378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • mtibee
    #358381
    Egy lány az első randin elment vécére, de nem tudta lehúzni a szart, így kidobta az ablakon, de az beesett a két üveg közé, erre utánamászott, és beszorult.
    Utoljára szerkesztette: mtibee, 2017.09.06. 09:41:46
  • masoma
    #358380
    naptejet azt inni kell, idióta
  • Neocortex
    #358379


  • BladeW
    #358378
    ugyanott ahol ezeket:
    Csakragenerátor
  • Seth
    #358377
    Kenj naptejet a szemedbe és nem lesz gond
  • Sippie
    #358376
    ebbe beleszabad nézni, vagy megvakulunk?
  • Jani Hun
    #358375
    Volt aki ilyen közelröl tudta kamerázni ?
  • mtibee
    #358374
    Inkább érdekes, mint humoros, remélem, elfér: Napfogyatkozás szuper közelről, 4K-ban!
  • Bokafix2
    #358373
    Ezo TV-ben volt egyszer egy faszkalap, aki rontáslevételt ígért a betelefonálóknak, és azt állította, hogy a kosarában látható nagyon értékes (forintban akár több százezres értékű) kristályokba küldi át a rontást amit levesz az emberekről, és otthon majd összetöri a kristályokat és így örökre eltűnik az átok.

    Tényleg kurvára megéri a csatornának 500 forint/percért kisebb vagyont érő kristályok tucatjait tönkretenni azért, hogy pár noname nyuggerről "rontást" vegyenek le.
    De egyik telefonáló sem gondolkozik hogyha ez valóban így történne ahogy állítják, az totál szar üzlet lenne a csatornának, és hamar le is húzhatnák a rolót.

    Az igazság mindössze annyi, hogy előhúztak pár csili-vili bizsut a kelléktárból amire rámondják hogy kurva értékes kristály, majd miután beszopatták vele a nyuggereket, szépen visszabasszák a fiókba a következő adásig... úgyse tudja eldönteni senki hogy azok ugyanazok a kristályok-e, hisz mindegyik egyforma.
  • BenedekFeco
    #358372
  • BenedekFeco
    #358371
  • BenedekFeco
    #358370
  • BenedekFeco
    #358369
  • Renegade
    #358368
    beteg o0
  • Dzsini
    #358367
    itt a kapcsolódó cikk
  • Tirion
    #358366
    ezeket kinél lehet feljelenteni amúgy? sajnálom a sok öregnénit/bácsit akiket beszopatnak ezek a gyökerek,de ha ezzel a fasz gyerekkel összefutok egyszer kérdés nélkül felrugom az anyjába!
  • morcosqtya
    #358365
    :DDDDDD
  • RatBaG #358364
  • PLaci #358363
  • Palinko
    #358362
    Első hód meg 2Pacos egész jó még
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2017.09.04. 23:34:26
  • Neocortex
    #358361

  • kamionosjoe
    #358360
  • toza #358359
    okazok akik sose nem vagjak lea hajukat es csaka ferjuknek tartogatjak es senki semse lathassa csak a ferjuk?!

