274
Pro race Driver
  • djcom
    #222
    Ez csak egy alfa demo.Nem hivatalos!Mindenkinek szaggat.
  • llacee
    #221
    Hát eléggé el*aszták a programot...
    Leszedtem a demót és következőket tapasztaltam:
    P4-1.6A + Asus Gf3 V8200Deluxe(Sima, nem a TI200)és 512DDR-el 640x480 visszavet garfikán is szaggat ezerrel.... több driverrel is kipróbáltam
  • mohus
    #220
    sehogy:))))

    de valaki felhomályosíthanta a bitekről...a videókártyákban...és processzorok tekintetében...

    mitől függ a színmélység?

    össze lehet-e hasonlítani egy konzol és egy PC-t ezek alapján....vagy hagyjuk az egészet a p...ába:)

    mégegyszer bocs
    csak kiváncsi voltam hirtelen:)

    mohuss
  • CSOCSO
    #219
    nemtom:)
  • djcom
    #218
    Már nem azért,de hogy illik ez a balhé a topicba?
  • mohus
    #217
    meg ezt is:))
    ez már totál off:))

    "Az Intel közölte a McKinley technikai részleteit
    2001. augusztus 31. 07:34, Péntek - JohnnyCage

    Az Intel Corp. az IDF konferencián számos érdekes technikai részletet közölt a 64 bites Itanium processzor utódjáról, a jövőre megjelenő McKinley-ről.

    A McKinley processzor nyilvánosságra hozott technikai részletei között szerepel az Itaniuménál sokkal gyorsabb rendszerbusz, amelynek ráadásul a szélessége is a korábbi kétszerese, 128 bit lesz. Az új processzorban több olyan utasítás végrehajtó egység is lesz, amely az Itaniumban nem volt megtalálható, sőt a McKinley-be integrált level-3 cache is kerül.

    A McKinley újításai lenyűgözték az IDF konferencián megjelenő elemzőket és szakembereket, és az új 64 bites processzort a jelek szerint jóval nagyobb érdeklődés kíséri, mint a társaság technológiai előrelépéseit, például a Hyper-Threadinget. "A Hyper-Threading is érdekes, de az igazi nagyágyú a McKinley lesz" - mondta Tony Massamini, a Semico Research elemzője."


  • mohus
    #216
    mondjuk nem mai a hír...de csak ezt találtam...
  • mohus
    #215
    mondjuk nem ami a hír de...csak ilyesmi találtam
  • mohus
    #214
    köszi...akkor ne add el:)

    szerintem GT logitech van PCre is nem?
  • mohus
    #213
    "Carmack a 64 bites jövőről
    2000. május 03. 09:50, Szerda - Mortimer

    (GameSpot) John Carmack, a Quake játékok fő tervezője és programozója legújabb terveiben kifejti a 3D grafika fejlődésének jövőjét, amiben a jelenlegi 32 bites színvilág továbbfejlődését vetíti előre.
    A mostani WinHEC-en történt események, az nVidia és az ATI következő generációs videókártyái láttán sokak tehetik fel a kérdést, hogy milyen játéknak van szüksége ekkora teljesítményre. Carmack kifejtette a szabvány 64 bites szín szükségességét, mivel a gyors 3D kártyák nem a még nagyobb felbontások (még több pixel) felé fejlődnek, hanem sokkal több dolgot képesek egyetlen pixelen csinálni.

    Az új, bonyolult környezeti hatások - mint pl. a domború felületek (bump mapping) - sokkal valószerűbben jelenítik meg a való világban meglévő anyagokat és tükröződéseket, sokkal több réteget használnak, és pixel szinten kombinálják azokat. Az elsőként a Quake III-ban felhasznált pixelenkénti árnyékolás már a GeForce 2 GTS fő jellemzője. Az a gond a jelenlegi 32 bittel, hogy számos dinamikus fényforrást le kell butítani a mostani szintre, a bonyolult számítások minden lépésénél figyelni kell, hogy beleférjen a mai hardverek 32 bites szabványába. Ez a minden számolásnál bekerülő pontatlanság a kép reszketését, és 32 bites színmélység esetén is nyilvánvaló színeltéréseket okozhat.

