653
Divine Divinity demo
  • Shaman
    #487
    Sanca: Na végre átjött az egész.Ezer hála thx!!
    Most fogom kipróbálni.Remélem semmilyen letölrési hiba nem lesz:-)
  • Shaman
    #486
    oks.
    Semmibe sem telik megírnom,csak a postaköltség nemtom mennyi.
  • Falabu #485
    Sajna pénteken nemvagyok itthon, de ez a postaútont megbeszélhetnénk! Dobok egy mailt majd!
  • Shaman
    #484
    Tegnap éccaka megállt a letöltés,gondolom kkapcsoltad a géped. Már uccsó CD
    52%-nál jár,majd ma ha felkeltél kapcsold már be,oszt akkor végre lejön
    teljesen (sztem egy 3-4 óra max)
    Kösz
  • Shaman
    #483
    Miksolc=Miskolc (bazz le se tom írni,hol lakom:-))
  • Shaman
    #482
    Szió,nem sajna én Miksolci vagyok,de meg tom éppen írni,csak dobj egy mailt,s elpostázom,vagy valami. Egyébként pénteken fogok menni Pestre,de nemtom belefér-e idömbe,hogy szeméjesen átadjam,mert nagy rohanásban leszek. (meek búvárnagykerbe)
  • Shaman
    #481
    Szupi,most értem haza,s látom folytatódott a letöltés. Már az uccsó cd-t nyomja,s ott is 30% körül,lassan,lassan csak átjön (a sok kínlódás után végre):-)
  • Falabu #480
    Pesti vagy? Nert ha igen akkor leírhatnád nekem ha neked jó és utána találkozhatnánk vhol!
  • Sanca
    #479
    Amugymeg mar alig van nmy. Foterkep, dark woods teljesen kiirtva. Mashol meg nem nagyon latok ellent, es meg csak 32-es vagyok.
  • Sanca
    #478
    Lenne 2 kerdesem.
    A foterkeptol eszakra levo varoson tul van-e vmi szornyes terulet, es ha van akkor milyen szornyek vannak ott.
    Ha osszeszedem a dragon setet kapok-e vmi bonust hozza.
  • Shaman
    #477
    Szia figyi bocs,de köcsög chello tegnap 10-töl ma délig karbantart,s nem volt netem (most is csak kis idöre van)déltöl nyomasd már be lécci újra a géped,hogy tölthessek,tovább.Köszi

  • Sanca
    #476
    Ollie, te a very larg charmot hanyas szinten es melyik kereskedonel lattad? MErt en 30-as szinten kb 10 percig probalkoztam arc magicana-ba, de csak large charm volt..:(
  • Sanca
    #475
    OFF
    Shaman rajottem azert allt le, mer veletlen bekapcsoltam tuzfalat:)
    Amugymeg ha mar fizetos ftp-re fizecc elo, akkor az a minimum hogy ne szar flashget-ekkel ftp-zz, hanem pl flashXP -vel.:)
    On
  • Shaman
    #474
    Én még nem took,mert még nem láttam:D
  • Sanca
    #473
    Jah, de majd 10 korul lehet hogy belassul. Viszont inkabb a jatekrol beszelgessunk:)
  • Shaman
    #472
    Amúgy most nemtom mi lett,de sokkal jobban jön le,mint tegnap.Folyamatosan 40-50K,szemben a tegnai 20-50K-val
  • Shaman
    #471
    jetek letiltva.
  • Shaman
    #470
    Szió,ment válaszmail. Mindjárt letiltom a többi jetet,hogy csak 1-el tolja,1 perc.
  • Sanca
    #469
    Vagy ha most te toltesz rolam akkor csinalj mar vmit a klienseddel, hogy ne 4 szalon konektaljon......
  • Sanca
    #468
    Shaman, irtam 1 mailt, olvasd el.
  • Shaman
    #467
    1 óra múlva hazaérek,s folytatom a letöltést.nehogy kikapcsizd a géped addig:-))
  • Sanca
    #466
    Meg most tok fasza hogy csomo rpg-fele game keszul. Ellentetbe pl autos jatekokkal:(
  • Sanca
    #465
    Jah, hat ahol lehet nyomni belso nezetet ott en ugy nyomom. Sajna Gothic 1-be nem lehetett( a Gothic 2 utan kezdtem el vele jacani:D). Amugy ezek csak fenn vannak a gepeden vagy mar vegig is toltad oket?:)
  • ollie
    #464
    nem is kicsi :)
  • ollie
    #463
    én ajánlom a wizardry 8-at. bár nem új darab, de kitűnő kis rpg!
  • ollie
    #462
    nálam is ennyi ideig tartott...
  • M.A.D.
    #461
    amúgy, a Mistmare-t is belső nézetben nyomom. úgy, talán lehet használni.
  • M.A.D.
    #460
    :) Kössz! Gothic 1-2, Morrowoind-Tribunal-Bloodmoon...ezek, mind fenn vannak a gépemen, elég régóta.:))
    de....de...amit nagyon kerestem anno, és még most is az Another War (4CD). lehet, nem jó, de megnézném.
  • Shaman
    #459
    ok:-)
  • Sanca
    #458
    Ha jo belso nezetu rpg-t akarsz akkor ajanlom a Morrowind-et, vagy a Gothic seriat, mondjuk az talan annyira nem teljesen rpg, de majdnem.
  • Sanca
    #457
    Hat en jacottam(szenvedtem) vele 10 percet, annyit eleg is volt. Sok is:)
  • Sanca
    #456
    Jo, addig pont lejon a matrix reloaded dvdrip.:)
  • Sanca
    #455
    Ezt a random dolgot neha en is kihasznalom:) Pl amikor tapos nmy-nek 5% elete van kb, vagy amikor uj nap van es megyek a faluba(az arusoknal asszem naponta jon az uj cucc). De azt nem tudtam hogy a targyak felvetele elott is fennall ez(meg nem igazan ertem). Pl mikor dobot 1 szorny 1 unidentified targyat, felszedes elott mentettem, es u.azok lettek a tulajdonsagia load utan is... Szal nem ertem nalad hogy volt.
    Meg errol az amulettrol is meselhetnel:)
  • Shaman
    #454
    Köszi
    Affene,akkor majd olyan fél 7-töl folytatom.
  • Sanca
    #453
    Nem, nem szed SEMMIT! Benn sem van az user...
  • M.A.D.
    #452
    ..ja, és helyette Mistmare-eztem.
    tisztára mazopista vagyok. annak az rpg-nek a kezelése...:(
  • M.A.D.
    #451
    :))) ja, belerúgtam a desktopba, mi? a héten már a 3. monitor. :) na nem. mp3-at hallgattam. és addig ittam, amig elálmosodtam. így, elkerültem az "erősködést" a passzív tárgyakkal szemben.

    Ja, a kérdésre válaszolva. Asszem, tavaly tavasszal jött ki a gamma.
  • Shaman
    #450
    Egyébként ez a gamma,milyen idös? Úgy féléves,vagy mennyi?
  • Shaman
    #449
    na az sem rossz
  • ollie
    #448
    ja... én meg azt hittem, hogy a desktopot rúgta be :)