    jo reklam ja..
  • Neocortex
    #358358

  • Neocortex
    #358357
    kek
  • toza #358356
  • Frequency
    #358355
    Nekem oculusom van,és nem a hullámvasutas stuff-ok a parásak..hanem a horrorok,ott tényleg elfelejted hogy a virtuális valóságban vagy.
    Mert közben dolgozik az agyad,fejtörőkön..helyszínek feldolgozásán..és ekkor a legváratlanabb pillanatban eléd ugrik egy parás lény,én meglett korom ellenére megmondom őszintén,az infarktus közelébe kerültem.
  • Frequency
    #358354
    Erről szól a Ready player one regény is,hangoskönyvben hallgattam meló közben..egyszerűen nem lehetett abbahagyni.Nem is csodálkozom hogy jön moziba is:
  • Fura Alak
    #358353
    1.0? Inkább 0.05 pre-alpha! :D
  • Aquir
    #358352
  • FalseHeLL
    #358351
    Van itthon egy Vive-om szoval nap mint nap nyomom az ilyeneket. Megszedulsz az elejen aztan utana mar nem parazol meg akadsz ki mint valami gyerek. Probaltam sokat: Sairento, Plank experience, Wingsuit mountain, Everest VR, To the top etc. Semelyik ismerosom aki kiprobalta (csajok is) nem csinaltak semmi ilyet. Az rendben, hogy a mozgo szar az raad valamit de nem ennyit. Egy csaj volt aki kiakadt de az is a Dreadhallsos horror jatek miatt.
    Utoljára szerkesztette: FalseHeLL, 2017.09.03. 20:34:15
  • repvez
    #358350
    Ez egy másik érdekes téma amiről máshol is érdems lehet kifejteni a dolgokat , de ennek nem itt van a helye az biztos. a lényeg, hogy sztem ha bejön a VR és a MI a képbe akkor annak nem hiszem, hogy pozitiv vége lesz , vagy a MATRIX vagy a terminátor történet jön be vagy mindkettő keveréke.Már igy sem lehet mindent elhinni ami a neten van és igy is sokat csorbult a személyes kapcsolatok :
  • Bokafix2
    #358349
    A VR-eszközök valahol félúton helyezkednek el a mi világunk és a Mátrix között... vagyis amikor már tényleges digitális lényként élsz a hálózatra feltöltve. A VR már körvonalazza ezt, már nagyon jól szimulálja a virtuális valóságot, és olyan érzetet is kelt mintha benne lennél, de még kurva messze van egy Transzcendens-től vagy egy San Junipero-tól...

    Nem is valószínű hogy eljutunk odáig hogy tudati szinten léphessünk be egy virtuális világba, úgy hogy nincs a szemünk előtt semmilyen szemüveg. Mondjuk már így is sokan élik az életüket a világhálóra tapadva, és ha adott lenne egy ilyen lehetőség, nagyon sokan gondolkodás nélkül váltanának jegyet a nullák és egyesek világába.
  • repvez
    #358348
    Csak a mobilos változatot egyenlöre, de ahogy irtad is korábban van aki elalszik a hullámvasuton is , na sztem én most abba a kategóriába lennék mint mr Bean.
    Mert amig egy rozoga létra 2. fokán lehet elkap a tériszony addig egy stabil talapzaton 100m magasan sem félek.
  • BaliBoy
    #358347
    Jól sejtem, hogy még nem próbáltad a VR-t? :))

    Persze, tudatában vagy, hogy leveheted a sisakot, de attól még a hatást nem tompítja ez a dolog. És azért nem egy egyszerű csúszdát látunk. Van azért tempó és meredek lejtő is bőven. A mozgó talapzat meg aztán még egy jó nagy lapáttal rátesz az élményre. Szerintem simán hihető a reakció. Főleg ha egy olyan személyről van szó, aki nincs hozzászokva a hullámvasutakhoz.

    Mindenkinek tudom ajánlani, hogy próbálja ki, akinek lehetősége van rá. Ha nem próbáltam volna lehet én is szkeptikusan nézném a felvételt.
    Utoljára szerkesztette: BaliBoy, 2017.09.03. 18:03:46
  • repvez
    #358346
    oké ez tiszta sor, hogy a test reakciót vált ki a látottak alapján, de az meg a másik, hogy a tudatában vagy, hogy ez nem a valóság és , hogy bármennyire is félelmetesen hat nem fog bajod esni és bármikor leveheted a szemüveget vagy megállithatod.

    Tehát igen lehet valaki rosszul lesz meg elveszti az egyensulyát és szédül vagy egy hirtelen elöugró valamitől megiugrik, de itt egy egyzserű csuszdánál nem hiszem, hogy ennyire kéne kapálózni
  • BaliBoy
    #358345
    Szerintem nem feltétlenül. Volt szerencsém már kipróbálni a VR-t. Több programot is. Tényleg elképesztő módon becsapja az agyat. Volt olyan hullámvasút program amit leállíttattam mert nem bírtam. Szó szerint liftezett a gyomrom, pedig egy helyben ültem egy széken. Itt meg még egy mozgó talapzatot is hozzáadtak az élményhez. Biztos van olyan aki elunja magát bármilyen hullámvasúton, de én szerintem hasonlóan ordítottam volna. :)
  • RatBaG #358344
  • FalseHeLL
    #358343
    Elkepezto hogy mennyire rajatszik az ember.
  • RaidenHUN
    #358342