5250
Xbox
  • gyongyosi5
    #4689
    ÉN elöszőr X360at akartam venni de tul drágának találtam és ezért vettem meg az x-et. De lehet hogy jövőre vagy utána megveszem a 360at, ha lesz rá elég pénzem.
  • gyongyosi5
    #4688
    A Halo 1-et még gépen pörgettem ki, a Halo 2-vel Xbox-on kezdtem el játszani de elég sokszor lefagyot a játék, ugyhogy letörültem az x-ről.
  • Minstrel
    #4687
    újak már nem nagyon fognak, de van rá elég amikkel jól ellehet szórakozni, én pl. még csak most játszok Halo2-vel, de grafika nagyon baba még a mai gámák mellett is. mondjuk nekem másfél éve megvan már kb., de ha veszek is 360-ast akkor se adom el, mert nagyon jó kis cucc
  • gyongyosi5
    #4686
    Sziasztok én most vettem egy Xbox-t de csak karácsonyra fogom megkapni. Leváltotam a gépről mert tul drága lett volna a fejlesztés. Még fognak kijönni új játékok Xboxra vagy már csak Xbox360ra?
  • porkesz
    #4685
    Hy!
    A Bass Thropy Fishing is horgászós játék!
    De szerintem a rapala jobb!
  • S8DJ
    #4684
    Szerintem nem
  • sztomy69
    #4683
    A rapalán kívül létezik más horgászos játék xbox-ra?
  • Minstrel
    #4682
    PéeS-kettő
  • theone91
    #4681
    és ráadásul a XBOKSZ (:P) játékok helyett ps2 játékok találhatóak :P IKSZDÉ!!
  • Zozo76
    #4680
    Arra itt az SG, boven eleg. Megneztem az oldalt, ha eleg sokat irsz be te magad akkor olyan erzesed lehet, mintha sokan hasznalnak az oldalt.
  • arty
    #4679
    nincs

    psx emu van
  • Pepe21
    #4678
    Üdv!
    Nem tud vki egy működő ps2-es emulátortt xbox-ra?
    Vagy egyáltalán van ilyen??
    PLS HELP
  • neops111
    #4677
    A játékkonzol fórum üdvözöl minden régi és uj játékost! A fórum most indul, regisztrálj te is! Minden ami Xbox!!!! http://jatekkonzol.fanklub.hu
  • S8DJ
    #4676
    mondjuk ja
  • arty
    #4675
    ISO-d van?

    imgburn

    iso betalloz, kiir, jo alapanyagra, nem tul gyorsan
  • Minstrel
    #4674
    CloneDVD
  • nkrisze
    #4673
    Segitsetek légyszi. aza problémám hogy van 2 játékom és udf-be vagy iso-ba kéne ki irni de nincs hozzá progim nerot ne javasoljatok. köszi
  • Zozo76
    #4672
    A kompozittal (az amit eredetileg az gepekhez adnak) eleg fos kep lesz, ezen ne csodalkozz. Az SVIDEO es az RGB sokkal elesebb, de legfokeppen a szinek sokkal eroteljesebbek, elettel telibbek.
  • Minstrel
    #4671
    de a képen látható átalakitó sem eredeti Xbox cucc,én mondjuk konzolboltban vettem, olyat ami xboxhoz való

    Nektek amúgy nem volt még olyan, hogy az eredeti RCA csatlakozóval fakó volt a kép? Mert nekem csak s-videóval szép élénkek a szinek.
  • KILLER2
    #4670
    Én azért TESCO-ba nem nagyon vennék XBOXhoz akármit is xD
    Főleg mióta egy ilyen képet megláttam:

    Az megint csak más, hogy kb 2 órára van tőlem a legközelebbi TESCO.
  • Minstrel
    #4669
    egy ilyen scart adaptert bármelyik tescóban kapsz max. 2000ft-ért
  • S8DJ
    #4668
    Bocsi de csak az xboxal együt adom el a SCART csatlakozót
  • NZiM
    #4667
    Hali.
    Valakinek megvan a Street Fighter Anniversaryhoz a Move list? Ill. nem is a move list kellene, hanem a Combo list. Gyakorolni akarok :D

    -amúgy egy pöpec fight game, ajánlom mindenkinek.
  • toza #4666
    meg mindig nem jo :D

    akkor masold ki ezt a pdf linket illeszd be bongeszobe..ugy jolesz...
  • toza #4665
    a legeccerubb linkje vmiert nem jo... http://dwl.xbox-scene.com/~xbox/xbox-scene/tutorials/GodSins-Multi_Game_Xbox.pdf


    ezaz
  • toza #4664
    http://www.zonaxbox.net/zxbtools-op-screens.html vagy sztem ez a legeccerubb
    de ittis megtalasz minden mast is ,vagy legeccerubb ha van lehetoseged fajl kezelni az ha kulon mappakba bedobalod es onnan is indul siman
  • lampard99
    #4663
    max 5000
  • lampard99
    #4662
    hello menyiért adod?
  • petejke
    #4661
    Sziasztok!

    Tud valaki segíteni?
    Egy DVD-re több Xbox1-es játékot szeretnék kiírni. Láttam már, hogy ilyenkor lehetne menüt készíteni hozzá. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan???
    Sürgős vállaszt kérnék.
    Köszi!
  • apac
    #4660
    Sziasztok!

    Chippeltetést mennyiért csinálnak, mert vinyót akarok cserélni a gépembe.
  • lampard99
    #4659
    ez az.
    Bp laksz? mert csak akkor érdekel.
  • S8DJ
    #4658
    nekem, ilyen scart átalakítóm van:kép
  • S8DJ
    #4657
    az mi? mert hulye vagyok hozzá :) amugy minden megvan hozzá
  • lampard99
    #4656
    scartod van hozzá?
  • S8DJ
    #4655
    38.000 ft!!
  • S8DJ
    #4654
    Eladó! Xbox Classic Crystal Edition (chippelt),2db gyári joy,30 játék
  • Bendy
    #4653
    Leírtuk már, hogy softmode-os gépben nem lehet vinyót cserélni. Neked ezek szerint softmode-os. Vidd el 1 konzolboltba és megcsippezik vagy megflashelik.
  • lampard99
    #4652
    hello valakinek nincs fölös scart csatlakozoja(fehér,piros,sárga bementetű)?
  • S8DJ
    #4651
    na meg a másik le lockoltad a winyót és van rajta dashboard (evoX)?
  • S8DJ
    #4650
    és hogy lett moddolva? chip,softmod,flash?