2153
http://www.sg.hu//forumkepek/2006_07/halo_2.jpg>
F.A.Q!




  • uikka
    #2113
    figyelj SL nekem feltelepíteni feltelepíti sőt, még el is indítja,de még a menübe sem lép be, mert a halo 2 feliratnál hibaüzenet jon(nem az advapi32.dll)hanem hogy csak hibaüzenet lehetőségek a hibaüzenetnél:Hibajelentés küldése vagy Mégse.
    NEM TUDOK JÁTSZANI!
    PLS EZ A GOND!
    HELP ME!!!
  • uikka
    #2112
    mi a megoldás plks nem tudom mire gondolsz(melyik üzenetre)
    hibajelentés a halo 2 indításakor pls help
  • SL
    #2111
    van de macerás. olvass visszább
  • uikka
    #2110
    én most azé nem telepítem fel a win7-et.Egy csomó progi van fönn.
    Nincs vmi megoldás XP-re?
  • SL
    #2109
    hogy hogy nem bízol benne? addig felrakod a Win7-et míg végig tolod a játékot utána visszateszed :D

    1 éve használok Win7-et, a bétától kezdve és megvagyok elégedve.
  • uikka
    #2108
    cs.
    Háát most még nem akarok mert nem bízok benne .Megvárom hogy leteljen az XP ideje és akkor lehet.
    De nem tudsz felrakni egy megoldást a problémámra?
    PLS
  • SL
    #2107
    tegyél fel Win7-et
  • uikka
    #2106
    cs all!
    A következő problémám van:XP-n feltelepítettem a Halo 2 Razor 1911-t.
    Mindent megcsináltam amit toarpad mondott és minden jól is ment.Feltelepítettem és amikor elindítom, bejön a Halo 2 felirat.Egy kicst tölti, de egy 5 másodperc után megáll és jön egy Hibaüzenet.
    Mit csináljak?
    PLS help me
  • Bence94
    #2105
    elvileg nem megy a multi csak a single bár nem próbáltam ki.csinálsz egy másik partíciót vagy winyót akár egy teljes windows telepítést és raksz fel win 7-et.
  • SL
    #2104
    igen van és az, hogy te mekkora egy szánalom gyerek vagy.
  • toarpad
    #2103
    Na baj van ?
  • SL
    #2102
  • toarpad
    #2101
    tom hogy kurvára nem ide tartozik , de inkább boltba vegyem meg vagy elég ha letöltöm ? és ha letöltöm , tudnátok adni jó torent linket ?
  • FSpofon
    #2100
    tökéletesen menne a gépeden a win7. 64 biteshez vehetsz még 2gb ramot ha akarod hogy az a pár game ami támogatja jobban kihasználja a procidat, de minden gond nélkül futni fog. 1.6ghz netbookokon is jól megy.
  • toarpad
    #2099
    Adjál rohadt 100k-t és annyira felfejlesztem a gépem hogy jól menjen rajta a win7 -.-
  • SL
    #2098
    nem, egy rohadt Windows 7-et kell felrakni mi benne a kurva nehéz?
  • toarpad
    #2097
    Ha megveszem a halo2-őt és felteszek 1 xp patchet , akkor is tudok majd játszani windows live-on ?
  • Vlala #2096
    Ez durva.
    "az eltelt két hétben több Xbox is leégett"

    Ezek nem fanatikusok, hanem Halo-kockák. :)
  • SL
    #2095
    hihetetlen :D:D
  • SL
    #2094
    Halo 2 : 2500Ft (tok+kézikönyv+termékkulcs,jó állapot)

    érdeklődni nálam!
  • SL
    #2093
    ment privát!
  • leopard26
    #2092
    Sziasztok!Abban kérném valakinek a segítségét hogy mikor az eredeti halo 2-őt felteszem,be szeretnék lépni a windows live-ba,majd elkezd frissíteni,de a csík vége előtt megáll és úgy marad.Ha azt választom,hogy ne frissítsen,akkor meg kidob ismét a bejelentkezéshez.Nncs már hozzá frissítés ,vagy szerver nem létezik már?Vagy nem vágom:(

    1.:telepítem a játékot
    2.:belépek a live-be
    3.:csinálok egy acountot
    4.:majd kilép és reggelek erre az x-boxos valamire,g-mailon meg is erősítem
    5.:majd visszalépek a játékba ahol egy belépőmenü fogad,ahol beírom a live-os belépőmet,mely belép,majdan megkérdezi a frissítést amire ok-ét nyomok,majd a csík megáll:( a vége előtt és nem csinál semmit

    most nagyon sokat kell akkor várnom a frissítéssel?eddig 30 perc volt a legtöbb
    töltöttem hozzá a microsoft oldlaláról a legutolsó update-et,fel is raktam de így is frissíteni akar


