378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • tigeroo
    #358001
    ték!!!4ű


    2017-et írunk, atya ég...
  • RelakS
    #358000
    Plug and Prey :)
  • Sippie
    #357999
    és melyik országban?
  • BenedekFeco
    #357998
  • BenedekFeco
    #357997
  • BenedekFeco
    #357996
  • BenedekFeco
    #357995
  • morcosqtya
    #357994
    Olvasd fel hangosan úgy, hogy ahová pontot tett befejezed a mondatot és leviszed a hangsúlyt! :D

  • morcosqtya
    #357993
    Teve asztalt keresett... há ott van.

  • tigeroo
    #357992
    pedig szerintem mi sem egyszerűbb egy pályakezdő webfejlesztőnek: csinál egy fiktív étteremnek, fodrászatnak, terméknek weboldalt, vagy mondjuk mellé még egy "local weather app"-ot és kész.

    így szerintem ezzel azt érte el hogy rengeteg KKV alkalmazni akarja majd "fénymásoló beállító rendszergazdának", de hogy komoly IT cég nem fogja alkalmazni, az nagyon esélyes.
  • Count Adyn
    #357991
    hamég józsefnek is hivnak akkor megijedünk :D
  • PhantomAss
    #357990
    Hehe, ebben van valami :D
  • Dzsini
    #357989
    Hát, azért a teológia és az informatika valahol elég közel jár a működést tekintve :)
  • PhantomAss
    #357988
    Én pl. teológiát végeztem és bútorasztalos a szakmám, most nettó 270k-t kapok egy IT cégnél. Nem Bp-n.
    Betanított IT munkás vagyok, ennyi pénzért nem rossz ez szerintem, legalábbis idevágó végzettség nélkül.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2017.08.15. 10:09:57
  • reménytelen
    #357987
    Így jobb:

  • morcosqtya
    #357986
  • BenedekFeco
    #357985
  • BenedekFeco
    #357984
  • BenedekFeco
    #357983
  • BenedekFeco
    #357982
  • Bokafix2
    #357981
    Van ott még más is... persze nem kell komolyan venni mert paródia, de mégis röhejes volt, ahogy hátramutat a 20-as táblára és előtte van a fa... viszont az a fa a klip elején még a tábla másik oldalán volt. :D

    Aztán a végén Béla azt énekli hogy a földön verték el, holott ez meg se történt, csak ütésre lett emelve a gumibot, de mielőtt lesújtottak volna vele, Béla már meg is vesztegette rendőrünket. :D
  • Renegade
    #357980
    hehe, az fel se tűnt :)
  • BaliBoy
    #357979
    Multiméterrel méri a CO-t... :DD
  • Renegade
    #357978
    amúgy, ha az ember vidéki és még fiatal, akkor menjen el mozdonyvezetőnek. Miután letelt a röghöz kötés a MÁV-nál, átpattan a magánszektorba és annyi pénze lesz, hogy nem fogja tudni elkölteni :)

    ja, hogy ne csak offoljak, jópofa paródia, de nem is ez a lényeg, hanem a megtekintés szám!


    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2017.08.14. 08:56:00
  • Renegade
    #357977
    pl mikor Szombathely vasútállomástól elsétálsz a főtérig (érintve a mese szép elhanyagolt és bezárt szállodát) minden negyedik üzlet működik csak, a többi mind kiadó/eladó, durva látvány :(
  • AnuluWork #357976
  • mtibee
    #357975
  • Ferenc4
    #357974
  • jazzy
    #357973
    Nem mindenhol számít a végzettség, egyre kevesebb helyen nézik ahogy én látom. Nekem nyomi vendéglátás-turizmus vonalon van végzettségem (mert idióta voltam) és IT szektorban dolgozok. Gyakorlatilag nem telik el hét, hogy ne hívjanak állásajánlattal, pedig a tanulmányaimból semmi nem releváns. Nincs 10 év gyakorlatom sem, szóval az is kilőve, 4 éve dolgozok viszonylag értelmes helyeken, az azelőtti kuka, csicskáztatás. Még fejlesztő sem vagyok :)
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2017.08.13. 13:02:36
  • kisbesi
    #357972
    Mire gondolsz? Itt élek, mi az, ami ennyivel másabb itt?
  • toza #357971
    cool

  • Renegade
    #357970
    ez azért elég szomorú, hogy ilyen szakadékok vannak, ez tényleg patkányság. :(

    én mostanában elég sokat vagyok a nyugati országrészben, amiket látok mondjuk Zalaegerszegen vagy Szombathelyen, az nem igazán tetszik :(
  • RatBaG #357969
  • Tinman #357968
    Te már "célirányos" diplomásokról beszélsz. Más világ már kezdőben is... főleg Pesten.

    Ez a srác alapvetően egy sima érettségivel és semmilyen valid végzettséggel nem rendelkezik IT vonalon, ami katasztrófa. No meg ha nagyon gonosz akarnék lenni, azt a weboldalt egy wysiwyg progival itt szerintem bármelyikőtök összeszórja 8 óra alatt. Hupszi :-/
  • Tinman #357967
    Aldi + Lidl rekorder ezen a téren. Egy egyszerű pénztáros jobban kereshet, mint pl. egy hálózatépítő technikus.

    Idén voltam fent Pesten, az ország legnagyobb IT cége keresett régiós melóra IT hardvereseket, gondoltam beszélek velük, miért is ne. Pestről van szó. Fent 250 nettót mondtak, úgy, hogy nem Pesten lett volna a munkavégzés helye, hanem a lakhelyhez nagyon közel + céges kocsi és pár extra. Nem voltam azért lenyűgözve, de itt az délnyugati régióban ez már szódavízzel elmegy, megszakadni se kellett volna. Aztán kiválasztottak sok arc közül. Aztán a HR-es 250 bruttót mondott... szerintem azóta fáj a füle a hörgős röhögésemtől. És ez egy orbitális nagy cég volt. Patkányok. -.-

    Szóval a kamu végzettségeivel, meg a fél éves önszorgalomból összelapátolt webszerkesztői tudásával a 200 bruttó is nagylelkű ajánlat lenne, de jól belőtte a bérét valahol, mert 130 nettót írt, ami reális mondjuk a próbaidő lejárta után. Vagy elmegy standuposnak és keres 10x ennyit. Jobban járna.
  • Tinman #357966
    Tessék? Ennek a srácnak SEMMILYEN IT végzettsége nincs. Fél éve kezdett el programozni, ezért nem jár 150 nettó... Pesten lehet, ott a parkolóőr is többet kap.
  • BenedekFeco
    #357965
  • Renegade
    #357964
    OKJ-s cimbinek már 7 jegyű a fizuja, ok, nem két év munkatapasztalat után keresték meg Linkedinen.
    Ne felejtsétek el, a multi pont leszarja a papírt.
  • SzirmosSzisza
    #357963
    2-3 év munkatapasztalat azért még nem senior :)
  • Mr_no_NaMe
    #357962
    3 haverom IT vonalon mozog, 2 diplomás a harmadik tanulja. A fizujuk a gyakornoki meló (csicskáztatás "éhbérért") 180 nettóval működött, a pályakezdő átlagfizu olyan 300 körül van. 2-3 év munkatapasztalattal (senior) az átlagos fizetés olyan 400-500 körül mozog Budapesten.

    oké, ez mérnöki diploma és ezzel soha nem fognak éhenhalni, de sztem egy OKJval is el lehet helyezkedni csak akarni kell...igaz azt mesélik az okjsok max ilyen 250-et visznek haza, szét is törhetik magukat akkor se fognak nekik többet adni.