7566
  • bato94
    #7485
    kössz Valamelyik térképen van olyan, hogy eladó ház... Odamentem és hogy tudom megvenni?
  • ldavid
    #7484
    csak akkor van ott, ha már végigjátszotad
  • bato94
    #7483
    Hát én úgy emlékszek, h a katonás valamin nincs:S
  • ldavid
    #7482
    középső sziget északi csücskében van egy katonai telep, ha ott nincs akkor el kell érned a 6 csillagot
  • bato94
    #7481
    Hol lehet a játékba tankot találni? (kód nélkül...)
  • sharpwrz
    #7480
    Rákerestem, de nem találtam semmi használhatót! Sajnos!
    Több segítséget nem tudnál adni? Privátban? Megköszönném...
  • ldavid
    #7479
    az a crack hibája miatt van, ezért jobb az eredeti, de van hozzá valami fix, keress rá
  • sharpwrz
    #7478
    Na ez megvan! Set file-t kellett csak kitörölni! MOst meg a mentés betültésénél exe hibával kilép! valaki vmi Peccs vagy krekk?
  • sharpwrz
    #7477
    Frissitettem, de most is zgyanazt csinálja, és CSAK ennél a xarnál!
    Valaki nem tudna adni egy linket ahonnan letudnám tölteni rendesen a játékot? (NEM,NEM forogom megvenni)
  • sharpwrz
    #7476
    Még nem!De egész eddig ment, most meg már nem indul el!
  • ldavid
    #7475
    video drivert próbáltad frissíteni?
  • sharpwrz
    #7474
    Sziasztok!

    Olyan gondom lenne, hogy mikor elinditom a játékot, akkor maga a játék elindul, de a monitor egyből készenlétre kapcsol! Próbáltam már mindenféle beállítást, de semmi sem sikerült eddig! Valaki tud vmi megoldást?
  • ldavid
    #7473
    használd ezt, szerintem nem rossz, és az eredeti nevek vannak benne
  • akyyy
    #7472
    egy nagy kék fal volt ott is. most már átmehetek, csak nincs még ott házam. meg régen játszotam amikro megjelent, akkor is kóddal meg valami patchat tettem fel ami eltünteti a vizből a csöveket, igy hajóval át tudtam menni.

    amugy eléglol, hogy régen cheatre volt szükségem egy csomo küldihez, most meg max harmadjára végigviszem mindet:D

    egyedül akkor vagyok gondba amikor kocsit kell szerezni és az idióta magyaritásnak köszönhetően sokszr nem tudni milyne kocsi is kell.
  • ldavid
    #7471
    igazából ehhez a részhez van a legkevesebb mod, de ezeken az oldalakon szétnézhetsz: [URL=http://www.gtagarage.com/mods/browse.php?Game=3]#1[/URL] [URL=http://www.gtagaming.com/downloads?p=category&id=29]#3[/URL] [URL=http://www.thegtaplace.com/downloads/category.php?id=1]#2[/URL]
    amúgy ha már a 2. szigeten vagy, az alagúton átmehetsz a harmadikra is
  • akyyy
    #7470
    thx. amugy lassan végigviszem, eljutok a harmadik szigetre is.

    kérdésem vannak a játékhoz valami nagyon jó modok, pályák, kiegészitők?
  • ldavid
    #7469
    a képernyő beállításoknál kapcsold ki a trails-t és nem lesz "blur"
  • akyyy
    #7468
    nah ujra tettem a gépet, az egérprobléma ugy látszik megoldodott, de az a blureffekt hatás az nem:( meg remélme most már nem fog lefagyni:D
  • ldavid
    #7467
    a mouse sensitivity állítgatásán kívül nem sokmindent tudsz kezdeni vele
    esetleg lehet egy régebbi directx vagy video driver jobb lenne neki, de elvileg nem lehet gondja a frissekkel sem
  • akyyy
    #7466
    help me.
    feltettem kicsit nosztalgiázni, és az egér késik vagy fél másodpercet. nem látványos de nagyon zavaró:S

