5250
Xbox
  • öregharcsa
    #4809
    hát ne néróval csináld...dvddecrypter v az utódjával..imgburn...
  • Ricsi176
    #4808
    bocsi javítok át akartam másolni a DVDRW ről a DVD re és nem olvasta be!
    üres lemezt jelzett ki a nero pedig fut az RW ről a Halo csak nem tudom átmásolni a DWD rw ről tudna valaki segíteni hogy lehet ezt?
  • Ricsi176
    #4807
    nna sikerült kifirkanatom egy Sony DVDRW re utána átmásoltam TDK DVD R- ra:D nem tudom mér I/O hibádzott vele a szarrágó Pájonyír dvd égetőpörgetőm
  • öregharcsa
    #4806
    na, erről van szó..
  • S8DJ
    #4805
    igazad van inkább leszarom a sok idótát
  • öregharcsa
    #4804
    igen tudom, csak a fenének volt kedve még a gba és társai emukat is felsorolni...

    én nem értem egyes embereknek miért jó az ha fikáznak gépeket..nekem eddig a ps3 kivételével a komolyabb gépekből mind volt..az egyiket ezért szerettem a másikat meg azért...
    az ilyen idióta hozzászólásokkal meg nem kell foglalkozni, csak húzzák az agyadat...és utána te(én) is hülyeséget beszélsz mert dühből írsz..ennyi..pont szard le....mindenkinek van 1 véleménye...ez is az!
  • S8DJ
    #4803
    Én kituttam irni 4.7GB-os DVD-re a Halo2-t imgburn-el
  • S8DJ
    #4802
    hát attól azért több emulator van

    nézz be a nintendo ds topikba:

    © Kolpi 2008. jan. 02. 11:14 | privát | válasz erre #18477
    Az komoly Ps2 megelőz az xbox360-at eböll látszik xbox a leg szarabb!

    nekem ez nagyon nem tetszett mármint ez a Kolpi féle hozzászólás
  • Ricsi176
    #4801
    szal egy C-Xbox Toolal a Bass Fishing iso ját és ott van egy Bin meg pár könytár ez így ok? mert a Carbon könyvtárában csak bin van mindenhol!
  • Ricsi176
    #4800
    Nna megvan tudtam csinálni default.xbe t de csak azt írja ki hogy loading és kész... és nem lép tovább pedig kicsomagoltam az isot? vagy mi kell csinálni vele?
  • Ricsi176
    #4799
    Ja és Valószínüleg a Halo 2 tőt is ftp n raknám fel a Boxra mert lentebb leírtam hogy nem tudom kiírni. Szóval úgy kell csinálni az ftp játék felrakást ahogyan csináltam? csak kell egy default.xbe? azt hogyan tudok csinálni. Jó lenne inkább ha valaki elmondaná hogy tudom kiírni a halo 2 tőt az a kb negyed mega miatt. Ja és úgy nem tudják visszahozni bele az életet hogy beleraknak egy modchipet az felülírja a biost és utána kiveszik és vissza az evox? én már láttam nem világítós X box modchipet neten. inkább arra lennék kíváncsi hogyan tudom kiírni a Halo 2 tőt.
  • öregharcsa
    #4798
    miért milyet szeretnél rá? nekem amiga,sega genesis,N64,snes,nes,mame..van soroljam még?...ha valamiről nem tudsz az nem jelenti azt hogy nincs.. és hogy szar!!
    ugyanezek vannak xbox-on is..legalábbis én ezekkel(is) adtam el a gépet..
  • S8DJ
    #4797
    a játékhoz nem mindegy milyen indítót raksz a Doom3-hoz a saját Default.xbe kell.

    Hát akkor valószinű hogy nem chippelték hanem softmoddolva lett vagy flash-elve.
  • Ricsi176
    #4796
    Hali ok kicsomagolom... addig is megvan egy Xiso managgerrel de voltaképp azt nem tudom hová kell bemásolni. van HDD loader könyvtárral
    benne van a lemezfeltöltős NFS em Egy PXgame0 nevű könyvtárban és mellette van egy gamelist a Pxgame ban egy default.xbe nagyjából ennyi próbáltam PXgame1 nek elnevezni egy nyavalyát be is írtam a gamelist.txt be hogy Pxgame1 Doom3 abba beleraktam a kicsomagolt Doom ot és mellé az NFS től másolt default.xbe t ok megjelent a főmenübe de akkor is másik is NFS néven jelent meg (2 nfs indító lett) és ugyancsak a másik is az nfs t indította. nem tudom mi lehet:( az írkálós kérdésre tud valaki válaszolni? meg azt hogy mit csinálhattak vele? sztem nem csippelték ki mert nem világít benn a házban semmi mint a mondchipeknél de lehet hogy ez nem világítós??:D
  • S8DJ
    #4795
    az ISO-s játékot programmal is ki lehet csomagolni ennek a proginak a segítségével:Xbox ISO
  • S8DJ
    #4794
    hát igen a haverod nagy hülyeséget mondott ugyanis egy játék csak ugy nem frissítheti a Dashboard-ot.
    Esetleg Xbox LIVE-on keresztül tudod frissíteni a dash-t.
  • Ricsi176
    #4793
    Ja és a Boxom Régen Softmodos volt az elszállt a vinyó miatt (fejhibás lett) Konzolstudió kicserélte a vinyót meg az egészet életrekeltette 10 e ft ből mit csinálhattak a boxommal? Kicsippelték vagy Flashelték? mert úgy tudom hogy csak így lehet visszahozni az életet a boxba vagy lehet úgyis hogy kicsippelik és utána ki a csip és megy vissza? Ja és havernak elszállt attól a Box án a softmod hogy játszott a PoP al állítólag frissítette a játék a Dasht hogy ez ne történjen meg mit lehet csinálni (hogy egy játék ne frissítse kéretleül a dasht.)
  • Ricsi176
    #4792
    Hali mindenki szóval az lenne hogy hogyan írjam ki a Halo 2 tőt DVD re?
    Xbox szal a dvd t 4.489 nek ismeri fel a nero a Halo Image ja meg 4.512!
    És ez miatt nem írja ki! hogy lehet ezt kiküszöbölni?!
    Ja és valaki el tudná mondani hogyan tudok az xboxra ftpn játékot áttölteni? (FTP kapcsolat már megvan)attól kezdve hogy van egy ISO fájlom.EVOX dash om van. PLS HELP!
  • S8DJ
    #4791
    ja és igen itt látszik meg hogy igazából ténleg a PS2 a fos mert arra a tetu gépre nem lehet tenni emulatort se
  • S8DJ
    #4790
    nos PS2 emulatorral nem érsz semmit én is próbáltam nem ment egy játék se
  • tecumama
    #4789
    Sziasztok! Először is mindenkinek B.U.É.K.!
    Remélem, hamarosan olvas valaki, és tud segíteni!
    Letöltöttem egy olyat, hogy Ps2 emulátor.
    Hogyan tudom rátenni az xbox-ra, és ha rajta van, hogyan tudok játszani rajta a Ps2 játékkal?
    Üdv:Teri
  • S8DJ
    #4788
    Boldog Újévet Mindenkinek!
  • insp
    #4787
    Bemesz az MS Dashboardba, ott beallitod 16:9-re. Restart es ennyi.
  • aribazsy
    #4786
    Ja van rajta softmod, de ott nem engedi, csak az opcio van ott :(
  • aribazsy
    #4785
    Sziasztok,

