2153
http://www.sg.hu//forumkepek/2006_07/halo_2.jpg>
F.A.Q!




  • Harbinger
    #2153
    És itt is van. Jó ideje, de nem találtam neki fórumot. Nem tudom szabad-e vagy egyáltalán tudok-e új topicot csinálni neki. Vagy csak én nem találom. De még a konzolos fórumba sincs az MCC-nek topicja.
  • JonasSandor
    #2152
    Következő ez lesz ami jön remake.
  • Harbinger
    #2151
    Több napos szenvedés, harc és szentségelés utén végül befejeztem. Csak én vagyok béna vagy a játék tényleg nehéz még Heroic fokozaton is? Plusz amilyen vége lett...
    Már értem a 3 Finish the Fight! szlogenjét. Trilgóia Box-ra, az 1 Pc-re, a 2 Vista only, a többi meg konzol exkluzív. Finish the fight... if you can!

    Remek játék, de eme cliffhangeres finálé zavar, jobban, mint az Advent Rising-é.
  • Koccka
    #2150
    Feltelepítettem a Halo 2-t a gépre. De hiába kattintok nem akar elindulni (futni) se egy hibaüzenet se semmi. Kicsit tölt a gép aztán ennyi.Kezdem újra megint semmi.... Mi lehet a gond az összes kompatibilis beállt megpróbáltam de semmi... Win7 Starterem van... Aki tud segíteni kérem tegye privát vagy ide .Köszönöm!!!!! :)
  • Harbinger
    #2149
    Ezt a topicot csak a Google-lal találtam meg, mert az Sg keresője nem látja. :S
    Bár látom "kicsit" halott, én a héten szereztem be végre a Halo 2-t. Ami zavaró, hogy ... ilyen gyenge port lett? Úgy értem agrafika nem sokat javult, néhol möndhatnám ronda. A hang recsek, főleg a rádiós dialógok. A hangnál mindent egyszerre leht csak állítani.
    Ezek ellenére régen élveztem ennyire egy játékot. Több a cut-scene és az infó a Halo világáról. Viszont amultit kevesebben tolják, mint az 1-et. Hacsak valamim nincs meg hozzá. Eredeti retail játékom van.
  • SL
    #2148
    hála istennek én megvettem és nem sajnáltam rá 5k-t.
  • Makkmag
    #2147
    Hozz létre offline profilt :)
  • ddt500
    #2146
    A Razor 1911 verziót feltelepítettem win 7-re de állandóan a live jön be meg cd kulcsot kér. A razor mappából bemásoltam a startup meg az MFdll-t de ugyan az. Az activatort is elindítottam de semmi hatása. Hol rontottam el?
  • Reani
    #2145
    megoldódott:) viszont amikor belép a játékba elinditom a campagint lemegy a video és utána a fehér lesz a képernyő és megvfagy az egész :S
  • Reani
    #2144
    Hello. Nekem egy olyan problémám lenne,hogy feltelepítettem a játékot Xp-re, elvileg mindent megcsináltam,hogy fusson is ajta:) és amikor elindítanám nemcsinál semit de még csak egy hibaüzenet se jön ki:S valaki nemtudja esetleg milehet a baj? Előre is köszönöm.
  • yakovlev999
    #2143
    Upps! Bocs hülye kérdés volt! XD Már megválaszoltad amit kérdeztem.
  • yakovlev999
    #2142
    Shit!
    egyébként reggelve vagyok csak nem tud halo 2-ről kapcsolódni mert ki szűrte a nyomoronc net
    viszont ha mégiscsak kapcsolódna akkor feloldaná a küldiket?
  • SL
    #2141
    igen muszáJJJJJ
  • yakovlev999
    #2140
    hello!
    xp akarok halo 2-t játszani crackeltem meg minden a menüig el is jutottam DE:
    Muszály games for windows LIVE felhasználót csinálnom hogy játszhassak single-player-ben mert kidobja azt a hibaüzenetet hogy nem vok bejelentkezve
    Ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni mert szűrt internetem van és meg vagyok kötözve.
    valaki segítsen pls!
  • DarkSl4yer
    #2139
    Hát én már csutkára lehúztam a játékot és semmi változás,ablakban detto.
    Hát nem tudom mennyire régi gépre kéne ezt felrakni mert úgy tudom ,h a Vistával egy időben jött ki ez a játék pc-re,a Vista meg jobban zabálja a vasat mint a Win7
    A Halo 2 volt az első Vista only game meg asszem a Shadowrun.
    Ezt az Fps limitert még megpróbálom,mert szívesen kipróbálnám,sok jót olvastam róla.Meg ha már egyszer pénzt adtam ki érte...
  • FSpofon2
    #2138
    esetleg ablakban futtatva jobb lehet egy kicsit, vagy vsync ki-be kapcsolással lehet próbálkozni videodriver beállításoknál.