    VALAKI SEGíTSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN
  • SL
    #2091
    lentebb van a megoldás
  • Krisz54321
    #2090
    Sziasztok
    Újfiú vagyok,aki ma (a kedvencemet) a Halo 2-tbeszerezte.eredeti.
    A probléma az,hogy az van ráirva,hogy csak windows vistaval megy.
    az 576-ban azt mondták,el lehet intézni azt hogy a vistas verziót lehessen futattni xp-n is.
    Tud erről vki vmit?
    ha igen lécci írjatok!!!
  • ALLXD
    #2089
    Oké köszönöm a választ, de egy linket tud valaki dobni mert a google nem nagyon akar segíteni. D:
  • SL
    #2088
    crackelni kell
  • ALLXD
    #2087
    Az előző hozzászólásból kimaradt: Mert a 3-4 küldetésrésznél kidob hogy aktiváljam. :((
  • ALLXD
    #2086
    Helló! Csak annyit szeretnék kérdezni hogy a Halo 2-őt hogy "aktiváljam" mert otthon nincs internetem, és warez a játék.
  • Vardar
    #2085
    Egyik haverom rájött, hogy hogyan lehet működésre bírni a Halo: Combat Evolved-ot XP-n. A képlet egyszerű. Miután feltelepítettétek a játékot, töltsétek le külön az 1.09-es patchet, telepítsétek fel, és mehet a játék. Tehát ne, ismétlem, NE AZ AUTOUPDATER-T HASZNÁLJÁTOK! Most már tudom használni az eredeti játékom:) Leírom angolul is, hátha segít.
    Halo: Combat Evolved problem on Windows XP. After you have installed the game, don't start it. Download the 1.09 patch, install it, then you can play. DO NOT USE THE AUTOUPDATER.
  • TAURON85
    #2084
    ©kiss90 Nagyon szépen köszönöm az infót. Nagyon hasznos volt számomra. Hála önzetlen felvilágosító postodnak 1ültő helyemben, komolyabb megszakítás nélkül végig tudtam tolni mind a 15 pályát. Utáltam volna ha valami miatt nem tudom befejezni. Úgyhogy még1x köszönöm. Legalább mi gémerek tartsunk össze ha már az országunk széthúz.
  • SL
    #2083
    Eladnám Halo 2 PC játékomat 2000Ft-ért.
    akit érdekelne írjon privit!
  • kiss90
    #2082
    Laptopot nem igazán tudom bővíteni, úgyhogy elleszek én az xp-vel 3 év múlva is.:)
  • SL
    #2081
    tudtam, hogy te is ezzel jössz. De áprilistól megszűnik XP-re mindenféle támogatás és ha egyszer új hardver(eke)t veszel ahhoz bizony nem lesz XP driver szóval így is úgy is muszáj lesz átváltanod Win7-re :]
  • kiss90
    #2080
    Én személy szerint nem állok úgy, hogy csak kapásból 3000-t kiadjak játékra.És nem fogok operációs rendszert cserélni egy játék miatt.
  • SL
    #2079
    3.000 Ft olyan sok pénz egy rohadt játékért?
  • kiss90
    #2078
    Üdv mindenkinek!
    Van egy nagyon egyszerű megoldás, amivel nem fogja kérni az eredeti dvd-t.
    Le kell tölteni a Process Monitor nevű programot, majd indítsátok el a Halo2-t.Amikor már a menüben van, le a tálcára a játékot, Process Monitor indít, Halo2 vissza teljes képre, majd a Gravemind map-ot töltsétek be.A betöltés nálam elég sokáig tartott (kb 3-4-szer tovább, mint a többi map-nál), de utána rendesen jött a videó, aztán felvehettem a harcot MC-ként.Ha később ismét végig akarjátok vinni a Gravemind map-ot, mindig el kell indítani a Process Monitor progit a fent említett módon.
    Nálam ez a módszer jött be, a dll cserélés nem vált be.
    Remélem, segítettem jópár embernek.
    Minden jót!
  • Steve Q
    #2077
    Na ugye :) Jó játékot kívánok! Nekem nagyon bejött anno
  • fearfan
    #2076
    Nos megoldottam.Bemásoltam a két fájlt,amivel elindítom a játékot abban átírtam azt a parancsot,hogy ne a loader,hanem a loaderplus fájlból töltse bee a játékot és így már nem kérte a lemezt
  • Steve Q
    #2075
    Ha ez hasonló fajta ahhoz a töréshez, ami nekem van meg (és amivel minden probléma nélkül végigvittem a játékot, sose kért lemezt), akkor a loaderplus-t meg a többi fájlt a Halo 2 gyökérmappájába kell másolni, és aztán ha van mellette .BAT fájl, akkor azzal kell indítani, ellenkező esetben csinálni kell egyet, amiben a loaderplus-al elindítod a Halo 2 exe-jét.
  • Vardar
    #2074
    Nevezd át a következő pálya nevét(maps mappa) 01b_spacestation.map-re és töltsd be a Cairo Station pályát.