2153
http://www.sg.hu//forumkepek/2006_07/halo_2.jpg>
F.A.Q!




  • SL
    #2073
    nem tudom hogy kell berakni, de Windows 7-en is megy :]
  • fearfan
    #2072
    Na ezt találtam meg:[PC] Halo 2 XP-loader fix+dopeman+crejbi (insert disk level 12) Demonoid RESEED -Edox.rar
    Állítólag tovább enged csak nem tudom,hogy mit kell csinálni vele.van venne v.milyen loaderplus meg v.mi renszerfájl.
    Amúgy meg nem venném meg a Halo 2-t,mert nem lenne kedvem 1 játék miatt Vistát rakni.
  • SL
    #2071
    vedd meg és nem lesz gondod, amúgy meg van egy level 12 fix. NE kérdezd honnan lehet letölteni.
  • fearfan
    #2070
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy a 12-dik pályánál kéri az eredeti lemezt a játék és,hogy ilyenkor mit kell csinálni.Dopeman-os verzió van meg.
    Előre is köszi a választ
  • SL
    #2069
    Szerintem érdemes. Most kb. 50-en vannak fent.
  • Tassadar22
    #2068
    Gondolkodom hogy érdemes lenne-e beszerezni egy halo 2-t. Multin akadnak még emberek, lehet még jókat multizni vele?
  • SL
    #2067
    próba cseresznye :]
  • Vardar
    #2066
    Nem jött össze. Még mindig Gathering Exception Data és elszáll. Remélem a Win7 megoldás lesz minden gondomra.
  • XRV
    #2065
    A KB974455 fájlt kell eltávolítani.
  • Vardar
    #2064
    Isten vagy ha megmondod, hogy melyik. Születésnapomra vettem áprilisban, azóta se bírom elindítani. Mindig azt írja, hogy betöltődött a helyére a memóriában valami.
  • XRV
    #2063
    Igen az egyik frissites a ludas,mert nekem is ill tobb embernek is volt. Megkeresem, hogy melyik szamu frissitest kell eltavolitani a geprol. Siman a programok hozzaadasa, torlesenel a frissitesek mutatasat bepipalva lethato es eltavolithato.
  • Vardar
    #2062
    Megvettem eredetibe a Halo Combat Evolved-ot és se a régi, se az új gépen nem megy. Jó mi?:D És már crackelten se hajlandó futni.
  • XRV
    #2061
    Szerintem: Mivel nem mai jatek, immar realis 3500Ft korul van az ara... itt a Windows 7 es azon megy!
    Mi kell meg?

    Szolnokboy1, igen, mukodik, mint pl nekem is. Eredeti.
  • gabriel2007
    #2060
    Üdv Mindenkinek! XP-re
    Valaki fel tudja rakni: Halo.2.XP.Patch-NoGrp
    Vagy jó ez is: WowLoader-0.2 ( ez meg van )
    De sehogy nem megy fel a játék:
    Valami egyszerű leírás rá, tudom írtátok, de egyszerűen kéne.
    Ez van: Halo_2_Repack-Razor1911, illetve: Halo.2.XP-TheBabeLover
    s látom van elakadás a játékban, ha még írnátok megoldásokat.
    Előre is Köszönöm
  • Szolnokboy1
    #2059
    működik a Halo 2 Win7-en?
  • DJviolin
    #2058
    Sziasztok! Feltelepítem ezt a warez verziót: "Halo_2_Repack-Razor1911". az nfo-ban leírt módon járok el, crackelem, majd mikor elindítanám, valami olyasmit ír ki, hogy van fent valami másik Games for Windows - Live alkalmazás, és azért nem tudja elindítani. Letöröltem a Games for Windows-t, akkor meg hiányolja a progit. Más Live-os játékom tudtommal csak a GTAIV van fent. Nem lehetne valahogy megoldani, hogy fusson a Halo 2?
  • bhaal
    #2057
    * Razoros verzióm van
    "Utána a 3 telepítési mód közül a legalsót kell választani...

    A telepítési könyvtár megadása esetén megint csak nem szabad lenni kihagyásnak a nevében!!!!!!
    Én mondjuk megadom neki, hogy "D:\JátékokXP\Halo2Games"-be telepítsen...

