2153
http://www.sg.hu//forumkepek/2006_07/halo_2.jpg>
F.A.Q!




  • bloodmourne
    #2033
    de ez nekem vistába rakta :(
  • bloodmourne
    #2032
    köszi úgy néz ki müködik épp telepíte :)
  • terribad
    #2031
    xpre nem fogod tudni simán telepíteni, gamecopyworld halo2 oldalán lévő Halo 2 XP INSTALLATION v0.3 segít, aztán ha gondod lesz az egyik pálya betöltésével, arra a Halo.2.XP.Gravemind.Fix-TheBabeLover nevű csodát keresd meg.
  • bloodmourne
    #2030
    Nekem olyan gondom lenne ,hogy a Halo 2 amikor telepíteném ezt irja:: Az eljárás belépési pontja (CreateProcessWithTokenW) nem található a DLL-ben (ADVAPI32.dll). plz aki tud segitsen (persze a game nem eredeti)
  • bloodmourne
    #2029
    hello
  • terribad
    #2028
    2 megoldást találtam a furcsa egér mozgásra:

    1,
    ati control centerben vsync On until application specifies-re, és parancsikonban halo2.exe után -novsync
    de ez nem az igazi mert a 120hz miatt túl sok az FPS így is (mekkora elbaszott port hogy magasabb fps-el rosszabb a game? :P), és picit darabos a kép, de lehet célozni.

    2,
    még jobban működő megoldást leltem itt: http://www.bungie.net/Forums/posts.aspx?postID=28856611&postRepeater1-p=1
    ez a program fixen 60-ra lockolja az FPS-t, teljesen folyékony és tökéletes vele a célzás.

    meg volt aki azt írta hogy egekbe emelt felbontás + driverből erőltetve a legnagyobb élsimítás miatt csökken annyira az fps, hogy ne legyen gond, meg jobban is néz ki.
  • Vardar
    #2027
    Tedd fel a legújabb Catalysot. Hátha segít.
  • terribad
    #2026
    beállítja, de az nem segít az egészen
  • arty
    #2025
    ha a vsync nem allitotta be fix 60-ra az FPS-t (vagy ahany hz-en megy a monitorod) akkor valamit nem jol csinaltal ...
  • terribad
    #2024
    egyszerűen nem tudok körbefordulni anélkül hogy ne akadna be az egér 1-1 pillanatra, célozni lehetetlen. nem az FPS kevés, az egér akad be valamiért. gamepaddal akadás nélkül körbefordul. más játékban nincs gond, és másik egérrel is néztem, de nem jó.
    google halo2 mouse lagra talált másoknál is ilyen gondot, nvidiával van akinek megoldotta a vsync ki vagy bekapcsolása, de nekem atim van és nem segít. egyetlen aránylag működő megoldás az volt, hogy folyamatosan videót veszek a háttérben frapssal, ami 60 vagy 30-ra fixálja az fpst, ami valami csoda folytán megszűnteti ezt a szenvedést, de úgy meg alapvetően zavaró a játékmenet.
  • Vardar
    #2023
    Te milyen beállításokkal és géppel futtatod a játékot, ember?
  • SL
    #2022
    egérlag?
  • terribad
    #2021
    erre az embertelen egérlagra van valami fix azon kívül hogy a háttérben videot veszek a frapssel hogy 30 legyen a max fps?
  • DJS8
    #2020
    kellene indítani valamilyen Halo2 klánt.
  • DJS8
    #2019
    Lehet, hogy azért én most nem viccelek. Valamelyik haverod gépén próbáltad feltenni?
  • Vardar
    #2018
    Most komolyan? 2 hónapos.
  • DJS8
    #2017
    tedd újra a winfost.
  • Vardar
    #2016
    Újabb problémám lenne. Az eredeti Halo CE-m telepítésnél eljut addig, hogy creating folders és itt megáll a tudománya. Nem megy tovább egyszerűen. Leellenőriztem, a mappákat megcsinálja, de fájlokat már nem tesz beléjük.
  • DJS8
    #2015
  • DJS8
    #2014
  • DJS8
    #2013
    na várjál... felmásolom a gépre megnézem mit ír...
  • Vardar
    #2012
    Sokkal előrébb vagyok...
  • Istencsászár
    #2011
    Vistán megy...
  • Vardar
    #2010
    De ha valaki tud segíteni akkor azt minél gyorsabban tegye már.
    És egy eredeti Halo: CE fog futni Vistán?
  • Istencsászár
    #2009
    Átmásoltad? akkor persze hogy azt írja hogy nem eredeti, hiszen másolat...
  • Vardar
    #2008
    Te próbálgattátok valami XP loaderrel? Vagy bármi crackkel, patchhel? Senkinek sincs semmilyen tapasztalata még, pluszban?
    Ha megveszek egy eredetit és felrakok egy kalózt, de az eredeti kulcsát adom meg, akkor tudok multizni?
  • DJS8
    #2007
    Keresztapámnak (ő is nagy Halo fan) átmásoltam az eredetimet és amikor berakta bejött egy ablak hogy:"Ez a példány nem eredeti! Kérjük forduljon a szoftver kiadóhoz."
  • Vardar
    #2006
    Hát akkor a málykroszoftnak a ********************. XP loader, crack, semmi se segít a helyzeten?
  • DJS8
    #2005
    Nem tudod feltenni. Felmásolod és telepítéskor rögtön kiírja hogy ez a példány nem eredeti.
  • Vardar
    #2004
    Van valakinek tapasztalata eredeti Halo 2 XP-re történő felerőszakolásával kapcsolatban? Szeretnék venni egy eredetit és 64 bites XP-n akarnék vele játszani.
  • Steve Q
    #2003
    Akkor rossz verzió.
  • kakaoskalacs
    #2002
    warez -.-
  • Vardar
    #2001
    Láttad? Hát én nem hiszem, hogy a Halopediára nem rakják fel. Na mindegy, most már tudjuk a nevét oszt kész:D
  • Steve Q
    #2000
    Rossz lenne a lemezed?
  • kakaoskalacs
    #1999
    Udv sracok Vistam van telepitenem de megall rogton az elejen :)


    redists\vcredist.msi telepitesi csomag nem nyithato meg bla bla
  • RAZOR27
    #1998
    Passzolom, de még annó a 2 megjelenése után láttam + R'tas Vadum koma nevét is akkor találtam (már akkor is kedvenc elite volt xD)
  • DJS8
    #1997
    jó tudni xd
  • Vardar
    #1996
    Eddig semmi se volt feltéve névként pedig végig olvastam anno, tehát valahonnan valaki megszülte ezt a nevet Arbinak.
  • RAZOR27
    #1995
    Alapból ez volt a neve, csak az Arbiter ranggal névvesztés jár.
  • Vardar
    #1994
    Most nem egyszerűbb volt így leírni?:D Halopedia szerint Thel 'Vadam a csávó neve. Valamikor az elmúlt 2 hónapban adhatták neki ezt a nevet, azóta nem néztem fel az oldalra.