5250
Xbox
  • NZiM
    #4649
    Zsír új a vinyó, semmi sincs rajt. Ennek ellenére az Evoxos CDrwt sem fogadja el. Semmit.
    Meg tudja ezt valaki csinálni, mert én feladom, lévén nem értek hozzá.
  • Bendy
    #4648
    Dashboard hiba a 16os hibakód. Beszart a vinyó valószínűleg és nem tudja betölteni a dashboardot.
  • Bendy
    #4647
    boxra, GC, ps2re. PCre nincs
  • Minstrel
    #4646
    A Call of Duty Finest Hour megegyezik valamelyik pc-s változattal és csak más a neve vagy ez csak külön xboxra van?
  • NZiM
    #4645
    Valaki segítsen pls! Most meg 16os hibát hoz a gép. Semmilyen CD/DVDt nem eszik, nem reagál. Mit csináljak? Privi ha lehet.
  • NZiM
    #4644
    Nem is mél, privi:D bocs.
  • NZiM
    #4643
    Ment mél.
  • S8DJ
    #4642
    és azon a 160-ason rajta van a dashboard?
  • lampard99
    #4641
    persze okosan szed szét és cseréld ki
  • NZiM
    #4640
    Aki tud segítsen privátban. Meghalt az xboxom vinyója, kattog, 07es kód. Van viszont egy PCs 160as WD vinyóm. Ezt bele lehet operálni?
  • NZiM
    #4639
    Már megoldódott.
  • NZiM
    #4638
    Sziasztok. Van a videokábel xboxhoz. Ezen van piros sárga fehér. Van egy Samsung LCD tvm. Mit hova dugok, mert fekete fehér képet kapok. Hang van.
  • Bendy
    #4637
    Ha sima softmode-os a géped akkor csak az eredeti vinyójáról fog bebootolni a gép. Hiába cserélsz vinyót stb..
    Ilyenkor flashelni kell a biost most vagy chip. Ha már meg van flashelve illetve mégis csippezve van a gép akkor természetesen megy a vinyócsere gond nélkül. Csak 1 evox telepítőlemez kell neked. De szerintem softmode-os lesz a gép :(
  • toza #4636
    ua ez 1500-TO:L eredetiben van par ha kell vkinek...
  • dani z
    #4635
    500ft/db xbox játékok akit érd az írjon,
  • toza #4634
    ne csereled!vegyel xboxot,aztan meg 360 at,meg ps 3 mat is es ps 2t meg pspt is,es nintendo wiit meg dst is...es ennyi...

  • domy75
    #4633
    THX
  • rooney8
    #4632
    Ez az Xbox-os topik, kérdezd meg az Xbox 360-as topokba. Amúgy nem tom, még nem írtam ki 360-as játékot
  • domy75
    #4631
    Sziasztok, légyszi valaki segítene? Ha letöltök egy XBOX 360-as jétékot, akkor azt mivel érdemas kiírni és hogyan Pl az úgy jó ha Alcohol-lal kiírom képfájlból? Vagy más progi kell hozzá?
  • S8DJ
    #4630
    juhhú megcsináltam a softmodos xboxomat amire rá raktam 1000 trainert és nem indult el az evoX :DDDDDD
  • S8DJ
    #4629
    az jó :D
  • insp
    #4628
    Jo az Xboxklubos XBMC, de sajnos a shoutcast valtozasok miatt az mar nem mukodik benne. Viszont ha lemented a User fileokat, akkor siman megmarad minden egy XBMC frissites utan is.
  • Minstrel
    #4627
    milyen ez a nemforrasztós chip? itthon nemlehet kapni valahol?