    eleg huje, es valoszinu elavutl kerdessel fordulok hozzatok (mar aki meg olvassa ezt a forumot). Szoval kerdes hogy lehetseges-e atkapcsolni 16:9-be a "regi" Xboxo-ot, es ha igen, akkor hogy?
  • S8DJ
    #4784
    Helló!
    hát 25e-ért softmoddoltat kapsz amit elrehet egyszerűen rontani
  • kaviar1
    #4783
    Sziasztok
    Xboxot keresek 25000 ezer forintig.
  • S8DJ
    #4782
    mondjuk nem az enyém hanem a haveré :D
  • S8DJ
    #4781
    te norma vagy bátya?
    azért még az én boxom ér 35.000ft-ot a szállítási költséget válalom.
  • Disinfo
    #4780
    30000 postaköltséggel??
  • gerg13
    #4779
    Hy!Ha van 2 perced légyszi regisztrálj itt : www.ypango.com?ref=91015461 .Ez egy oldal amin hogyha regisztrálsz és terjeszted kapsz egy kijelölt ajándékot pl:PSP,XBOX 360,PS3 stb.A regisztrálás egyszerű csak rámész a sign up-ra , majd a free gift-nél kijelölöd , hogy milyen ajándékot akarsz.A refferal id-hez mindenképp írd be : 91015461 .Aztán bejelölöd a view-et és regisztrálsz . Ezután megkapod a saját számodat és elkezdheted reklámozni az oldalt te is.Légyzi mindenképp regisztrálj , ha van 2 perced mert akkor az én pontjaimra megy . Előre is köszönöm.
  • Prince of Máté
    #4778
    Én a helyedben azért nem szarakodnék vele, nem minden IDE-s jó hozzá, az lesz a legjobb ha elviszed egy szervízbe :/
  • CSOCSO
    #4777
    kerdes: neha alig olvassa be a dvd ket az xboxom.. lehet haloban van a dvd fej.. tehat a kerdes: barmelyik IDE csatis dvd olvasora ki lehet cserelni a driveot?
  • Zozo76
    #4776
    Inkabb diafilm lenne. Alacsony felbontasban... :)
  • S8DJ
    #4775
    sima Xbox-on lehet hd filmeket nézni? :D
  • Lizardman
    #4774
    Sziasztok!

    Szeretnék érdeklödni, hogy szerintetek megéri beruházni egy sima box-ra, ha csak hd filmet szeretnék rajta nézni? Azt tudom, hogy lehetséges, mert sokan irtátok már, de ez pontosan hogy is megy? Mennyit kell még rákölteni a vétel után, hogy "normális" teljesítményü legyen? (vinyo, esetleg drive)... Szoval légyszi infokat irjatok, vagy ha egy linket adnátok, ahol ezek le vannak irva, akkor azt is megköszönném...
  • S8DJ
    #4773
    Eladó!
    Xbox Classic 1.4 (Crystal Edition):chippelt,2 eredeti joy,40 játék(2 eredeti),SCART átalakító 35e ft (ha kérdésetek van ide irjatok:[email protected])
  • Keresztapa81
    #4772
    KARÁCSONYI AKCIÓÓÓÓ !!! Konzol eladásból megmaradt XBOX játékok eladóak 400FT/DVD áron.Mindegyik új karcmentes lemezen van papírtokban /DEC.23.ig/. Listát e-mailben tudok küldeni. mail: [email protected] tel: 0620-482-3861

    Boldog Karácsonyt MINDENKINEK!!!
  • KILLER2
    #4771
    Hányadik részhez?
  • Dj Siegfried
    #4770
    :) nem is fog......

    csak kedvet kaptam 1 kis final fantasy hoz :)