    Amikor választom én ezt a mappát telepítésnek : C:\Halo2 itt nincsenek kihagyások . Kiválasztom a 3. lehetőséget kattintok az Ok-ra de semmi Ez lenne a problémám " ugyanez van nálam is [#szomoru1
  • bhaal
    #2056
    hali , nekem ugyanaz a gondom mint toarpad nal egyszerüen a telepítés ugyanazon lépésénél nem csinál semmit :(
  • Bull96
    #2055
    kössz de már megvan tovább tudtam játszani
  • mfeco33
    #2054
    Szia én is addig jutottam és ezt a linket találtam http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35164 itt erröl a gondrol irnak.
  • SL
    #2053
    innen letudod tölteni
  • mfeco33
    #2052
    Sziasztok köszönöm a segitséget !!!Olyat találtam ,hogy ha frissiti az explorer8 at akkor nem minden netes játék indul el .Láttam egy listát és azon szerepelt a Halo1 .Amiota frissült azota van a gond.Mégegyszer Köszi!A Halo2 honnan érdemes letölteni?Nekem2 változat is van de az egyik az űrhajo robbantás után nem megy tovább.
  • Bull96
    #2051
    Sziasztok!!! Megvan h mi a baj.. Utánanéztem a Can You Run it oldalon (az oolyan h van egy lista,kiválasztod a játák nevét,és le analizálja h megy a-e a gépeden vagy nem.) nah és azt írta ki h kevés a Ram és egyenge a videókártyám, de kipróbáltam tesóm Laptopján, és azon működik.. El is jutottam addig h Chief kiugrik a gépből a bombával és utána kéri a cd-t honnan tudom letölteni azt a level fixet v mit???
  • Steve Q
    #2050
    Még valami: telepítsd fel a legújabb patch-et vagy futtasd Win98-as kompatibilitási módban.
  • Steve Q
    #2049
    Kicsit körülnéztem neten a probléma okán. Megoldásnak sokfélét ajánlanak. Próbáld meg frissíteni az audio-, videodrivereket, a DirectX-et, telepítsd a legújabb Service Pack-et, állítgasd DXDIAG-ban a videokártya hardvergyorsítását, stb. Ennél többet perpill én sem találtam.
  • mfeco33
    #2048
    Szaisztok én a Halo 1 ről szeretnék kérdezni egész eddig ment a játék de most azt irja ki hogy: Exception Gathering Data .Mit jelenthetez?Miért nem megy a játék ?Probáltam letörölni és újra telepiteni de úgy is ezt irja ki
  • SL
    #2047
    Multiplayer screenshot
  • Bull96
    #2046
    lehet hogy a gép szar most me volt egy sokkal erősebb videókártyám csak elszaródott és most egy gyengébb van benne...
  • Bull96
    #2045
    de ez már a 2. torrent..
  • Vlala #2044
    "Nem sikerült inicializálni. Vagy kevés rendszer-erőforrás áll rendelkezésre, vagy a játék fájljai hiányoznak illetve sérültek.
    A játék újratelepítése megoldást jelenthet a problémára."

    Szerintem sz..t töltöttél le.
  • Bull96
    #2043
    Letöltöttem még egy halo 2 iso-t ,felraktam crackeltem, kiírta azt az advapi szart megcsináltam azzal a Halo 2 XP INSTALLATIONnal és most is ezt írta ki:

    Initialization failed. Either insufficient system resources were found to run the game, or game data is missing or damaged. Reinstalling the game may fix this problem.


    nemtom mi van vele DE ÉN MÁR JÁTSZANI AKAROK!!!
  • Bull96
    #2042
    jó lenne indítani d eelőször nekem működnie is kéne... xD
  • SL
    #2041
    töröld le a Halo2 mappát teljesen.
  • Bull96
    #2040
    Sziasztok letöltöttem megint a Halo 2 RIP Dopemant és most azt írja ki h a game data nincs meg. pontosabban :

    Initialization failed. Either insufficient system resources were found to run the game, or game data is missing or damaged. Reinstalling the game may fix this problem.

    Mit tegyek?? Tudom hogy azt írja tegyem újra de mivel ezt csak ki kellett bomtani ez lehetetlen.. Mi lehet a probléma??
  • mfeco33
    #2039
    Sziasztok letöltöttem a Halo2 de a 3pálya után ezt irja ki:You need to activate this product to continue playing the game.Plase close the game and re-insert the disc to reach your activation menü....Mit kell csinálni?Melyik programot érdemes letölteni XPhez?MostXpPlayHalo2 MSDos kötegfajlra kell kattintani és akkor indul a játék.
  • toarpad
    #2038
    Nem az ... Ez csak a szöveg mi szerint kéne megcsinálni ami nem megy .. Én C:\Halo2-be telepíteném de nem folytatja ! egyszerüen leáll és kész
  • arty
    #2037
    játékokban az "á" betüt lehet nem szereti a loader.exe ...

    probald ki a d:\jatekok vagy d:\games konyvtárba telepiteni a halo-t!
  • toarpad
    #2036
    Ennél a résznél akadtam el : Utána a 3 telepítési mód közül a legalsót kell választani...

