5250
Xbox
  • lampard99
    #4609
    de jelenik rá pár game.
  • rooney8
    #4608
    Nem jelent meg x-re a Fifa 08 Pedig reménykedtem
  • arty
    #4607
    XBOX emu ujra készülőben!

    http://caustik.wordpress.com/2007/09/25/cxbx-progress/
  • öregharcsa
    #4606
    felejtsd el...nem érdemes vele foglalkozni
  • david18
    #4605
    Sziasztok nem tudom ki ismeri etz közületek: Van egy olyan oldal amin ha regisztráltál kapsz egy azonosítot amit ha megadsz másnak és az a te azonosítoddal lép be növeli a crediteid számát. Amit be válthatsz akár egy xbox 360-ra is.Egy x olyan 30 credit szoval egy ember nem egy credit de jo lenne. Én már regisztráltam akit érdekel az írjon [email protected] és elmondom mit kell tennie. És ezért csak annyit kérek hogy a regisztrálásnál az én azonosítom írjátok be.akit érdekel írjon
  • arty
    #4604
    ha nem samsungod van, akkor eleve kétrétegűre kell irni, annak megfelelő formátumban ... de ez itt offtopik ;) (goto xbox360 topik)
  • priluki
    #4603
    értem,nem kétrétegüre irtam,szoval lehet az a gond mert nemis samsungra.. pff de ez a modositás nekem magas.. 360 megy már az irás mert a faq-ba levan irva lépésröl lépésre..
  • arty
    #4602
    default.xbe eredeti, modositatlan legyen az ISO-ban

    ha van default.bak vagy default.xbe_origi az iso-ban, szedd ki xdvdmulleterrel, nevezd át default.xbe-re és tedd vissza a modositott default.xbe-re (replace)

    amugy milyen flashed van? kétrétegű lemezre irtad? csak mert egyrétegűröl cak samsung 5.x fw mellett megy ...
  • Attis38
    #4601
    PCSX felinstallálva,de még egy kérdésem volna:az Xbox felismeri a cd-n levő PS1es gámát,de hogy kell elindítani,vagy csak vinyóról müxik a dolog??
  • Totis
    #4600
    Tudtommal valamit módosítani kell az ISo-ban, hogy eredetiként ismerje fel a lemezt.
  • Attis38
    #4599
    kösz!
  • priluki
    #4598
    aha Flashelve van.. miért mi bajod vele?
  • KILLER2
    #4597
    Flashelve van az a 360? Amúgy részvétem a 360 miatt, amióta nekem van, azóta ellenségemnek sem kívánnám.
  • Bendy
    #4596
    http://forums.xbox-scene.com/index.php?act=ST&f=17&t=54141

    PCSX -nek hívják a playstation1 emulátort xbox1en.
  • priluki
    #4595
    Namost az a gáz ,hogy nem eredeti lemezre panaszkodik.. nem értem.360 on akarom inditani egyépként.. néztem a játékot benne van a kompatibils listába "Fahrenheit" már két lemezt elkurtam, amugy elvileg a Live automatikusan telepiti a progit ami lejátsza a sima box játékot,szoval azis megtörtént,mert valamit letöltött de mégse... elvagyok keseredve. Valaki ötlet?
  • KILLER2
    #4594
    Ja télleg, azt elfelejtettem. Hiába is, rég írtam már XBOXra lemezt, azt elfelejtem.
  • öregharcsa
    #4593
    azt azért tedd hozzá hogy olyan lemezen ami csak 4x-en írható...a gyorsabban írható lemezeken(8x->16x) a 4x az ideális sebesség...
  • priluki
    #4592
    oké köszi..
  • KILLER2
    #4591
    Ja, de max 2x-esen és minuszos DVDre.
  • priluki
    #4590
    hi,megtudná mondani valaki hogyan kell kiirni sima xbox játékot? Csak simán kiirom az iso-t?
  • Attis38
    #4589
    Megtudnád adni a nevét a programnak?Előre is köszönöm!
  • KILLER2
    #4588
    Ha játszott vele gondolom van...
  • Attis38
    #4587
    Akkor most van,vagy nincs:D?
  • Bendy
    #4586
    van ps1 emu xboxra, játszottam is a crash bandicoot-al vele
  • lampard99
    #4585
    hello ps emu NINCS xboxra pc re van
  • Attis38
    #4584
    Sziasztok!Valaki ismer Xbox-ra működőképes PS1-emut?Előre is kösz a választ!
  • Bogyi007
    #4583
    A L'ecsó is megjelent sima Xboxra tudomásom szerint, legalábbis az új 576Konzolban ezt írták.
  • KILLER2
    #4582
    Nekem is átírhatná, a 360 mindig beszarik :S
  • Minstrel
    #4581
    ő biztos átirta xboxra
  • KILLER2
    #4580
    És ezt miért nem a 360 vagy a Halo 3 topicba írtad? XBOXra nem is jelenik meg.
  • ktiger
    #4579
    Most szedem a halo 3 at
    Nagyon nagy game! Alig vártam.

    Lehet valakinek jol jön:INNEN!!!

  • arty
    #4578
    xbox-scene.com:

    Madden NFL08 xboxon 122ezer példányban kelt el, ami a WII eladásait is lenyomta... számomra érthetetlen miért rakták süllyesztőbe ezt a konzolt ilyen eladások mellett :( a gyengébb hw-vel rendelkező ps2-re pedig azóta is jön minden... (az egy dolog, h rondák és szaggatnak is rajta a gémek)

  • rx7tomy
    #4577
    Eddig két ravasz+fekete, most feltettem a Slayers Evox 2.7-et most bal ravasz+jobb ravasz+back+start, de az XBMC-nél ez sem ment.
  • arty
    #4576
    vagy az a bios nem támogatja :)

    a játék menüje gondolom a start gomb miatt jön be :)
  • Oldman63
    #4575
    Hirtelen kipróbálva ezt, a Halo2 közben, a játék menüje jön be.

    Lehet hogy nincs bekapcsolva az Ingame Reset?
  • arty
    #4574
    mindkét ravasz + back + start ?

    bár nekem chip volt, de az igy rezetelt. tsop flashnél nemtom menne-e.
  • Oldman63
    #4573
    Eddig hogy ment a "Reset"?
  • Oldman63
    #4572
    Keresek XBOX Classic géphez "XBOX DVD Movie Playback Kit" -et, lehetőleg újat.
  • arty
    #4571
    deadly skies rémlik nekem - de ez árkád, modern gépekkel
    a blazing angels pedig árkád, de 2. vh-s
  • Minstrel
    #4570
    vadászrepülös játék van xbox-ra? esetleg szimulátor féle