653
Divine Divinity demo
  • Shaman
    #447
    Jól tetted,az alkohol mindig jól jön:-))
  • M.A.D.
    #446
    na, tegnap megint elkezdtem vele játszani, de kivágdosoott desktopra.

    így, berúgtam helyette.
  • Shaman
    #445
    Thx. Még meg akarom animálni,de most nincs rá idöm,majd jövő héten.hát igen a régi szép idök....... Wizard of Wor:-)))
  • dzsonesz
    #444
    juuuuuuj bazze de sulyos a logod......
    király
  • Shaman
    #443
    Igazából szórakoztam tegnap a jetek állítgatásával,s ahhoz néha letöltés megszakítást be kellett kapcsolni,de úgy emléxem,visszaállítottam,hogy folytassa,de ha nem:-((( Akkor csak olyan fél 7-töl tudom nyomatni.Te nem tudnád megmondani megy-e még a letöltés?
  • Shaman
    #442
    Nem csak az 1-est tettem be,hanem szépen sorba megy.Miért nem kezdte el a 2-est?
    A baj,hogy munkahelyen vagyok 6-ig,s innen nem tudom megcsekkolni.De megörülök,ha nem kezdte el (lehet valamit elb*-tam).
  • dzsonesz
    #441
    szeva all!
    na szal a játékban minden random ezalatt azt értem h pl: mielött felvennéd a dragon armor set böl a pajzsot ami ugye a várban van menteni kell elötte mielött felveszed és utánna ha szar tulajdonságai vannak akkor load és proba ujra igy ki lehet hozni minden cuccból a legjobbat ugyanitt a várban felszedheted uezzel a modszerrel a game 1ik legjobb amuját...
    ja és ezt már a game elején megteheted..
    másik dolog: a játék elején miután mennél ki a falubol érdemes leverni a lovagot aki a falu elött áll és elötte is menteni töle kapod meg a brightblade nevü fegyit de ez is ugye random tehát ha szar lett akkor ujra le kell gyakni a faszit és igy tovább amugy ez a legjobb kard a legendás kardig amit a 3 artifact bol tudsz majd összerakni joval késöbb..
  • Sanca
    #440
    A foterpeken, dark woodson, es a foterkeptol E-ra levo varoson kivul van meg vhol expelesre:) alkalmas terulet?
  • Sanca
    #439
    Latom csak az 1. cd-t tetted be hogy toltse...
  • Sanca
    #438
    'mert a kevesebb slotosokban általában alapból több plusz van'. Hat ez nem teljesen igy van. Nezd meg a pancelom:)
  • ollie
    #437
    lehet ;)
  • Amiga
    #436
    Mindegy, a holy grailnél mindenkit levertem, eddig mindig mindenkit mindenhol levertem.

    Viszont az én tanácstermem kong az ürességtől (csak Zandalor van meg). Lehet, kéne jáccani...
  • ollie
    #435
    azok nem is múmiák voltak, hanem megelevenedett szobrok
  • ollie
    #434
    eh, király.
    tegnap este már 5 tagot beszerveztem a tanácsba, és már csak az elfi meg a törpi van hátra, bár úgy nézem ez egy kicsit bonyolultabb lesz (el kell simítani a háborút köztük). de kircsi dolgok vannak. jókat röhögtem a démon nőcin amikor előszőr vitt Zandalor a tanácsba, mert könnyű préda volt (ő is idézett halállovagot és én is, de az enyém sokkal erősebb volt). aztán az sem volt semmi, amikor a verditisi idéző nőci megidézett egy démont, majd a démon legyakta és engem is megpróbált :) ... hát nem élt sokéig az a démon.
  • ollie
    #433
    a holy grail-nél?
  • ollie
    #432
    találtam, de már van 3db 3 slotos, 1db 4 slotos és 1db 5 slotos is. máég nem döntöttem el melyikre tápoljak, mert a kevesebb slotosokban általában alapból több plusz van. bár valszeg mindegyiket megtartom, mert későb úgy is nagyobb charmokat fogok venni/találni.
  • Amiga
    #431
    Mostanában nem, egyébként én levertem anno a múmiákat...
  • Amiga
    #430
    "Semmi bajom a legális gamékkal".

