378928

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • extra sensory
    #368232
    az a fránya mítú
  • Synchronous
    #368231
  • Neocortex
    #368230
  • repvez
    #368229
    DE nem is olyanoknak készitik akik ilyeneket észrevesz és tudja, hogy itt valami nem kóser.Ez azoknak készül akiknek fingjuk sincs, hogy manapjág mitmeg lehet tenni a PC animációval.Nekik ez egy sima video, mert ők még a supermariónál lemaradtak és egyből osztják , hogy hu meg ha .
    NEkik ebből van like meg megosztás ami meg egyenlő a pénzzel.minek is töltenék az időt , ha igy is megy abből az erőből csinálnak egy másik animációt, ami megint sok pénzt hoz.

    Sajnos a neten csak a fos és az agyatlan dolgok mennek de az nagyon és ezekkel lehet nagy lóvét szakítani.
  • CSOCSO
    #368228
    CGI de ahhoz kepest, hogy masrol sem szol a csatornajuk , minthogy fikazzak a neves filmek szar CGI-jat, hat nem tudom...
    Az elso jelenetben levaghato, hogy CGI es en nem fogom fel, hogy a corridor csapat ilyet csinal. Nezd meg a robot arnyekat. Teljesen mas szinu mint a ket csavo arnyeka. Ahogy elveszi a fegyvert a robot az is szanalom. Pufolik a robotot es az arnyekokon latszik, hogy a hoki uto arnyeka hozza se er a robot arnyekahoz. Gep fetreng a foldon de se por nem verodik fel, sem nyoma nincs a homokban. Stb stb stb.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2019.10.27. 15:48:04
  • Seth
    #368227
    Persze hogy az, ugyanazok csinálták akik azt a verekedős robotost
  • Palinko
    #368226
    Ja nem ismertem a csatornát csak néztem olyan 40-50 másodpercig és gondoltam az elején hogy valami boston dynamics fejlesztés de aztán feltűnt sok dolog minthogy egy harci robotot nem kéne emberi formára gyártani mégha a mi ergonómiánkra vannak a mostani fegyverek kialakítva akkor sem, meg nem bíznának egy robotban hogy töltött fegyvert adjanak neki és kibillenteni az egyensúlyából stb. Aztán hogy a végére értem ott mégtöbb dolog lett ami lebuktatja hogy mi a videó.
  • Dzsini
    #368225
    Nemmondod :)
  • Palinko
    #368224
    Sztem CGI
  • RatBaG #368223
  • BenedekFeco
    #368222
    Hová gondolsz? Miért tennének ilyet? :D

  • Tikal #368221
    értem én, fogadjunk el mindenkit ahogy van, de akkor most a kövérséget fogják reklámozni? Én inkább gebe nőket akarok látni, azok az egészségügyi rendszert se terhelik :)
  • BenedekFeco
    #368220
  • BenedekFeco
    #368219
  • BenedekFeco
    #368218
  • BaliBoy
    #368217
  • ximix #368216
    Pikabuu
    coub link

    Végre egy rendes macska aki megfogja az egeret
    redit link


    Veszélyes dolog ez a TikTok
    coub link
  • RatBaG #368215
    https://coub.com/view/23ewrx
  • BenedekFeco
    #368214
  • BenedekFeco
    #368213
  • BenedekFeco
    #368212
  • PeeTeR
    #368211
  • BaliBoy
    #368210
  • ximix #368209


  • ximix #368208
    Nagyi és az unoka duett :D
    TikTok link

    18+ szöveg
    coub link
  • ximix #368207
    Új séró
    https://vk.com/video151466_456239127
  • RatBaG #368206
  • PLaci #368205
    "Ez a fekvőrendőr majd a sebességük csökkentésére fogja bírni az autósokat."
  • RatBaG #368204
  • lac coo
    #368203
    Szerintem a lényeg az, hogy nem kell igazolni, hogy megnézted, itt minden reklám el van adva, jár utána a lóvé...Ha érdekli a nézőt ha nem .. :)
  • BenedekFeco
    #368202
  • BenedekFeco
    #368201
  • Bazsalusz
    #368200
  • ximix #368199
    Nekem pont a dinamika tetszik az öreg csühösökben, pl a UP844 max sebessége 190km/h volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szuszog, eregeti a füstöt a gőz jön mindenhol, zakatol, gyerekként ennyi elég is volt a "szerelemhez" :)


    Itt egy 3-as kombó ép melóba indulnak
  • RatBaG #368198
  • PLaci #368197
    Régi, 2013 -as videó a mozgatásról.


    2019 -es lassított felvétel, Union Pacific 4014 Big Boy + Union Pacific 844


    2019 -es lassított felvétel, Union Pacific 4014 Big Boy
  • Palinko
    #368196
    Igen pont ezt vontam kétségbe hogy mennyire jól működik, mert azért az nagyon látványos lenne ha elveszti a tracking pontot a szoftver és pl a rávetített kép kiugrálna a keretből meg ilyenek, persze majd biztos fejlődik mert hatalmas pénz a reklám, csak mai állapotában vonom kétségben hogy ilyen gördülékenyen megy ez mint a promo videóban.
  • Tetsuo
    #368195
    Gondolom az a hír, hogy itt nagyrészt autamata és akár egyedi is lehet (nézőre szabva) még a filmekben is.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2019.10.22. 21:55:01
  • Alexease
    #368194
    Ha eloszor reklamszerusegekben toljak be, akkor elo lehet kesziteni. De kesobb sorozatokban vagy filmekben is. A lenyege az lehet, hogy az emberek online/vasarlasi szokasaihoz igazithatjak a megjelenitheto reklamokat. Ma mar minden IP-tv, stream es hasonlo, full online, adatok vannak hozza.
  • Palinko
    #368193
    Igazából egy elég alap camera tracking és egy képet renderel oda, hollywoody VFX-ben már régóta használt technika és kérdés hogy a Tencent féléhez mennyi kézi beavatkozás kell mert sokszor ezek a hypolt AI dolgok nem úgy működnek még a gyakorlatban sajna.