7566
  • 12346
    #7365
    eszméletlen fontos lehet..:)))
    átlesel a vc forumba és tele van lehetőségekkel
  • ranGer2
    #7364
    huhh v.ki nem tudna egy linket ahol csak kocsikat lehet letölteni? fontoss lenne!
  • Panjabi Mc
    #7363
    http://www.jatekhirek.hu/index.php?action=pictures_more&id=120:REALGTA3 MOD
    Ezt nem lehet valahogy letölteni vagy honnan lehet leszedni?
  • steweee
    #7362
    azért hülyének ne nézz! jó hogy a crack.exe-vel megy.máshogy el sem indulna!!!!csak most vette észre a hibát, és nem tudom miért csinálja.megcsináltam egy pár küldit az elején, aztán mentettem, aztán betöltöttem, játszottam tovább.aztán kiléptem, majd mikor újra vissza akkor egy csilingelő hang kíséretében már nem tölti be.ha jól emléxem az eredetinél a winxp hibája miatt volt ez, és volt rá egy file, amit installálni kellett.de már réges régen xpsp1 vann fenn, annak nem kell.tehát akkor csak nálam jelentkezik ez a hiba, és te sem tudod mi az oka!ne nézz mindenkit tök hülyének, plííz
  • gerger
    #7361
    hehh nyisd ki a szemed és észreveszed.

    segítség: tanulmányozd szépen át az eggyes cdt (az install cdt) és ha akkor se találod meg akko sajnálom
  • steweee
    #7360
    ok, honnan, please link vagy gta-s oldal neve!
  • hen-tes
    #7359
    javitott crack
  • steweee
    #7358
    vmiért nem lehet visszatölteni a mentéseket.vmi rémlik hogy vmit kellett vele csinálni, de már nem emléxem.help me, please!
  • steweee
    #7357
    telepítettem a realgta modot.állat!újra végigjátszom az egészet!tudna vki ajánlani hozzá még olyan modokat, amik javítanak rajta?elég a neve, gta-s oldalakat találtam nagyon jókat, ott már inkább a bőség zavara van.
  • FH ToMmY
    #7356
    Mindegy. egy misét megér :)
  • zaki
    #7355
    ja... akkor sorry
  • FH ToMmY
    #7354
    Innen szedtem le...de megproszálom akkor ujra...hátha a driverrel volt baja :)
  • zaki
    #7353
    nézd meg itt.
  • zaki
    #7352
    hova?
  • FH ToMmY
    #7351
    nem. csak így hátha hamarabb jön zaki :)
    de nem...
  • hen-tes
    #7350
    magadba beszélsz ? :)
  • FH ToMmY
    #7349
    zaki gyere má bazz
  • hen-tes
    #7348
    ééén nem tom hol van :D
  • FH ToMmY
    #7347
    Akkomá...hátha kapok választ, me eddig nemsikerült. Kéne XPhez egy jó crack, amivel 100%, hogy nem fagy meg egy idő után a game. SOS HELP MEEEE PLS :)
    Én egyet leszedtem vmi gta3as magyar oldalrol, de szarvolt, nem használt
  • zaki
    #7346
    nincs mit (valamivel fel kellett hozni a topicot :P)
  • hen-tes
    #7345
    thx
  • hen-tes
    #7344
    jaaa lécci
  • zaki
    #7343
    7341-est töröljem?
  • hen-tes
    #7342
    mármint csak ezt
  • Adam5
    #7339
  • Adam5
    #7338
    na meg van a patch meg talatam a neten, kinek volt dolga a sima gta3 0.3 mas mta -ja val?
    mert csinálok egy dservert és hogyan kell cstlakozni mert amikor be irom az ip cimet utána felmegy a serverre de nincs olyan hogy startgame vagy valami ha meg csak siman elinditom akkor a varost mutogatja
    tudja valaki mit kell csinálni?
  • Adam5
    #7337
    na mint ha kezdene egy apro remény támadni a sima gta3 nal
    a runtime error-t ki lehet kuszobolni egy pachel
    (www.mtavc.com-downloads-Releases-GTA3:MTA-Win98 patch)
    ami amilyen szerentsém van már nincs fent nem lehet letolteni ugy hogy most kuldtem egy mailt nekik hogy a 207kb-s pachet kuldjek el nekem mailben remélem hamar megérkezik a válasz.
