653
Divine Divinity demo
  • Sanca
    #366
    Hat amikor kijuc a katakombakbol elmondja asszem a duke besugolya hogy ahoz hogy bejuss a palaceb severes-be(hogy megtalald zandalort) vagy a thieves guildhoz kell csatlakozni, vagy siman csak koszalni a seversbe a varos alatt(4 helyen lehet bejutni) Ahhoz hogy thieves guild tag legyel el kell menned a megjelolt varosba eszakra(ujabb hatalmas terulet) es a kocsma pultosaval kell beszelni. Hogy felvegyenek el kell b*szni 1 skillt pickpocketingre, de kevoss megtanitanak INGYEN pickpocket/lockpick/dispatch trapra. Szal ha ez megvan a srac bejeloli a seversbe valo bejutasi dolgokat, koztuk a legopcionalisabat is. Es a seversbe is be van jelolve hogy hol van a throne room?-hoz a feljaro. Ennyi:)
  • ollie
    #365
    igen. ott van a fighters guild és az egyik küldiben le kell győzni
  • ollie
    #364
    "Azt hiszed, én még emlékszem ilyesmire?"

    öregszünk? ;D
  • Sanca
    #363
    Hol volt? - Dark Woods vagy mi?
  • Sanca
    #362
    Kosz sracok. Amugy csak 1 game restart kellett neki es jo lett.
  • Amiga
    #361
    Azt hiszed, én még emlékszem ilyesmire?

    Azért tényleg elképesztő, hogy a zárnyitást hagytad a fenébe...
  • ollie
    #360
    Ha bárki akar venni DD-t akkor csak 5 rugó a CD Galaxisban.
  • ollie
    #359
    egyébként az nem a herceg mamája, hanem tanácsadó
  • ollie
    #358
    Hmmm, hát azon már rég túl vagyok, de nem volt Zandalor, egy darab sem. Lehet hogy be volt zárva vaalhova és azért nem tudta mbemenni, mert nem volt zárnyitásom? Ez nagy szivatás. Amúgy már nem emléxem, de hol van ennek a dungeonnek a kijárata, mert akkor vissza kell mennem?
  • ollie
    #357
    Amúgy legyőztem a sárkánylovast tegnap. 32. szinten nem volt semmi. Idézgettem a 2-es erősségű démonlovagomat mint őrült (általában 10-20 mp alatt elvérzett) valamint mind az 5 csontimat, plusz magic barrier-t, de az is hamar feladta, plusz zsákszámra ittam a potion-öket és így megadta magát egy kb negyed órás küzdelem után. De megérte.
  • Amiga
    #356
    Már nem nagyon emlékszem, de szerintem van egy rész, ahol a herceg mamája börtönbe zár minket a kastály alatt, na ott kell molyolni, és egyszer csak belefutunk Zandalorba...

    Már nem vagyok ebben biztos, de Zandalor az én questemben már a Tanácsteremben van, ahová a többi faj képviselőit is szeretettel várom (keresem).
  • ollie
    #355
    Milyen katakombában? Én már voltam vagy 10-ben, de nem találtam Zandalor-t.
  • ollie
    #354
    ja és szvsz ne használj quicksave-t cska normal save-t, én pl soha nem is próbáltam quicksavelni. de megpróbálhatod a vinyórol manuálisan letörölni a régi quicksave-t és utána kipróbálni. lehet hogy így megjavul.
  • ollie
    #353
    nem lehet, hogy be van kapcsolva a caps lock? nekem mintha akkor lett volna ilyen probléma a kamerával...
  • Amiga
    #352
    Nekem ilyen problémám nem volt a save-vel és a kamerával.

    A kastélyból törvényszerűen kidobnak, de mjd miután bebörtönöztek, a katakombában meglesz a mágus.
  • Sanca
    #351
    Kezd elegem lenni ebbol a bughalmazbol. Kijutottam a dungeonbol(a palace utan, amikor kis idore elveszik a cuccaim) a graveyardba, es onnan is tovabbmentem, de a problema ugyan ugy fennall. A problema pedig az hogy nincs quaicsave(csak siman lehet savelni) es az izometrikus kamera sem marad rajta az emberen, ugy kell tologatni a kepet mint pl w3-ba... Szal ez igy nevetseges... Ja es a piramis-teleport sincs meg, de az csak a kisebb baj.
