2153
http://www.sg.hu//forumkepek/2006_07/halo_2.jpg>
F.A.Q!




  • Rincewind
    #1833
    Igaz nem Halo 2 hanem 3, de tegnap csinaltam egy (szerintem) tokjo screenshot-ot, aztan meg hatterkepet belole es berakom ide, hatha valaki akarja hasznalni:

  • S8DJ
    #1832
    HaloMods.com
  • assa666
    #1831
    hali nem tudja vki hogy a halo trialhoz vagy a halo cehez milyen programmal lehet moddokat készíteni?
  • toto11
    #1830
    de én a a kettőre gondoltam.
    de csak úgy lehetne megtudni ha szereznék egy demót.
  • RAZOR27
    #1829
    de eggyik sincs magyaroknál és őkis fake címeket használnak, lemerem fogadni, hogy tudják, de vársz kicsit megkérdezem én akkor :D
  • S8DJ
    #1828
    de az Xbox Live! ez meg Windows Live!
  • RAZOR27
    #1827
    aha, de talán az xbox360-topikba tudják pontosan, mert őkis ezt csinálják.
  • S8DJ
    #1826
    azt tudom de ha fake címmel regelek akkor fog menni?
  • RAZOR27
    #1825
    nem sajna nem, fake címet kell használni, máshogy nemmegy :(
  • S8DJ
    #1824
    én megvenném a Halo2-t csak nem tudom hogy a Windows Live multija megy-e Magyarországon :/
  • RAZOR27
    #1823
    upssz, bocs elnéztem, aszthittem halo2 :D
  • RAZOR27
    #1822
    Sztem meg ne, mert xp alól nemmegy a multi.Sőt, abba se vagyok bizti, hogy eggyátalán az eredeti fut-e xp-n.
  • toto11
    #1821
    szerintem vedd meg jobb úgy.én meg a halo 2-őt akarom csak nem tudom meggyőzni az öregem, hogy megy xp alatt is
  • S8DJ
    #1820
    vagyis megkell venni a játékot, nincsmit :]
  • domez128
    #1819
    köszi a segitséget

  • S8DJ
    #1818
    Windows Live regisztráció + Eredeti cd kulcs meg oldja a problémát
  • domez128
    #1817
    Sziasztok!Kérlek segítsetek!Amikor multizni akarok belépek a networkba,de nincsenek szerverek.Kérlek segítsetek!
  • arty
    #1816
    5500ft egy 5+ éves játékért :O
  • Vardar
    #1815
    Nekem Halo 1 kell eredetibe:( Kidobnak a szerverekről a csúnya bácsik)
  • S8DJ
    #1814
    Halo 2 PC: 5.568Ft LINK
  • S8DJ
    #1813
    fut ubuntu alatt WINE-vel megy
  • Vardar
    #1812
    Énnekem 2010-ben amúgy gép, op rendszer váltás lesz szóval jöhet a Halo3.
    Linux alatt fut a Halo, nem tudjátok?
  • RAZOR27
    #1811
    Nevetségesek, legalább tettek volna bele dx10-et(vagy annak mondott dolgokat[crysis lolmár]), vagy valamit amivel letagadhatták volna, hogy nemmegy xp-n.
  • arty
    #1810
    egy Halo, mint oprencer huzo 'app' :D szánalom ... pláne h a H2 is megy (szingliben) xp alatt lazán
  • RAZOR27
    #1809
    Lesznek olyan parasztok, hogy megvárják amíg kiadják az új winfost és akkor adják ki pc-re, mert sztem lazán átportolhatják egy év alatt, hamár basztak rá akkor amikor csinálták.
  • Vlala #1808
    Naná. Valahogy cskel kell adni az oprendszert... De, ha nem akarsz Windows 7-et, akkor egyszerű: Vegyél egy Xboxot!

    Microsoft marketingstratégia...
  • RAZOR27
    #1807
    Sejthető volt, hogy jön, a kérdés inkánbb mikor...
  • Vardar
    #1806
    Álelúlya!
    Azt hiszem Windows 7 alatt fogok csak Halo 3azni:D
  • grebber
    #1805
    Halo 3 - jön PC-re is?

    Az elmúlt évtizedben előbb, vagy utóbb kikerült PC-re is az aktuális, Xbox tulajok által halálosan megunt Halo game. A "halálosan megunt" természetesen nem a játékot minősíti, hanem az Xbox és PC verzió kiadásai között átlagosan eltelt hosszú éveket. A legutóbbi Halo rész kiadása tavaly esett meg, és igen furcsa módon már most megérkeztek az első PC-s verzió elkészítésének szándékára utaló jelek. A Microsoft letöltő központjában fellelhető tények alapján, a Halo 3 valószínűleg PC-re is érkezik. Ezek után bízzunk benne, hogy a sokmilliós eladást magáénak tudó mű, eljut a PC-s játékos táborhoz is!

    info: Cybergen
  • S8DJ
    #1804
    öhh kb. 2020-ban regelhetsz magyar fiókot
  • RAZOR27
    #1803
    na mostnéztem meg a Pcg-n.Végre valami értelmes lépés tőlük.Viszont kíváncsi leszek mikor lehet majd M.o.-ról is regizni.
    Viszont úgyemléxem lehet innen is nyomni, csak fake címet kell megadni.
  • Vardar
    #1802
    Egyszer, de szeretnék Linux alól Halozni. Fáklyú májkroszoft
  • Bence94
    #1801
    nem nem nem olvastad mától a games for windows live ingyenes még a cross játék az xbox 360-asokkal is de csak gépen xboxon még fizetni kell.márcsak kéne magyar live úgyhogy nagyon hasznos
  • RAZOR27
    #1800
    Ha van Vistád akkor jah.De nemleszel rangsorolva.Ahoz sajna gold előfizetés kell, ami ha jólemléxem még nincsis magyaroknál :D
    Congratulation mikrofos!
  • Rapperman
    #1799
    Ha megveszem az eredetit PC-re akkor tudok vele neten menni?
  • jemo69
    #1798
    Majd megpróbálkozok, kösz ;D
  • S8DJ
    #1797
    Ne warezolj! Elküldhetted volna PM-ben is
  • SiZo91
    #1796
    wanadooról le lehet tölteni a razor1991repack telepítőset: http://wanadoo.netipar.hu/index.php igaz sms-ért fizetni kell, de tölthetsz le vele más játékokat is úgyhogy szerintem megéri
  • jemo69
    #1795
    10-sre feltettem, pedig minden játékban van hang, soha nem is volt problémám vele. Mind1, akkor nem játszok vele Kösz a próbálkozást
  • RAZOR27
    #1794
    Beállításoknál nemlehet feljebbtekerni?