    A telepítési könyvtár megadása esetén megint csak nem szabad lenni kihagyásnak a nevében!!!!!!
    Én mondjuk megadom neki, hogy "D:\JátékokXP\Halo2Games"-be telepítsen...

    Amikor választom én ezt a mappát telepítésnek : C:\Halo2 itt nincsenek kihagyások . Kiválasztom a 3. lehetőséget kattintok az Ok-ra de semmi Ez lenne a problémám
  • toarpad
    #2035
    Sziasztok .. Letöltöttem a Halo 2 Razor 1911-et és XP-m van .. Találtam a neten egy megoldást hogy hogy lehetne megcsinálni . Eljutottam addig hogy elakarom indítani a telepítést és amikor az Ok-ra kattintok akkor nem csinál semmit . Egyébként itt a leírás

    A telepítés a Razorral van tesztelve!!!
    A telepítéshez kell a Halo2 - Razor1911 és a Halo 2 XP Patch-NoGrp
    Telepítés:

    Két mappa van ami lényeges!
    A Halo 2 XP Patch-NoGrp és a Razor1911....(a link alatt megtalálható)

    Az iso fájl-t tegyük be Alcohol120%-ba, vagy Daemon Tools-ba...
    Ezután kapunk egy hibaüzenetet (advapi32.dll)..de sebaj a sajátgépb?l a virtuális meghajtó ikonján nyomjunk egy jobb klikk-et, és az "Automatikus lejátszás" lejátszás helyet válasszuk a "Megnyitás"-t....

    Ekkor már ki tudjuk másolni az összes fájl-t egy mappába....
    De ahová átmásoljuk, ott az almappák nevében ne legyen kihagyás például ha jelen esetben a "D:\Játékok XP\Halo2 XP"-be másolom, akkor nem lesz jó, mert kihagyás van a könyvtárak nevében....
    A helyes megoldás a "D:\JátékokXP\Halo2XP".....

    Ha kint vannak a fájlok, akkor most a Razor1911-b?l az MF.dll-t tegyük a könyvtárba a Halo 2 XP Pach - NoGrp-b?l meg mindet tegyük ismét a mappába, DE a kis betüs mf.dll-t ne mert a nagybet?sset fellül fogja írni....hanem tegyük be a C:\WINDOWS\system32-be!

    Na most a Start->Futtatás-ra nyomva tallózátok be a fájlok közül a Loader.exe-t...
    Ekkor a csíkban megjelenik az elérési útvonal. Nálam ez "D:\JátékokXP\Halo2XP\Loader.exe"
    Ezt egy karakter kihagyásával megint illeszétek be. És a második résznek a végét át kell írni Startup.exe-re. Vagyis ebben az esetben "D:\JátékokXP\Halo2XP\Loader.exe D:\JátékokXP\Halo2XP\Startup.exe".

    Ezután OK-ot kell nyomni...
    És már telepít is....

    Utána a 3 telepítési mód közül a legalsót kell választani...

    A telepítési könyvtár megadása esetén megint csak nem szabad lenni kihagyásnak a nevében!!!!!!
    Én mondjuk megadom neki, hogy "D:\JátékokXP\Halo2Games"-be telepítsen...
    Ezután ha kész a telepítés, akkor szépen megfogjuk a Halo 2 XP Pach - NoGrp fájlokat megint az mf.dll kivételével, és megint bemásoljuk, a most már feltelepített könyvtárba....
    Nálam "D:\JátékokXP\Halo2Games"-be...

    Ezután már csak a loader.exe-r?l tegyünk ki az asztalra egy parancsikont.
    A "cél:" után megint ott van az elérési út...(nálam "D:\JátékokXP\Halo2Games\Loader.exe")...ugyanazt kell tenni, mint a Start->Futtatás esetében, csak itt most a vége halo2.exe legyen..
    Nálam ez lenne "D:\JátékokXP\Halo2Games\Loader.exe D:\JátékokXP\Halo2Games\halo2.exe"

    Ezután max választhatunk neki egy szép új icon-t és akkor alkalmaz után nyomjunk eg OK-ot.....

    EZUTÁN MÁR MENNI FOG A JÁTÉK, DE NEM SZABAD MÁS KÖNYVTÁRAKBA ÁTHELYEZNI, MERT AKKOR A PARANCSIKON NEM FOG M?KÖDNI!!!!!!


    Kérlek segitsetek! Válaszotokat előre is köszi !
  • bloodmourne
    #2034
    nem már megvan és mégegyszer kösz