511
Megszűnik a 150,-Ft-os kedvezmény július 1-től
  • CSOCSO
    #464
    hm..emberek... számolgattam egy kicsit...
    szal van az otthon csomag...
    5 ft 18-07 ig...hétvégén full!!!!
    2000 ft havonta...
    nah már most.. kiszámoltam hogy ha full egész végig fent vagy akkor max 2500-ft kell fizetned..nah mármost barátok közt is ( ha ez igy igaz) akkor MATÁV RULEZ!!!
    uyganis nekem az elöfizetés 4 ezer és a mindnekinek vagy mi a csöcs másik 4 ezer!!!!
    ez igy 8 ezer!!!!!!!!!!!!!!!
    tehát 4 ezerrel jobban járnék és hétvégén egész nap netezhetsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    bazzeg ha ez igaz akkor igen is jol jártatok.. ( nekem kábelem lesz
    de!! nem hinném hogy ez igy van..mert akkor Mo-n én lennék az első aki erre rájött... vagy mivan?:)
  • CSOCSO
    #463
    elvileg olyan 2-3 ezer ft...
  • CSOCSO
    #462
    uhh vagy mégsem.. pill..
  • CSOCSO
    #461
    szvsz olyan +1ezer ftmax 2
  • lck
    #459
    Különben tényleg genyák!
  • lck
    #458
    Te CSOCSO ez nem a gumiszoba
  • CSOCSO
    #457
    Hm..most figyelem a reklám szöveget:
    -nyugalom a lakosság tönnsége nem őrűlt meg teljesen, nem dobják ki a telefonjukat..vagy vmi hasonlot mond..
    szal szerintetek mi megőrűltünk azé mert ti mocskos zsidó köcsögök vagytok? he!!! kapjátok be buziszájú matávkurvák!!!!
  • skorpio7
    #456
    Remélem , így már jó lesz .

    LANPORT
  • skorpio7
    #455
  • CSOCSO
    #451
    http://pohly.adatpark.hu/cgi-bin/forum/viewthread.php?tid=109&repi=3
  • I.C.ram
    #449
    dehogy adjak vissza a belepes dijat :)) nem lenne nekik semmi uzlet benne... sot hogyha az ADSL szerzodes lejarta utan lemondod es nem tudod vissza adni nekik a cuccokat amiket adtak akkor meg azt is felszamlazzak... ja es az ADSL sokkal jobb mint a kabelnet tehat nem erdemes atterni ra.. bar te tudod. (most jon az a resz hogy "faszt jobb az ADSL huzza innen")
  • artschi
    #447
    Ha valaki le akarja mondani az ISDN-jét, akkor a matáv 1212-jét kell hívni, és ott kell kérni egy nyomtatványt, amit majd elküldenek, azt értelemszerűen kitöltve kell visszaküldeni, és elvileg utána jönnek ki majd leszerelni a cuccot.
  • lck
    #446
    persze ha nem lesz foglat meg ilyesmi ( Kiwwi )
  • lck
    #445
    Indexen van valami free elérés. Majd 2 órától 7-ig az nyomom. Az pont elég lesz.
    Aláírás:
    Éjszakai bagoly
  • lck
    #443
    oszt utána mobil
  • lck
    #442
    Elvileg. Ha meg nem legfeljebb az utolsót nem fizeted be.
  • Shep
    #441
    Akkor ehhez a 150es dologhoz nem kell semmilyen plusz előfizetés ez jár mindenkinek, felcsatlakozok és 150ig számláz ugye?
  • Mike
    #440
    Na mert ez a 150 forint olyan fasza, főleg freestarttal ugye
  • St
    #439
    ne legyetek már lámák, van még 1 hónap
  • skorpio7
    #438
    A lényeg , hogy a MINDENKINET előfizetés mától megszűnt , de a 150 forintos kedvezmény megmaradt AUG. 1-ig .

    Mindenki magától döntse el , hogy erre az 1 hónapra milyen előfizetést választ ... már ha volt ilyenje .
  • Kánya
    #437
    igen...
  • Hitm@n
    #436
    Szóval akkor én is netezhetek még egy hónapot??
  • Punker
    #434
    Már csak 30 :((
  • Hitm@n
    #433
    Valaki mondjon már valamit,még van 50 percem!!

    Netezhetek aug.1.-éig?
  • Punker
    #432
    szeva
  • DOGMAN
    #431
    Csá mindenkinek DOGMAN voltam majd eccer talán lesz itt is xDSL és akkor újra leszek.
  • Punker
    #430
    nem vagy egyedül. :(
  • gtom
    #429
    NA HALI MINDENKINEK! LEHET HOGY MOST UTOLJÁRA ÍROK IDE BE!(sajnos)sux MATAV
    gtom voltam
  • Hitm@n
    #428
    Na most már tényleg nem értem! Eddig is tudtam,hogy néha nagyon láma vagyok,de most túlteszek önmagamon...

    Valaki mondja már meg nekem,hogy akkor meddig netezhetek az Axeleros Otthon csomagommal,tel.modemről?

    Augusztusig vagy még bő 2 órahosszáig? Mert nem mindegy...
  • Shep
    #427
    A 150FT os kedvezmény akkor marad júliban ami hogy is néz ki?
  • mateos
    #426
    nah holnaptól sokatokat nem lássuk :(
  • Morfi
    #425
    Na jah, a 40 óra az a magyar átalg. De arra nem gondoltak hogy van aki 10-20 percet van a neten és van aki több órát. És az így kijött átlagból csinálnak 1 olyan kedvezményes csomagot amelyikre nem igen fognak előfizetni, pláne azok nem akik netfüggők...
  • FrezeR
    #424
    az van hogy mostantól 400 óra helyett 40 órát netezel ugyanannyi összegért.. magyarul szívás!
  • FrezeR
    #421
    igy is ugy is megszivjuk..nevetséges hogy 40 óráért 8500ft-ot kell adni..1 az hogy a 40 óra az egy hónapban semmi (már annak aki naponta nyomja 6-7 órát is vagy többet) meg amugy is most igy ugyanannyit fizetünk csak nem cirka 3-400 órát netezhetünk ennyi pénzért hanem 40-et..szép lesz!
  • Aquli
    #420
    a 150Ft-s az volt automatikusan minden matavosnak, arra nem kellett elofizetni, az annak is volt, aki csak telefonalasra hasznalta a vonalat.
  • mikike
    #418
    érti valaki?
  • Totya000
    #416
    es a 150ft-os kedvezmeny automatikusan van a Mindenkinek helyett aug.1-ig?
  • Totya000
    #414
    nekem 4000 ft-os kedvezmenyem van.
    ez most megmarad aug.1-ig?

  • PetruZ
    #413
    Két új csomag lesz augusztustól:
    Az egyik 15 órás és max. 3500, a másik 40 órás és max. 8500 Ft lesz. A csomagokban - állítólag - benne vannak a telódíjak is, valamint a "szokásos" időszakban használhatóak fel: munkaidőben 16-07, hétvégén full.
    (a rádióban hallottam én is)
  • Dikkma
    #410
    Mondjuke első hónapban nekem is kijött 36 ezres telószámla.. de következőben korrigálták.

    Annyira jó, bemonták az előbb a híradóban, hogy a koormány és a matáv új, az eddigieknél KEDVEZŐBB csoamgokat jelentett be.