    vagy ha van időd szarakodni akkor google FPS limiter, és azzal indítsd, fix 30 vagy 60 fps-re blokkolva.

    vagy a legrosszabb megoldás, meg lehet próbálni controllerrel játszani, azzal nem lesz feltűnő az akadás forduláskor
  • FSpofon2
    #2137
    lassabb gépre kell feltenni, nem bírja túl jól a maiakat.
  • SL
    #2136
    dettó nekem is ez szitu, egérlag stb.
  • DarkSl4yer
    #2135
    Hi!
    Valaki mondja már meg nekem h mi a jo frászkarikáért szaggat ez a játék nekem mint a jóisten?
    A gépigény 4x is megvan és mégis játszhatatlanul akad...
    64 bites win7em van és a game eredeti...
    Meg +ba ez a játék úgy néz ki mint a HL 1.Ott láttam ilyen texturákat vazz...
    szval teljesen érthetetlen nekem a dolog...
  • MadHat
    #2134
    S NET en h lehet játszani a Halo 2 crackelt részérvel?? win7 alatt
  • SL
    #2133
    NEM.
    várható majd 2-3 év múlva
  • MadHat
    #2132
    s Halo 3 PC-re várható szerintetek?? fasza lenne, xbox on már végig toltam!
  • MadHat
    #2131
    Halo2-vel Win7 en crackelt, Singleplayert végigtoltam, NET-en h tudok játszani?? pls help!
  • duke81
    #2130
    kár.. az egyik utolsó pályán nem enged tovább mert kell neki az eredeti korong. jókor jut eszébe, pont a végén.. gondoltam egy save game megoldaná a gondot.
  • SL
    #2129
    Sajnos nem létezik ilyen :/
  • duke81
    #2128
    hali!
    Tudna valaki működő pc-s halo 2 savegamet felrakni vagy belinkelni ahonnan lehet letölteni?
  • Steve Q
    #2127
    Talán a Gravemind fix-es xp patch segítene a gondodon.
  • FSpofon
    #2126
    Túl van tárgyalva, ez nem a te játékod akkor.
  • uikka
    #2125
    Én az Xp-t szoktam meg.Ha kell majd váltok.Ezért kéne most megoldás a problémámra.
  • uikka
    #2124
    :(
  • SL
    #2123
    nem
  • uikka
    #2122
    Nem lehetne inkabb XP-s megoldás?
  • SL
    #2121
    csinálj egy biztonsági mentést a progikról
  • uikka
    #2120
    de a win7-et nem akarom feltenni,mert akkor egy csomó t vesztenék a progikkal
    Ezért kell Halo 2 XP megoldás
  • FSpofon
    #2119
    egy hete mióta itt szenvedsz rászánhattad volna már azt a fél órát ami kell egy win7 installhoz
    ...
  • uikka
    #2118
    Ha valaki tud megoldást az írjon pls
  • uikka
    #2117
    cs.
    Így sem megy.leindítom bejön a halo 2 jel eldeketedik a képernyő és kilép.

    de azért thx
  • SL
    #2116
    tess
  • uikka
    #2115
    Bocsi SL csak megtudnád mondani hogy hanyadik oldal mert én nem tudtam végignézni az összeset..Azért nem vettem meg eredetiben mert beszoptam a Battlefield 2142-vel is.
  • SL
    #2114
    jó elhiszem, de azért mondom, hogy olvass viszább mert lentebb van a megoldás én nem tudom, hogy kell megcsinálni nekem eredetiben van meg a H2.