  • Adam5
    #7336
    most felmentem a serverre felmegy startgame be lép, inditom ki választom a karaktert, senki nincs ott, alt+tab azt irja mutatja hogy a serveren vagyok latom a tobbi embert ahogy dumalnak ki irja ahogy olik egymast, de nem latom se a térképen őket, se azt a chat hulyeseget a sarokban csak ha t-t nyomok be jön hogy irjak valamit de mág utasként se tudok beszálni sehova mi lehet a baj?
  • Adam5
    #7335
    háloban sem megy mert én ugy gondoltam hogy a Mtaserver.exe vel servert, utána le huzom és client felmegyek+a masik gép is és start game. De nem akar neki fel menni mert connection timed out. a neten is felmegy a serverre, utána mire be lépek gamebe rajtam kivul senki mert le dobott a serverről
  • Adam5
    #7334
    Fülbe lövöm magam!
    belépek egy szerverbe és csodálkozom hogy rajtam kivul senki sincs bent ki lépek és azt mutatja hogy nem vagyok a serveren és ezt irja: "Disconnected: Connection timed out. (Delay = 10 sec)" ez mit jelent?
  • Adam5
    #7333
    muxik!!!
    thx mindenkinek csak az a kar hogy nincs benne forgalom :(
    mind1!
    az volt a baj hogy a kliens progi nem a vc konyvtarba volt
    de cool!

    nem tudtok a sima gta3 hoz servert?
  • Adam5
    #7332
    megy! mentem egy angol serverre de csak a client progiban vagyok (nemtom ők is e) és nem megy a start game gomb
  • Adam5
    #7331
    mivel krealjak ugy hogy ne legyen dedicated?
    mert nekem eddig mindig csak listeninget irt
  • Adam5
    #7330
    ok ok akkor inkabb azt mondom hogy lusta vagyok elolvasni igy jobb? :D
  • hen-tes
    #7329
    közepes angol tudás ???
    anyád !!!
    én semmit nem tok angolul, csak ami gépközelbe rámragatt
    kül. németet tanulok (VAZZ)
  • FH ToMmY
    #7328
    Skacok akinek XP-je van, és sikerült végigvinnie a játékot, vmi jo cracke-t ISOhoz adjon már pls...
  • cSuwwi
    #7327
    Most itt nem értem már a gondodat. Ha játszani akarsz a neten, akkor csak a klienst kell indítanod. Ha szervert akarsz csinálni, akkor miért csatlakozol még hozzá, hogy egyedül lehess a városban? Ha dedikált szervert indítasz, akkor nem tudsz játszani arról a gépről, nemde? Mivelhogy ez a dedikált szerver lényege, hogy csak a szerver progi megy arról a gépről, és a többi ahhoz csatlakozik, így nem lesz annyira letehelve = jobb lesz a ping, stb... :)
  • Adam5
    #7326
    Na tul sokat itam de le irom egyben most hol tartok:
    A Vc vel:
    Elinditom a server progit utána 2xbelépek a client progival nyomom start game-t mind 2tonel de nem indul (nem tom hogy ez most dedicated server akkor vagy nem)
    A sima Gta3:
    elinditom a Dserver.exe (ez tuti dedicated)
    és Listeninget ir jovok a mta.exe vel irok be ip cim de run time error 126. Utána meg néztem a a Dserver.exe-t hogy mit ir és hoppá ki irta hogy beléptem amikor probaltam de o kidobott ezzel az üzenettel: "Removing Player: 0 due to timeout."
    nos van valamelyikre ötletetek hogy mit csináljak?
  • Adam5
    #7325
    hmm most el ndult anniyra hogy a server el csinaltam egy et ott vart 2x elinditottam a clientet be léptem 2néven most 2x vagyok bent nyomom start game de nem indul
  • Adam5
    #7324
    sztem ez a baj a simanal hogy valami hulye ip cimet akar de honnan szerezek ilyet? nektek hogy ment még?