378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • Neocortex
    #356351
    én most nyomtam kettőt! hihi
  • toza #356350
    mas is nyomta mar!? (ha ha ha...)
  • Garga Pitic #356349
    "Az egyik legnagyobb, szinte bombaként robbanó morális megrázkódtatás, melyben a tralfamadoriak részesítették Billyt, mellesleg éppen a Föld szexuális kérdéseivel volt kapcsolatos. Elmondták neki, hogy a repülő csészealjaik legénysége a Földön nem kevesebb, mint hét különböző nemet ismert fel, s ezek a szaporodáshoz mind alapvetően szükségesek. Billy el sem tudta képzelni, hogy mi köze lehet abból a hét nemből ötnek a gyerekcsináláshoz, azok ugyanis csak a negyedik dimenzióban voltak szexuálisan aktívak.
    A tralfamadoriak megpróbálták elmagyarázni Billynek a dolgok nyitját, melynek segítségével elképzelhetné a nemiséget a láthatatlan dimenzióban. Elmondták neki, hogy földlakó csecsemők létre sem jöhetnének homoszexuális hímek nélkül. Nőnemű homoszexuálisok nélkül viszont lehetnek csecsemők. Nem születhetnének csecsemők hatvanöt év feletti nők nélkül. Hatvanöt év fölötti férfiak nélkül viszont lehetnek csecsemők. Nem lehetnének csecsemők olyan csecsemők nélkül, akik a megszületésük után csak egyetlen óráig vagy még annál is rövidebb ideig éltek. És így tovább.
    Billy számára ez érthetetlen zagyvaléknak tűnt."
  • Jim Morrison
    #356348
    klasszik :D
  • RelakS
    #356347
    Feministákhoz:


    Ha az elejétől indulna: Tekerjétek 7:47-hez :D
  • toza #356346
  • Jani Hun
    #356345
    Hamár ennyi szenny van a fórumon énis belökök már eggyet, lehet volt már, nemtudom, de az egész gendersz*rságból ez a legalja. És igy válalljon az ember gyereket amikor terjednek az ilyen jellegü videok/zenék/nézetek.. Reméljük hamar elmulik mint az Emo hullám 6-7 éve

    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.03.10. 19:00:31
  • Alexease
    #356344

  • RaidenHUN
    #356343
    Annyiból érint, hogy majd jönnek az ilyen jogszabályok, hogy nem lehet többet a "kismama" szót használni, mert diszkriminatív

    Meg a többi agymenés
  • BenedekFeco
    #356342
  • Ferenc4
    #356341
  • SzirmosSzisza
    #356340
    fájós, óvatosan
  • Aspyrin
    #356339
    Óriási! :D
  • Alexease
    #356338
    4:30-tol a "nalunk" is portyazo tipikus "cigagyok".
  • toza #356337
  • SzirmosSzisza
    #356336
    :D

  • Alexease
    #356335
    Barhol, ahol nem kell erteni semmihez, nem kell dolgozni, es k*rv*sokat lehet keresni: politikus; megmondoember; TV-s akarki; celeb; tarcanelkuli-miniszterhelyettes-titkarseged; 25 evesen tiszteletbeli fokonzul Floridaban; stb. :DD
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2017.03.10. 13:40:07
  • Pluskast
    #356334
    Ezt ismeritek? :)
  • SzirmosSzisza
    #356333
    Ha tényleg 142 nem lenne akkor végre koedukált WC-k lennének mindenhol :)

    Amúgy tényleg attól függ ki milyen oldalt látogat, itt a fórumon is van olyan akinek a posztjainak fele 1 kaptafára megy.
  • toza #356332
    aza baj h gyerekekre is toljak igazabol...




    meg stb
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.03.10. 09:47:22
  • Dzsini
    #356331
    Ami látogatott oldal, ott lesznek olyanok, akik célirányos tartalmat fognak oda feltölteni. Mesélhetnék arról, hogy ide, mikor még a 3 legolvasottabb fórum egyike volt heti szinten mennyi reklámcélú regisztráció és hozzászólás készült. Azóta pedig nagyon jól láthatod te is, hogy az internetes közösségi felületeket a politika is megtanulta használni.
    Ne hidd, hogy akár egy 9gag kivétel ez alól, és hogy az oda felkerülő bejegyzések között nincs olyan, ami nem valamilyen célzott propaganda része. Nem mind az, de elég néhány, hogy attól már sokan felugráljanak a szekérre.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.03.10. 09:04:42
  • cenobite
    #356330
    Nem nagyon nézek TV-t, és hírműsorokat. De elég felmenni a 9gag-re, ott néha vannak elég érdekes képek a témával kapcsolatban. Pedig ugye az egy humor portál, de van amikor nagyon kényes témák is becsúsznak a képek közé.
  • Magnum PI
    #356329
    Sajnos fog érinteni mert rengeted törvény és szabály születik ezekhez kapcsolódoan. Várom már hogy mikor kötnek bele abba hogy fiú vagy lány nevet adsz a gyerekednek. Figyeld meg, hogy jönnek majd az aktivisták, hogy nincs jogod eldönteni, hogy gyerek fiú vagy lány. És az ilyenekből előbb utóbb törvény lesz ami mindenkit érint.

