411
  • gamemaster47
    #411
    baracska12 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Lécii segíts én is a thepiratebay.org - ról szedtem le de se crackmappát se semmit nem találok előre is kösz
  • Kispál Laci
    #410
    Hellosztok!
    1.Azt szeretném tudni hogy hogyan lehet csinálni képeket(tom hogy a screenshottal lehet fotózni, de akor meg belelóg a képbe az ahová beírom a kódokat és elteker szinte mindent
    Tudnátok segíteni??
    2. Azt meg tudnátok e mondani hogy hogyan lehetazt megcsinálni hogy a Jedi pofázzon meg mutogasson ÁLLANDÓAN a sithekenek?
    3. Kyle_boss-al hogyan lehet azokat megcsinálni hogy úgy pofozkodjon mint a 3. rész végén.?
    ???? Tudnátok segíteni??????????
  • kavaro
    #409
    ki kell menni a szabadba, és ha lenézel van egy rész, ahol folyamatosan kijön egy cső, és vmi hulladékot dob ki. abba kell bemenni, és gyorsan szétlőni az energiatápláló akármiket, mert kül. megsülsz.
  • baracska12
    #408
    Elakadtam, lécci segítsetek!
    A második a bányás pályán vagyok és mindenkit kinyírtam akit találtam, de nem tudom hogyan kell továbbmenni. Van egy kis fülke ahová konténerek repülnek be, talán ott van a dolog nyitja, de nem tudok rájönni, már vagy ötször végigjártam a pályát.
  • bibi1998
    #407
    Helló! elakadtam. Hogy kell kinyitni a tetőt hogy Lando hajója el induljon,
    az egyik felét kinyitottam és a másik felét nemtalálom.
    segitséget kérek!
    Üdv: bibi1998
  • McCartman
    #406
    hello,
    a jedi knight 3 végigjátszása után érdemes ennek nekikezdeni vagy csak csalódás lenne a 3. rész után?
    előre is köszi:
    Zoli
  • baracska12
    #405
    www.thepiratebay.org én is onan töltötem le és megy
  • baracska12
    #404
    ót akatam el amikor felvatem az első eröt bementem a terembe kiad sok táblál és azt kell huzigálni hogyan kell megcsinálni????????????????? előreis kőszi
  • laciword
    #403
    Nem tudja valaki honnan tudom normálisan letölteni és nem egy csomó tömörített fáljt?Segítséget!!Please!
  • ToniN
    #402
    Tud valaki cracket hozzá?Ha tud akkor irja le ide hogy hol.Kösz!
  • Boros Gergő14
    #401
    kösz

  • Tóth Tibor
    #400
    ha elméssz a terem széléhez egy ajtóhoz, vágd el az ingáknak a kötelét :):)
    ui: karddobással
  • Boros Gergő14
    #399
    Senki se segít?Ne már.:(
  • Boros Gergő14
    #398
    hello
    Help!!
    Azon a pályán vagyok amikor meg kell szerezni az első erőket és a jedi kardot.Megszereztem a jedi kardot de nem tudok semmere se menni tovább már bejártam az egész pályát de nem tudok tovább menni.hogyan kell ezen a pályán tovább menni?
  • spk202
    #397
    hehe
  • NEOreg3
    #396
    nincs kedvem keresgélni, de ha veszed a fáradtságot akkor itt megtalálod
  • ammer 1227
    #395
    sziasztok szeretnék ehez a játékhoz magyarositást
    köszi elöre is
  • Bandras2x
    #394
    A problémád az, hogy a gépben olyan videokártya van, ami nem támogatja alaból az OpenGL-t. Jellemző a Nvidia-s kátyákra, ha a gyári driverrel van fenn. Nekem simán megoldotta a probélmát az Nvidia detonátor bármelyik (javasolt alegújabb, amit itt is leszedhetsz asszem) verziója.
    Király játék mi? Alig várom, hogy kijöjjön ősszel a Battlefront 2.
  • okok
    #393
    Szeretnék ujra jáccani a jkiivel egy másik gépen de ezt irja ki: GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem ezzel mit tok csinálni????


  • Bandras2x
    #392
    Hi Mindenkinek!

