1240
SEGÍTSÉG
  • gurubefree
    #400
    Talan ugy hogy SP2-es .... Vagy a tied az ???
  • tyler82
    #399
    Üdv.
    Van egy ASUS F3SR-AP097 típusú laptopom.
    De nem tudom rárakni az XPt mert nem talál a telepítő merevlemezes meghajtót.
    Hogyan lehetne mégis "rávarázsolni" az XP-t?
  • JinkX
    #398
    Én is megoldottam, a szolgáltató nem engedte más géppel használni a netet.
  • Csuhai G
    #397
    Megoldódott, csak ki kellett kapcsolni, hogy a Windows konfigurálja a hálózatot.
  • Csuhai G
    #396
    Sziasztok!
    Van egy Fujitsu Siemens Amilo sorozatú laptopom. Az a gondom vele, hogy bekapcsolás után csak akkor megy az internet, ha a routert resetelem. Ezt azért nem értem, mert jelet mindig kiválóan kap, tehát fel tud kapcsolódni a hálózatra. Ha újraindítom a gépet, akkor megintcsak kiválóan csatlakozik a hálózathoz, mégsincs addig net, amíg nem resetelem a routert. Nem tudom mi lehet a gond, kérem aki tud segítsen! Előre is köszi!
  • JinkX
    #395
    Sziasztok!
    Szükségem lenne némi segítségre. Van egy Dell Inspirion 1525-ös laptoppm, de nem tudom belőne rá az internetet. Kapásból ott kezdődik a probléma, h az eszközkezelőben hiányolja a hálozati adaptert, amit viszont sehogy nem tudok telepíteni, drivert sem találok hozzá, viszont az ethernet vezérlőt feltelepítettem az működik is rendesen. Ha bedugom a hálókábelt, akármit csinálok azt írja, h a kapcsolat nem jött létre. Már nincs semmi ötletem mit kezdjek vele, vagy mit állítsak mire... Tud nekem valaki ezügyben valami okosságot írni? Egyébként kábelnetem van, és már másik laptopról sem sikerült a netre kapcsolódnom, az asztali géppel meg semmi gond... Szóval nem vágom, h most mi ez :S
    Köszi
  • Palinko
    #394
    HP Compaq 6720s mi róla a vélemény?
    itt árulják

    400euróért.

    szerintem nagyon megéri bár még soha nem volt laptopom :)

  • CyrSyS
    #393
    Sziasztok!

    Lenne egy HP nx típusú laptop. Kb 3-4 éves lehet. Egy olyan panasszal jöttek hozzám hogy a laptop képernyője annyira halvány hogy szinte semmit nem lehet látni. Semmiféle fényerőség állításra nem reagál. Én ehhez nemtudok hozzászólni. Valaki tud tippet mondani mi lehet a baj?
  • vixo
    #392
    Hello!

    Nem rég vettem egy Acer Aspire 5315 laptopot és csak vista fut rajta sajnos,ami neke nagyon nem felel meg,sok gond van vele...
    Kérdésem az lenne,h lehet vmilyen módon xp-t felrakni rá???
    Előre is THX a helpet!
  • palm pilot
    #391
    Mi a különbség a 2 közt? Pendrivera is telepíthetsz programokat ha nagyon akarsz, boot meghajtó meg célszerűen mindig a notiba beépített legyen, a (s)ata interfész gyorsabb mint az usb.
  • gotchaaa
    #390
    Gondolkodtam azon is, hogy veszek hozzá egy külső hdd-t. Az milyen kapcsolatban lesz utána a géppel? Olyan lesz mint most a c:(amin a win meg a programok vannak) ,vagy mint egy nagynagy pendrive?
  • palm pilot
    #389
    Elvileg igen, gyakorlatilag nem. RAMot, vinyót azt lehet, CPUra még van esélyed ha sok pénzed van, VGA-t viszont felejtsd el. Olyat nem árul senki külön.
  • gotchaaa
    #388
    Hali.
    Notebook-okat lehet vmilyen módon bővíteni? Memória, hdd ilyesmi.
  • vki
    #387
    Hi!

    Tud valaki mondani egy helyet Debrecenben, ahol laptop tisztítást vállalnak úgy, hogy nem vész el a garancia? Egy MSI laptopról lenne szó.

    A válaszokat előre is THX.
  • Braveheart
    #386
    Sziasztok! Egyik ismerősöm vett nemrég egy fujitsu siemens laptopot, ment is 2 hónapig, de 1 hete nem tud felcsatlakozni a netre. Próbáltam mindent, amikor pl kihúztam a hálózati csatlakozoót és visszadugtam, akkor kékhalálozott, többször is. Újratelepítettem a hálókártyát, semmi hatás, vírus nincs a gépen, sztetek mi lehet a baj? Elszállt a hálókártya, vihetjük javítani?
  • davidka003
    #385
    Kb sehogy. Ilyen laptop nem játékra van. 2-3 éves játékokat képes futtatni kb normális sebességgel.
  • shrike7973
    #384
    Helló!
    Egy ilyen laptopon hogy futna a GRID Race Driver?
    link
  • sekta
    #383
    Sziasztok!
    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok:
    Van 1 laptopom amit minden nap 3-4 órát át használom rendszeresen az íróasztalomon, akkumulátor kímélés szempontjából melyik a jobb megoldás ha kiveszem az akkumulátort a gépből vagy benne maradjon és mindig töltse az aksit ha kell ha nem.
    Asztali gépet azért nem vettem mert külföldön dolgozom.
    Köszönettel: Zsolt
  • virs lee
    #382
    Ahogy a kínai piacon.
  • MiLaciM
    #381
    ha az ebay-en rendelek egy laptopot külföldről akkor ilyenkor a garancia hogy működik?
  • MiLaciM
    #380
    azt meglehet oldani hogy a dell 6400-ból kiveszem az egyik 512-es ramot és egy 1 vagy 2 gigásat rakok be helyette és a monitor kérdésre még mindig nem tudom a választ, légyszi segítetek
  • davidka003
    #379
    Én nem tudom. Este biztos jön valaki aki tud segíteni.
  • MiLaciM
    #378
    aha és te se tudod a választ?
  • davidka003
    #377
    Ez nem chat. Van aki ilyenkor dolgozik ám és nem tud a te problémáddal foglalkozni.
  • MiLaciM
    #376
    ilyen nehéz a válasz? én nekem igen mert nem pörgök az informatikában....
  • MiLaciM
    #375
    Üdv!