    a másik pedig, hogy furcsán van mozgás benne, tehát, ha hirtelen balra nézek, akkor még kicsit látni monjduk az épület körvonala ott ahol az előbb ált. remélem érthető:S igy nagyon csunya, és régen nem ilyen volt
  • 536134
    #7465
    CS all...
    Szeretem a gta sorozatot végigvittem a gta3-at és vice city-t 100%-ra,
    a gta san andreas 100%-án még dolgozo egy kicsit..
    Hihetetlenül várom a GTA IV-et pc-re...
    Azt most csak azé jövök ide hogy megnézzem hogy vannak-e még akkik nyomatják ezerrel-e...
    És azt látom bameg hogy mindenki a crackekkel baszakodik mikor simán megveszed boltba azt ennyi.
    Azért megéri ennyiért megvenni.
    Ha mégse akarod megvenni ne játssz vele és ne nyafogj...
    Különbe is használsz Deamon tools vagy Alcohol 52%-ot azt már megy is...
    Különbe most igy nagyon sajnálom a gta 3-at mert nem láttam semmien multiplayeres csoportot vagy bármit ehhez kapcsolódóan...Hát csalódtam...Pedig régen mien jók voltak...Én még arra is emlékszem miko GTA 2-esen nyomattuk a multit.
    Na de mindegy is, csak mondom ha vki béna hozzá hogy gondolkodjon akkor ne játszon ilyen jó sorozattal...
    Tegnap láttam egy 10 éves kölköt aki GTA IV-et megvette a boltba és azt mondta megy ölni a zsarukat...
    De a story mode-ot nemis vinné érted...Multihoz sincs agya...Sőt az a játék szerintem,nagyon hozzá illik a 18-as figyelmeztetés...
    Hehehe csak ennyi ...
  • exTrem
    #7464
    tárgytala a dolog win 98 kompatibilis mód kellett neki
  • exTrem
    #7463
    Hi all!

    Játékban amikor displayt szeretnék állítani és beállítom bármire utána enter a játék kifagy és unhandeled exepcition felirattal elszáll. Valaki segítsen pls a gépem elég eros ahhoz h ilyeneket írkáljon ki ...
    Mellesleg eredeti a játék úgyhogy végképp nem értem. Másik meg amikor kilépek a járékból yes-re rákattiontok akkor is ugyanez . Help pls !
  • tigeroo
    #7462
    crackfix, working :D
  • ldavid
    #7461
    mert rossz a crack :) vedd meg, csak 3K
    vagy ha nagyon nem akarod, akkor privát nekem
  • tigeroo
    #7460
    hali!
    miért van az hogy új játékot tudok kezdeni, de ha be akarom tölteni az egyik mentésemet akkor töltés közben egy ilyen hibaüzenet jelenik meg:
  • Requiem88
    #7459
    meglesz... most dühből letöröltem de holnap felrakom és szarakodom még vele kicsit.
  • ldavid
    #7458
    próbáld meg úgy, hogy egyből nyomod rá az entert, lehet video codek gond
  • Requiem88
    #7457
    sajnálom nagyon mert biztos jó játék... drivercserében még benne lennék de nem tudom melyik lenne jó, meg hogy hol találom. nvidia geforce 6-os szériából van kártyám, hátha valakinek hasonló van.
  • Requiem88
    #7456
    meg se jelenik semmi... csak a kék rockstar-os R betű. Aztán alaphelyzet. Asztal, ikonok.
  • ldavid
    #7455
    és egyébként semmi üzenet nincs? csak kivág?
  • Requiem88
    #7454
    9.0c van... ennek ellenére felraktam azt is ami a cd-n van hátha van benne valami ami kell de nem volt...
  • ldavid
    #7453
    a dukomentumokban, a mentések mellett, de elvileg ha egyszer sem indult még el akkor nem is lesz ott
    directx-et nem própáltál még frissíteni?
  • Requiem88
    #7452
    eredeti lenne... :/
    ezt a gta3.set-es dolgot kipróbálom, gondolom ezt a fájlt telepítés után a játék mappájában találom.
  • ldavid
    #7451
    ha felrax egy régebbi drivert akkor lehet elindul, és ha mégsem akkor is csak egy frisset kell visszatelepítened

    mondanám hogy a gta3.set törlése megoldja a dolgot, de erre nagyon kevés az esély

    vagy hogy ha másolt, kell crack is - de gondolom ha ide jársz akkora noob nem lehetsz
  • Requiem88
    #7450
    lehet, de lusta vagyok szarakodni a sok programmal, driverrel, mindent felrakni, beállítgatni, fontos dolgokat dvd-re kiírogatni, stb... :S
  • Fido4life
    #7449
    pedig megérne ez a játék ennyit
  • Requiem88
    #7448
    kihagyom :D
  • ldavid
    #7447
    hm.. erre szerintem más nincs csak a directx újratelepítés, régebbi video driver telepítés, végső esetben a win-el is megpróbálkozhatsz
  • Requiem88
    #7446
    hello

    nekem az lenne a problémám, hogy miután feltelepítem a játékot (kihangsúlyoznám: EREDETI) indítás után bedob a képernyő közepére egy kék R betűt (ugye a Rockstar Games logója) aztán ennyi. Nem indul. Ötlet valakinek?