  • Sanca
    #350
    Amugymeg kicsit elakadtam a palaceba. Elvileg zendalzarral(vagy kivel) kene talalkozni, aki a cellarba van, csakhogy nem tudtam oda sehogysem bejutni. Erre elkezdtem csicskazni a Sick One-nak es a mercsant gyules utan kidobtak a kastelybol , sot meg 15 reputaciot is vesztettem.
  • Sanca
    #349
    Hat meg keveset csataztam dark forestbe(ahol mar magiaval is lonek) szal nem tom. Attol fugg mennyit sebez a magia. Ha sokat akkor igen. De ha olyan kaliberu az ellenfeleknel a megformalt magia mint pl az ijazas(pl elite orc crossbowman(nagyon gyenge)) akkor nem.
  • ollie
    #348
    ja ja és jó eladni őket ha nincs rá szükséged. amúgy a tapasztalatod szerint érdemes gyúrni a resistance-re? úgy értem a charmokra...
  • Sanca
    #347
    Ja, azt tom hogy jo dragak:) 19-es voltam amikor eloszor talaltam ilyen 50k-s charmot. Tobbet ert akkor mint az osszes cuccom 1ut:)
  • ollie
    #346
    Hát sokfajta. gyakorlatilag az íjamon kívül mindenben 2-4 charm van, amit hordok (ja és kivéve gyűrűk). van pl +8 int, +8 str, +8 agility, stb. Van olyan charm ami +80 magic, +80 vitality, stb és még sok másom is. Egyébként ahogy szinteket lépsz, annál nagyobb charmokat találsz. Érdemes mindig elraktározni a 2+ charm hellyel rendelkező tárgyakat, és ahogy találsz vagy veszel jó charmokat, beletenni majd felvenni őket. Én előszőr aszittem hogy túl sok a pénz, aztán felfedeztem, hogy charmokat lehet venni is. Na most némelyik akár 50k pííz is tud lenni.
  • ollie
    #345
    max 150 + str bonus
  • Sanca
    #344
    Aha, vagom kosz. Milyen charmjaid vannak? En talaltam 1 nagyon nagy tuzreziszteset(50k aranyat er), meg sok kicsit. Ugye resisztes csarmokon kivul vannak masok? - pl +hp.
  • Sanca
    #343
    De a dmg-e mennyi?:) Az a lenyeg:)
  • Sanca
    #342
    En is csak probakent csinaltam, vissza is toltottem az allast:) Annal a kereskedonel en is voltam. Kicsit csit szeru:) de ha nagyon muszaly akkor meg mielott belepsz a camp kapujan mencsel, es loadnal mindig uj keszlet lesz a csakonal. A cuccok minosege meg gondolom telleg szintfuggo. Meg ajanlom a freeze skillt. Nekem nagyon bejon.
  • ollie
    #341
    neked van egy charm képességed és azt nyomja meg egyel. na most ha neked 2. szintű, az azt jelenti, hogy max 2 charmot tuc egy tárgya belehelyezni, akárhány slot is legyen benne (ha csak 1, akkor sem tuc 2-őt beletenni). tehát ezt a képességet nyomja fel egyel. van egy amulettem, amibe 5 charm fér. szerintem ez a mx minden tárgyra, mert max 5 pont a charm képesség.
  • ollie
    #340
    amúgy az íj olyan 20 ropi körül volt
  • ollie
    #339
    találtam egy kereskedőnél :) a dark woodsban az elven encampmentben van egy elfike, akinél rengeteg tápos íj van és rendszeresen megújúl a készlete. szerintem szintfüggő. de ne aggódj a szinted miatt, majd néhány szintlépés után mehetsz a darkwoodsba is. az északi része amúgy sem olyan vészes, viszont ott is rakás xp-t lehet gyakni. a bow masteryre asszem ráhajtok, a skeleton wall-t meg kis sem próbáltam, de már asszem nem is fogom.
  • Sanca
    #338
    Meg tegnap talaltam 1 olyan armor-t, ami +1-et ad a charm-hoz. Mellesleg 240 a defje:) De meg nem tom kiproszalni mer 75 str kell hozza. Szal ez azt jelenti hogy minden rajtam levo cuccba +1 charm-al tobb fer el vagy mi?
    Amugy ovbe menyi max. charmot lehet beletenni?