    Carmack kifejtette azt is, hogy a mostani fejlődés csökkentheti a játékokban a rést a valósidejű renderelés és a Pixar-féle előregenerált videók között. A 3D hardverpiac igen gyors gigapixeles teljesítményre fejlődésével ideje a fejlesztőknek is átgondolni a kártyák még hatékonyabb kihasználását. Persze a szabványok bármilyen mostani megváltoztatása hosszú ideig nem lenne semmilyen kihatással a termékekre; a 32 bites színmélység is még csak tavaly lett széleskörben elfogadott."

    ezt most valaki nekem magyarázza mán el...

    van köze a színmélységnek 32 ,64 bit?
    mondjuk a processzorokhoz?
    vagy csak fantáziálok?..nem értek a programozáshoz sorry

    mohuss

  • CSOCSO
    #211
    nem 128 nem 256 hanem 32 bites!! amd ből lassan jönnek a 64 bitesek is... meg másból is.. a kormányt nem adom el
    1)meghalt a pedal része remelem megszerelik ( lehet hoyg me ms:)))
    2)nincs masik ertelmes kormany!!
  • mohus
    #210
    add el:)
  • mohus
    #209
    32??????
    32 bit????

    na ne....nem 128???
    mér nem?
    nem itt van a kutya elásva?
    szaggatás v-sync stb???


  • mohus
    #208
    sajna nem:)

    de most mi a töknek izguljak rá...még mindig a GT3-mal megyek....
    f12001 nyitott a szezon...azt is csinálni kéne:)

    és még a halom sport:)már izomlázam van
    NHL2002, PES...mind bajnokságok

    ezenkívül asszonykámmal várjuk a csemetét...igazi real 3d nem prerendelt baba lesz ..interaktív....igazi hanggal...torzításmentesen:)
    és sörözni sem árt néha...meg forumozni:)

    én csak röhögni járok be ide...kikapcsol az a fanyar FREAK és PYREX PC-s duma:)))))X EMU-ra várnak és fanyalognak, ha más jót játszik

    "a ps2-n van usb???"....bazzz
    hát mit szól ide, az aki még ps2-t sem látott:)minden boltban ott fityeg, de megnézni 30 cmről azt már nem:))))

    na ez okoz vidámságot....

    közben egy szaros PS2 ára az uj csucs GEF kártya alatt van:)..de juszt sem vesznek...marad a fanyalgás
  • mohus
    #207
    ja tüskéken állnak a hangfalaid?hangelnyelő bélések??aranyozott csatlakozók?...

    egy filmben valóban számíthat...de egy autós játéknál????örülsz ha a pályán maradsz, és nem azt füleled hogy most a hátsó hangszórók sztereok-e...inkább ne szagasson és legyen irányítható...és a hang meg legyen igazi motorhang...ne valami sipákolás
  • CSOCSO
    #204
    most mi csináljak? azé me jo kormányt gyártanak azért az nem azt jelenti hoyg jo konzolt is csinálnak:)
  • CSOCSO
    #203
    basszameg gyorsabb voltál:)
  • CSOCSO
    #202
    32 :)
  • mohus
    #200
    na csocso...ez egy MS termék:)))méghozzá kemény pénzmagért...hogy lehet idáig süllyedni

    egyábként PS2-höz Logitech...force-os 130 EURO...the best
  • mohus
    #199
    miért?...hány bites a P4??????
    na valaki
  • mohus
    #198
    ezt fájt:)))

    bmeg ez marhára fájt:)))

    az x konzol és a PS2 is....az hogy usb van rajta attól még semmi sem lesz PC:)))SQJ szerint az X az PC?:)
    ennyi erővel a kenyérpirító is konzol mert villásdugóval csatlakozik az elektromos hálózatra...mint a többi konzol...
  • CSOCSO
    #197
    ez igy ebben a formában hülyeség hoyg hány bites egy p4 mit gef 3...
  • mohus
    #196
    hát remélem is....

    legjobban X-en és PC-n kéne kinéznie....

