511
Megszűnik a 150,-Ft-os kedvezmény július 1-től
  • rage
    #162

    Ez se rossz:
    ---------------

    Tisztelt Ügyfelünk!



    Az elmúlt néhány nap szeszélyes időjárása ellenére is napról-napra többünket csábított a természetbe a kellemes meleg és a friss tavaszi levegő.

    Ha ablakából kinézve úgy érzi, hogy legszívesebben a fél világot bejárná, ma már nem kell sokat töprengenie a megoldáson: vegye fel kedvenc ruháit és maradjon otthon!



    Az Axelero DSL technológia segítségével ugyanis fix havi díjért internetezhet akár egész nap, a leggyorsabb modemes kapcsolásnál is hétszer gyorsabb letöltési sebességgel - egy kellemes séta előtt, után vagy akár helyett is.



    Mindez most a korábbinál kedvezőbb feltételek mellett elérhető: a május 8. előtt legalább egy éves Axelero DSL Otthon előfizetést megrendelő ügyfeleink bruttó 10 000 forint belépési kedvezményt kapnak s az első hónapban ingyen használhatják Axelero DSL hozzáférésüket. Előfizetőinknek az ADSL szolgáltatás kiépítéséig ingyenes modemes internet-hozzáférést is biztosítunk (vagy meglevő kapcsolt vonali Axelero internet-hozzáférését ingyenessé tesszük) - a kedvezőbb árú net korszaka így akár már néhány napon belül elkezdődhet az Ön otthonában is!



    Weboldalunkon részletes tájékoztatást talál akciónkról és az ADSL technológiáról - de akár meg is rendelheti szolgáltatásunkat az Axelero Online Áruházban!



    Üdvözlettel:



    Az Axelero csapat



  • mikike
    #164
    de azért lemondani se olyan könnyű a netet nem?
    én ehhez nem értek, de van valami trükk, ha 2 éven belül lemondod a netet + az isdn-t akkor még fizetned kell xyt
    vagy hogy van ez?
  • Garfield
    #166
    Petíció FLAME:

    Mint ex-Vivendis, jelenleg LAN-os, néhány gondolat jutott az eszembe a petíciónak nevezett förmedvény elolvasása kapcsán.

    Ha valami biztosan árt ennek az ügynek, akkor az ilyen ostoba, demagóg felhívások. Nem a felhívás tényével van bajom, hanem a felhívás szövegével.

    1. Akkor most mivel is van baja a kedves petíciózónak? A távközlési szolgáltató árképzése ellen? Azzal az árképzéssel, ami kormányrendeletben van rögzítve, fillérre pontosan? (51-es körzetszám) Vagy az internetszolgáltatók díjszabásával? Amihez pedig semmi köze a távközlési szolgáltatónak... Hogy arról ne is beszéljünk, hogy egy kedvezmény kapcsán megy a felháborodás. Ha valamelyik hipermarketben végetér a kedvezmény, akkor is petícióztok?

    2. Azért, mert valahol nincs lehetőség a kábeltévés szolgáltatásra, vagy egyszerűen csak nincs visszirányúsítva a kábelhálózat, ott miért a távközlési szolgáltatón kell leverni az internet hiányát?

    3. Már elnézést, de milyen alapon követelnek maguknak az aláírók MINIMUM ADSL-t vagy kábelnetet? Mert az "Ahol technikai okok..."kezdetű mondat ezt akarja sugalmazni.

    4. Miért kell korlátlannak lennie az internetelérésnek? Az internetezés nem feltétlen egyenlő a programok tonnaszám történő lelapátolásával.

    5. Különösen pofátlanságnak tartom, amikor odabiggyeszti a kedves levélíró: "összesen maximum bruttó 10 ezer Ft lehet!". Állami támogatást ne kapjanak?

    6. Miért nincs egy büdös szó sem arról a sokkal fontosabb dologról, hogy egy csomóan a 150 forint miatt köttették be az ISDN-t, egy- vagy kétéves szerződéssel. Most a nyakukon marad a dráa előfizetés - kihasználatlanul.