  • Sanca
    #337
    Hat en most 21-es vagyok de a nagyterkepnek mar csak az E-K-i resze maradt meg, ahol gondolom nincsenek olyan tapos szornyek mint a D-K-i oldalon(elite orkok) szal orulok ha 24-es szinttel at tudok menni dark woodba.
  • Sanca
    #336
    URISTEN:) Hat en most 21-es vagyok de a nagyterkepnek mar csak az E-K-i, ahol gondolom nincsenek olyan tapos szornyek mint a D-K-i oldalon(elite orkok) szal orulok ha 24-es szinttel at tudok menni dark woodba.
  • Sanca
    #335
    Hat en az ij masterit fejlesztette maxra, es a delay time(vagy mi) 0... szal itt mar mind1 hogy van-e speed bonus az ijon. Amugy a dmg-e mennyi es hogy erted azt hogy talaltad?(szorny dobta vagy mi)
  • Sanca
    #334
    4-es summon skeleton, es 1-es skeleton wall.
  • ollie
    #333
    Egyébként most a Dark Wood déli részén kolbászolok és meg kell hogy mondjam, nagyon durva ellenfelek vannak. 32. szintű vagyok, de látom, ez a terep nagyobb szintűeknek van kitalálva (a démonlovag jelenléte folyamatos mellettem). A legnagyobb meglepetés az volt, amikor egy dungeon-ben egy sárkánylovassal (vagy wyvern? uaz ami a játék elején meg akar ölni) és nem voltam sokáig talpon. erre aludtam egyet és majd ma este kinyírom valahogy. volt egy olyan dándzsön is, hogy csak a fogd a szajrét és fuss módszerável tudtam eleget tenni a küldetés követelményeinek. na ott találkoztam valami nagyon tápos idéző lénnyel, mely idéző lényeket idézett, melyek fanatikus csontvázharcosokat idéztek. A fő idéző idézett vagy 5 idéző lényt, ők fejenként 5 csontit. Persze ezek a csontik már olyan magas szintűek, hogy én a 30 szintemmel labdába sem rughattam, kb minden 5. lövésem talált, pedig volt 80-90 agilitym. Gázos volt a szitu. Na itt felkaptam a cuccost, oszt rohantam.
  • ollie
    #332
    na, nem azért gáz a varázslat, mert nincs komoly, hanem mert elhanyagoltam. egyáltalán nem fejlesztettem magas szintűeket sajna, bár helyettük van más. tegnap esti 2 szintlépésnél 2-őt adtam a démonlovag idézésre, hát nem bántam meg. Valamint olyan íjat találtam az elfeknél, hogy 2-3x olyan gyakran lő, mint egy normál hunter íj, ezen kívűl ad egy rakás pluszt (agility, sight, stb), szóval nagyon király.
  • ollie
    #331
    hogyan tudtál egyszerre 9 csontit idézni? csak azért mert nekem maxon van, és max 5 db lehet. ja érdemes előbb utóbb démonlovagot idézni, mert rohadt tápos és gyakorlatilag a főellenfeleken kívűl bárkit legyak.
  • Sanca
    #330
    Amugy kiprobaltam a polymorphot. Hat ez vmi uberdurva:) De attol tartok vmi bug van ebben is, mivel a celpont OROKKE atvaltozik kisallatta, pedig a skill definicioja azt irja hogy ez az atvaltozas 1. szinten csak 3 ido 1segig tart, ami kb. 3mp-t jelent. Igy a polymorph+freeze+lightning bolt komboval barkit kinyirok pillanatok alatt(a freeze azert kell mert sima polymorph-al a kisallatok NAGYON gyorsan elfutnak(a HP-juk az megmarad)). De lightning bolt helyett lehet barmit hasznalni.
    Meg vettem 1 hunting bowot, ami 50-190-et sebez, eleg aranyos:)
    Ja, es 1 jo tanacs. Csontikra ne gyurjon senki mert vmi iszonyatosan szarok(9db 16-os szintu csonti kb 2 percig gyilkolt 1 elite orc crossbowman-t, ami nekem 3 loves kb.) De viszont a resurrectionbe latok fantaziat(persze command skillel 1ut) 1 60%-os elite orc chief azert durva lehet tarskent:)
  • Sanca
    #329
    Na rendbejott a dolog de remelem tobbet nem lesz ilyen.
  • Joint
    #328
    nekem el sem indul crc-t jelez installnál ... pfffffffffffffffffff
  • Mike at home
    #327
    cserelj inkabb videodrivert, vagy videokartyat