    Nemrég vettem elő ezt a játékot és verem a falba a fejem, hogy eddig nem értem rá jáccani vele. Egész jól megy, de itt a végefelé elakadtam a Yavin-nál. A mocsárban szépen átjutottam a roncsnál, a hasadéknál leőltem két darkot, meg utánna volt még kettő. Átmentem egy folyosófélén és kijutottam egy vízes részbe. Itt is leöltem mindenkit kivéve a haver katonát, aki egy fekete ép repülőgép mellett álldogál egy doboz tetején. A gondom az, hogy innen hogyan tovább? Jártam mármindenhol, de nem tudok továbbmenni.
    Ha még valaki figyeli ezt a topicot help please.
  • ollie
    #391
    Háj evribodri!

    Szal van valami furcsa grafikai bug nálam, találkozott már vele valaki? A probléma, hogy a karaktereknél a fény árnyék átmenet nem folyamatos, hanem poligononként ugrál egy elég határozott vonalon (tehát a világos részek meg a sötétek hírtelen váltanak át egymásba). Majd holnapra csinálok screenshotot is. Egyébként ugyanez a probléma a Start Trek Elite Force 2-vel is, sőt ott durvább.
  • janos666 #389
    Heló!
    Ha szeretitek/vagy valamikor szerettétek ezt a játékot ajánlom nézzétek meg a www.tar.hu/janos666 oldalt!
  • janos666 #388
    Heló!
    Ha szeretitek/vagy valamikor szerettétek ezt a játékot ajánlom nézzétek meg a www.tar.hu/janos666 oldalt!
  • djcom
    #386
    Állandó magyar server:
    iso-x.servegame.com
    password:jedi
  • Sub Bass12
    #382
    Hát az lehet hogy a gép tudja de nekem egyelőre még nem sikerült...majd még próbálkozok fal nélkül is és akkor elmondom hogy kell
  • Sub Bass12
    #380
    Hát ez 1xű...állj a fal mellé és folyamatosan nyomd azt az oldal ahol a fala van,aztán ugorj kettőt.
  • Sub Bass12
    #377
    Üdv!!! Akinek valamilyen kérdése van JK2-vel kapcsolatban az forduljon hozzám: [email protected]
    kódjaim is vannak :)
  • villi
    #376
    Magyaron már kijátszottam,persze angolon is.MOIMRE!Szerintem te az űrbázis pályán vagy.Ha bekapcsoltad az áramot,akkor a lift ,űködni fog és az ablaknál a jobb oldali hangárt nyisd ki.Ott lesz a megoldás.(Kapcsold be a jobb gombot,majd alrébb nyomd meg a pirosat,mert azt hiszem hogy piros volt)
  • Kex
    #375
    playercenter.fw.hu !! magyarnyelvű végigjátszás

  • Kex
    #366
    sajna nekem is csak 1.0ig van
    src="http://www.freeweb.hu/playercenter/kex.jpg">
  • Bandew
    #358
    Írd le, hogy hol akadtál el!
  • Bandew
    #356
    Én találtam olyan rajongói honlapokat, ahonnan lehetett letölteni karaktereket, csak az a vicc hogy nem tudtam. Ha rákattintottam hogy download, akkor kiírta hogy tömörítve akarom e letölteni. De utána bármire is kattintottam, mindig visszalépett. És akármilyen gépről próbálom, mindig ugyanez a helyzet.
  • Bandew
    #353
    Használd a Forcepusht, nekem úgy jobban ment.
    Lökd ki, majd vedd fel.
  • nortsen
    #352
    Halihó!

    Meg tudja vki mondani, hogy a jediplus modban hogyan kell repűlni?
  • Tomy-Boy
    #326
    Sikerült megölni a gyíkfejet.
  • jango fett
    #319
    Nem tudjátok honnan tudnám letölteni a játékot mert a másik gépem vinyoján maradt és nem tudtam kiirni a gépet meg már eladtam elöre is köszi
  • Qlin
    #314
    Nem tudok továbbjutni a 3. pályán.
    Segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Qlin
    #313
    Hova lehet beírni a kódokat?
  • mutánsláb
    #305
    Pályakészítőkhöz egy két szavam lenne... MIELŐTT LELŐNÉM ŐKET!!! :)
  • spider
    #299
    Nálunk most 33 ezerért lehet venni bruttóba