5250
Xbox
  • arty
    #4529
    azt nem irtam, h a telepitő menüje ad FTP elérést és ilyenkor nem változtatsz semmit, ha nem installálod (softmodra nem is szabad!)
  • arty
    #4528
    autoinstallert nemismerem, de pl egy XBMC telepitővel ha bebootolsz, akkor rá lehet menni FTPvel a boxodra és le lehetne törölni azt az 1100 trainert hátha bebootolna az evox ujra ... :)
  • S8DJ
    #4527
    Minstrel nekem is softmodos a gépem csak tettem rá 1100 trainer-t és nem boot-ol be a gépem.EvoX van rajta ez az auto-installer deluxe segítene rajta?
  • KILLER2
    #4526
    Amúgy nem a program volt a baj, csak az XBOX lemeztől vagy lefagyott a gép, vagy üres lemeznek látta, de leszokott róla.
    Rouge Squadron tényleg fasza, én még régen PCn toltam. Nagyon nagy játék.
  • Totis
    #4525
    Esetleg Rogue Squadron. Ez StarWars-os repülős. Eszméletlenül tetszett nekem.
  • turho
    #4524
    Ok köszi :) remélem adtak ki még ezen a kettőn kívül is....
  • Totis
    #4523
    Amire észreveszem már nem is kell...:) ImgBurn egyébként...:)
  • KILLER2
    #4522
    Megoldva.
  • KILLER2
    #4521
    Tudna valaki segíteni, hogy egy írt XBOX lemzt hogy tudok lemásolni?
  • arty
    #4520
    ami igy hirtelen eszembe jut, az a Deadly Skies, ez repülős, de modern géppel mész :)
  • turho
    #4519
    Sziasztok A Blazing Angels-en kívül milyen repülős és helikopteres témájú játékok jelentek meg xbox1-re? Segítsetek, én nem szeretem a műfajt, de rokon kisgyereknek kellene....
  • KILLER2
    #4518
    Az a gond, hogy már van rajta egy játék, mert az nem képfájl volt, hanem szétszedve és nem sikerült betenni, szóval rátettem a gépre, de mivel alap vinyó van benne, ezért több már rá se fér.
  • Totis
    #4517
    Én is csak Verbatim-ra archiválok... Csak arra. Ha egyszer beáll már az olvasó, akkor nem igazán váltom a lemezt. Viszont kis fejkimélés céljából hálózaton is át lehet rá tolni a kitömörített állományokat.
  • arty
    #4516
    jah, a legtöbb xbox drive nem szereti a pluszos lemezeket :)
    a 4X irás jó, én mondjuk verbára (16x irhato) mindig 8x irtam és nem volt gond, a thomson meghajtom szerette. a TDK-t viszont kevésbé, mind1 hányszorosan irtam...
  • Totis
    #4515
    Én is csak minuszos lemezre írok. Egyébként ImgBurn-el és 4x-esen.
  • Oldman63
    #4514
    Én kétszeresen írok mindig, és csak mínuszos lemezre.
  • KILLER2
    #4513
    Kéne kis segítség. Az XBOXnak hányszorosan kell írni a lemezeket? Mert most írtam egyet 4xesen, de nem ismeri fel. A lemez Verbatim DVD+R. Mi lehet a baj? Alcohollal írtam, régebben is működött.
  • arty
    #4512
    pontosan ... anno ezzel kezdtem a boxos pályafutásom, de 2P, klasszikus beat'em upot nem találtam a boxra :( de 2majdnem klasszikus" rengeteg van, ez tény :)
  • redraven8
    #4511
    Köszi :) ..akkor megnyugodtam
  • öregharcsa
    #4510
    Baldurs Gate dark alliance...(ez olyasmi mint a diablo pc-n, csak ez sokkal szebb!!)
  • Iwant2Belive
    #4509
    Na, köszi ez szép lista beat'em up, nem gondoltam volna hogy ennyire jól reprezentálja magát ez a réi arcadeos műfaj a gépen. Tényleg furcsa, hogy nem támogatják a 2(több) játékos lehetőséget hiszen ez a műfaj azért volt élvezetes a régi játéktermekben mert 2 vagy több ember tudta játszani.
  • arty
    #4508
    redraven8: nekem is thomsonos meghajtom volt, evett mindent és persze ciripelt is :) sztem tényleg tipus-sajátosság :)

    Iwant2believe: beat'em up van xboxra, ha szingliben akarsz nyomulni, akkor még talán a kánaán szó is illene a felhozatalra :D Mivel nekem is nagy kedvenc a müfaj, igy tudok "listát" is adni(nekem ezek voltak meg):
    Beatdown : Fist of Vengeance
    Final Fight: Vengeance
    Spikeout: Battle Street
    State of Emergency
    Warriors
    (más téma, de a lényeg hasonlo: Dynasty Warriors, Samurai Warriors, LOTR: ROTK, Marvel Ultimate Alliance, Xmen2 Legends)

    Ha már ketten akartok COOP menni, akkor nehezebb a dolog, eléggé leszükül a lehetőség, szvsz sok játékban ezt elrontották :( (split screen, nincs rendes coop, nem a rendes kampányt játszod, stb)

    www.team-xbox.com on van mindegyikről leirás, képek, videok :)

