90
  • LoDMaSt
    #90
    vót az MTV-n a mult 7 en fél 10 től, talán most is még van.
    -->MTV<---
  • BaLeeX
    #89
    Műsoron van még a VIasat3-on?
    Mert péntek estéknént volt de mióta bekavartak a műsorrendbe azóta nem láttam.
  • Aspyrin
    #88
    Szerintem elég lapos a film, sokkal jobb részeket láttam a különböző csatornákon annó (a fagyi és a kisautó azért nem volt rossz).
  • Bandee1987
    #87
    nemsokára kezdődik a köv. rész....
  • Bandee1987
    #86
    A mozifilm tényleg jó, kb fél éve láttam. Most szedtem le jackass részeket is netről. (tv-rip)
  • Police88
    #85
    Kibaszott jó ez a film!!!!!!!!!
    Érdemes megnézni!!!!
  • Police88
    #84
    Ma kivettem a videótékából!
  • winnie
    #83
    bizony, van mozifilm, itthon jackass - a vadbarmok támadása címmel jelent meg
  • Police88
    #82
    De van valami film meg van dvd-n a bátyámnak.
  • I.C.ram
    #81
    Én csak Best Of Jackassről tudok, amit DCről szedhetsz le. Film szerintem nincs.
  • Makaay
    #80
    Csak egy link kellene hogy honnan lehet.Nem tudod pontosan a címét,csak hogy az első film.Nem a sorozat.Köszi
  • Makaay
    #79
    Hello.VLki meg tudná nekem mondani hogy honnan lehet letölteni a Jackass filmet??????.Az elsőt feliratos változatban..Sürgős lenne
  • Kolbasz
    #78
    Nem német. Az MTV Europe-on. 21:30 és 22:00 között szombatonként. Ma lájt volt. Semmi különös nem volt benne.
  • PResident Evil
    #77
    asszem német... és késő este...
  • Seth
    #76
    És mikor szokott menni a Dirty Sanchez ? Meg melyik MTV-n: az angolon vagy a németen
  • PResident Evil
    #75
    hát ez van...
  • I.C.ram
    #74
    MTV-m nincs sajna. Matáv Kábelem van. :(
  • PResident Evil
    #73
    MTV-n már a másik sorozat megy...
  • I.C.ram
    #72
    Ezt hol adják?

    Jackass nagyon lapos lett. Mostani, pénteken is elég szar volt.
  • Kolbasz
    #71
    Hé, barátom! Ki mondta ezt, hogy rakás szar? Én csak annyit mondtam, hogy "esti mese", illetve, hogy: "Jackass? Ugyan már...". A MÁSIKHOZ KÉPEST! Nem fikáztam, csak közöltem a fórum népével, hogy már megjöttem Jackassék utódai: még durvábban és még hülyébbek.
    Mellesleg Dirty Sanchez a műsor címe. Ma is láttam, de csak végét. Ízelítő:
    Köröm alá gyufa, gyerek keze lefog, gyufa meggyújt, gyufa körömig ég, gyerek ordít kínjában. Továbbá: Biliárdasztal lukába herezacsi belógat, kedves haver meg golyót izomból nekibikáz. Eredmény: centis vérfolt a zacsin. Már nekem fájt...
  • Vaxi
    #70
    Nem nagy ember... ÉN is faszfejnek tartom, de én aztán nem csinálnám meg, de ő megcsinálja. ÉS ha én nem vagyok olyan bevállalós mint azok, akkor nem mondom azt hogy rakás szar. csak ennyi...
  • Voltan
    #69
    Heh. Ezek aztán tényleg olyan dolgok, amitől egy ember nagyot nő a szememben...
  • Vaxi
    #68
    nem azért hogy kötekedjek, de csak akkor fikézzad őket, ha megeszel egy lepisált hófagyit, feldüx egy kisautót a seggedbe, megeszel sok tojást, kiányod, mekfőzöd, és megint megeszed, megharaptatod a csöcsöd egy aligátorral, és beleugrasz egy szarral teli kanálisba... ha ez megvan, fikázhatod őket!
  • Aspyrin
    #67
    Lapos volt
  • I.C.ram
    #66
    Dede! Rajta is van a Jack Ass DVD-n.
  • Eye-scream
    #65
    Hát nem volt nagy eresztés ez a bárgyugolyó futam...
  • Police88
    #64
    Ezt még olvasni is szörnyű volt!
  • magnum
    #63
    Ágyugolyó futam
  • CSOCSO
    #62
    meztelenul hokiznak?
    ez ismeros.. nemvolt mar veletlen a jack ass ban?
  • CSOCSO
    #61
    ha jol tom ugyan azok csinaljak az egeszet (steve-o meg a haverja)
  • Aspyrin
    #60
    Ma 22:15 vmi Special Gumball 3000 lesz
  • Kolbasz
    #59
    MTV-n megy most a Wild Boys, vagy valami hasonló nevű műsor, mivel a Jackass már lecsengett. Na azok a srácok tényleg betegek! A Jackass ehhez képest esti mese. A gyerek u-szögel hozzászögelteti a farkát egy deszkához; dezodorból rögtönzött lángszóróval pörköli a pöcséről a szőrt; hanyatt ráfekszenek a rajszögre, miközben a társai ugrálnak rajtuk; a deszkához hozzászögelt fülét egy rántással kiszakítja a szögből; meztelenül nyomják a hokit és profi hokisok kenik föl őket a palánkra. Jackass? Ugyan már...
  • bigapó
    #58
    ja. azt én is láttam. szétröhögtem magam rajta
  • BaLeeX
    #57
    Az nagyon tuti volt a múlt hetiben, amikor védőruhába beöltöztek és vitték a palackban a mérgező gázt és kiabáltak, hogy vigyázzon mindenki erre a legforgalmasabb buszmegálló mellett leejtették aztán jött belőle a gáz.
    A csaj akkorát ugrott ijedtében, hogy lefejelte a hirdetőoszlopot.
  • I.C.ram
    #56
    Tiszta elmebetegség.
    Unokatesóméknak megvan a teljes első sorozat DVD-n. LOL mekkorákat röhögtünk rajta. :D

    Nincs az a pénz, amiért ilyeneket csinálnék.
  • Police88
    #55
    én is.... Volt olyan is hogy a csávó felszippantotta az orrába a hernyót és kiköhögte!
  • Matthewpamer
    #54
    én is hallottam
  • I.C.ram
    #53
    Egy norvég hülye meghalt, mert a JAck Ass-nak akart filmet csinálni.

    Lefeküdt az út közepére, és várta, hogy kikerülik-e az autók este, erre az egyik autós nem vette észre, áthajtott rajta. A csávó rögtön megmurdált. LOL :D Aki hülye haljon meg :)
  • bigapó
    #52
    igen, azaz nem. igazából a jelentése: szamár
  • Seth
    #51
    Szamár