    Összességében: a petíció írója a nethasználatát tekintve az magyar netező (ez most a lehető legpejoratívabb értelemben kell érteni), aki a 150 forintot párosítja a FreeStart-tal, neadjisten még reklamál is azért, mert az a mocsok FreeStart eddig óránként megszakította a vonalát és ő nem tudott töltögetni egész éjjel. Az ilyen modemeseknek nagy az arca a fórumokban, hogy miért nem kapnak ezt meg azt, de feltölteni már büdös nekik, merthogy ők modemesek...
    Természetesen tisztelet a kivételnek.

    Ha valamivel nevetségessé válik az egész "ellenállás", akkor a fenti felhívással biztos. Miért csináltok magatokból bohócot ezzel az irománnyal?

    U.i.: Nem vagyok sem MATÁV, sem DT-részvényes.
  • atee
    #167
    irtam levelet a matavnak mert most kuldte a hivatalos papirt ajanlva ,hogy megszunnek a kedvezmenyek!
    Erre valam sablon valasz jott vissza Turelmet kerjuk hamarosan felkeressuk ajanlatunkal!:)))
    NA erre kivancsi vagyok ugyanis se kabel se adsl nincs itt !
  • Laalee
    #170
    az uj kormany most ult le targyalni a matavval a kedvezmenyeket illetően, gyanitom az egesz hercehurca arra megy ki hogy a matav lehuzzon egy zsiros allami tamogatast...
  • Mike
    #171
    Szvsz nem fogja tudni véghezvinni a Matáv akkora lesz rajtuk a nyomás. párszor már meghátráltak, most is megfognak. Csak az a lényeg, hogy fogjunk össze, és ne legyünk birkák!
  • Mike
    #172
    A matáv nyomatja az axelerot, a többi szolgáltatót pedig ellehetetleníti.
  • Mike
    #173
    Matáv, Axelero, Westel
    Egyik sem kell!

    Mondj NEMET a Matávra!
  • Efreet
    #174
    ... netezz mobiltelefonról 9600-al :)
  • Mike
    #175
    Azért kedves Garfield, mert nagyon sok mebernek a Matáv adja az egyetlen lehetőséget a világháló eléréséhez. És azlrt 10e forint, mert nagyon sokan vannak kis hazánkban akiknek még ez is sok. És nagyon sokan használják a freesatartot, hiába olyan lassú, mert nincs pénzük az internetre. Nem hiszem, hogy ez a réteg megszálottan töltögetne. Aki annyira töltögetni akar, az megoldja máshogy.
    Tudod, kedves Garfield ez egy életforma, amiről nem egykönnyen mond le az meber. Hanem csak ha nagyon muszály, és teljesen ellehetetlenítik.
    Tudod, kedves Garfield, nekem is Chellom van a UPC-től, amiért fizetek is havi 11e-t, ami azért elég sok, ha lenne családom, és mondjuk havi netto 60e-ból kéne kigazdálkodni.
    Tudod, kedves Garfield, ezzel együtt messzemenőkig támogatom a dial-up-os közösséget, mert én is sokáig csináltam, nagyon sokáig nem is saját accounttal, mert nem volt arra pénzem, hogy a havi 10-12e Ft telefonszámla mellett még az isp-nek is adjak havi 6-7e-t. Mert dial-up-nál az isp-nek külön tejelsz, és nem is keveset.
    És emlékszem arra amikor óránkánt 240 Ft volt éjszaka! a net