    X-en nem kell ugynis megküzdeni az irdatlanul ócska oprendszerrel értsd megeszi a gép erőforrásait:)))
    aztán PC mert ugye vannak 1.6GHz gépek és ugye az 6-szor gyorsabb...mint a PS2....
    jut eszembe PC fanok...hány "bitesnek" számít mondjuk P4 geforce 3 kártyával????

    ha ezek után mégiscsak a PS2 jó helyen végezne, akkor kérdem én mi a picsát csináltak a hardware-esek 2 évig?:)))))
  • CSOCSO
    #195
    nemsok bajom a ps2-vel csak ha szidja a pc-t a kölök akor nemtom i a faszé csodálkozik ha visszaugatok neki... nemtom ezen mi a fura?
  • GAMECUBE
    #194
    CHEAPBUYY:)

    SSX trickyre gondolsz?:) Mert csak olyant adtam el, simat senkinek:)
  • CHEAPBOY
    #192
    Ehh de nem am:)
    En utoljara talan 2 korul voltam itt.
    Amit Ramzanak irtam utoslot a PCs topicba hogy ne felj ott leszek .... stb na az volt az en utolso idopontilag is utolso hozzászolasom.
    Utana pápá vot:9
    Szeretem amikor valakik itt atveszik egy csavesz nevet.
    De Te ki is vagy?
    Milyen gamet vettel tolem?:)
    Nem esik le:)
  • CHEAPBOY
    #189
    Mert nem en, aki voltam evvel a nevvel delutan:)
  • CHEAPBOY
    #187
    Te ki vagy?:)
  • FREAK
    #183
    tudod : vagy jó a hang, de szaggat, vagy fut a grafix, de csirke a hang :))))) kompromisszumos megoldás :))
  • FREAK
    #182
    :)))))))
  • rolika
    #180
    a zenét persze, hogy sztereoban kell nyomni :)
    de a film az más :)
    és nem sux a ps2. csak fogalmam sincs, miért hagyják ki az 5.1 hangot... még optikai kimenet is van rajta, a dvd-filemeket is 5.1-ben játsza le, szal nem értem
  • FREAK
    #179
    ja, értem, szóval ps2 suxx :))))))) kool :))))))))


    én zenész létemre leszarom az ilyesmit, többnyire sztereóban nyomom egy kis EAX-szal fűszerezve :)
  • rolika
    #178
    pl a dpl csak 4 csatornás (jobb első, bal első, center, két hátsó, ez utóbbi együtt, úgyhogy csak mono), míg az 5.1 5 teljesen különálló csatorna + mélynyomó. ez így nem tűnik soknak, de hallgasd meg valahol, és majd meglátod... ööö... akarom mondani, meghallod :)
    most jött ki dvd-n a mission impossible, és csak dpl-es magyar hang van rajta. az angol ugyan 5.1-es, de nincs magyar felirat... suxol is mendenki

    ez eléggé off volt, bocs
  • FREAK
    #177
    mi a nagy különbség?
  • rolika
    #176
    azért egy kicsit elmarad a többítől... 20 helyett csak 14 autó, de ami nekem a legjobban fáj, az az 5.1-es hangzás! hülyeséget írnak, ugyanis ég és föld a kettő között a különbség! az mond ilyet, aki nem házimozin tesztelte le a game-eket: egy sima tv-n tényleg ugyanúgy szól mind2 :)
  • FREAK
    #173
    lelki nyomorom még nem ért véget......... bármikor megvehetném, de így költözés előtt rettegek az asszony haragjától.......... pedig ő azt mondta, megvehetem........ de miért érzem mégis úgy, hogy utána csak terror lenne? :)
  • rolika
    #172
    ilyennel már nyomultam, nem rossz :)
    de az enyám se, az a legkúlabb :)
  • CSOCSO
    #171
    ez meg csak simán tökéletsre van szabva:)))))))))))
  • CSOCSO
    #170
    Ferrári licensz
  • CSOCSO
    #169
    MOMO licensz