478
és ha lehet a válaszai is
  • ipszilon
    #261
    én ezt el tudom fogadni!
    de akkor légyszives te is fogadd el a mások gondolkodását!
  • Coine
    #260
    és ezzel a hozzáállással, hogy viseled el az igaz barátokat ?
  • Efreet
    #259
    szerinted létezhet olyan, hogy valakinek az 1000 hasonlóan öltözött társa is szüksége van a 2-3 barát mellett?
  • FREAK
    #258
    ja, azt mondta, egészséges, jó katona lesz :)))) az utóbbiban nagyot tévedett :D
  • FREAK
    #257
    valóban nincs sok közeli barátom, mert nincs szükségem egy tömegre, hogy biztonságban érezzem magam

    épp ezért nem öltözök divat-egyenruhába

    viszont vannak, akik ismernek, és IGAZI barátok, ilyenből pedig egy is több, mint 1000 hasonlóan öltözött "társ"....
  • ipszilon
    #256
    orvos látott már?:-)
  • ipszilon
    #255
    ezért mondtam, hogy olvassa el a Mizantrópot! Freak! ezt a véleményemet továbbra is fenntartom!
  • FREAK
    #254
    hát pont ez zavar...........
  • Coine
    #253
    mindent és mindenkit fikázni és megalázni
  • ipszilon
    #252
    hiszen mi SZÜKSEG van extrémnek lenni?
  • ipszilon
    #251
    és mások sárba tiprása. by the way, mostanában ez a divat!
  • ipszilon
    #250
    talán azért mert tetszett nekik a stilusod! végülis ezzel az erővel, mivel divatot teremtettél, a te cuccod lett haszontalanná! hisz divatos!
  • Efreet
    #249
    Freak: tudod... nem mindenki gömb, vannak kockák is... ezt próbáld már meg elfogadni, és tiszteletben tartani. és nem leanyázni lendületböl azokat, akik nem annyira próbálnak extrémek lenni, mert NINCS RÁ IGÉNYÜK.
  • Coine
    #248
    Hát ha neked EZ az, akkor elég egyedül maradtál, mivel senkit nem fogadsz el magad körül, csak az a jó amit te csinálsz ÁM mégis ha vki elkezdené ua. azt csinálni, mint te akkor azt is megveted.

    Namrámost vagy rohadtul 1edül vagy, vagy az életben nem vállalod fel ezt a filódat és csak beszélsz róla.,
  • FREAK
    #247
    csak én nem mágiának nevezném, hanem meg nem válaszolt kérdésnek :D
  • FREAK
    #246
    naná. pont erről olvasok!
  • FREAK
    #245
    Önbizalom, egyéniség, céltudatosság :)

    hallottál már róluk?
  • ipszilon
    #244
    azt tudtad, hogy a piramisoknak mágikus erejük van? ez komoly! egy piramisba bezárt kaja nem romlik meg! de majd utána nézek!
  • FREAK
    #243
    nevetni fogsz, de EZ VAN! A suliban anno mindig kitaláltam valami egyedit, és egy hónap múlva megjelentek a követőim...... Fuj, rohadt férgek..... Mai napig rosszul vagyok tőlük....
  • Coine
    #242
    "CSAK ÉN CSAK ÉN"

    Egoizmus és önzés magasfokon, vagy mivel magyarázod ezt ?
  • ipszilon
    #241
    jó, akkor az a manus elkezd tógát hordani és mivel másoknak is tetszik, ők is elkezdik hordani! persze olyan is lesz, aki csak azért sem foga hordani!
  • FREAK
    #240
    ok, majd ha nem kell dolgoznom, és ilyen dolgokra lesz időm :((((

    egyelőre a piramisokról gyűjtök info-t, majd nyitok ennek egy topikot is
  • Coine
    #239
    és azért rögtön utálni kell azt amit szerettél és azokat is akik elkezdtek szeretni vmit, mert mondjuk csak akkor ismerték meg ? ahh...
  • Efreet
    #238
    aztán gyorsan mindenki elkezdene veled együtt tógát hordani, és azon veszed észre magad, hogy divatot teremtettél... pfujjj, divatdiktátor!!!! :)))
  • FREAK
    #237
    NEM. Olvasd el többször, amíg meglátod a lényeget, mert nekem ilyen meg sem fordult a fejemben. Úristen.......
  • ipszilon
    #236
    már anno mondtam, d emost mégegyszer elmondom: ajánlom Molière-től a Mizantrópot, olvasd el, érdemes!
  • FREAK
    #235
    "elegem van a falevelekből, hordjunk tógát!"

    Tipikus tömegember...........

    Én azt mondanám : "elegem van a falevelekből, ÉN hordok tógát!"
  • Efreet
    #234
    ipszilon: rengetegen vannak, akik pont az "elutasíókból" élnek... mert pont olyan ruhákat gyártanak, amik "nem divatosak" :)
  • ipszilon
    #233
    de ha egyszer a divatot magyarázod, akkor valószínûsítem, hogy a drogot itt a divathoz hasonlítod!
  • FREAK
    #232
    nos az ember véleménye különböző hatások által folyamatosan változik ugyebár..... nálam ilyen hatás a divat............. és azt szeretem, ami egyedi, és utálom, ami common

    ha ez a státusz megváltozik, a véleményem követi
  • ipszilon
    #231
    mert akkor, mondjuk mindenki falevelet hordana, hiszen nincs divat, tehat nincs egy vki aki azt mondaná, hogy: "elegem van a falevelekből, hordjunk tógát!"
  • FREAK
    #230
    jajistenem, te tényleg ilyen "lassú" vagy???? nem ruha és drog volt a lényeg, hanem a KELL és a SZÜKSÉGES közötti szakadéknyi különbség
  • ipszilon
    #229
    egyetértek! nem kell túlzásba vinni, de szerintem nem is kell totál elutasítani a divatot!
  • FREAK
    #228
    már ugyan miért???? ez pont hogy a divat célja!!
  • Efreet
    #227
    221: soha nem tudhatod meg. tudod ez olyan, mintha azon gondolkodnál, hogy ki lennél te, ha nagypapád és nagymamád anno nem találkoznak... lehet elméleteket felállítani, de attól még nem fogod megtudni.
  • ipszilon
    #226
    hülye példa; ruha és drog nem igazán ua...
  • ipszilon
    #225
    akkor nézne ki pontosan minden ember úgyanúgy!!!
  • Efreet
    #224
    a társadalomnak meg kell a divat, de valójában semmi szüksége rá. DE, ugyanúgy mint a drogfüggö, kezelhetetlen ha megvonják töle. olvasd el, asszem Stanislaw Lem írt egy hoszabb novellát a kemokráciáról, ahol a vezetöség vegyi anyagokkal állandó irányítás alatt tartotta a "társadalmat". ez ugyanez, csak még nem egyetemleges.
    és megint megpróbálod magadra vetíteni a társadalmat, pedig tudod magadról, hogy elég különleges eset vagy.
  • ipszilon
    #223
    tényleg szükséged van a pizzára? miért ne lenne hasznos az agressor naci, mint a kínai piacon vett? (ami mellesleg lehet, hogy hamarab tönkremegy)
  • Coine
    #222
    Amúgy én UTÁLOM ÉS MEGVETEM azokat az embereket, akik szeretnek valamit, de ha azt má mások is szeretik akkor leugatják azt amit szerettek és azt akik szeretik, PEDIG nemrég ők is szerették.