    lol
  • Shaman
    #429
    Lehet amúgy,hogy Falabunak kellett volna letöltenie töled,mert neki ADSL (elvileg) fix sebességet biztosít (nekem ugye ugrált a chelló össze-vissza,de ha mán elkezdtük jöjjön(én csak örülök neki:-)),föleg hogy elsö cd majdenm fullra készen van.
  • Shaman
    #428
    Köszi.Elsö CD már majdnem fullra átjött (93%). Akkor majd lödd be lécci,s meek dolgozni,mire hazaérek,lehet már 2. is lennt lesz:-DD
  • Sanca
    #427
    Shaman, 9kor kelek, akkor belovom ujra ftp-t.
  • Sanca
    #426
    A nyakeket talaltad, vagy vmi kuldetesbol szerezted?
  • Sanca
    #425
    Asziszem ebbe csak very larg charmot fogok belepakolni:) Amugy most dilemmazom hogy agility, vagy vitality bonust rakjak bele.(battle-mage vagyok)
  • Sanca
    #424
    Itt az eletem ertelme:DD:

    Ehhez az armorhoz kepest eltorpul a bowom:)
  • Sanca
    #423
    Hat remelem majd beindul. Kesobb majd felmegy a dl. Estere(kb 1 orakor) viszont asszem kikapcsolom(hangos) szal majd ugy 10 korul lovom be ujra.
  • Shaman
    #422
    20 és 50K között ugrál a sebesség,remélem azé hamar lejön majd:-)))
  • Shaman
    #421
    köszi szépen letöltés elindult.
    Remélem nem nagy gond hogy a 4*700 as uploadodból én elszedek 3*700-at,ráadásul még csak hónap eleje van:-)
  • Sanca
    #420
    Elkuldtem.
  • Shaman
    #419
    Mail ment
  • Shaman
    #418
    Sajna nincs.
    Pls ne arra a mailre küldd el az accot,mert az men itthoni mail címem.Mingyá írok freemailedre,s oda küldd.thx
  • Sanca
    #417
    Vagy esetleg nincsen ilyen cs szerveretek? Pl 10mbit+-os. Meg akkor ftp-to ftp-vel tudnek tolteni es atmenne par perc alatt.
  • Sanca
    #416
    Ftp-t en csinalok. Hat meg ugy 4*700-at tok feltolteni. Megy e-mailbe acc.
  • Shaman
    #415
    öööööö
    Jujj várj eszembe jutott valami.Én nem took ftp szervert csinálni,mert én egy belsö hálóban üldögélek egy tüzfalszerver mögött.
    Mégiscsak jobb lenne ha te csinálnál,s akkor elindítom a letöltést. Mennyi az upload limited? Nem fér bele? Ha nem akkor mind1 hagyjuk,mert én nem toom megoldani,majd valahonna leszedem akkor (csak tudnám honnan)
    ÖÖÖ vagy van egy másik megoldás,egy cimbimnek (szintén chellós)viszont közvetlen neten van,s neki meg is van csinálva szépen,hogy ftp-vel fwel lehessen hozzá menni. Majd megkérem (csak az a baj,hogy állandójan CS-zik,s nyígni fog,hogy rossz a pingje,de majd leütöm:-)))
  • Shaman
    #414
    Egyébként reggel dc-n elindítottam egy letöltést,mert egy cseh HUB-on (ami 5000 fös)találtam DD-t,de a baj az volt,hogy vagy 3 embernek vót meg összesen,s mindig kiírta,hogy no free slot. De úgy hagytam a gépem,hadd próbálkozzom,szal esetleg elképzelhetö,hogy most majd mire hazaérek leszedte már mondjuk az elsö CD-t,de ez abszolút nem biztos.
  • Shaman
    #413
    Egyébként ez a mailcímed ami itt meg van adva (a freemailes) az jó? mert akkor miután hazamegyek,gyorsan belövöm a gépem. Legyen ftp szerver,csinálok egy felhasználó nevet,meg pass-t s elküldöm emiledre,s akkor elkezdheted a feltöltést.
  • Shaman
    #412
    Mié neked milyen connectionod van?
  • Shaman
    #411
    dl: az sajna nem fix (mivel chello és nem ADSL,de olyan 50-60K körül mozog.Az ul-az sajna kisebb. Ha jól emléxem akkor 15K max. (olyan 12-15 között szokott mozogni.
    Szal nemtom melyik a jobb megoldás.
  • Sanca
    #410
    Siman a torp kereskedonel volt. Sot, volt 1 ami 1dmg-vel tobbet adott, de annak rosszabbak voltak a statsai.
  • Sanca
    #409
    Aha. Cselloval mennyi a ul? Mer akkor sztem jobb lenne ha neked toltenem fel es majd te feltoltod falabunak mer nekem ul limit van. Ja meg remelem dl van legalabb 50k:)
  • ollie
    #408
    na szasztok, majd holnap újra itt leszek