378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • BenedekFeco
    #358501
  • BenedekFeco
    #358500
  • RatBaG #358499
  • RatBaG #358498
    http://index.hu/mindekozben/poszt/2017/09/14/elado_magyarorszag_legfelelmetesebb_kakasa/
  • Tirion
    #358497
    én itt csak egy kibaszott szexi csajt látok :)
  • Sippie
    #358496
    would bang
  • kamionosjoe
    #358495
  • ximix #358494
    Off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    talán ez ?
    - videó
    angolul teeter totter,
    az elborult elmék szüleményei a redneck teeter totter

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2017.09.16. 00:14:17
  • toza #358493


    bandana
  • ReszegKoldus
    #358492
  • RatBaG #358491
  • Alien69
    #358490
    Nana! Én kőbányán szoktam ebédelni, kifőzdében. Azt kell mondjam, hogy relative, de remekül főznek. Nem minden ízlik, mert ugye nem vagyunk egyformák, de idősebbek emlékeznek arra, amikor megnyílt az első (Régi posta utca meg a második a Nyugati téren asszem) Mekk Donalds, mekkora sorok álltak ott. Na, itt is szinte minden délben sor van, de rendesen. Minden második héten van mákos guba (igaz, vanília öntetes), de fél óra alatt elfogy! Még a túrós palacsinta is jó, nem citrom ízű.
  • Alexease
    #358489
  • Neocortex
    #358488
    Trump szlovén felesége, ha nem tudna angolul kisebb eséllyel lenne most first lady :P
  • Jani Hun
    #358487
    ?
  • BenedekFeco
    #358486
  • BenedekFeco
    #358485
  • Tirion
    #358484
    ez hülye :D
  • BenedekFeco
    #358483
  • Jani Hun
    #358482
    aprobléma inkább az szerintem hogy az ottani hozzávalók teljesen másak mint itthon, énis próbáltam angliába fözni gulyást vagy sütni egy házi receptes sütit, vagy házi receptes csirkeszárnyat, de mégcsak nem is hasonlitottak:D
  • biomage
    #358481
    hát igen,gulyás leves tényleg főzelék volt, de talán az íz benne volt. a többivel látom senkinek nem volt problémája, a palacsinta meg ízlés kérdése, valaki a vaníliásat valaki a lekvárosat valaki meg diósat vagy túrósat vagy mondjuk nutelássat szereti.
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2017.09.15. 15:51:41
  • NB2
    #358480
    nálunk még a nutellás is megy (mondjuk édesnek baromi édes, szóval abból tuti nem eszel meg 10-et :) )
  • ToxiMaxi
    #358479
    Tejföl + lekvár vagy a jó öreg porcukor+tejföl kombóval is meg lehet tölteni.

    @Nohab
    Jó ötlet csak tényleg melegnek kell lennie.
  • Jani Hun
    #358478
    baracklekvár+kakaós, na ez is jó párositás szerintem, igaz házi lekvárral, az legalább savanykás, legalábbis is ha fözzük sose rakunk bele cukrot.(=> 12+ órát szotkuk fözni az is igaz:D), és a kakao (instant) kompenzálja az édességét
  • karajjj
    #358477
    Az a gulyás az inkább úgy nézett ki, mint a pörkölt-féle, amit a németek hívnak goulashnak.
  • toza #358476
    kakaoba mindenkepp keverj sok cukrot,es betekerve mikroban fel perc ...
  • Nohab
    #358475
    Tipp: a kakaóporra szórj egy kevés cukrot. Ha még meleg a tészta, akkor megolvad és sokkal kellemesebb állaga lesz a tölteléknek.

    Amúg ymég a sima cukros, és fahéjas is nagyon jó tud lenni.
  • Voltan
    #358474
    Gondolom, a Gundel palacsintát akarták elkészíteni, nem sikerült. Szerencsére a palacsinta olyan, mint a pizza, (majdnem) mindent rá lehet pakolni, nem lesz az rossz. Én már ettem erős pistás palacsintát is, és az az igazság, hogy nem volt rémes élmény :D
  • Frequency
    #358473
    Egy csomó jobb videó van a YT-n,amit külföldi videósok tettek fel...étteremben kajáltak,a gulyás,palacsinta,lángos,stb..mindegyiknek ízlett.Egyedül a túró rudi megosztó :D
  • Tirion
    #358472
    ezekben egy probléma van,hogy azok a moslékok amiket magyar kaja néven eléjük raktak egy kőbányai harmadosztályú resti szinvonalán sincsenek................

    a gulyásleves az miafaxom volt by the way?
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2017.09.15. 10:07:20
  • ToxiMaxi
    #358471
    Nálunk szokott még túrós palacsinta is lenni, meg kakaós de azt nem szeretem mert száraz. Lekváros a legjobb.
  • Tinman #358470
    Egyetértek.

    A hagyományos magyar palacsinta az nem diós, hanem barack/szilva/eperlekváros, meg persze túrós. Nekem itt a nagymamák (R.I.P.) több 100 éves hagyomány alapján szokták anno készíteni, de diós palacsintát egyik sem készített soha.
  • ToxiMaxi
    #358469
    Nem tudom miért nem egy sima lekváros palacsintát etettek velük. A csirkepaprikás még véletlenül sem olyan de a gulyásleves egy vicc, nem is néztem tovább. Ezek így ebben a formában nem magyar ételek, tálalni sem így kellett volna.
  • zorrobomber
    #358468
    Ha esznek is levest, inkább krémleveseket, határozottabban sűrűbb állaggal mint itthon. Amit soup néven rendeltem, az mindig inkább hasonlított főzelékre mint levesre. Amúgy egyszer egy macedón étteremben találtam Detroit mellett teljesen jó gulyáslevest.
  • BaliBoy
    #358467
    Csórikáimmal mit etettek Gulyás leves néven? :D
  • biomage
    #358466
    Mivel senki nem szúrta be :) ami meglepő, na minden jó nézést :D

  • cikasz
    #358465
    Hát ez hihetőbb mint az eredeti történet :P
  • ozimak
    #358464
  • Alien69
    #358463
    Egyértelműen a jobb oldal, mivel ahhoz van monitor is.
  • FalseHeLL
    #358462