  • Ricsi176
    #4626
    Nincs Chip vagy nem tudom:D Volt rajta evox úgy vitt mindent! Szal nekem csak annyi kellene hogy működjön a gép.AMúgy ha rendelek egy új vinyót akkor azon már rajta van az új rendszer is ilyet találtam a www.konzolstudio.hu n 5k ért Nem kell nekem chip softmod is elég egyszóval minnél olcsóbban és egyszerűbben visszahozni az életbe a box ot és hogy vigye a backup lemezeket szal evox is kellene nem tudtok valahol magyar nyelvű tutort.? Mert Youtube on láttam 1 et csak ott alig lehet látni mit pötyög a gépen!Pls help
  • arty
    #4625
    egyelőre megy. hangos, de megy ... :)
  • Totis
    #4624
    Chip van a gépben? Esetleg még softmod-al tudod megoldani de az SzVSz nem egy időtálló megoldás. Manapság a chip-elés a régi XBOX-on eléggé triviális dolog. Ha külföldről rendelsz akkor olyat is tudsz rendelni ami pl. nem igényel forrasztást.
    Ha van chip akkor belerakhatsz másik vinyót és arra mehet az EVOX. Ja és ha már EVOX akkor az XBoxKlub-os XMBC-t ne felejtsük el! Szerintem a legjobb magyar release...
  • Ricsi176
    #4623
    Ha tud valaki pls segítsen!
  • S8DJ
    #4622
    juj te fiju te nah tehát chippelt a gép?

    Arty hogy megy neked a 360? :D
  • Ricsi176
    #4621
    Hali mindenki van egy xboxom és az a kehéje hogy a vinyó egy Xar csak kattog stb szét is szedtem. és megbizonyosodtam róla hogy a vinyó a baja! Szal az lenne a kérdésem hogy mit csináljak ilyenkor van egypár vinyóm itthon szal van mire rakni az új rendszert de hogyan csináljam ezt? Evox is jó lenne!PLS help!
  • Dj Siegfried
    #4620
    Sziasztok! GAmecube alapgépemet 2 karral + memo kard al XBOX ra cserélmém, értékegyeztetéssel. várom a leveleket, bye
  • KILLER2
    #4619
    Természetesen várok az árcsökkenésre. Van itt még egy PC, meg egy PS2, unatkozni nem fogok a szutyok 360am nélkül. Már így is vagy egy hónapja alig használtam. Monkjuk ez nem is angyon lehetséges úgy, hogy kb 10 percig olvas egy lemezt.
  • arty
    #4618
    nem a mostani szutyok hibridre gondoltam, de allitolag az uj GPU is heteken belül rajta figyel majd ... szal, vársz vagy "kockáztatsz"?
  • KILLER2
    #4617
    65ös alaplap egy mese. Elbaszták ezt is. Csak a CPU lesz 65 nm-es, amivel az életben nem volt semmi gond, viszont így most arra is szar kis alumínium borda került, az eddigi réz helyett. A GPU maradt 80 nm-es, aminek minden gond köszönhető. Ezek ellenére én várok, azt meglátjuk, mi lesz, meg majd árcsökkenés is várható karácsony környékén, szóval esetleg olcsóbban jön majd az új alaplap. Amúgy már van vízhűtés a gépbe, így nincs túl sok félnivalóm egy régi alaplappal sem.
  • arty
    #4616
    alaplapcsere lesz? megvárod az uj 0.65ös alaplapokat vagy belevágsz egy mostanival?
  • KILLER2
    #4615
    Most gondolj bele, hogy nekem itt van a 360, de nem tudok halozni, mert javíthatatlan ez a szar. Hibás az alaplapi DVD vezérlője és össze-vissza szarakodik a lemezekkel.
  • lampard99
    #4614
    én ma játszottam vele Hát le se tudom írni az élményt.
  • S8DJ
    #4613
    Fúú fiuk jövőhéten kéne venni egy 360-t láttam a halo3-at rajta nagyon vagány ki viszem azt is 24-szer :D
  • rooney8
    #4612
    Jó de azokat nem naon szeretem :/
  • lampard99
    #4611
    Nfl és az NCAA 09 re is jön sima xre
  • rooney8
    #4610
    pl.?