378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • BenedekFeco
    #355745
  • BenedekFeco
    #355744
  • RaidenHUN
    #355743
    Egy született Nostradamus, még 50 év és tényleg így lesz.
  • Seth
    #355742
    Máris több időt szenteltél rá, mint amennyit kellett volna
  • Tikal #355741
    én erre rákerestem... ez valami híresség féle? 7000 követője van és 135k tweet-je, WTF
  • BenedekFeco
    #355740
  • BenedekFeco
    #355739
    COD players IRL

  • SzirmosSzisza
    #355738
    úgy liheg mint egy kutya :3

  • Caliph
    #355737
  • Frequency
    #355736
  • Jeffjohnson
    #355735
    Ha már afrikai zene a téma:



  • CSOCSO
    #355734
    Afrika?? Megegyszer: Nemet zenekar volt. nemet producerrel. Az, hogy hol szulettek es milyen zenen nottek fel az tokmindegy. Semmi koze a mai fekakhoz amik az MTV-n mennek. Azok a fekak sem afrikai zenet jatszanak. Szal, hogy jon ide afrika?
    Amugy a Boney M "enekesei" Jaimaikaban szulettek es fiatalkent emigraltak europaba a szuleikell. Amugy diszkotek zenet jatszottak.
  • bajgunar
    #355733


    Simon Iddol - Adj helyet For The Funky Heroes
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2017.01.17. 19:09:58
  • ReszegKoldus
    #355732
    Mondjuk azt nem tudom kinek mi az "elég", de ezekből mind volt benne :)
  • zorrobomber
    #355731
    Persze hogy utálod, mert sokkal gyorsabban haladunk mint az evolúció, és egyrészt az állati ösztönök még nincsenek felülírva, másrészt pedig azt a fejlettséget viszont még nem értük el, hogy igazi információegyenlőség lenne (mert társadalmi egyenlőség és totális béke csak ezzel lesz, nem a szitkomok nyomulásával). Mi lenne ha nem haltak volna ki a neandervölgyiek? Persze lehet már ők is gulágban végezték csak erről nincs bizonyíték :)
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2017.01.17. 18:02:48
  • Mr_no_NaMe
    #355730
    Köszönöm! Örülök, hogy nem vagyok egyedül.

    Ilyenkor mindig megijedek, hogy talán velem van baj, hogy nem értem ezt a hirtelen "multikultisodást" meg a seggnyalását a rasszoknak..nehogy véletlenül valaki megkapja a rasszista jelzőt. Utálom ezt a "modern" világot :D
  • Frequency
    #355729
  • ximix #355728
    Annak idején 2012-ben Daniel Kim-nek volt egy jó mashup-ja ami nekem tetszett, de aztán le kelett vennie szerzői jogok miatt.
    A Facebook-ján még fent van tessék jó szórakozást :)
  • RaidenHUN
    #355727
    +1

    Elvi alapon régi jó sorozatokat pl. Egy Rém rendes család már le se lehetne adni, mert nincs benne elég feka, ázsiai, buzi meg sok a kövér nős vicc ami feminaziknak nem tetszene.
    Utoljára szerkesztette: RaidenHUN, 2017.01.17. 11:57:38
  • zorrobomber
    #355726
  • SzirmosSzisza
    #355725
    Alapvetően a klipben konkrétan semmi se szól arról amit leírtál, de örülök, hogy megfogtad a lényeget :D

    #355723: azért elég messze van a tipikus sjw-s feministától, amúgy kétlem, hogy bármi is változna, szépen megszedi magát aztán 4 év múlva elküldik a fenébe, ha lesz még hova :D

  • Jeffjohnson
    #355724
    Én nevetni sem tudok rajta. Ed O’Neill-nak sem lesz ez az új rém rendes.
  • Neocortex
    #355723
    3 családról szól, egy buzis, egy bevándorlós meg egy feminista. utóbbi pár évben amcsiból csak ez az agymosás folyt, kíváncsi leszek hogy Trump hatására jön-e új éra
  • Kmarha
    #355722
    valószínűleg nem.

    Amúgy minden sitcome-sága és túl amerikanizáltsága mellett is, voltak ennek a sorozatnak nagyon jó részei (pl mikor a teljes rész egy laptop képernyőjén játszódott, skype, facebook és egyéb weblapok segítségével volt előadva)
    feel-good ebéd mellé berakható teljesen idealizált újgazdag boldog amerikai szegletbe játszódó ártatlan sorozat
  • Mr_no_NaMe
    #355721
    csak én utálom rettenetesen ezeket az új, futószalagon gyártott "polkorrekt" buzis, bevándorlós sorozatokat?
  • toza #355720
    lattam oket 4 eve!+60kg ,de porognek rendesen...

  • SzirmosSzisza
    #355719
  • mcmoha
    #355718
    Viszont a három luvnya az danászott rendesen.
  • Alien69
    #355717
    De az megvan, hogy az énekes NEM énekelt? A háttérben volt az igazi énekes, akit meg láttál a színpadon, az meg csak plébekelt, meg táncolt.
  • toza #355716
    afrika?!de van..
  • CSOCSO
    #355715
    uhm.... a Boney M egy nemet csapat volt. Semmi koze a mai fekakhoz akik az MTV-n vannak.
  • RatBaG #355714
  • RaidenHUN
    #355713
    Boney M még tudott is zenét csinálni, nem úgy mint azok a feketék akik mostanában mennek a rádióban meg MTV-n.
  • Calver
    #355712
    szegény Leo... ez a poháremelős kép, megspékelve esetleg egy "ezt azokra..." kezdetű szöveggel kb a legjobb retard filterré vált mostanra facebookon.
  • SzirmosSzisza
    #355711
  • Frequency
    #355709
    Eddigi legjobb mashup amit hallottam :D
  • ximix #355708


    [/spoiler]
  • RelakS
    #355707
    NEEEEEE XD
  • ximix #355706

  • FalseHeLL
    #355705
    A sok SGs boxolo?