7566
  • Fido4life
    #7445
    na ja, hiányoznak azért a Role Play-es idők :)
  • Pacal17
    #7444
    /jail 17 mi? :)
  • Fido4life
    #7443
    asshole, ezért becsukatnálak ha lenne hozzá hatalmam
  • Pacal17
    #7442
    GTA3 is dead, de én most raktam fel mivel még nem vittem végig.
  • Fido4life
    #7441
    ajj, ajj de szétkúrtátok a topikot, szégyem E Játékra nézve...
  • Fido4life
    #7440
    jó a logód
  • Rogar
    #7439
    utolsó bejegyzés 2006 okt 28 ::DD
  • Belliar
    #7438
    ahha
  • Fido4life
    #7437
    bandázhass ?
  • Belliar
    #7436
    PLS HELP MEEEEEEEE
    VKI
    NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    PLEASE
    NAGGYON KÉNE!!!!!
  • Belliar
    #7435
    ..............................................................................................................................................................................VÁLASZOLJATOK PLS!!!!!!...................................................................................................................................
  • Belliar
    #7434
    .................................
  • Belliar
    #7433
    Naaaaaaaaaa Vki válaszoljon pls!
  • Belliar
    #7432
    Valaki????
  • Belliar
    #7431
    Bakker!!!Kipróbáltam vagy 20 cracket már, de vmelyik ugyanazt irja ki hogy helyezzem be a 2. discet, vmelyiknél meg besem jön csak lefagy...Pls ha vkinek van müködő GTA 3 1.1 crackje az küldje el nekem!
  • Belliar
    #7430
    Oks, megpróbálom...de 1.1-es cracket keressek?
  • Belliar
    #7429
    na vki???sorry, csak már nagyon bevagyok zsongva hogy ismét bandázhassak...
  • Fido4life
    #7428
    keress rá agoogle-n, tuti találsz
  • Belliar
    #7427
    Csak az a gáz hogy nekem a disceken a crack helyett a peccs van, és ha felrakom a szűz GTA 3-ra a peccset akkor elindul, de így meg sztem már nemjó mer felraktam ezt a magyaritást, nemtudna vki adni egy linket egy működő crackhez?
  • Fido4life
    #7426
    crackold meg
  • Belliar
    #7425
    Naaa!!!Vki!!!Kérem válaszoljon!!!Mert már nagyon GTA-zhatnékom van....
  • Belliar
    #7424
    Hy mindenki!Az lenne a problémám, hogy ismét elővettem a GTA 3-at, felraktam az 1.1 peccset, majd felraktam az 1k2 vagy vmi ilyesmi nevű magyaritást, amelyikben van textúra magyaritás is!60 megás cucc, a www.magyaritaso.hu-ról kaptam le!DE!Mikor elakartam indítani immár magyar nyelven a Grand Theft Auto 3-at, azt irta ki: "Helyezd be a 2. discet vagy nyald ki a seggem!!"De 1. hogy én a második discet már rég behelyeztem 2. hogy nem nyalom ki a seggét!!!Pls help me!Előre is thanks!
  • Fido4life
    #7423
    Én nem vágom...
  • spidey
    #7422
  • spidey
    #7421
  • spidey
    #7420
    Valaki nem vágja véletlen, miért nem tudom a GTA III-ban a felbontást 640x480 felé venni? Driver és VGA nem lehet gond.
  • ROKICA
    #7419
    WIN XP SP2 és mégis.. szal a patch kell neki
  • Fido4life
    #7418
    Mért nincs banner, a világ legjobb játékjának topikjában ?
  • leo10timi
    #7417
    A gta 3 nak vanak valami letöltései ujitásai?
  • Fresh Duke
    #7416
    Hy all!
    Ebben a játékban van térkép?
  • steweee
    #7415
    winxp1 kell neki mimimum, különben ezt produkálja. ja, a peccs sem árt, de ha jól emléxem nem amiatt van
  • Monoton
    #7414
    tedd fel az 1.1 es peccset! de asszem a mentéseid örökre meghaltak
  • ROKICA
    #7413
    Hi

    valaki passzoljon egy GTA3.exe-t mert amikor loadolni akarok egy savelt game-t mindig kugrik a játékból valami error miatt ami azt mondja h a gta3.exe a szar v ilyesmi....

    de mondjuk new game az mindig megy..
  • Kikoki
    #7412
    Az rajta van alapból nem?
  • trackmaniac
    #7411
    Egy kérdésem volna. Az egyik mission-ben észak felé kell mennem. Hogy tudom rátenni a térképre az N-t, ami az északi irányt mutatja?
  • 12346
    #7410
    parasztarcú hülyegyerek
  • Pigo
    #7409
    Sehogy!
  • trackmaniac
    #7408
    Hali, csak egy kérdésem van: a játékban pl. a fegyverzajt miért nem lehet hallani? Valamit a beállításnál kell csinálni?
  • Pigo
    #7407
    Lenne egy problémám:
    GTA3 1.1 van fenn nekem (mivel load hibám volt) és min díg le fagy a Chaperone küldetésnél(Salvatore lányát kell elfuvaroznunk buliba, meg vissza. Útközben megállunk El Train-nél, eszmecsere után fojtatjuk útjainkat a diszkóhoz. Bemegy Maria, majd rendőrök zavarják meg a bulizást, Maria-t vissza kell vinnünk épségben. Kapunk is 2 csillagos üldözést. Vigyük vissza Maria-t, épségben és készen vagyunk.)

    U.i.: még a turismo mellék küldetésnél is fagyik!!!!
  • atesz02
    #7406
    Rádió