274
Pro race Driver
  • CSOCSO
    #168
  • CSOCSO
    #167
    hm azhittem értelmes kép...
  • CSOCSO
    #166
    nekem meg ilyeeeeeeeeeeeeeeen:(van már egy ideje)
  • CSOCSO
    #165
    te tudod:)
  • CSOCSO
    #164
    te oylan hülye vagy mint a fél seggem!! mindenki értette mit mondok csak te nem!!! nézd meg a pc-s és a ps2-s videot egyik sem szaggat ... de a nem demonstrácioban akad mind a kettő ne legyél odáig a ps2 vel bazzeg!! egy gef 3 már gyilkolja a ps2-t!!!KÉPZELD EL RONDÁBB LESZ A PS2 MERT OLYAN GAGYI A TEXTURÁZÁSBA MINT EGY GAMEBOY ( EZ NEM IGAZ EBBEN A FOMRÁBAN CSAK VMI VICCESET AKARTAM IRNI)
    STB!!!
  • FREAK
    #161
    tuti ps2, a logitech pc-s ffb szara piros

    a sima meg sárga


    de nekem ilyenem lesz :

  • rolika
    #160
    na léptem, túlfélóráztam egyet :)
  • rolika
    #159


    így néz ki, usb-n kapcsolódik. szerintem csak ps2-es. sajna, most hogy mondod...

    egyébként van a ps2-őn valami firewire kapu is...

    tényleg pc-re hajaz :)
  • FREAK
    #158
    amúgy kiderült már??
  • FREAK
    #157
    aha, és az xbox a PC........... na még elbeszélgetek én SQJ barátunkkal :)))
  • rolika
    #156
    van ám, 2 is :) pc-s billentyűt meg egeret is lehet rákötni :) biza...
  • FREAK
    #155
    PS2-n van usb???
  • rolika
    #154
    usb-s, de lefogadom, hogy az. nem kaptam hozzá install-lemezeket :) mingyá megnézem
  • FREAK
    #153
    van időd........... tényleg, a kormányod PS2 only??
  • rolika
    #152
    de még nincs! és amíg nem figyel a szobámban, addig el se hiszem... :)
  • FREAK
    #151
    nem baj, lesz pc-d is

    amin a morrowind fut, azon a race driva is :)
  • rolika
    #150
    kira móka, bár én a ps2 verzióra várok, úgyhogy lan kiesik :( (bár mintha tudna ilyesmit a sony is. de mégha tudna is, nem fogom cipelni a dinoszaurusz tv-met :)
  • FREAK
    #149
    de nem neten

    bérelt teremben, lanon, díjakkal meg minden
  • FREAK
    #148
    az biztos


    még jó, hogy van két hónapom kormányra gyűjteni

    utána csinálhatunk bajnokságokat, ha leszünk elegen
  • rolika
    #147
    szerintem ez a game k.rva jó lesz, akármelyik platformon is jelenik meg :)
  • FREAK
    #146
    a demo alapján simán lehetnek pc-s képek

    kurva jól néz ki


    ami nagyon bejön (nem vizuálisan) hogy még külön a gumit is el lehet hagyni, és gurulni a felnin :)
  • Dynamic
    #145
    Amit én linkeltem be az a PcGames oldalról származnak(német).Jó, nem bizonyíték, a nyakamat nem tenném rá, hogy nem ps2 képek, mert nem tudok németül.De az mindenesetre hülyén jönne ki hogy pc-s lapon ps2 képeket mutogatnak pc-s helyett.
    Ez olyan mintha a pcguru újságban nem lennének kéznél egy játékról pc-s shotok és addig beraknák a ps2-őt.
  • hiba
    #143
    de a kicsik (itt az oviban is) mindig fikaznak
  • dav
    #142
    Egészen pontosan március 12-én lopták ki a demót, legalábbis a program ezt a dátumot írja ki. A Codemasters nagyon esküdözik rá, hogy ez nem hivatalos demó, csak valami amerikai lapnak csinálták. A hivatalos majd sokkal jobb, szebb, blabla... lesz.
    Majd meglátjuk. Fikázni mindenestre tényleg nem érdemes.

