotjai meg a flood. És midenki egymást gyilkolta. Ott néha agybajt kaptam. Mg van néhány érdekesség, amikor esel le valami szellőzőn vagy min és helyenként esik a hó vagy zöldes gáz kering. De legjobb a hó. De hogy hogyan kerülhetett az oda....
    Lehet, hogy most nem tudod, hogy ki ki az előző szövegembe, de a játék végére megérted. Ha másért nem, ezért told végig.
  • Minstrel
    #4386
    thx :) nekiesek
  • KILLER2
    #4385
    Sajnos nem tudok választ adni. Egyrészt, emrt nem mértem le, másrészt, mert életemben nem játszottam egyetlne CoDal sem. Annyit tudok mondani, hogy normális játékideje van, meg aztán a játék is nagyon jó.
  • Minstrel
    #4384
    halo2-nek kb. milyen hosszú játékideje? mondjuk egy cod3-hoz viszonyitva.
  • KILLER2
    #4383
    Az SW sorozatnak ez az egyetlen nem elcseszett filmből készült játéka. Viszont ez sokkal több annál, mint hogy nem elcseszett. Csak ajánlani tudom. Eddig kb 3x végigtoltam. Lehet benne egymás ellen játszani, meg vannak bónusz küldetések is. Nagyon fasza gém.
  • lampard99
    #4382
    hát egyszer jó!!!
  • rooney8
    #4381
    Nekem asszem nincs is FPS-em, de én nem is (annyira) szeretem őket.

    Valaki megtudná mondani hogy a sw episode 3 revenge of the sith milyen game?
  • KILLER2
    #4380
    XBOXon csak néhány FPSem van, de azokat többnyire szeretem. Black annyira nem jön be, de van Halo 2, ami kedvenc, meg SW Republic Commando. Több FPSem nincs is. Szóval enekm csak TOP 3am van, az meg ez:
    1. Halo2 2
    2. SW Republic Commando
    3. Black
  • Minstrel
    #4379
    kinek mi a top 10 FPS gáma? ha nincs annyi akkor legyen top5 :)
  • KILLER2
    #4378
    Na 36on majd megnézem. Csak előbb legyen működőképes...
  • arty
    #4377
    egyetértünk, nagyon strapa kis gép az x1! ha lesz x360-am, sajnos el kell adni, addig azért használgatom :)

    ngb-ben a chapter3-nál vagyok, nekem eddig a legnehezebb a nuncsakus mester lenyomása volt :D a lovasok legyőzése után jön egy annál nehezebb rész, de CSAK a szutyok nézet miatt nehéz :( ez a vicc ... a lényeg, alig van energiád, START gomb, benyomni a gyigyito italt és harc tovább :D

    viszont, én a legelső chapterben meghaltam csomoszor egymás után és felajánlott a game egy gyengébb fokozatot ... ninja dog szint :D viszont érzésre a sima ninjákat még nehezebben ölöm le, szal nemtom ... fura. ha nehéz a game, sztem kezd ujra és halj meg soxor, continue -> yes és előbb utobb csökken a szint! mert sok chapter van és normalon szvsz nehéz lesz a végefelé ha már most szenvedsz ...

    amugy, ahogy olvastam, elvileg megy x360on is a ngb! :)
  • KILLER2
    #4376
    Minja Gaiden Black fasza gém. Nekem már régebb óta megvan, de én is csak mostanában ekzdtem el vele játszani. Én a nézettel elvagyok, de rohadt nehéz. Te hol tartasz benne? Én a második pályán, az égő faluban, de ott az első nyilas lovasokkal szívok. Brutál. Azokat lelőni..... Aztán azt csak 2szer próbáltam, azóta szerv jzben van a gépem. Azért ez elég jó. A 360om nincs egy éves és harmadszorra van szervízben hiba miatt, az XBOXot meg két éve vettem használtan és először van baja, de most is csak annyi, hogy a drive motorján kikopott a gumi, meg köszos. Azé kár, hogy a 360 nem olyan minőségi cucc, mint az XBOX.
  • rooney8
    #4375
    Nem én se próbáltam, csak kiváncsi voltam rá hogy milynre sikeredett (azon gondolkozok hogy letötltsem e vagy ne, mert én se szeretem az amcsi focit, de azért ki akarom próbálni:))
  • lampard99
    #4374
    ja én igen ugyan az mint az előző verzio csak frisitve vannak a csapatok
  • arty
    #4373
    rooney8: nem hiszem h sokakat érdekel amifoci :) mert? te megnézted?

    én ma kijátszottam a GUN-t (78%-ig), a főszál nagyon rövid volt :( pedig én nem vagyok oda a hosszu játékokért :) a vége után még lehet mellékküldiket csinálni, de mivel kaptam egy 1 lövés 1 halál (lovat és lovast egyből elsöpör :D ) shotgunt a főmucustól, igy nincs miért hajtani ... ráadásul nem nagyon tudok mit venni a vérdijakbol, mellékküldikből...

    jó játék volt, csak bossoknál idegölő (normalon) és rövid. ajánlom!

    nekiálltam annak a gamenek, ami elsőre NAGYON nem tetszett: ninja gaiden black ... hát, nagyon bejön!! :D gyönyörű, kellemesen egyszerű a harc... csak a nézetek :( broáf ... ha valaha abbahagyom, az ezért lesz. tps gamet igy elkefélni... az MGS2 volt még ennyire szar, azt azonnal fel is adtam. ez is most kapja a második esélyt :)
  • rooney8
    #4372
    Valaki már kipróbálta az NCAA Football 08-at?
  • rooney8
    #4371
    Én az FPs-eket nem annyira szeretem, de azért vannak jók közte
  • arty
    #4370
    egen... legtöbb játékomat én is tulviszem a felén, aztán emgunom :(

    kivéve az FPS-eket :) azokat ált. ha elkezdem végig is tolom :) sosem ismerném be, de vszeg az a kedvenc műfajom :D