    Csak 1 gyors kérdés... pl egy dell inp 6400 laptopra ha rácsatlakoztatom a 19-es monitoromat akkor úgy tudom használni 1280x1024-es felbontással?
  • madass
    #374
    érdekes nekem iugy fosozzzák a fusit és igen jo az enyém hütés is alapbol 35c terhelve(tdu,cod4) 65c a max!
  • virs lee
    #373
    Ilyen kategóriás gépnél igen. Csak az olcsó ár számít, a minőség nem. Ez az eredménye.
  • KryssHUN
    #372
    Szevasztok! a gondom a következő: nemrég vettem egy Acer Aspire 5315 laptopot. Néhányszor szó szerint felfórrósodott, és ilyenjor magától kikapcsolt. Feltettem rá egy Everest progit, hogy rájöjjek mi a gond. Na már most, A proci inditás óta 45-50 között stagnál, viszont a CPU dióda hője folyamatosan emelkedik. 4 óra alatt a kezdeti 45 ről 96 celsiusra emelkedett fel és még most is folyamatosan emelkedik. Ez normális???
  • virs lee
    #371
    Elgurult a capslock? ~~
  • hunmilan
    #370
    HELP PLEASE!!!!

    VAN EGY DELL INSPIRON 6400-AS GÉPEM, KAPTAM AZ ANGLIÁBAN ÉLŐ ROKONOMTÓL. ANGOL BILLENTYŰZETTEL ÉS VISTAVAL. ÉS EZEK AZOK A PONTOK AMIK ENGEM ZAVARNAK. HOGY TUDOM /HA EGYÁLTALÁN MEG LEHET EZT CSINÁLNI/ AZ ANGOL BILLENTYŰZETET MAGYARRA VÁLTOZTATNI ILL. A VISTÁT ELTÜNTETNI MERT A JÓ ÖREG XP-T SZERETNÉM FELRAKNI RÁ. ELŐRE IS KÖSZI A JÓTANÁCSOKAT
  • gery21
    #369
    hát remélem, hogy nem romlott el, mert még csak alig két hónapos... kapcsoló nincs rajta, csak a wireless-é, de azt is hiába kapcsolgatom, nem jutok vele előrébb...:(
  • madass
    #368
    sztem van külön ki és be kapcsoloja és ki van kapcsolja és nem érzékel.
    szvsz- valamilyen fizikai(gomb) szolgál ennek áram alá helyezéséhez.
  • davidka003
    #367
    Lehet, hogy elromlott benne a bluetooth vagy nem érintkezik valami.
  • gery21
    #366
    "van egy Asus F5V laptopom, beépített bluetooth-al,"

    ha már benne van, akkor hogy csatlakoztassam?:D
  • davidka003
    #365
    "ilyenkor mit is kéne tennem?"

    Talán csatlakoztatni a bluetooth eszközt?
  • gery21
    #364
    sziasztok...

    olyan problémám lenne, hogy van egy Asus F5V laptopom, beépített bluetooth-al, letöltöttem hozzá az asus.support.com-ról a hozzá való cuccot,viszont nem tudom feltelpíteni, mert install közben kiírja, hogy: please plug in the bluetooth device.szóval csatlakoztassam a bluetooth eszközt...
    ilyenkor mit is kéne tennem? ha valaki tudja mi a teendő, légyszi segítsen... köszi
  • davidka003
    #363
    Rossz topicban vagy.
    Laptop nem egyenlő az alaplappal.
    Ide írj: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1040759332
  • atenza
    #362
    Sziasztok!
    Tegnap sikerült beszereznem egy Gigabyte GA-P31-D3SL lapot, de van vele egy kis gond.
    Az integrált hangkártyát nem sikerül működésre fognom, egyszerűen egyik lejátszó sem akarja a zenéket lejátszani, hibaüzenetet írnak ki.
    Ha belépek a realtek sound manager-ébe akkor ott lejátsza azt a kis "szobát" hogy honnan is szól éppen a hang.. szóval itt megszólal viszont egyik lejátszóban sem. Drivereket már párszor újbólraktam, habár nem engedi letörölni a vezérlőpultban sem, az alaplap dvd-jén pedig nincs is uninstall opció, vagy csak én vagyok vak.
    Xp sp2 van fent!
  • mademan
    #361
    cry..cry..