    Ugyhogy én nem használok Axelerot, Westelt sem, és a isdn-t is visszaadom amint lehet.
    Sőt ha a upc telefonos szolgáltatását elindítja, elgondolkodom majd azon is.
  • ibrahim
    #177
    Osztom a véleményem MIKE kollégával igen itt a legjobban a modemesek vannak meglove, és megszivatva.......
  • Garfield
    #178
    Csakhogy itt nem az internetezés ellehetetlenítéséről van szó, hanem a korlátlan internetezés végéről! Ami pedig nagyon nem ugyanaz!
  • mikike
    #179
    igazad is lenne idióta, csak akkor nem úgy kellett volna az ISDNre rászedni az embereket, hogy ez milyen jól párosul a Mindenkinek csomaggal és mennyire szükséges lesz majd az ADSLhez
  • atee
    #180
    nagyon jo akkor nem lakhatsz jol de azert anyit kapsz hogy ne halj ehen!!!
    Fasza...
  • Pheel
    #181
    És szerinted az fair, hogy a szerencsések ADSL-en netezhetnek korlátlanul kevesebbért, mint a kevésbé szerencsések közel sem korlátlanul és sokkal lassabban dial-up-on?
  • Dikkma
    #182
    Itt igenis az internetezés ellehetetlenítéséről van szó, ugyanis eddig havi 450 órát netezhettem 10k-ból, ezentúl 15-öt.
    Szeritned megéri? Nem. Nem is lesz netem. Szóval ellehetetlenültem. Lemondom a netet, meg nem kell mindenkineket fizetni, majd csak az isdn szerződésből hátralevő ideig fizetem az isdn-t, tök feleslegesen.
    Mi ez ha nem ellehetetlenítés?
  • atee
    #183
    Igy van iagazad van.
    Bar meg azert remenykedek hatha lesz valami ertelmes es jo megoldas
    En semmikeppen sem akarom fizetni az isdn-t tovabb ha nem hasznalhatom.... vagy hasznalhatom de nem eszem:)((
  • Shep
    #184
    Miért beszél itt mindenki korlátlan netezésről? Az este 6 tól reggel 7ig tartó időszak nállam nem a korlátlant jelenti, szóval nem ezen kéne lovagolni, mert ez aztán minden csak nem korlátlan.
  • atee
    #185
    jo ha igy jobban tetszik szarbol csinalnak meg szarabbat.
  • Alexease
    #186
    A Matáv intézkedések elleni demonstráció koordinációs oldala.
    http://www.nyoc.hu/matav
  • Geronimo
    #187
    Jol van.....megkezdodott a kommunizmus...ugy nez ki, a reszvenyesek nincsenek a penzuknel, meg kell oldani.....
  • KeKKSZike
    #188
    Vége a 150FT-nak, de olcsóbb lesz az ADSL, nem?
  • Shep
    #190
    Hat persze olcsóbb lesz úgy 2500ban
  • atee
    #191
    Ha lenne mindenhol egyaltalan....
  • Pheel
    #193
    Én éppen azt számolgattam, hogy ha az előfizetési díjat is számolom, akkor levelezni mobilon keresztül olcsóbb, mint vonalasról. Másra pedig luxus lesz használni bármelyiket is, ha netezésről van szó.
  • CSOCSO
    #194
    azt kéne tenni hogy mindnehol elkezdeni bevezetni valami jo kis vonalat.. tényleg amit késöbb lehet fejleszteni gyorsabbra stb.. ahol még csak építeni fogják azoknál hagyják meg a 150 ft-t... aki nem fizet elő a cable ra annál töröljék el.. aki elöfizet de nákla még nem lehet annál hagyják a 150 ft-t!!! ezt káéne tenni.. ök is jol járnak mert megéri megrendelni a cable-t de nem 14 ezeré bazzeg az kurva drága... 10 ért jo lenne!!
  • atee
    #195
    igazad van igy kene eljarni szepen folyamatosan eszszeruen ahol van lehetoseg atterni masra ott megszuntetni persze az esetleges isdn elofizut lehessen lemondani vagy levaltani!