    Üdv:
    dav
  • FREAK
    #141
    PC vs. PS2 vs. XBOX

    Tudtommal ez az egyetlen olyan game, ami egyidőben jelenik meg mindháromra, vagyis remélhetőleg tükrözni fogja a gépek képességeit.
  • FREAK
    #139
    lesz bizony


    persze lesz pár ovis, aki utána is ugatni fog, illetve ha PC veszít 3 hónap múlva érdemes újratárgyalni a HW fejlődés miatt
  • mohus
    #138
    hehe:))lesz ilyen komoly???:)

    de ha legalább megközelíti a GT3 szintjét a pc verzió már örülni fogok...elég szar a PC-s autóka felhozatal....
  • FREAK
    #137
    úgyis lesz összehasonlító verseny, ezt már hónapokkal ezelőtt megdumáltuk

    és ez dönti el, hogy melyik tábor kussol egy ideig grafikával kapcsolatban
  • FREAK
    #134
    valami hülye írta, hogy már nem fognak rajta optimalizálni..........

    És azt honnan tudod te nagyokos, hogy ez a 60% a MOSTANI állapot???? Nem lehet, hogy mondjuk 4 hónappal ezelőtt lett kilopva a cégtől???
  • CSOCSO
    #133
    GC re nem jön... nekem nembaj mert inkább pc re jöön igatz jo lenne ha simán futna... inkább pc és kormány.. amugy az a fps bill el hasonlat volt.. billel az fps ugyanolyan szar mint az autos... fps-t egér és billel mig autos kormánnyal kell gamezni mert full más az egész...
  • Inquisitor
    #132
    A Gurban azt írták elöbb PS2 utána X-BOX és PC.
    A kockáról nem volt szó ...
  • Inquisitor
    #131
    Nem tudom, a demo 2-3 napja van kint ... ott azt írja, hogy 60%-ban van kész.
    A menü még fapados, a Loadingnál meg gagyibb mint egy C64 :)
    De ami megy az jól megy. Elég poénos, amikor úgy összetörtem a kocsit, hogy kiesett a jobb hátsó lámpa! :)
  • mohus
    #130
    GameCubra jön egyáltalán?
  • mohus
    #129
    még szép hogy kormánnyal jobb...
  • mohus
    #128
    ezt most ugye nem komolyan mondtad....mármint fps-t bill+egérrel...kell játszani
  • mohus
    #127
    Akkor használd a TV kártyádat..igaz méretei alapján csak kisképernyős TV-vel ér fel a monitorod...ja bocs,de mivel csak hallgatni akarod a Barátok köztet, csak hangkártyád kell jól felcsavarnod meg az erőlködőd, hogy halld a PC házban süvítő három ventillátor mellett....

  • CSOCSO
    #126
    fuu megyek is nyomok egy menetet:)
  • CSOCSO
    #125
    nemtom... de nagyon váérom akinek meg ps2-n lesz meg és nincs kormánya az kenje a hajára agamezt!! oylan mint fps-t csak bill-en gamezni!!!! komolyan baromi nagy klömbség van kormány és bil között!! esküszöm fll máshogy viselkedet az autom!
  • mohus
    #124
    mikor jön ki?pc-re?
  • CSOCSO
    #123
    Kedves ps2-zős kölök.. szegyé le egy pc-s bemutatot a toca 3 ról az sem akadozik!
    hidd el!4 láttam sőt gameztam a tocával.. a toca szépnek szép autzok talán szebbek mint itt nem törnek ugyan de alapban szebbek hirtelen.. annak tűnnek... a háttér ( házak meg stb) erről anyit hogy a gt3 ban a fák 2d-sek:)))))))))))mindegy.. afizikailag a toca 3 meg magasan veri a gt3 at.. az joval arcadesobb!! hja a másik csávesznak ember a gamez félig van kész mivan veled?
    szerinted ha lemodellezték már az autokat a pályákat amikröl a képek is vannak szerinted mi a csöcst fognak csinálni még??
    elöször az autokat veszik fel.. hogy néznekki hangok majd a pályákat megcsinálják majd tesztelik a sok autot hogy mikor hogy mit csinál min hogy törik és mennyire... stb... igenis kurva sokat fog javulni gamez.. nem hülyeségnek irják oda hogy ne itélj a demo alapján!! nem azé irják oda hogy azért vedd meg a full gamezt mert lehet hogy jobb lesz ( tehát nem reklám szöveg) ne legyéél hülye a codemasters nem magára haragítani akarja a népet! merthat nem lesz kibaszott jo a gamez a demohoz képest mindenki suxolni fogja és ez nem tesz jot a codemastersnek!! értsd nem olyan hülye hoyg maga alatt vágja a fát!! a toca 2 máig a legbestebb szimulátor!! gt3 meg stcc2 ide meg oda..