    árkád autos?
    Project Gotham Racing2, Burnout3:Takedown, Burnout4:Revenge, Flatout1-2, Outrun coast2coast (na, ez tényleg ÁRKÁD :D ), need for speedek ... és ha annyira nem csak az árkádot szereted: Forza Motorsport!
  • Minstrel
    #4507
    softmod-os enyém is, és telepitettem rá xbmc-t.
    van az auto installer deluxe, és azt kiirod egy RW cd-re utána elindul a keretprogram és telepitheted xbmc-t, kiválasztod melyik meghajtóra és kész.

    nekem avalaunch-al indul a gép, és ahhoz kellett egy xbmc menüpontot kitenni a főmenübe,hogy elindithassam, kicsit bonyolultnak tünik biztos, de én akkor láttam először xbox-ot és sikerült
    az auto installer deluxe cucc nagyon jó dolog.
  • Iwant2Belive
    #4506
    Tudnátok adni nekem pár tippet ugrabugra (platform), survival horror, arcade autós stílusú játékokban mik a legjobbak? Nem tudom van e Xbox-ra 'beat em up' típusú game de szeretem azt a műfajt és érdekel, hogy létezik e ilyen. Most a Revenge of the Sithet tolom ez is hasonló. Illeve többjátékos 'party' game is érdekelne, mik vannak?
    Előre is kösz
  • redraven8
    #4505
    Remélem Nekem aztmondták,hogy a thomson olvasóknak ilyen a hangja..hát mondom biztos Most is leteszteltem és müxik és gyors is...csak mivel leginkább vinyóról jáccom ezért nemhasználom őt agyon
  • KILLER2
    #4504
    Ha működik és régóta is csinálja, szeritnem nincs baj.
  • redraven8
    #4503
    Hello

    Egy olyan kérdésem lenne,hogy amikor az xbox olvassa a lemezeket és halkabb szakasos csiripelő hangot ad az normális?...már amikor vettem 1 évvel ezelött is ugyanilyen hangokat adott,de gyorsan beolvas mindent ,hiba és akadás mentesen.Gyorsan is másol.Csak ez a ciripelés dolog aggaszt.Mellesleg a gép régebbi darab, thomson olvasóval.
  • Iwant2Belive
    #4502
    uh bakker ezt nem ebbe a topikba akartam, sry
  • Iwant2Belive
    #4501
    Eladnám Xbox-ra következő eredeti játékokat
    Mortal Kombat: Deadly Alliance
    Rallisport Challange
    NHL Hitz Pro
    Return to Castle Wolfenstein
    Dead Or Alive 3
    Shadow Ops
    Star Wars: Battlefront
    Uefa Champions League 04/05
    Colin Mcrae 2005
    Midnight Club 3

    [email protected]
    Győr közeliek előnyben, ja és 1-2 ezer / game.
  • Oldman63
    #4500
    Van egy kitűnően működő Classic gépem, de a Controller "S" kábele kontakthibás lett, gyakorlatilag mostanra már nem is használható.

    Lehet-e még valahol emberi áron ilyen méretű ÚJ kontrollert venni?

    Az igazság az, hogy el szeretnénk adni a gépet, és így nem igazán nyerő ajánlat... :-)
  • Iwant2Belive
    #4499
    Mind1 végülis nem lényeg, csak gondoltam kipróbálom, hogy kezeli a feliratokat a divxek alatt meg ilyenek.

  • KILLER2
    #4498
    Akkor szeritnem felejtős. Nem tudom, hogy softmoad-al lehet-e, de alap géppel nem lehet telepíteni.
  • Iwant2Belive
    #4497
    nincs chipelve
  • KILLER2
    #4496
    Chipelve van?
  • Iwant2Belive
    #4495
    Sziasztok
    A minap került hozzám egy Xbox, de nem tudok vele divx filmeket nézni. Tudnátok segíteni ebben? Ha jól tudom Xbox Media centert kell feltenni valahogy a gépre. Előre is kösz
  • S8DJ
    #4494
    nem ismertek valakit aki chippel sima classic-ot szabolcs-szatmár-bereg megye területén?
  • S8DJ
    #4493
    nekem a classicba philips van :P
  • Totis
    #4492
    Eléggé nehéz a drive fejcsere ha úgy rendelsz típusszám alapján.
    Viszont a PlayStation az valahogy nem az én világom.
  • jaszy
    #4491
    Jómultkor drive tipusszmám alapján rendeltem fejet és még véletlenülsem olyanvolt ami bennevolt a gépben. ÉRDEKES dolog az xbox :)
    Aztán komplett drive csere lett belőle átalakítással. 10.000 böl kiis jött :)))
    Nemegyszerű a microsoft os balhé :)

    Ezért egyszerűbb eset a PlayStation......
  • Totis
    #4490
    Egy fél megoldás ha Turho-val cseréltetsz a drive-ban fejet. Legjobb megoldás.
    A 3 féle meghajtó az igaz de csak 1 féle PC-s meghajtót lehet átalakítani. Nekem ilyen van az XBOX-omban. Viszont ilyen meghajtót nem hiszem, hogy kapsz már.ITT tudsz a drive-ba fejet cseréltetni. Esetleg megkérdezheted Turho-t, hogy van-e neki drive-ja.