    Ahol meg meg technikaligan nem megoldhato valami jobb kapcsolat ott jobb hujan addig meghagyni a kedvezmenyt!
  • CSOCSO
    #196
    isdn lemondás sem éppeszű! 4500 ft az isdn... a simka vonal meg 4000 azhem.. semmi értelme.. akkor 1 ezerért bazzeg legyen két vonal telefonilag... nem ezzel az egy ezzerrel vana baj!! jut eszembe csinálunk olyat hogy ahoyg megszünik a 150 ft nem jövünk fel ugy jo 1 hétig a netre..de ugy jo sokan.. ha vagyunk párezren :))))) akkor már jok vagyunk:)
  • izb
    #198
    Csak egy nicknek uzenem!!
    Baratom,egyetlen felebaratom!!
    Ha meg akarod mutatni,hogy milyen kis gyengeelmelyu vagy,nagyon szivesen segitek neked ,hogy megtalald,azt a helyet,ahol eljuthatsz a Nirvanaba,es meg tovabb is!!
    Josz,irsz,marhasagokat persze,irod hogy te is dial elofizeto vagy,igy egyet nem ertek!!
    Miert fikazod az anyagot??
    Nem ovodas irta,semmi problema nincs vele!!Talan a helyesirassal lehetnek gondok,de most oszinten,mennyi idobe kerul ezt gepbe vinni es kijavitani???
    Semennyiben,arrol nem is beszelve,hogy ez meg csak egy piszkozat!!
    Tehat mondhatjuk,ha mashogy nem erted ,BETA verzio!!
    Max elofizetesi "koveteles" meg azert van,kis pöcsos,mert az ilyen hulyek,mint te meg arra sem kepesek,hogy rajojjenek,akinek ADSL van az vigan elvan max 10000ft kolcseggel egy honapban,de te aki othon kb egy orat var ,hogy kedvenc gyagyas oldala lejojjon,hal istennek a Mindenkinek csomag eltorlese hatasara,nem fog 10000ft fizetni,hanem mennyit is??
    Kitalalod???
    Rajosz magadtol is??
    Na ha rajosz magadtol is,akkor vonulj el a budiba,fog elotte egy Nepszabadsagot,es torold ki vele a seggedet,mert ebben biztos hogy nem lesz helyesirasi hiba!!
  • izb
    #201
    Senki nem fog bevezetni semmi jo kis vonalat!!
    UPC az anyaceg csodje miatt a halalan van,es tovabb mar nem fejleszt(nem vasarol teruletet) hanem csak a meglevoket boviti,foldozgatja,mert itt sem beszelhetunk valos minoseg emelkedesrol!!
    Ez is a vegen olyan lesz,mint a modemes kapcsolat,ha nem fejlesztik magat a savszelesseget!!
    A masik!!
    ADSL csak varoskozpontokban megvalosithato(Anyagilag visszaterulo),nagy telefonkozpontok 3 km tavolsagaban!!
    Ha mondjuk Juci neni kint lakik Kukutyin falvan,es a szomszed kutyajan kivul nincs mas kommunikacios partner,akkor o valszeg cseszheti az olcso netet,hogy Amerikaban elo unokajaval telcsizhessen!!
    Tehat itt sem lesz fejlesztes!!
    Summa summarum,marad egy ket alternativa,ami manapsag is letezik!
    Ilyen pl a mikrohullamu net!!
    Nem is draga!!
    Csocso!!
    Nem akarja senki lemondani az ISDN vonalat,de azon kivul,hogy a netezesben egy kicsit gyorsabb(nagyon kicsit)
    masra nem nagyon jo!!Arrol mar nem is beszelve,hogy a beetetett emberek,akiknek a 99% azert vette az ISDn hogy netezzen,most egy oriasit szopik!!Magyarul alairtak 2 evet,tok foloslegesen,mert amire vettek ezt a szart,arra mar nem fogjak hasznalni.Havi 7500 ft 60 oras csomag+ az ISDN mindenfele elofizetese.Mire az ember ezt kinyogi,lebomlik,es utana mar kar gondolkoznia,hogy ki az a geci aki atbaszott!!