    Továbbá 142 wc közzül kellene megtalálnod azt ami neked kell :D. (csak hogy vicc is legyen benne).
  • Dzsini
    #356328
    Legalábbis a média megfelelő propagandát mutató része ezt mutatja neked.
  • cenobite
    #356327
    Engem sem érint, és felőlem is lehet 142 nem, vagy akár 143 is, a probléma nem itt van. Hanem ott, hogy rengeteg tüntetés, zavargás van emiatt ahol a "békés tüntetők" akik talán már maguk sem tudják hogy fiúk -e vagy lányok, vagy tulajdonképpen micsodák, törnek, zúznak, gyújtogatnak stb... Ez minket itt Mo.-n még nem érint, de "odaát" ez tényleg egyre komolyabb probléma.
  • SötétBarom
    #356326
    Én azt nem tudom felfogni, hogy ez ki a faszt érdekel.. :D Felőlem lehet 142 nem is. Ki a faszt érdekel, ha egy faszi leszbikus nővé operáltatja magát? Érint? Nem. Nekem rosszabb nem lesz. Hajrá.
  • cenobite
    #356325
    Egyszerűen fel nem bírom fogni ezt az egyre erősebb "nem csak 2 nem létezik" hullámot ami főleg az USA-ban hódít. Amikor látom hogy tüntetéseken olyan táblákkal vonulnak hogy "a férfiak is szülhessenek" és hasonlók akkor már tényleg azt gondolom hogy inkább haljon ki az egész emberiség, minthogy ez tovább fokozódjon. A feminácik külön kategória, idegbeteg agyhalott tudatlan barmok. Nagyon el van már itt cseszve minden, én örülnék egy világégésnek, de komolyan. :(

    Ennyi a lényeg:


    Fú de felb*sztam magam így meló előtt, pedig nyugodt ember vagyok, kevés dolog idegesít fel, de az egyik az emberi ostobaság.
  • RaidenHUN
    #356324
    Nekem amúgy ez a kedvenc videom tőlük.
    - Ilyet se lehet összedobni ám gener szakos diploma vagy tehetség nélkül:

    Egy kis műveltető agysejt rohasztó estére:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Van ám 2. része is ha valakinek még edukálódni akar.

    Utoljára szerkesztette: RaidenHUN, 2017.03.10. 01:05:11
  • Calver
    #356323
    sima kis szarkasztikus szurkálódás volt, de... alattam lévő hozzászólás alapján lehet, hogy messze túl pontos.

    fél-off, mert nem humoros, aranyosnak meg végképp nem aranyos: viszonylag otthonosan mozgok az SJW-k és a harmadik hullám feministáinak "mondavilágában", ahonnan/amivel párhuzamosan ez a zseniális szak is sarjadt, és... ijesztő. nem sok minden nézi le jobban és tartja szolgalelkű, ostoba lényeknek a nőket, akiknek mindent a szájába kell adni, mint a modern és elképesztően hangos feministák. szerencsére csak egy hangos kisebbség, de így is bőven meg tudnak mérgezni minden szépet és jót amihez hozzáérnek.
    Utoljára szerkesztette: Calver, 2017.03.09. 23:16:01
  • devlking
    #356322
    Itt-e

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kötelező kurzusok

    Társadalmi nemek szociálpszichológiája 1.
    Bevezetés a feminista irodalom- és kultúraelméletekbe
    A nemek szociológiája
    Társadalmi nemek a pszichológiai elméletekben
    Antidiszkrimináció és emberi jogok a társadalmi nemek perspektívájából
    Testelméletek és testtörténetek
    Társadalmi nemek szociálpszichológiája 2.
    Férfikutatások
    Társadalmi nemek a szakpolitikákban 1.
    Társadalmi nemek a szakpolitikákban 2.

    Szabadon választható

    Feminista filozófia
    Társadalmi nemek az irodalomtörténetben
    Társadalmi nemek az oktatásban
    Gendernyelvészet
    Aktuális genderkérdések a hazai és nemzetközi közbeszédben
    Interkultúra és társadalmi nemek
    Társadalmi nemek és szexualitások a társadalomtörténetben
    Nem és karrier
    Társadalmi nemek és etnicitás
    Társadalmi nemek a médiában
    Szexuális kisebbségek
    Globális perspektívák a társadalmi nemek tudományában

    Utoljára szerkesztette: devlking, 2017.03.09. 22:45:50
  • SzirmosSzisza
    #356321
    A nevén kívül tudsz bármit a tananyagról?:)
  • Calver
    #356320
    ha valaki mesékről akar tanulni (aka "gender"), annak ott a bölcsészkar. ha mesékről tanulni, és lenézően ordítozni is hozzá a társaira, arra ott a teológia. egyszerűen nem értem ennek a szaknak a létjogosultságát.
  • RaidenHUN
    #356319
    Szerintem bármelyik cégnél, így a 21. században már illene elfogadni, hogy a nők legalább annyira - de valószínűleg jobban - alkalmasak vezetői pozíciók elvégzésére mint (ostobább) férfi társaik, akik csak a patriarchális társadalom elnyomása hatására töltenek még be ilyen helyeken állásokat.

    Friss diplomást pedig valahogy így kell elképzelni:


    Utoljára szerkesztette: RaidenHUN, 2017.03.09. 21:41:41
  • Neocortex
    #356318
  • Sippie
    #356317
    és aki elvégzi, az hol helyezkedhet el vele?
  • RaidenHUN
    #356316
    Szerintem igen - már ami a tárgyakat illeti - , viszont ami igazán vicces, hogy a "gender szak" tényleg indul az ELTE-n jövőre.
  • SzirmosSzisza
    #356315
    Kíváncsi lennék kurucinfo olvasóknak leesett-e, hogy csak vicc :)
  • RaidenHUN
    #356314
    ELTE Gender szak, jövőre indul, gyertek ti is :)

  • Pluskast
    #356313
    Hát. Azok után, hogy a wiki leaksen keresztűl kitudódott, hogy a CIA az okos tv-et illetve a mobilokat megfigyelő eszköznek használta, használja, ez egyáltalán nem holmi képzelgés. Simán feltörhették ezt is.
  • RatBaG #356312
    lőttek az álcának, abort mission!
    https://streamable.com/38l6e