7566
  • blekike
    #7525
    üdv
    azt szeretném megtudni hogy a gta 3 ban alapból van elmosodás? vagy külön moddal lehet berakni?
  • beavis3
    #7524
    pontosabban innen:http://www.gtainside.com/en/download.php?do=download&id=17801
  • beavis3
    #7523
    de tehetsz ellene link:innen ha letöltödted/bemásoltad többé nem lőnek
  • kimi54
    #7522
    oke! koszi:)
  • ldavid
    #7521
    kizárt dolog, hogy nem lőttek - mindig támadni fognak, nem tehetsz elllene semmit
  • kimi54
    #7520
    helo! az a baj van velem ugyertem a jatekkal...hogy miutan vegig jatszom az-az 100% akkor is lonek ram..a maffiozok meg a banditak..meg az ienek..ez miert van??.eddig is vegigjatszottam tobszor de akkor nem lottek! ha valaki tudja kerem irjon:) koszi!!!
  • BBencze
    #7519
    Szerintem nem bár ki tudja,olyat láttam hogy GTA3as autók SAba mást nem sorry.
  • RYO21
    #7518
    San Andreasos autókat bele lehet tenni?
  • Kikoki
    #7517
    Még 1 próblámám lett sajnos miután feltettem a Real modot minden ok volt elindult örömömre csak a kocsik fehérek lettek a felnik is.Nekem volt már fent rendesen ez a mod szval nemértem mi lehet a gond.?
  • Kikoki
    #7516
    Nagyon szépen köszönöm...Kül sztem legjobb GTa meg a 4 se rossz:)Nosztalgia...
  • BBencze
    #7515
    Itt megtalálod a Real Modot.
  • Kikoki
    #7514
    Hali mindenkinek! Újra feltettem a játékot és sajnos nem találtam meg hozzá a régi reality mododt vagy nem tudom mi volt neii a neve.Midnent kicserélt elvileg...kocsik,épületek és nagyon kéne.Köszi előre is.
  • BBencze
    #7513
    Mert gyenge a videókártyád!
  • sambauer
    #7512
    Valaki megmondaná nekem hogy egy ilyen gépen 1024-ben miért akad a játék ?
  • sambauer
    #7511
    hát így már késő bánat.. mindegy valahogy csak sikerül.
  • ldavid
    #7510
    biztos nem lehetetlen, de baromi nehéz lehet
    ezért érdemes úgy elkezdeni a játékot (ha a 100% a cél), hogy szigetenként a lehető legtöbb dolgot elvégzed
  • sambauer
    #7509
    Szevasztok. az lenne a kérdésem hogy a főszál végigjátszása után van vmi lehetőség a 100%-os végigvételhez ? Mindenhol lőnek és főleg a mentőst szinte lehetetlen befejzni. Mindig a 9. 10. szintél baszódik el és már szétrobbanok. Remélem tudtok valamit segíteni, előre is kösz.
  • ldavid
    #7508
    de ha nem megy az angol, van magyarítás
  • ldavid
    #7507
    dudálni kéne..
  • PrisonMan
    #7506


    Kipróbáltam a IV-t, de nem vagyok vele hajlandó játszani, ilyen hulladékot, mint amit PC-re portoltak.. :@ Fogom és inkább kijátszok a III, VC, SA-t :)

    Bocs a sok kérdésért, de ez a sound the horn mit jelent?
  • Fido4life
    #7505
    Négyszemélyesre, tehát taxi, furgon vagy bármi amibe 4 bankrabló belefér. amúgy örülök hogy még ilyenkor is foglalkozik valaki ezzel a remek játékkal, nekem se ártana majd valamikor beszereznem is újra végigjátszanom.
  • PrisonMan
    #7504
    sajnos :(

    Itt mit kell csinálni? Nem fogadja el az autókat amit viszek, milyen menekülő autóra gondol?
  • Fido4life
    #7503
    sajna ebben a részben még nem volt térkép.
  • PrisonMan
    #7502
    Térképet hogy lehet előhozni? Kicsit el vagyok nélküle kavarodva..
  • PrisonMan
    #7501
    Feltettem a játékot, marhára tetszik

    Kis easter-egg: Badfellas
  • hal111
    #7500
    Ismét üdv :)! Na ma ismét sok idő volt és kisérletezgettem.Nekiálltam állítgatni RivaTunerbe és oda eljutottam, már a betöltésnél kilépett.Szóval tuti driver a hiba.Délután letöröltem, meg felraktam a gyári telepítőt a kareszhoz, hát kíváncsi leszek mit csinál most, mert még nem volt időm megnézni. Amúgy a kártya egy GeForce 7300GT, szóval ehhez már csak újabb driverek kompatibilisek sajna, nem a jó öreg egyszerű kezelőfelületű :S
  • ldavid
    #7499
    esetleg próbáld meg úgy, hogy telepítessz régebbi VGA drivert, vagy directx-et lehet azzal van baja
  • bato94
    #7498
    Jahh én is úgy vittem, csak megkérdeztem. Megcsináltam az utolsó küldetést is, már csak a hp-k, ugratások, és a halálfejes küldetések maradtak maradtak.
  • hal111
    #7497
    Úgy is próbáltam, de sehogy sem jó.Egyik jó barátom laptopján nem lépett ki mikor átállítottam 1024x768-ra.
  • ldavid
    #7496
    az alagúton keresztül biztonságosabban le lehet szállítani, a repülés az rizikós

    hal111: a felbontást még akkor kell a menüben beállítani, mielőtt betöltenéd a játékot
  • hal111
    #7495
    Üdv mindenkinek!Tegnap elővettem ezt a jó öreg kedvenc sláger játékot.Az az egy problémám van ( ami jelen esetben súlyos :) ), hogy nem tudtam képernyő felbontást állítani a játékban.Csak a nagy semmi és bármely gombra kilép.Próbáltam patchot leszedni, fixet ami csak sp1-es sajnos , stb-t de semmivel sem jó.Valaki ha tudna segíteni nagyon szépen megköszönném :)
  • bato94
    #7494
    Kössz, majd megnézem. Már csak ez hiányzik a portlandi autógyűjtős küldetéshez. A dodo-val te repültél, vagy az úton vitted?
  • ldavid
    #7493
    sehol, nincs fix helye
    ezért is nagyon nehéz szerezni, leggyakrabban Cedar Grove-ban (harmadik sziget, kertes házak, a gát mellett) az S-kanyarok környékén bukkan fel, ha valami jobb sportkocsival furikázol arra
  • bato94
    #7492
    Fagyis kocsit hol lehet találni?
  • bato94
    #7491
    Kössz ezt az oldalt, nagyon jó
  • ldavid
    #7490
    úgy tűnik ez nagyjából rendben van, esetleg használhatod ezt is
  • bato94
    #7489
    Akkor ezek szerint a rejtett csomagos koordináták is rosszak amik azon vannak... De ezen jók: portlandhp ?
  • ldavid
    #7488
    ez a Liberty City Stories-hoz tartozik, abban lehet
    /csak PSP-re és PS2-re jelent meg/
  • bato94
    #7487
    én ezen láttam: ezen van
  • ldavid
    #7486
    az csak a Vice City-ben van