2153
http://www.sg.hu//forumkepek/2006_07/halo_2.jpg>
F.A.Q!




  • Vardar
    #1953
    És az első? Több tippet is látok de melyiket? Konkrétan az én esetemben minek kell jönnie?
  • arty
    #1952
    2. monitorod nativ felbontása + 4xAA + gfx HIGH
  • Vardar
    #1951
    Na. 2 import kérdés:
    1. Dopeman verzió meg van, mindent lefuttattam amit kért(az a C++-os izé nem mutatott túl sok életjelet magáról) viszont a játék kéri a CD-t akkor amikor megkapnám a plecsniket. Mit tegyek?
    2. Milyen grafikai beállításokat alkalmazzak egy HD4830 és egy Athlon X2 5050e-nél, hogy a lehető legszebb legyen amit látok?
  • DJS8
    #1950
    ezt szerintem már az sg fele tudja csak neked új grat
  • Kisem
    #1949
    Ebből is az látszik, hogy szinte az egyetlen cég amelyik szinte feltörhetetlen játékot tud csinálni....
  • hunhogzilla
    #1948
    sedf: szerintem így próbáld:
    1, nyiss meg egy jegyzettömböt
    2, ezt írd bele: (a # jelek nélkül)
    ###################
    @echo off
    cls
    title HALO 2
    cls
    Loader.exe halo2.exe
    cls
    echo
    ###################

    mentsd el a halo 2 mappájába, majd a kiterjesztését .txt-ről írd át .bat-ra, majd ha ezzel a .bat-al indítod, mennie kell :)

    Sok sikert hozzá ;)
  • hunhogzilla
    #1947
    Nah, találtam egy megoldást, amivel lehet LIVE-on játszani. Kezdem is:
    1, telepíts egy Vista Startert a gépedre az XP mellé (mivel ennek a legkisebb a gépigénye)
    2, a Vistán belül mindent vegyél le minimumra (aero ki, mindenféle vizuális marhaságot ki)
    3, telepítsd fel a Vistás Halo 2-t, és ne crackeld, csak az MF.dll-t másold a játék mappájába, ha rákérdez aktiválni akarod-e, akko a későbbre katt (Activation Later)
    4, szerezz egy Halo 2 vagy GTA 4 vagy Gears of War eredeti cd kulcsot, mivel ezekkel biztosan működni fog, bár szerintem bármilyen Games for Windows Live kulcs jó hozzá, de még nem próbáltam másik játékéval. A lényeg az, hogy a Live kulcs ne legyen 3-nál többször regisztrálva live-on, mert csak 3-szor engedi
    5, regelj be a játékon belül a live-ra, és simán menni fog

    ha xp-n max grafikán ment akadás nélkül a Halo2, akkor ha a Vista Starter-ben mindent leveszel akkor majdnem úgy fog menni Vista alatt is ;) esetleg az élsimítást kell lejjebb venni.

    Sok sikert hozzá :)
  • DJS8
    #1946
    szerintem szarul adtad meg a Loader.exe helyét
  • arty
    #1945
    sajnos dos alapismeretekben nem tudok segiteni :)
  • sedf
    #1944
    most meg ezt írja ki:
    Useage:Loader.exe executable path
  • Vlala #1943
    a > jelet nem kell beleírni :)
  • sedf
    #1942
    Sajna nem müködik így se.
    Azt írja ki hogy "A megadott nevet (G:\games\halo) a rendszer nem ismeri fel belsö vagy külső parancsként, futattható programként vagy kötegfáljként." és vége
  • arty
    #1941
    igy inditsd:

    c:\jatekok\halo2>loader.exe halo2.exe

    (legalábbis parancssorból)
  • sedf
    #1940
    Hello mindenkinek új vok itt.
    Letöltöttem a halo 2-t PC -re megcsináltam mindent amit leírtak ám ott elakattam hogy a loader.exe nem indul el csak felvillan és vége.
    Pedig Start>Futtatás parancs is próbáltam de csak egy villanás bárki aki tudja mi lehet a probléma az kérem segítsen.
    THX
  • arty
    #1939
    nem, multi csak vista alol megy, a loader csak a szingli modot támogatja
  • hunhogzilla
    #1938
    Hali, ha megveszem a játékot eredetiben, és felrakom az xp loadert, akkor tudok majd xp alól játszani vmilyen módon multiplayerben? Lehetőleg LIVE-on ha már megveszem :)
  • Tari Róbert
    #1937
    sziasztok segitséget kérek azt szeretném ha meg tudná mondani vki higyan kell instalálni halo 2 játékot iso el olvastam a forumon a le írást és lépésről lépésre haladva csináltam de mikor oda értem hogy a dolgokat tallozzam be ahol azt irja hogy csináljuk meg megint egy karakter kihagyásával ott teljesen el buktam kérem a segitségeteket köszönöm
  • DJS8
    #1936
    úgy van :D
  • Vardar
    #1935
    Hát én meg leszarom a grafikát én kiakarok játszani minden Halos játékot.
  • DJS8
    #1934
    hát akkor verjék a Microsoft kódvonalas farkukat földhöz ha így lesz :D
  • Firzen
    #1933
    WÁáá istenem már van egy wii consolom most nem veszek egy 360-at hogy Halo 3 ... eléggé szemétség ha csak win7-es lesz akkor senki se veszi meg :D
  • arty
    #1932
    kicsit optimisták vagytok egy "ilyen" halo2 port után :D

    szvsz win7, dx11 alap lesz hozzá :( (és mire kijön, elavult lesz az is grafban - nagyon)
  • Steve Q
    #1931
    Váárjunk, lehet mire kijön, MS már rég megszüntette a support-ot Vistára is
  • DJS8
    #1930
    gondolom Vistával lesz még kompatibilis
  • Steve Q
    #1929
    Remélem lefelé kompatibilis lesz majd Win7-el - és hogy elég lesz neki 2 GB RAM
  • DJS8
    #1928
    majd a Windows 7 megjelenése után
  • Firzen
    #1927
    Pont most nézem Steamen megint ingyen hétvége és még mindig féláron kapható... Hmm kipróbálom D:

    Egyébként semmit se tudni halo3 Pc-s megjelenésről? kiadhatnák már
  • Steve Q
    #1926
    A fél világ szerint: IGEN
  • Firzen
    #1925
    De Maga a játék jobb? :D
  • DJS8
    #1924
    UT3-ban több magyar van mint H2-ben
  • Firzen
    #1923
    Kicsikét off de látom ut3-zol is pont e 2 között vacilálok szerintem a halo 2 jó hoyha tolják neten
  • DJS8
    #1922
    persze hogy játszanak nem túl sokan, de nem is túl kevesen. 5k az jó ár.
  • Firzen
    #1921
    Jó bocs kicsit tényleg értetlen voltam...
    Oké mostmár csak azt szeretném tudni hogy ugye játszanak vele neten? meg hogy honna nvegyem meg mer PC dome on fentvan egy 5-ért
  • DJS8
    #1920
    MEGVESZED A JÁTÉKOT FOGSZ TUDNI MULTIZNI CSAK BE KELL REGISZTRÁLNI EGY GAMES FOR WINDOWS - LIVE ACCOUNT-OT ANGOL VAGY USA CÍMEN ITT. GOLDAL RANGSOROLNAK(FIZETŐS) SILVEREL NEM ENNYI A KÜLÖMBSÉG. ÉN MÁR MEGVETTEM ÉS MŰKÖDIK A MULTI. REMÉLEM MÁR ÉRTHETŐ.
  • Firzen
    #1919
    Aha mer mondom azt olvasom hogy pl achievementeket nem fogok kapni meg Chatelnise fogok tudni... Valakinek megvan egyébként aki elmagyarázná ezt nekem hogy mit lehet és mit nem?
  • RAZOR27
    #1918
    Ha goldod van rangsorolnak, silverrel(ami ingyenes) nem, de multizni ugyanúgy lehet.(de aztán lehet, hogy hülyeséget mondtam :))
  • Firzen
    #1917
    Oké most itt utána olvastam tudom azt írtad hogy nem fizetős de
    itt http://windowsteamblog.com/blogs/windowsexperience/archive/2007/05/22/going-live-with-halo-2-for-windows-vista.aspx nekem valamiért az jön le hogy elő kell fizetni Gold-ra vagy csak valami nagoyn lebutítottan tudok játszani vagy egyátalán nem... mondom engem a multi érdekel a legjobban!
  • Firzen
    #1916
    Oké És ezt hol tehetem meg? Elkezdek Guglizni hátha megtalálom egyedül is :D és oda izé be kell majd valami serialt írni?
  • DJS8
    #1915
    beregisztrálsz egy angol accountot és akkor felfog engedni. nem fizetős.
  • Steve Q
    #1914
    Nem működik, a LIVE-nak nincs magyarországi lefedettsége.