    Meg valami!!!
    Johogy nem fogsz feljonni a netre a 150ft megszunese utan!!
    De nem azert,mert nem akarsz:)))Ugyi????
  • izb
    #202
    Faszok??
    Nincs egy sem??
    Magadat miert nem szamolod bele??
    Akkor mar lenne egy !!
    Engem kurvara nem erdekel az,hogy te mi a szart pofazol!!
    Ha megszunik,nem fogsz netezni,vagy nem fogsz annyit,es legalabb nem jartatod itt a hulye pofadat,es teret engetsz masnak is!!

    Primitivsegrol annyit,hogy megiteles kerdese,de magamrol tudom,hogy ez maskepp van,de benned biztos vagyok,hogy a sotet oldal szulotte vagy:)))
    Menj haza fikazd anyukad,es huz a gecoba!!
  • izb
    #204
    De azert elgondolkodtato,hogy vannak ismeroseid!!
    Nem semmi!:)))))))))
  • izb
    #206
    Ki a jo fasz irt Muholdat?????????
    Te mar rosz a szemed is??
    Bazzeg nem csoda ha sok a helyesirasi hiba,ha meg olvasni sem tudsz,de amit elolvasol,azt is rosszul!!
    Anyad gyereket akart azt jottel,vagy mi?
    MICROHULLAMOT irtam!!
    Az nem Muhold,pocsom faszom.
    Hany eves vagy??
    Egyebkent fel kell hogy vilagositsalak,hogy a Muholdas net egyoldalu,de a letoltesnel 2Mbit/sec van tehat ha jol szamolod,akkor a te szaros ADSL-nel kb 7x gyorsabb.
    Tehat most akkor gondolkoz el kis pocsos,hogy ki is a tudatlan!
    Anyunak szolj,rakjon tisztaba marha budos van!!
  • izb
    #207
    Gyere edes es ragd tele a postaladam!!
    Ha mar itt vagyunk talalkozhatunk is,es elmondom neked egy sor kozben hogy mi a velemenyem az ilyen kis tetu szarokrol mint amilyen te vagy!!
    Okoskodsz,tudas nuku ,es meg budos is a szad es fenyegetozol!!
    Addig jar a korso a kutra,mig el nem torik,es ha sokat szarakodsz velem kis pocsos,akkor en is tudok csunya bacsi lenni!!
    Meghozza nagyon nagy savszeleseggel:))
    Igy tehat most meg a szad,meg a labad,anyudnak szolj hogy rakjon tisztaba,es csinalj magadnak egy nicket,mert ebbol latszik,hogy beszari alak vagy,hogy nincs:))

  • izb
    #210
    Hi hi hi!!
    Te el is olvasod,mit irok vagy csak a hulye demagog szovegedet nyomod??
    1.Nincs kurva dragan!!60000ft egy honap,de Ha beszervezel 10 embert(mondjuk neked nehez lenne,mert nincsenek faszok korulotted)
    akkor mar csak 60/10= 6000ft!!Tehat mar nem is olyan draga!Nem azt mondtam,hogy mindenhol van,de ez is lehet egy alternativa!!De mar nem csodalkozom,ha valami nem tetszik,mert aki nem tud olvasni..

    2.ha visszaolvasol,es megbprobalsz ugy tenni mintha menne,akkor lathatod,hogy azt irom,hogy egyoldalu!!Bar mar van olyan szolgaltatasi csomag,amivel lehet ketoldalu kapcsolatot is kezdemenyezni!!Na ezt is megbeszeltuk!!

    3.2Mbit/sec kisebb mint 374kbit/sec
    De jo uj matek ora!!!Kircsi vagy

    3.Baratoddal elsz?Kocsogod??
    Ha nincs net,jo a segg is??
  • CSOCSO
    #211
    nekem jol jön a két teefon vonal bár hoyg nem lesz 150 ft okosság nemhinnám hogy szinkroba fogok anyámmal beszélni.... :))))))))
  • shabba
    #213
    Az a 60ezer sok lesz mikrohullámért.

    http://www.systel.hu/arak.html
  • izb
    #216
    Igen anyadnak is csak egy tevedese volt!!
    Te:)))
  • izb
    #217
    Nemtom te melyikre gondolsz,en arrol beszeltem,amirol nekem van tudomasom!!
    Lehet ennel olcsobb es dragabb is!!
    En csk orulok,ha van olcsobb!!
  • Mike
    #218
    A 18-07 hol korlátlan?